www.elenn-okienko.sk

12. 11. – 25. 11. 2018

 

Horoskopy od iných…         Pohladenie duše – Obrazy, ktoré Vám pohladia dušu           Šťastný život

OKIENKO SNOV zverejňuje Majkin horoskop so súhlasom autorky Ing. Márie Petrovičovej
(kopírovanie pre iné ako vlastné potreby podlieha autorským právam)

 

Opäť tu máme Majkin horoskop na dva týždne :)

 

BARAN (21.03. – 20.04.)

V myslení, aj v konaní budete pomerne rýchlo prehadzovať „výhybku“, prechádzate od pocitov pokoja k miernejšej nespokojnosti, ktorú sa vám podarí zvládnuť a otočiť ju smerom späť k upokojeniu. Tento kolobeh sa prehupne do vygradovania niektorých situácií naviazaných na konkrétne oblasti, v ktorých vnímate svoje slabôstky. Berte to ako vaše učenie smerujúce k spracovaniu všetkého vrtošivého a „nabúravajúceho“. Na pracoviskách si hmýrenie okolo vás ani nebudete všímať, dôvodom je, že to vlastne ani nechcete, zameriate sa len na seba a na vlastné povinnosti, všetko ostatné akoby nateraz išlo mimo vás. Vo vzťahoch na vás čakajú menšie vnútorné rozpory, ktoré budú naviazané na energie, ktoré naberiete na seba počas celého dňa (práca, väčšia spoločnosť, úrady a pod.), čo si aj uvedomíte a „zaberiete“ v tom, aby ste svoje súkromie nemiešali s inými oblasťami. Vo všeobecnosti predsa len venujte pozornosť maličkostiam, ktoré vám môžu čo-to priniesť. Zdravie – oblasť 3. čakry.

Anjelská karta: Deti – Karta vás už sama navedie smerom k svojim potomkom/deťom, s ktorými budete tráviť čas alebo sa jedná o iné nateraz intenzívnejšie vzájomne prepojenie, no a zároveň to zahŕňa aj dieťa, ktoré sa ukrýva v každom z nás.

 

BÝK (21.04. – 21.05.)

Napriek menšej únave „neskĺzajte“ do toho, že sa úplne od diania tam vonku „vytesníte“ a „zakuklíte“ sa doma bez akéhokoľvek sociálneho druženia sa. Tento stav je chcený a aj prínosný, pokiaľ vášmu telu a „vnútru“ lahodí, no nie v prípade, že začnete skĺzať do roviny rozoberania vecí do ich špiku, tam je to už o „tancovaní na tenkom ľade“ so sebaľútosťou. V práci všetko zvládnete a to i napriek trošku komótnejšiemu nastaveniu. Sluchovo viac vnímajte, čo vám je predostierané s tým, že sa od vás očakávajú aj nejaké reakcie, odpovede, či názory. V oblasti lásky a vzťahov pôjde do popredia spontánnosť a je len na vás, ako sa jej budete chytať v závislosti od toho, z akej strany bude iniciovaná. Vo všeobecnosti si budete zachovávať chladnú hlavu, vďaka čomu zožnete aj miernejší obdiv s doplňujúcou otázkou – ako to len robíte. V rámci uvoľnenia môžete siahať po čítaní, či návštevách knižníc. Zdravie – pocity chladu (ruky, nohy…), hlava.

Anjelská karta: Sebaprijatie – Každý z nás je jedinečný, vrátane vás, tak sa majte radi, ľúbte sa a neubližujte si tým, že sami seba v niečom ponižujete, haníte, či zhadzujete. Ste krásni a šikovní, tak vpustite k sebe pozitivizmus a radosť.

 

BLÍŽENCI (22.05. – 21.06.)

