www.elenn-okienko.sk

27. 02. – 05. 03. 2017

 

Každý týždeň nový horoskop od Majky pre všetky znamenia…

Horoskopy od iných…                Ročný horoskop 2017 od Majky 

OKIENKO SNOV zverejňuje Majkin horoskop so súhlasom autorky Ing. Márie Petrovičovej
(kopírovanie pre iné ako vlastné potreby podlieha autorským právam)

 

BARAN (21.03. – 20.04.)

Čaká vás týždeň strávený stále v pohybe a pod tlakom pomerne hlasno tikajúcich ručičiek hodín znázorňujúcich čas. Honba za každou, podľa vás, hlavne správne a efektívne využitou minútou jednotlivých dní sa razom môže zmeniť na čistý chaos, radšej trochu zmiernite. O čosi intenzívnejšie a pravidelnejšie sa budete stretávať a v láske narážať na nepokoj, ktorý sa môže podpísať pod nejednu hádku, či ostrejšiu výmenu názorov. Pokúste sa dané situácie odľahčiť alebo si ich vydiskutovať. Pracovné nasadenie, ako aj samotné prostredie, bude dýchať nervozitou, no hudba vás správne uvoľní. Zdravie – sťažená a ťažšia celková ohybnosť.

 

BÝK (21.04. – 21.05.)

Menšie prekážky by vás nemali zabrzdiť alebo odkloniť od riešenia tých podstatnejších a hlavne na súkromie orientovaných problémov a oškierajúcich nedokonalostí. Je dôležité, aby ste prestali obviňovať z toho, či onoho, ostatných a samotný svet, mnohé vám to uľahčí. Nerozumné, ale hlavne radikálnejšie zmeny, ktoré sa vám melú hlavou ako východisko z jednotlivých situácií, poriadne a dôkladne pred ich vykonaním prehodnoťte. Vaša práca začne prinášať očakávané výsledky, keď prestanete na nich tak účelovo a prvoplánovo lipnúť(získanie obdivu, vzhliadania iných k vám a pod.). Zdravie – nepohoda, bolesti.

 

BLÍŽENCI (22.05. – 21.06.)

Neublíži vám, ak sa pozriete do vzdialenejšej diaľky, než do akej siaha váš nos. Rovnako by bolo fajn, aby ste vnímali všetko, čo sa okolo vás deje a netvárili sa tak znudene a nezainteresovane, veď sa jedná o ľudí, ku ktorým prechovávate nejaké city alebo patria do skupiny ľudí, ktorých si držíte pri svojom tele o čosi bližšie. Láska v sebe zahŕňa aj odpustenie, tak na ňom pracujte. V práci sa príliš a hlavne nevhodne neobháňajte slovom „odbornosť“, keď vy sami zvyknete sem – tam nejakú chybičku spraviť, čo je úplne normálne. Okrem toho si na pracovisku s niekým vybudujete bližší vzťah (nezávisle od pohlavia). Zdravie – plecia, šija.

 

RAK (22.06. – 22.07.)

Nespokojnosť, ktorá sa rozhodne vami lomcovať, je len preoblečená túžba nasmerovaná určitým smerom. Jej naplnenie nie je nereálne a ani nemožné, doprajte tomu nejaký čas a sami uvidíte. Tieto pocity nepokoja, ktoré vás ovládajú, sa postupne vytratia a vy pocítite silné naplnenie. Vzťahy, či už partnerské alebo priateľské, si udržia svoju štandardnú hladinu, ktorú nerozčerí ani prípadné vzájomné nepochopenie sa. V práci pozorne načúvajte, vďaka tomu sa vám podarí byť o krok vpred a kolegov, či nadriadených, šarmantne zaujať. Pri stretnutí s minulosťou nebuďte sklamaní, pozrite sa ňu z iného uhla. Zdravie – rovnováha, vyváženosť.

 

LEV (23.07. – 23.08.)

Symbol rýb na karte dáva do popredia, že sa dostávate do obdobia, kde je vám dopriate. Ten správny čas na toto uvedomenie a zároveň hlbšie prejavenie sa ešte len príde. Preventívne sa držte na uzde pri komunikácii s chladnejšími ľuďmi a osobami zastupujúcimi práve toto vodné znamenie. Prípadnými prestojmi, či mlčaním, ktoré s tým príde – ľudia vám budú v niektorých prípadoch priam brať reč, sa príliš nezapodievajte. Vzťahy vám prinesú niečo nové, nepoznané alebo tajomné, menšie zaskočenie sa zmení na príjemnosť. V práci sa vám bude dariť, aj v tomto smere sa k vám blížia príjemné zmeny. Zdravie – hlava, chôdza.

 

PANNA (24.08. – 23.09.)

Budete donútení pristupovať k záležitostiam vzhľadom k priorite ich riešenia, či postavenia sa im. Očakávajte, že na vašu osobu budú kladené vyššie nároky, platí to ako pre pracovnú, tak i súkromnú oblasť. Na základe tejto skutočnosti sa môžete dostať do nepríjemných, až patových situácií, ktorým budete čeliť. Vďaka vašej výrečnosti sa však budete vedieť každému postaviť ako rovnocenní „súperi“ a tak budete od týchto osôb do budúcna ušetrení. Vo vzťahu na svetlo sveta nevyťahujte prekvapenia, ktoré by vaše „polovičky“ nemuseli brať tak, ako mali prvotne vyznieť, v jednoduchosti je krása. Zdravie – zrak, sluch.

 

VÁHY (24.09. – 23.10.)

