www.elenn-okienko.sk

06. 03. – 12. 03. 2017

 

Každý týždeň nový horoskop od Majky pre všetky znamenia…

Horoskopy od iných…                Ročný horoskop 2017 od Majky 

OKIENKO SNOV zverejňuje Majkin horoskop so súhlasom autorky Ing. Márie Petrovičovej
(kopírovanie pre iné ako vlastné potreby podlieha autorským právam)

 

BARAN (21.03. – 20.04.)

Pokúste sa na čas zakotviť v určitej vnútornej pozícii, ktorá vám vyhovuje, toto duchovné stabilizovanie sa postará o to, že vám dá do akej-takej rovnováhy aj telo. Vo všeobecnosti sa stotožníte s pozíciou akéhosi prieskumníka, budete si svoje okolie, prácu, ale aj ľudí „mapovať“, čo zabezpečí, že vás nič nevyvedie z miery. V partnerstvách budú vaše „polovičky“ všetko prežívať o čosi intenzívnejšie a zároveň budú aj citlivejšie, čo vás rovnako stiahne do tejto polohy, no neublíži vám. V práci si u niekoho dôležitého spravíte „očko“, čo si budete môcť u tohto človeka vybrať o čosi neskoršie, službu vám rád odplatí. Zdravie – rovnováha.

 

BÝK (21.04. – 21.05.)

Budete sa cítiť ako prichytení pri čine, vaša všeobecná poplašenosť a pocit, že niečo nie je v poriadku pramení z určitej konkrétnej situácie. Tomuto svojmu strachu sa postavte, dôvod vašich obáv zanalyzujte a rozmeňte na drobné, potom s pokojom na duši zistíte, že vlastne o nič veľké nejde a tak znovu môžete nabehnúť do svojich štandardných koľají. Rozmarnosť vás môže pripraviť o človeka, ktorý k vám cíti alebo začína cítiť o čosi viac, preto buďte k opačnému pohlaviu viac vnímaví a taktní. V práci niečo na čas „zamrzne“, nekopte nohami do prázdna, čiže „sekáčik na ľad“ nebude potrebný, chce to čas. Zdravie – žalúdok.

 

BLÍŽENCI (22.05. – 21.06.)

Zhora vám budú chcieť doslova prilepiť úsmev na pery a do kapsy strčiť úspech, keď im to dovolíte. Máte pred sebou veľmi hojný týždeň a to v každom smere. Vo vašom okolí sa uhladia všetky škrípajúce vzťahy, vrátene tých vašich, preto je skvelý čas na stretnutie s priateľmi, čo sa bude niesť v duchu mieru, radosti a zábavy. Láska chodí niekedy preoblečená za priateľstvo alebo si požičia inú masku, riaďte sa svojím srdcom, to vám čosi našepkáva. Zadaní si budú naplno vychutnávať spoločné chvíle, kde padne aj slovo romantická dovolenka, či pobyt. V práci sa bude všetko točiť okolo peňazí, čísel, hodnôt. Zdravie – hlava.

 

RAK (22.06. – 22.07.)

Veľa premýšľania vám viac škodí, než robí dobre. Rôzne alternatívy riešení, či možné teórie, ktoré sa vo vašej hlave tvoria, vás iba mätú a zvádzajú vás z cesty, dôsledkom je vaše vnútorné a u niektorých aj fyzické blúdenie a strácanie sa v realite. Stojte na zemi pevne a neochvejne, neulietavajte, čo sa postará o to, že budete postavení pred nejaké rozhodnutia, ktoré zvládnete s prehľadom, len pred nimi neutekajte a nebojte sa ich. Vzťahy, ktoré sa nachádzajú v štádiu tesne pred rozpadom, je stále možné zachrániť, tí ostatní by mali svojim „polovičkám“ venovať viac svojej pozornosti. Nezadaní budú na seba tlačiť a nútiť sa k výberu partnera/ky. V práci hľadajte jednoduché a efektívne riešenia. Zdravie – chrbát, panva.

 

LEV (23.07. – 23.08.)

Sila, vôľa a odhodlanosť prináleží každému Levovi, ktorý sa potrebuje prebrať z akejsi nostalgie. Využite túto šancu a opäť sa vám prinavráti vaša grácia a šarmantnosť. O čosi lepšie budú na tom ženské zástupkyne znamenia, ktoré to budú mať jednoduchšie, páni budú musieť zviesť svoj vnútorný boj. Už v druhej polovici týždňa dostanete správu, ktorá môže byť úzko naviazaná na prácu a úspešnosť v nej. Vo všeobecnosti si prácu a povinnosti budete užívať. Vzťahy zažijú menšie otrasy, kde páni Levy potrebujú svoj vlastný priestor a tak sa môžu utiahnuť do úzadia a naopak Levice budú pre svoje „polovičky“ príliš aktívne. Zdravie – ťažoba.

 

PANNA (24.08. – 23.09.)

Charizma vám pôjde do popredia, preto budete vyhľadávaní spoločnosťou a aj opačným pohlavím o to viac, že sa ocitnete vo veľmi priateľskom a otvorenom štádiu. Mnohým okolo seba pomôžete, poradíte, iných zasa povzbudíte, posilníte, dokonca rozosmejete. Všetko je fajn, len to nezabudnite aplikovať aj na seba, pretože váš vnútorný plač a smútok je veľmi citeľný. Neúspech v láske by vás nemal zlomiť natoľko, že v ňu prestanete veriť, začnite tým, že si opačné pohlavie v počiatočných štádiách pripustíte ako priateľa. Zadaných čakajú príjemné spoločné chvíle. V práci buďte profesionálni. Zdravie – detoxikácia, prečistenie.

