www.elenn-okienko.sk

26. 11. – 02. 12. 2018

 

Horoskopy od iných…         Pohladenie duše – Obrazy, ktoré Vám pohladia dušu           Šťastný život

OKIENKO SNOV zverejňuje Majkin horoskop so súhlasom autorky Ing. Márie Petrovičovej
(kopírovanie pre iné ako vlastné potreby podlieha autorským právam)

 

BARAN (21.03. – 20.04.)

V každom smere, odhliadnuc od toho, či zastupujete ženskú alebo mužskú časť znamenia, máte posilňované mužské energie. Rýchlejšie sa spriechodnia aj zamotanejšie záležitosti, pri ktorých sa konkrétne riešenia budú ukazovať samé alebo s vašou menšou námahou. Trochu viac budete zneistení, či nervóznejší, pri spracovávaní rozdielností, ktoré budete v bežnom živote zachytávať a na racionálnej úrovni si ich uvedomovať (systém, fungovanie, ľudia a pod.). Na pracoviskách pôjde v každom smere do popredia konštruktívnosť a samotné výsledky. V oblasti citov, emócií, aj samotnej lásky, sa vďaka vášmu zapojeniu a práci na sebe môžete ľahšie dostať do bodu prepojenia hlavy a srdca (rovnováha). Zdravie – úpony, šľachy, chrupavky, kĺby.

 

BÝK (21.04. – 21.05.)

Výraznejšia vlna jemnosti vám pomôže pochopiť aj citlivejšie povahy ľudí, vďaka čomu môžete byť na úrovni komunikácie, či samotnej pomoci, viac ústretoví. Prejavy vnútornej rozochvenosti môžete nechtiac prenášať aj na svoje pracoviská. V tomto prípade stačí, ak si uvedomíte a cez sebavedomie podporíte svoj vlastný potenciál a následne sa už rozbehnete štýlom, na aký ste u seba naučení a zvyknutí. Povinností, či už v práci alebo doma, sa vám môže nakopiť o čosi viac. Bude sa vám zdať, že ich je viac ako v skutočnosti, takže všetko je o vašom nastavení, chcení a chuti sa do toho pustiť. V oblasti lásky sa prederú do popredia vlastnosti, ktoré budú v súlade s vašimi „polovičkami“ alebo potencionálnymi partnermi, čo bude veľmi príjemné. Zdravie – citlivosť na chlad, dutiny, sliznice.

 

BLÍŽENCI (22.05. – 21.06.)

Sťažnosti na to, ako sa vám ten, či onen, stará do vášho života alebo sa vás snaží ovplyvňovať, dajte bokom, vy sami najlepšie viete, že ste tu sami za seba a že sedíte v sedle koňa, ktorého si korigujete. V prípade pocitu, že máte oproti sebe mentálne silnejšie osoby a stále vás to v niečom narúša, či naštrbuje, poproste o pomoc anjelov a zapojte svoje srdce. Napriek tomu, že na pracoviskách nadobudnete pocity kľučkovania a nepriameho smerovania k výsledkom, ste v pohode. Veď každý deň nemusíte ísť na dané veci rovnakým spôsobom a štýlom. Láska potrebuje aj dávku romantiky – „džentlmenských“ a naopak jemne ženských prejavov. Keď to budete takto cítiť, nepopierajte to v sebe. Zdravie – oblasť 1. čakry.

 

RAK (22.06. – 22.07.)

Prijímate energie na všetkých úrovniach, čo sa môže prejaviť ako prípadné oslabenie spojené s únavou, slabosťou, či samotnou nechuťou. Postupne sa však každý z vás (individuálne časové hľadisko) opäť dostane do svojej „račej“ kondičky, kde sa otvára opäť priestor na smiech, radosť a „spoločenskejšiu“ náladu. Vo všeobecnosti platí akási postupnosť, aby ste si na seba nenaváľali toho viac, než v skutočnosti chcete a plánujete. Na pracovisku sa vzájomne s určitými ľuďmi budete podporovať, pričom nevylučujem, že niekomu pomôžete na jeho ceste objaviť a prinavrátiť vlastnú vieru (v seba, v dobré výsledky a pod.). V oblasti partnerských vzťahov sa medzi vami ešte trošku „začisťuje“ to, čo medzi vami robilo šarapatu (u niekoho aj úlomky minulosti). Postupne to prejde do tepla, vláčnosti a sily citu. Zdravie – bolestivosť hlavy (čelo), chrbát, trávenie.

 

LEV (23.07. – 23.08.)

