www.elenn-okienko.sk

26. 02. – 04. 03. 2018

 

Každý týždeň nový horoskop od Majky pre všetky znamenia…

Horoskopy od iných…              Pohladenie duše – Obrazy, ktoré Vám pohladia dušu   ! nové !

OKIENKO SNOV zverejňuje Majkin horoskop so súhlasom autorky Ing. Márie Petrovičovej
(kopírovanie pre iné ako vlastné potreby podlieha autorským právam)

 

BARAN (21.03. – 20.04.)

V rámci ubiehajúcich dní si ani neuvedomíte rýchlosť času, no napriek tomu pôjde všetko podľa predstáv, ktoré máte. Sem – tam sa síce niečo „zauzlíkuje“, no bez väčšieho dopadu na vaše predstavy a ciele. Nástojčivejšie sa k vám bude drať akási jednoduchosť prepletená so skromnosťou alebo celkovou nenáročnosťou. Vo všeobecnosti majte pod kontrolou svoje zdravie a zdravotné problémy, ktoré môžu dať o sebe vedieť. Vy máte najlepšie odsledované, kedy a v napojení na čo, dané zdravotné záležitosti vyskakujú. V práci narazíte na menšie nezrovnalosti prepojené na nedorozumenia, preto si v prípade neistoty dané veci radšej overte. V láske si budete medzi sebou prehadzovať horúci zemiak s menom dominantnosť. Zdravie – pocit pokrútenia (fyzicky, duchovne, myšlienkovo), chôdza.

 

BÝK (21.04. – 21.05.)

Vaša nástojčivosť nasmerovaná k iným, ale aj k sebe, vás môže vohnať do osídiel premýšľania, až vnútornej samoty, ktorá, samozrejme, môže mať rovnako ozdravujúci ako i deštrukčný účinok. Takže, než by ste do toho mali spadnúť nepripravení alebo oslabení, voľte radšej triezvosť (je to len na vás). Okrem iného je potešujúcim fakt, že k vám mieri viacero možností, volieb alebo znamení, preto ich vnímajte. Na pracoviskách sa nerozčuľujte nad vecami, ktoré môžete zvládnuť s úsmevom a nadhľadom. V láske sa nezahrávajte s povrchnosťou a prehnanou náročnosťou, ktorá bude podporená nespokojnosťou prameniacou z úplne iného smeru (práca, hlava, hnev a pod.). Zdravie – oblasť čela, nos, dutiny, sliznice.

 

BLÍŽENCI (22.05. – 21.06.)

Akýkoľvek náznak „konfliktnosti“ vám bude na príťaž, dá sa povedať, že vás bude priam obťažovať a to dokonca aj v prípade, keď nebude naviazaná na vás. Túžite po ľahkosti bezstarostných dní, ktoré sa pokúsite v tomto týždni aj docieliť, jednoducho povedané, chcete svoj osobný pokoj. Na pracoviskách pôjde do popredia hlavne ženská umnosť, predvídavosť a schopnosť rýchlo riešiť pracovné povinnosti. Páni budú mať týždeň strávený v práci o trošičku náročnejší. Vzťahy prinesú do spolužitia akúsi gráciu, elegantnosť a túžbu, ktorá už spraví to svoje. Zdravie – problémy naskakujúce pri dlhodobom sedení alebo naopak státí.

 

RAK (22.06. – 22.07.)

Čaká vás týždeň hojnosti rôzneho druhu a rázu, budete opäť obohatení o nové skúsenosti, poznatky, či samotné peniaze (každé euro poteší), ktoré k vám smerujú. Svoje myšlienky a pocity budete preháňať cez akési pomyselné sito, pričom budete získavať iba rýdzosť toho pre vás podstatného, na čom budú niektorí z vás stavať. V práci budete viac rozbehnutí a postíhate toho viac, než by ste sami chceli, jednoducho – pôjde vám karta. V láske sa nesústreďte iba na to, čo chcete vy sami, ale priestor dajte aj svojim „polovičkám“, ktoré        k vám neustále prehovárajú, no vy máte tendenciu púšťať to jedným uchom dnu a druhým von. Zdravie – celá oblasť žalúdka a tráviacej sústavy.