Tečúce a spriechodnené energie zaznamenáte v prepojení na komunikáciu a komunikačné kanály, čo zaznamenáte aj v kruhu blízkych a priateľov, s ktorými si porozumiete aj v smere, kde to doteraz bolo viac o nepochopení alebo samotnej tvrdohlavosti a odmietaní. Okrem toho sa roztočilo, alebo ste vy sami roztočili, koleso zmien, ktoré v prvotnej fáze vôbec nemusíte zaznamenávať, lebo sa bude jednať o maličkosti, u každého sa to ukáže v rôznej miere. Pracovné povinnosti vás v niečom zaskočia, niečo nebude také, ako očakávate alebo také, ako ste boli doteraz zvyknutí, no potom, keď si to osvojíte, budete opäť v tomto smere ako doma, takže prípadné „vykoľajenie“ je len a len o vás, nesťažujte si to negatívnejšími myšlienkovými tokmi. Vo všeobecnosti budete mať skvelé postrehy, akoby ste razom nadobudli širší prehľad aj tam, kde to pre vás nebolo typické. Láska síce nie je o hre, ale v prenesenom, a samozrejme, pozitívnom slova zmysle sa vy dvaja ako pár hrať budete, je to milé, potešujúce a úsmevné. Zdravie – sliznice, dutiny, korunná čakra.

Anjelská karta: Inšpirácia – Neignorujte myšlienky a pochody nastavené na tvorivosť, nápaditosť a samotnú kreatívnosť, prichádza k vám inšpirácia, na základe rôznych a pre vás silných podnetov, tak sa s ňou prepojte.

 

RAK (22.06. – 22.07.)

Karta Ukončenie a koniec, nie je negatívna, ako si na prvý pohľad môžete myslieť. Jedná sa o to, že sa vám v životoch v mnohých prípadoch samovoľne a bez vedomia pouzatvárali oblasti, ktoré boli dlho jatrené, bolestivé, či skľučujúce. Takto sa odzrkadľuje vaše pochopenie situácií a stavov, ako aj ich vyliečenie. Symbolicky ste zamávali všetkému starému a pootvorili ste dvere novinkám, ktoré k vám prichádzajú. V každom smere je u vás a vo vás posilňovaná univerzálna viera, ktorá bude vašou súčasťou ako studnica odhodlania, energie, sily a všetkého, čo vás cez vieru vzpruží a postaví na nohy. Na pracoviskách sa miernejšia únava rozplynie, keď sa v nej prestanete zámerne „bahniť“. Vaše povinnosti v nejakom kontexte budú súvisieť aj s kolegialitou a vzájomnou pomocou, u každého sa to môže ukázať inak. V láske sa namiesto hnevu (nezávisle od intenzity), srdu a výčitiek sústreďte na silu svojho srdca/lásky. Zdravie – trávenie, oblasť čela.

Anjelská karta: Starostlivosť o telo – Počúvajte svoje fyzické telo, ktoré si pýta zdravé veci, minerály, vitamíny, viac pohybu, špecifické, napr. kolektívne cvičenia, zamerané na oblasti pre vás problémovejšie (chrbát, únava a pod.), detoxikáciu a to ostatné, čo mu chýba.

 

LEV (23.07. – 23.08.)

U vás sa trhá niť monotónnosti a všetko naberá na svojich otáčkach, okrem nájdenia samých seba. Či už v smere sebarealizácie, koníčkov alebo duchovna sa ocitáte v obkľúčení príjemných pocitov, ktoré vám vytvárajú dobrú živnú pôdu. Okrem toho k vám prichádza samotná hojnosť alebo plodnosť, ktorá vám v smere pozitívna a kladných výsledkov bude nápomocná. Neprežívajte veci teatrálne a nafúknuto, všetko berte v takej veľkosti, sile a miere, v akej to k vám prichádza. Prostredníctvom reálneho vnímania si nebudete niektoré veci a záležitosti na úrovni hlavy komplikovať. V prepojení na prácu a pracovné povinnosti sa vám vo viacerých smeroch uľaví, príde pokoj a vyrovnanosť, s ktorou sa vám bude krásne pracovať. Nič vás nebude vytrhávať ani odkláňať od toho, čo je vašou náplňou, ale pozor na rušivé náznaky zaujatosti. V láske sa prípadné nezrovnalosti „utrasú“ tak, že sa sprístupňujú stále viac naberajúce energie srdca a lásky. Zdravie – stredná časť tela.