Jemnejšie „výkyvy“ a zmeny nálad sú v poriadku, je to vplyv odrazu vášho myslenia, ktoré je v tomto čase viac „strečkovité“ alebo „skákavejšie“, inak povedané – beháte od minulosti k budúcnosti, len sem-tam sa zastavíte v prítomnosti. Takýto priebeh speje k prepojeniu týchto oblastí s tým, že všetko zapadne na svoje miesto a vy sa opäť nájdete v príjemnom stave uvoľnenia. Na pracoviskách vládne priateľskosť, ktorá vám vytvorí chcenú komfortnosť, čo sa zasa reťazovo odzrkadlí na vašej „nabudenejšej“, až „ješitnej“, nálade. Veci, ktoré ste ešte pred pár dňami brali vážne, sa v týchto dňoch stanú bezpredmetné. Vo vzťahoch a partnerstvách sa sprístupňujú doteraz uspaté energie, takže všetko, čo sa má, to sa sprístupňuje a ožíva. Zdravie – končatiny (výraznejšie ruky), povrchová citlivosť (svrbenie, kýchanie a pod.).

 

PANNA (24.08. – 23.09.)

Máte radi istoty, no napriek tomu vytvárate okolnosti, do ktorých idete akoby strmhlav… a tu sa to trošku predsa len bije. Budete na chvíľku zastavení, no vďaka tomu sa povenujete viac sebe, oddychu a naberaniu síl. Postupne budete riešiť všetky potrebné úradné záležitosti, ktoré vám priebežne povyskakujú, no všetko s trpezlivosťou a správnym nastavením v pohode zvládnete. V situáciách, ktoré vás vnútorne rozkmitajú, sa pokúste všetko zvládnuť vďaka „vytesneniu“ vzťahovačnosti a dávke nadhľadu. Na pracoviskách budete vy, aj vaši kolegovia, pociťovať vplyv času, čo si nechtiac energeticky medzi sebou môžete prehadzovať. Hlavu hore, všetko potrebné urobíte. V partnerstvách a láske naďabíte na vaše hľadanie chybičiek, no uvedomte si, že ich máme všetci, vrátane vás… a že je to prirodzené. Zdravie – močové cesty, vplyv počasia.

 

VÁHY (24.09. – 23.10.)

Vaše postoje budú pre okolie zaujímavé a v niektorých situáciách dokonca prekvapíte aj sami seba, akoby vaše podvedomie, aj hlava, fungovali v prepojení na poučenie sa z minulosti. Jedná sa o výsledky prečistenia, ktoré so sebou mohli prinášať rôzne fázy vášho osobného prejavovania sa. Budete viac uvoľnení, pohodoví a pohotoví. Práca nebude pre vás v ničom problematická, so všetkým si poradíte a dokonca sa „vytesnia“ aj prejavy naháňania, či samotného náznaku stresu. Celkovo precítite akúsi zomknutosť s tým, čo robíte, ako aj s ľuďmi, s ktorými pracujete, čím sa podporí vaša empatia. V oblasti partnerských vzťahov sa vzájomne počúvate a na svoje si prídu aj prejavy úcty. Nezabudnite na to, že každý má svoje špecifické tempo a myslenie. Zdravie – 3. čakra (spracovávanie a vyvažovanie na duchovnej úrovni).

 

ŠKORPIÓN (24.10. – 22.11.)

Vybičovanejšiu budete mať celkovú vnímavosť, zbystríte pozornosť a uvidíte, ukáže sa vám aj to, čo bolo doteraz pre vás neviditeľným, či zastretým. Výsledkom budú hlbšie analýzy a náhľady do svojho vnútra a z iného uhlu pohľadu – objavovanie samotného fungovania jednotlivých vecí. V práci budete v jednom kole, nevylučujem ani nečakané stretnutia, jednania, cesty, školenia, či iné formy aktivít, s ktorými ste nerátali. No nič z toho vás ako ľudí „nenabúra“, ani nevyvedie z koľají. Milé podpichovanie a humorne naladení kolegovia sa postarajú pre vás o príjemné a neraz úsmevné momenty. Vzťahová rovina prinesie vzájomnú zhodu v komunikácii, názoroch, či prevedeniach a postupnosti riešenia toho, čo spolu zdieľate a to je potešujúce. Zdravie – spodná časť tela.

 

STRELEC (23.11. – 21.12.)