Rôznorodosť všeobecných, ale aj tých konkrétnejších, názorov ľudí vo vašej blízkosti vás bude udivovať a dá sa povedať, že až znervózňovať. Do popredia sa bude tlačiť potreba stráviť nejaký čas v izolácii. Posilnite si schopnosť nadhľadu a vypúšťania vecí, čím sa uchránite pred zvýšenou nervozitou. V práci narazíte na nerozhodnosť vďaka dvom skoro rovnakým možnostiam, ktoré sa vám predostrú, no niekde sa rozdiel nachádza, hľadajte ho srdcom. Lásku posilníte vďaka viere, a to viere v seba, vo vášho partnera a v to, že vaše spojenie nie je náhodné. Vaše vnútro sa chystá na menšiu „revolúciu“ voči vám samým, no ešte si počkáte. Zdravie – ťahavé pocity svalov, tiky, kŕče.

 

ŠKORPIÓN (24.10. – 22.11.)

V týchto dňoch budete ľahko ovplyvniteľnými a tak si s radosťou dáte od najbližších radiť s tým, že odvedú určitú prácu (rozhodovanie) za vás. No takto to fungovať nebude, nebuďte leniví a pekne do toho zapojte aj srdce a rozum. Ak tak neučiníte a necháte to na druhých, potom nikomu nič nevyčítajte a nesťažujte sa. Práca vám prinesie nejaké menej badateľné zmeny, ktoré veľmi rýchlo aj zaniknú. V partnerstvách, hlavne tých krátkotrvajúcich, môžete naraziť na dilemu vo forme zamotania sa do trojuholníka a výberu medzi dvomi partnermi. Tí ostatní by mali popracovať na spoločnej komunikácii, vyrazte si spoločne! Zdravie – srdce.

 

STRELEC (23.11. – 21.12.)

Budete chcieť zapracovať na svojej popularite, či na zviditeľnení sa, a tak sa po nejakej dobe zjavíte aj na miestach, kde ste sa už dlhšie neukázali alebo ste sa sami zapovedali, že tam už nevkročíte. Zlomí vás veľmi silná túžba podeliť sa s úspechmi a okrajovo aj s „boľačkami“ s čo najväčším počtom ľudí, čo si sami nebudete vedieť vysvetliť, bude to silnejšie než vy sami. V práci sa o niečo viac nabeháte a nacestujete, ale nevadí, aspoň nebude priestor na martýrske premýšľanie. Vo vzťahoch budú nateraz, našťastie, ťahať za dlhší koniec vaše „polovičky“, no ak ste rovnakého znamenia, nevylučujem, že narazíte na tiché súperenie. Zdravie – nevoľnosti.

 

KOZOROŽEC (22.12. – 20.01.)

O čosi intenzívnejšia zviazanosť strachom rôzneho druhu vám môže do životov ťahať rozličné neželané prejavy, pletky, či prekážky. Pokúste sa predsa len myslieť pozitívne a svoj strach ovládnuť aspoň do takej miery, aby neskresľoval vaše správanie a konanie. Nevystavujte dravému okoliu ako na zlatom podnose svoje slabé miesta. V práci si dávajte pozor pri manipulácii s číslami (rozmery, dátumy, kalkulácie a pod.) a peniazmi. V láske vám môžu prísť vaše „polovičky“ o čosi chladnejšie, nič za tým nehľadajte, je to len odraz vašich vlastných energií a vyššie spomínaného strachu. Zdravie – žlčník (strava).

 

VODNÁR (21.01. – 19.02.)

Vyhnite sa nepotvrdeným tvrdeniam a konšpiráciám rôzneho charakteru, v tomto období by ste sa v tom len zamotali. Celkovo budete natoľko neopatrní, že nastali dni, kde môžete byť nachytaní pri protirečení si alebo vám jednoducho a efektne na komunikačnej úrovni vezmú vietor z plachiet. Sústreďte sa na ľudské hodnoty a na svoje súkromie – rodinu. S veľmi blízkymi ľuďmi budete o čosi viac prepojenejší, čo budete pociťovať vďaka určitej predvídavosti, ktorou budete oplývať. Nedajte sa ničím odradiť a odkloniť zo svojej cesty, čo platí aj pre pracovnú sféru, potom si nebudete mať čo vyčítať. Zdravie – oblasť krku, štítna žľaza.

 

RYBY (20.02. – 20.03.)

Správny čas na „zakopanie vojnovej sekery“, nech ste už v prieku, v mlčanlivosti alebo v spore s kýmkoľvek a váš vnútorný pocit je stotožnený s priamou konfrontáciou, smelo do toho, a pokiaľ nie, pracujte aspoň na vnútornom odpustení. Vaša priateľská a dobrá nálada sa postará o to, že dni budú priam letieť, preto sa nezabudnite v nich aj orientovať. Niekto k vám vznesie zvláštne požiadavky. To, či im vyhoviete, si dostatočne nechajte prejsť hlavou, s príliš odvážnymi tvrdeniami si počkajte. V práci a láske sa všetko bude ťahať a niesť v duchu pokoja, harmónie a akejsi pokory. Rozvíja sa vám fantázia a kreativita. Zdravie – pokožka.

 

Za vašu priazeň a podporu ďakuje Mária Petrovičová
Zdroj: www.zlatemoravce.info

OKIENKO SNOV zverejňuje Majkin horoskop so súhlasom autorky Ing. Márie Petrovičovej
(kopírovanie pre iné ako vlastné potreby podlieha autorským právam)

 

Leave a reply

TOPlist