Anjelská karta: Hojnosť – Prichádza k vám hojnosť, tak sa pokúste „vytesniť“ strachy a obavy naviazané na nedostatok, vďaka čomu tento proces podporíte. Svoje miesto tu majú aj prosby, no a následne aj poďakovanie.

 

PANNA (24.08. – 23.09.)

Vy budete väčšinou narábať s energiami vzťahovými: priateľskosťou, kolegialitou, rodinnými väzbami, partnerstvami, známosťami a vzťahmi k sebe samým. Prostredníctvom svojich vlastných pocitov, ktorým budete rozumieť a z ktorých sa niektoré rozhodnete aj skúmať, sa dopracujete k spokojným záverom. Pekne si v sebe „poupratujete“, čím nielen „vytesníte“, ale aj spracujete prípadný chaos, nepochopenie, či samotné problémy. Vo všeobecnosti ste posilnení na argumentačnej úrovni, čo v istých situáciách zúročíte. Pozor si však dávajte na dobiedzajúci flegmatizmus, až jemnejšiu aroganciu, ku všetkému pristupujte s pokojom. Na pracoviskách sa neporovnávajte s inými, lebo ani netušíte, ako môžete skĺznuť do miernejších prejavov napodobovania ľudí, o ktorých si myslíte, že sú trendoví (je jedno v čom). Svoju prácu si zastávate k spokojnosti. Vo vzťahoch sa posuniete ďalej v smere, ktorý chcete obaja, môžu padať slová ako svadba, založenie rodiny, či spoločné bývanie. Celkovo si vzájomne spriechodníte radosť zo vzájomnej spoločnosti. Zdravie – oblasť hrdla, krku, bruška.

Anjelská karta: Zázraky – Nastavte svoje vnútorné intuitívne „tykadlá“ na zachytávanie zázrakov, ktoré sa vám a naokolo vás začínajú diať a aj dejú. Zázrakom môžu predchádzať aj znamenia, ktoré vašu pozornosť pritiahnu smerom k dejúcim sa zázrakom.

 

VÁHY (24.09. – 23.10.)

Rozpor medzi vytáčaním sa a uzemňovaním, ktoré budú naviazané na spoločnosť a komunikáciu s ľuďmi, vás bude svojím spôsobom vyčerpávať. Akoby ste na úrovni pocitov lietali smerom z oblohy k zemi a naopak, no hlavu hore, do stavu rovnováhy sa dostanete celkom rýchlo a v pohode, takže dosiahnete kontrolu nad silou vonkajších vplyvov smerujúcich k vám a opäť precitnete v stave vnútorného pokoja. Pozor na rýchlu vznetlivosť. V práci, ktorú teraz zastávate, sa vám bude dariť, nevylučujem, že niektorí z vás sa budú pohrávať, hoci len na úrovni myšlienok, s vyššími métami, presunmi, či samotnými pracovnými povýšeniami. Vo všeobecnosti to bude v práci OK, no nepoľavujte v sústredení na prácu, v ktorej figurujú čísla, štatistiky, či jemnocit. V láske a vo vzťahoch budete v nejakých spojitostiach preberať finančné toky, okrem toho budete obaja spoločensky naladení. Zdravie – prekrvenie, opuchy.

Anjelská karta: Sloboda – Táto karta sa vám prihovára svojím zmyslom a významom, že sa máte slobodne prejavovať na myšlienkovej, či pocitovej úrovni. Inak povedané, nepristupujte na týchto úrovniach sami k sebe tak, že si sami nasadzujete a stále viac „uťahujete putá“ .

 

ŠKORPIÓN (24.10. – 22.11.)