 

LEV (23.07. – 23.08.)

Karta Srdce hovorí jednoznačnou rečou, otvára sa a sprístupňuje, zároveň sa aj dáva na poriadok srdcová čakra. Správne energie sa rozprúdili a teraz vykonávajú svoju prácu. Nebuďte prekvapení, ak sa cez vás premelie zmes vnemov a pocitov, vrátane tých negatívnych. V práci sa vďaka vášmu prístupu a odhodlaniu môžete tešiť z faktu, že to, čo robíte, vás baví a má aj svoj význam. Zároveň ste sa sprístupnili Univerzálnej láske a tá bude mať čistú formu, vďaka čomu si nastavíte tie správne priťahujúce energie. Vo všeobecnosti sa však stále držte nohami na zemi, hoci mierne lietanie v oblakoch – ale iba hlavou – nebude na škodu. Príjemné situácie čakajú aj na nezadaných. Zdravie – srdcová čakra, oblasť krížov.

PANNA (24.08. – 23.09.)

Pokusy pohnúť sa vpred budú na pomyselnej škále rôzne „zdarné“, čiže niekomu sa bude dariť markantnejšie, než tomu druhému, no stále sa to považuje za pokrok a to vás bude príjemne hriať a tešiť. Akoby ste odhalili tú správnu receptúru, na základe ktorej vám to funguje, no nezabúdajte, že je to vďaka vašej osobnej práci a snahe a ako vidíte, dá sa to, takže, verte si. V práci prelomíte pre vás niečo osobitné a špecifické, čiže nad niečím zvíťazíte, no okolie o tom nemusí mať ani „potuchy“, keďže sa to bude odohrávať vo vašom vnútri. Vo vzťahoch dôjde k potrebnému utraseniu sa všetkého vykúkajúceho, vaše „polovičky“ sú chápavé a za to im budete vďační. Zdravie – zápästia, predlaktia, upokojenie.

 

VÁHY (24.09. – 23.10.)

Zvíťazíte nad istými formami strachu, ktoré u každého môže mať individuálnu podobu. Stanete sa pánmi situácií a dokážete sa ovládať v každom smere, čo vás určite milo prekvapí. Dokonca sa prestanete vo všeobecnosti sami pred sebou, či už v tom alebo onom, obhajovať. Na pracoviskách sa síce stretnete so situáciami, v rámci ktorých sa budete rozhodovať, no „brucha-bôľ“ vám to nespôsobí, budete konať s ľahkosťou a presvedčivosťou, v prípade potreby sa za seba postavíte. Na svojich „polovičkách“ prestaňte hľadať malé a nezmyselné chybičky a vady, nepoukazujte na nedokonalosti, ktorými v rôznom prevedení oplývame v podstate všetci. Zdravie – cievny systém, náchylnosť na získanie modrín.

 

ŠKORPIÓN (24.10. – 22.11.)

To, že niekedy tvrdo narazíte na steny, ešte neznamená, že neexistujú možnosti ako sa od nej odraziť, len sa trochu pootočte – a hurá – pred vami sa otvára x možností, ktoré ste nevideli, lebo ste sa utápali v ľútosti. Podarí sa vám toho pomerne veľa, pokroky sa vám budú predostierať v menších dávkach pomerne často, treba ich len vnímať a nezameriavať sa iba na niečo veľké, veľkolepé a oslnivé, čo samozrejme, môže prísť neskôr. Nejako sa začať predsa musí. V práci sa vám veľmi nebude chcieť vynakladať energiu, no vy to určite zvládnete bez toho, aby vás to doslova otrávilo. Vzťahy prinesú tendenciu „vrčať“ po sebe, ale s tým sa dá stále niečo robiť. Zdravie – prehĺtanie, strava.

 

STRELEC (23.11. – 21.12.)