Nálada graduje, ako sa hovorí, nedáte sa o svoje pozitívne naladenie nikým obrať a v prepojení na to sa vám bude aj dariť. Uvidíte veci inak, v krajšom svetle a vo farbách, v porovnaní s ľuďmi, ktorí sa okolo vás už motajú, prípadne sa ešte len budú pohybovať. Vďaka spoločenskejšiemu naladeniu, si postupne začnete k sebe priťahovať rovnako nastavených ľudí a tí mrzutejší začnú pri vás pookrievať. V práci si začnete riešiť „nástrel“ dovolenky a spolu s ňou na myšlienkovej úrovni aj to, ako budete tráviť jednotlivé dni voľna a čo budete robiť. Stane sa to pre vás tichou motiváciou. Vo vzťahoch sa na trávení voľného času zhodnete, pričom priestor sprístupníte kultúre, rodine, či priateľom. „Nepohodlným“ situáciám sa v rámci zhody akosi intuitívne vyhnete. Zdravie – oblasť 2. čakry.

 

KOZOROŽEC (22.12. – 20.01.)

Napriek tomu, že sa príroda uložila na svoj zimný spánok, u vás sa prebúdza zmyselnosť (mužskosť/ženskosť), ktorá podčiarkne vašu prirodzenú príťažlivosť, osobnosť a samotnú náturu. Veríte si a je to nielen vidieť, ale aj cítiť z vášho prejavu, či rozprávania. Adekvátne k tomu sa nečudujte, keď sa s vami dajú do debát inak mlčanliví, zdržanlivejší ľudia, ako aj tí, s ktorými „debatíte“ na úrovni „aké je počasie“. Svojím spôsobom rozkvitnete. V práci to však predsa len nepreháňajte s ukážkami vašej sily a snahy obhájiť si pozíciu dominantnejšej osoby, všetko robte s mierou a s prihliadnutím na danú situáciu. To, čo je na vás oslňujúce, sa razom môže zmeniť na niečo nateraz odradzujúce. Vo vzťahoch sa zmeníte na dva magnety, no predsa len môžu vykuknúť maličkosti, ktoré vás trošičku rozpoja, ale to je, ako inak, prirodzené. Zdravie – oblasť hrdla, krku, chodidlá/prsty, členky.

 

VODNÁR (21.01. – 19.02.)

To zámerne chcete vidieť pochmúrne alebo ste naozaj v obklopení chmúr? U niektorých je to len osvojenie si toho, ako sú nastavení ľudia navôkol, čiže ste si to na seba preniesli a v tomto prípade siahnite po tom, čo vás teší, prípadne si to „prebite“ vďaka láske a súkromiu, ktorým sa tak tešíte. Tí ostatní, ktorí mizernú náladu naozaj majú, si niektoré veci len prikrášľujú a zväčšujú. Otočte svoju pozornosť na to, čo sa vám darí, čo sa podarilo, čo vás rozosmialo a opäť budete fungovať v pohode. Práca vás síce trošku bude vyčerpávať, no keď si uvedomíte, k akému dielu alebo k čomu vo výsledku prikladáte svoje ruky, či mozgy, tak vám všetko pôjde hravo. Vo všeobecnosti uberiete zo svojej ráznosti a dokážete si vytvoriť, dokonca „vypilovať“ svoju komfortnú zónu pre vás ešte k niečomu lepšiemu. V láske a vzťahoch sa „nehádajte sami so sebou“ a radšej dajte priestor svetlu a láske. Zdravie – paže, zápästia (ruky).

 

RYBY (20.02. – 20.03.)

Sneh v nás evokuje zmrznutosť a chlad, no zoberte si deti, tie aj v tom dokážu nájsť to dobré a vedia sa dosýta vyšantiť. V prenesenom zmysle to platí pre vás v súvislosti s jednotlivými situáciami, v ktorých sa ocitnete. Buď prepadnete tomu, čomu prikladáte veľký dôraz alebo na tom nájdete pre vás niečo dobré a tým minimalizujete prvotný negatívny obraz, vplyv, či postoj (hrajte sa). V práci vás trochu spacifikujú udalosti a okolnosti, na ktoré ste síce neboli pripravení, no s chladnou hlavou a otvoreným srdcom to k spokojnosti všetkých zainteresovaných dotiahnete do zdarného konca, či výsledku. Nepreberajte na seba nálady druhých ľudí… V láske a vzťahoch napriek tomu, že obaja máte rovnaký cieľ, každý vidí inú cestu ako ho dosiahnuť. Po vyzretí týchto stavov a uvedomení si tohto faktu sa to pekne prepojí, zosúladí a dotiahne tam, kde to obaja chcete mať (spolupracujte). Zdravie – oblasť okolo pása.

 

Za vašu priazeň a podporu ďakuje Mária Petrovičová

Zdroj: www.zlatemoravce.info 

OKIENKO SNOV zverejňuje Majkin horoskop so súhlasom autorky Ing. Márie Petrovičovej
(kopírovanie pre iné ako vlastné potreby podlieha autorským právam)

Leave a reply

TOPlist