Na vnútornej úrovni si pre nasiaknutie pocitov slobody dovolíte roztiahnuť krídla (nebudete na seba tlačiť, zväzovať sa obavami a pod.), vďaka čomu, obrazne povedané, „nasávate čerstvý vzduch“ každý deň. Úzko s tým súvisí aj chuť povyraziť si a dopriať, či už kultúrny zážitok alebo len tak stráviť čas v príjemnej spoločnosti priateľov. Vo všeobecnosti si predsa len v potrebných a dôležitých veciach strážte čas a vypovedané slová (prostorekosť, aj keď nechcenú a nevedomú), pričom sa vyhnete prípadnému nestíhaniu, či miernejším zdĺhavejším následným riešeniam, či vybavovaniam. V práci viete presne, čo robíte a preto vám to aj naďalej pôjde plynule a prirodzene. Pri sprostredkovaní a posúvaní správ nebagatelizujte, nemeňte podstatu a nezľahčujte. Vo všeobecnosti si nateraz budete priťahovať rovnocenných ľudí, s ktorými budete mať toho dosť spoločného. Vo vzťahoch sa hravé rebelovanie môže zmeniť na niečo, čo naberie vážne a príliš reálne kontúry. Zdravie – oblasť základnej čakry.

Anjelská karta: Odovzdanie – Všetko, čo definujete nateraz ako negatívne a čo vás trápi, odovzdajte prostredníctvom prijatia. Na daných záležitostiach sa s pomocou anjelov bude pracovať/uzdravovať a výsledky sa dostavia, precítite ich.

 

STRELEC (23.11. – 21.12.)

Nevyčítajte si to, čo z pliec druhých zoberiete na tie svoje, poľahky si nateraz dokážete od druhých brať a preberať ich emócie, ktoré vami môžu trošku „kývať“. Jedna vec je pri niekom stáť ako opora a podpora a druhá vec je osvojovať si tieto veci a brať ich za svoje. Skúste v tom nájsť vyváženosť, vďaka čomu nebudete zaujatí a o to viac môžete byť nápomocní na úrovni pohľadov, náhľadov a slov. Vo všeobecnosti si s radosťou vychutnajte milé chvíľky, ktoré vám prinášajú nielen radosť a potešenie, ale aj samotné povzbudenie do daného dňa, či tých nasledujúcich dní. Žasnutia v tom najlepšom slova zmysle môžu prichádzať častejšie, čiže v intenzívnejšom zhustení. V práci sa „nezneisťujte“ a na vnútornej úrovni nepodceňujte. Keď sa do tohto stavu dostanete, o to skôr si budete priťahovať situácie, ktoré vás do toho budú vťahovať ešte hlbšie. V prípade neistoty dýchajte, povzbuďte sa, prípadne poproste o pomoc anjelov a všetko pôjde tak, ako má ísť. Vo vzťahoch nezhadzujte partnera, nedokazujte si na jeho úkor niečo, radšej sa ľúbte, veď je to krásne. Zdravie – citlivosť v prepojení na povrchové a zmyslové vnemy.

Anjelská karta: Vypočutá modlitba – Karta sama o sebe hovorí jasnou rečou – tvoje modlitby sme zachytili, počuli a budú vypočuté. Je krásne oplývať vierou, ktorá je hnacou silou k tomu, aby sme sa modliť začali.

 

KOZOROŽEC (22.12. – 20.01.)

Univerzálna láska vás podporí a naopak utlmí tam, kde to bude pre vás potrebné, takže vo všeobecnosti sa budete stretávať so silou srdca a emóciami, či pocitmi, ktoré vychádzajú z lásky. Všetko sa bude diať v prepojení na prejavy priraďované k bezstarostnej detskosti, „uletíte“ na radosti, hravosti, vzájomnom „doťahovaní sa“ a možno aj zvláštnom, iba pre vás vtipnom humore. Ak vás to bude vnútorne „masírovať“, tak prečo nie. Samozrejme, v prípade potreby a dôležitých situácií (práca, úrady, vybavovanie, v prítomnosti určitých osôb…) budete akúsi „infantilnosť“ prirodzene krotiť. Pracovné povinnosti sa raz budú vliecť, inokedy zasa letieť, tak to vnímate, aj prijmete a tým v sebe aj spracujete. V prepojení na prácu môžete spoznať nových, zaujímavých ľudí a to dokonca aj náhodne. V oblasti vzťahovej svoje emócie púšťate ťažšie, no v partnerovi máte silnú podporu a tak v niečom začnete „púšťať perie“ a vyznávať sa slovne, či prejavmi v rámci toho, ako vás to „pustí“. Zdravie – povrchové boľačky (škrabance, modriny a pod.)