Nezabúdajte na priateľskosť a priateľov. V prípade, že sa zahľadíte do seba na dlhší čas, môže sa stať, že si k sebe ľudí, ktorí vás majú radi, púšťate stále menej a menej, až vôbec, čo môže viesť k odmlčaniu, ktoré ste si nechtiac nevšímali alebo neuvedomovali. Nepodceňujte silu komunikácie, ktorou oplývate, dokonca viete veci správne aj pomenovávať. V práci bude panovať uvoľnenosť, do ktorej budete mať tendenciu nezapájať sa a neskôr sa iba čudovať, že ste boli obchádzaní. Nebojte sa, neboli, lebo ľudia vás rešpektujú rovnako ako aj vaše rozhodnutia. Vo vzťahoch si budete užívať pohodu a pokoj aj pri spoločných aktivitách. Zdravie – náladovosť, citlivosť na vonkajšie vnemy, nervozita.

 

KOZOROŽEC (22.12. – 20.01.)

Precitnete v tom, že sa chcete rozmaznávať, no opatrne s tým, aby ste túto túžbu nepretavili aj do prejavu, kde by ste niekedy vyznievali pre okolie komicky. V inom smere si pokojne doprajte to, čo vám pomôže uvoľniť sa alebo nadobudnúť pocit, napríklad, vylepšenia. Na pracoviskách sa budete trápiť pre veci, ktoré ste vo svojej podstate až príliš ovplyvniť nemohli, seba obviňovanie vás bude iba spomaľovať a umárať, takže hlavu hore, predstavte si, že každý nasledujúci deň vám prinesie intenzívnejší pocit úľavy. Na vzťahy všeobecne, a teda aj na ten partnerský, začnete trochu tlačiť a presadzovať si svoje, radšej konajte umiernenejšie. Zdravie – celá (plošná) oblasť chrbta.

 

VODNÁR (21.01. – 19.02.)

Vaše slová a skutky budú akousi prezentáciou seba samých a vy viete ako zaujať, takže viacero ľudí bude z vašej osobnosti unesených a vy si na tom statočne budete pracovať ďalej a patrične si to užívať. V tomto týždni by ste sa nemali stretnúť s ničím, čo by vás vykoľajilo alebo odzbrojilo, a to sa dá považovať za skvelú príležitosť ako precitať v maličkostiach a vo vlastnom nepodmieňovanom šťastí. Na pracoviskách pozorne vnímajte všetko vecné, čo sa okolo vás deje, tým pádom v žiadnej situácii nezostanete zaskočení. Vo vzťahoch splyniete v jedno a tak sa nastolí zjednotenie názorov, pohľadov a všetkého, čo vás z času na čas rozdeľovalo na dva tábory. Zdravie – rôzne prevedenia ťažoby (fyz. úroveň).

 

RYBY (20.02. – 20.03.)

V každom smere budete postupovať opatrne, nechcete v ničom a pri nikom schybiť, za čo vám okolie bude vďačné. Vaša náklonnosť a empatia sa naďalej bude rozpínať a vám to bude robiť radosť a prinášať pocity naplnenia. Sami si uvedomíte svoje vlastné hodnoty a kvality. Pokiaľ ste v niečom o sebe pochybovali, tak tomu je koniec, čím pocitovo zvíťazíte v sebou vytvorenej vojne. V pracovnej oblasti budete prekvapení rovnako, ako vy budete prekvapovať kolegov a aj samotných nadriadených. Vo vzťahoch sa vám bude „pýtať“ viac sa smiať, tak na tom pracujte a určite k „odviazanosti“ a spontánnym pocitom a prejavom radosti strhnete aj svoje „polovičky“. Zdravie – striedavé bolesti a náchylnosť na bolenie rôznych častí tela.

 

Za vašu priazeň a podporu ďakuje Mária Petrovičová

Zdroj: www.zlatemoravce.info 

OKIENKO SNOV zverejňuje Majkin horoskop so súhlasom autorky Ing. Márie Petrovičovej
(kopírovanie pre iné ako vlastné potreby podlieha autorským právam)

Leave a reply

TOPlist