 

VÁHY (24.09. – 23.10.)

Všetko bude závisieť od vašich postojov a nálady. Keď budete „nad vecou“ a v pohode, môžete očakávať hladký priebeh dní, akonáhle však pôjde do popredia vaša nespokojnosť, či hašterivosť, je to v „kýbli“ a dopracujete sa tak maximálne k seba analyzovaniu, seba obviňovaniu a celkovému nabúraniu nálady v spoločnosti. Vzťahy sú vláčne, hrejivé, no nezabudnite na pochvaly a povzbudzovanie svojich „polovičiek“. Nezadaní by sa nemali do ničoho tlačiť, dajte si čas. V práci to chce veľa dravej sebadôvery a viery v to, že patríte medzi ľudí, ktorým sa darí a dariť bude, vrátane financií. Zdravie – oblasť 2. čakry.

 

ŠKORPIÓN (24.10. – 22.11.)

Štvorlístok, ako neklamný symbol šťastia, vám dáva jednoznačne najavo, že je váš týždeň. Pokiaľ budete niečo pokladať za zlé alebo nezdarné, nebude tomu tak, len ste boli od niečoho ochránení, pokúste sa aj na tie nepríjemnejšie záležitosti pozrieť z pozície, že ste mali vlastne šťastie. Vo vzťahoch porastiete, posuniete sa niekam vpred a zároveň si môžete dovoliť vypovedať svoje pocity, čo prioritnejšie platí pre tých, ktorí svoju lásku stále len hľadajú. Zelenú majú aj plány a plánovanie rôzneho charakteru. V práci sa síce trochu stratíte v čase a možno spravíte nejaký ten nadčas, no hlavu hore, odmena určite príde. Zdravie – chrbtica.

 

STRELEC (23.11. – 21.12.)

Frflanie a odvolávanie sa na to, ako sa vám nedarí, nie je najlepšia idea. Pekne sa vzpriamte, dajte si ruku na čelo a zahľaďte sa do svojej budúcnosti. Čo tam vidíte, čo tam chcete vidieť? Tak vidíte, vo svojej budúcnosti ste plní energie, smejete sa, ste šťastní a darí sa vám aj pracovne, tak sa prestaňte ľutovať a topiť v sebou vyrobených chmárach a pekne sa posuňte vpred. Pracujte na sebe, na zocelení svojho vnútra a všetko bude pre vás zrazu o čosi ľahšie a schodnejšie. Oživia sa aj vaše vzťahy a v práci znovu budete prekvapovať aj vďaka priam „dračej“ sile. Nezadaní si začnú priťahovať to pravé. Zdravie – koreňová čakra.

 

KOZOROŽEC (22.12. – 20.01.)

Do tela sa vám vracia potrebná sila, energia a vitalita. Spolu s každým slnečným lúčom, ktorý vás pohladí, ste odhodlanejší a priebojnejší. Skvelé, len tak ďalej, no napriek veľkej sile stále nezabúdajte na ľudskosť a svoje ego majte pod kontrolou. S vašimi „polovičkami“ budete intenzívne prepojení a tak sa vzájomne potiahnete nielen v súkromnej, ale aj v pracovnej sfére, kde vám to padne veľmi vhod. V spomenutej práci sa vám bude dariť, v podstate budete ušetrení aj žabo-myších vojen, ktoré sa vo vašom okolí zvyknú objavovať. Slobodné osôbky už vo vzduchu cítia blížiacu sa zmenu. Zdravie – srdce.

 

VODNÁR (21.01. – 19.02.)

Zmeníte sa na akési špongie, budete zavalení informáciami a novinkami rôzneho druhu, charakteru, vrátane tých nepríjemnejších. Pokúste sa všetko cez seba púšťať a filtrovať, aby ste sa nenabalili cudzími energiami, ktoré by vás potiahli trošičku dolu a zároveň by vás oberali o energiu, ktorú by ste zúročili inde. Nemusíte robiť nič špeciálne, len nežite problémami iných, to je všetko. Vo všeobecnosti máte otvorený kanál súvisiaci so vzdelávaním sa, všetko budete spracovávať a chápať veľmi rýchlo a tak si priam bleskovo osvojíte novinky, ktoré môžete aplikovať v práci a aj v súkromí. Vo vzťahoch to bude o komunikácii a počúvaní sa. Zdravie – pozor na ostré predmety, hrany.

 

RYBY (20.02. – 20.03.)

Ocitnete sa v dňoch, ktoré vám budú podsúvať skreslenú realitu, čo znamená, že budete veci vidieť ako optický klam. Bude to síce náročnejšie, ale aj veľmi poučné, spoznáte sa z inej stránky, ktorú ste držali skrytú pod povrchom. To, že vidíte rozbúrenú vodu, neznamená, že pod jej hladinou sa vedie pokojný život. To, že vidíte krásny, zelený strom, neznamená, že sa pod kôrou nenachádzajú rôzne parazity. Toto všetko sa pomaly naučíte rozpoznávať a tak budete obohatení o ďalšiu danosť, ktorá bude pre vás len plusom. V práci a vo vzťahoch sa snažte udržiavať potrebný pokoj. Nezadaní by sa mali prestať sťažovať. Zdravie – tvárová oblasť.

 

Za vašu priazeň a podporu ďakuje Mária Petrovičová
Zdroj: www.zlatemoravce.info

OKIENKO SNOV zverejňuje Majkin horoskop so súhlasom autorky Ing. Márie Petrovičovej
(kopírovanie pre iné ako vlastné potreby podlieha autorským právam)

 

Leave a reply

TOPlist