Anjelská karta: Meditácia – Meditácia nastoľuje stav pokoja, vyrovnanosti, slobody, pohody a príjemného vnútorného ticha… Anjeli vám dávajú do popredia samotnú meditáciu, z ktorej sa máte radovať.

 

VODNÁR (21.01. – 19.02.)

Nadobudnete pocity, akoby ste stáli na rozhraní dvoch svetov znázorňujúcich svoj protipól v zmysle jin a jang. Buď sa tým dáte strhnúť a začnete kľučkovať z jednej strany na druhú, z jedného sveta do druhého alebo sa upokojíte, zúročíte svoju vnútornú silu a vedomosti s tým, že začnete od seba. Zharmonizovaním sa a dosiahnutím vnútornej rovnováhy sa vytratia markantné rozdiely, ktoré vnímate. Budete konať v korešpondencii so sebou, čo vás „zastabilizuje“. V oblasti práce vás „rozbehanosť a rozvibrovanosť“ svojím spôsobom bude baviť, takže to nie je pre vás nič nezvyčajné. Rozkolísať vás môže iba istá domýšľavosť v smere, že vás každý, alebo len niekto konkrétny, má pod drobnohľadom, pod lupou a čaká na vaše prehrešky, chyby, či iné „kixy“… Aj keby, tak čo? Dôležití sú predsa vám blízki ľudia a tí vedia, kto ste a majú vás radi aj v prípade, že máte na sebe rozdielne ponožky. Partnerská oblasť v sebe zahŕňa nápaditosť, spoločne strávený čas, spontánnosť a radosť. Zdravie – držanie tela, bloky, trávenie.

Anjelská karta: Romanca – Do popredia sa predierajú vaše potreby a záležitosti naviazané na vzťahy, ako aj prípadné problémy, ktoré z nich vyvstávajú. Poproste v tejto oblasti o pomoc anjelov.

 

RYBY (20.02. – 20.03.)

Vaším telom prúdi vášeň – vášeň k životu ako takému a všetkému, čo vám v ňom robí radosť. Aj v tomto období sa budete pre kadečo nadchýnať s tým, že to chcete mať, spraviť alebo tam ísť. Nič nepokazíte, ak si to aj napíšete, prípadne si tieto predstavy „podkujete“ afirmovaním. Veď je toho naozaj veľa na ochutnávanie… Vo všeobecnosti vás na menšie rázcestia bude zvádzať nervozita, ktorú vôbec nemusíte k ničomu pridružovať. Tieto stavy vám však môžu priťahovať situácie, ktoré daný stav len živia, takže ku každej z nich pristúpte individuálne a „začistite“ si ju, potom sa len usmejte a nezabudnite poďakovať za každú krásnu maličkosť, ktorá vo vašom živote figuruje. Na pracoviskách sa môže spustiť lavínový efekt, čiže sa niečo bude nabaľovať a v určitom štádiu a stave to príde aj k vám. Stále však platí, aby ste s tým pracovali a pokiaľ to bude možné, aby ste si zachovali „chladnú hlavu“. Niektoré svoje povinnosti budete prekladať, no nič to v konečnom dôsledku nespôsobí, takže pohoda. Vo vzťahoch a láske môže „padať kosa na kameň“ (menšie rozpory), ale nič veľké sa nestane. Aspoň postojíte a svoju pozornosť si budete venovať sebe navzájom a následne si ju budete aj vychutnávať. Zdravie – sluch/uši, čelo, oblasť 1. čakry.

Anjelská karta: Archanjel Michael – Tento anjel je momentálne s vami a pomôže vám vo všetkom, čo bude pre vás potrebné. Jeho pomoc pocítite aj v „potlčení“ prípadných prejavov strachu.

 

Za vašu priazeň a podporu ďakuje Mária Petrovičová

Zdroj: www.zlatemoravce.info 

OKIENKO SNOV zverejňuje Majkin horoskop so súhlasom autorky Ing. Márie Petrovičovej
(kopírovanie pre iné ako vlastné potreby podlieha autorským právam)

Leave a reply

TOPlist