www.elenn-okienko.sk

05. 03. – 11. 03. 2018

 

Každý týždeň nový horoskop od Majky pre všetky znamenia…

Horoskopy od iných…              Pohladenie duše – Obrazy, ktoré Vám pohladia dušu   ! nové !

OKIENKO SNOV zverejňuje Majkin horoskop so súhlasom autorky Ing. Márie Petrovičovej
(kopírovanie pre iné ako vlastné potreby podlieha autorským právam)

 

BARAN (21.03. – 20.04.)

V týchto dňoch podľahnete akýmsi vláčnejším, no hlavne priateľskejším energiám, čo znamená, že sa viac budete pohybovať v kruhu svojich priateľov a známych. Príjemná spoločnosť sa podpíše pod vaše dobré naladenie a v niektorých prípadoch aj nasmerovanie. V pracovnej sfére zahodíte stres a nastúpi nadhľad, vďaka ktorému nič a ani seba nebudete brať prehnane, až vybičovane, vážne. V láske sa síce pokúsite stavať na zadné, no vo viacerých prípadoch to bude zaobalené do hravosti, čo so sebou prinesie aj radosť a zábavu. Vo všeobecnosti sa budete zaoberať slovom vernosť (neberte to vyslovene len v rámci partnerstva). Zdravie – stredová časť tela.

 

BÝK (21.04. – 21.05.)

Robíte okolo seba veľa rozruchu/hluku.Demonštratívnym sťažovaním sa na to, či ono, sa dané veci nevyriešia, takže namiesto teatrálnosti si všetko nechajte prejsť cez svoje pocity, v pohode aj v prepojení na rozum. Veľké slová nie vždy znamenajú veľké skutky, tak majte pod kontrolou aj túto sféru. Vaša práca sa vám tieto dni nebude príliš pozdávať a zároveň vám nebude ani príliš „voňať“, no keď sa skonsolidujete, tak všetko zvládnete s prehľadom a bude to pre vás „malina“. Vo sfére lásky sa „nehádžte“ do pozície tých, ktorým je stále ubližované a aj ublížené. Naberte potrebnú silu, buďte konštruktívni a sami uvidíte, čo všetko pekné na vás čaká. Zdravie – celková rozkolísanosť.

 

BLÍŽENCI (22.05. – 21.06.)

Túžba po tichu a pokoji naznačuje iba to, že sa dostávate do stavu, v ktorom si chcete nahliadať do vlastného vnútra v prepojení na intenzívnejšiu prácu na svojich osobnostných „veciach“. Čo sa týka práce, tak budete uvážliví, precízni a v ničom sa neunáhlite. Menším rozptýlením môžu byť (no nemusia – individuálne zachytenie vašich energií) dotazy na vašu osobu s otázkou, čo sa s vami deje, keďže môžu zachytiť vašu zádumčivosť. V partnerstvách sa budete vzájomne na seba ladiť, čo môže vyústiť do silnejšieho preciťovania toho, čo sa deje, čiže, čo robí ten druhý bez toho, aby ste si boli nablízku. Zdravie – nohy, oblasť hlavy.

 

RAK (22.06. – 22.07.)

V rámci vašej rozbehnutosti postojíte, opakovane sa budete rozhýbavať a hýbať, až sa úplne zastavíte (zbystrené zmysly a pozornosť – pozastavenie času), čo je, samozrejme, myslené v dobrom. V tomto stave k vám bude prichádzať všetko potrebné, dôležité a aj zaujímavé, svoj priestor si nájde aj smiech. Na pracoviskách sa môžete stretnúť s menšími novinkami, prípadne aj so vzdelávaním alebo školením, čo vám však pôjde pomerne jednoducho, veď ste otvorení celkovému chápaniu. V partnerstvách sa budete vzájomne pozorne počúvať, čím sa zotrie nábeh na nepochopenie, či otvorenie prípadných nezhôd a hádok. Zdravie – ruky, stabilita, zrak.

 

LEV (23.07. – 23.08.)

Pobehujete krížom – krážom v priestore, ktorý je vám známy a ktorý poznáte, ale v tomto prípade máte nábeh na nabratie chaotickosti a rozvibrovanie nepokoja, čo vás môže strhnúť k robeniu rôznych, keď aj vtipných, no pre niekoho možno aj trápnejších, „kiksov“. Zameriate sa na posilňovanie a budovanie celkovej viery, ktorá má u každého človeka svoje opodstatnenie. Vo všeobecnosti sa dopracovávate k celkovej vyváženosti a môžete uvidieť aj to, čo bolo pre vás svojím spôsobom zastreté. V práci to chce kompatibilitu a súčinnosť s tým, na čo je vaša práca naviazaná (aby ste zbytočne neriešili to, čo momentálne nebude potrebné a potom sa naháňali za tým, čo je prioritné – systém). V láske sa vzájomne stretnete v rovnakých bodoch. Zdravie – „solar“ a oblasť čela.

 

PANNA (24.08. – 23.09.)

Akoby ste na seba nijako nechceli pútať pozornosť, pohybujete a presúvate sa nenápadne, bez zbytočných prejavov, našľapujete potichu, pomaly a s úplnou istotou. Celkovo budete vo všetkom úplne rozvážni a zároveň na strane druhej trošičku nepokojní. Týždeň vám otvára viacero možností na príležitosti rôzneho druhu a rázu, nevylučujem ani nečakané a prekvapivé stretnutia s osobami, ktoré vo vašom živote hrali alebo hrajú nejakú tú podstatnejšiu úlohu. V práci sa budete štítiť väčšieho „skupinkovania“ (prípadne budete toho účastní len striedmo) z dôvodu, že chcete ľahko dýchať. V partnerstvách si nepriťahujte myšlienkami to, čo tam vlastne ani nie je, dajte priechod láske. Zdravie – krk, paže, krčná chrbtica.

 

VÁHY (24.09. – 23.10.)

Trošku na vás zaútočí rozbehanosť, budete mať pocit, že ste všade a napriek tomu ste nepostíhali všetko to, čo ste si zaumienili, predsavzali alebo to, čo by ste chceli. Niekedy sa bude jednať iba o zdanie. Keď idete niečo robiť alebo sa niekomu venovať, dáte tomu maximum v rámci svojich časových a osobných možností, takže s výčitkami naviazanými na tento smer brzdite. V práci budete so všetkými informáciami, ako aj očakávaniami smerovanými na vás, nakladať naozaj veľmi dobre. Vzťahy prinesú príjemné rozhovory, spoločné plány a vízie naviazané aj na spoločne strávený čas, či dovolenky. Zdravie – roztočenie spiacich alebo utlmených energií – sila.

 

ŠKORPIÓN (24.10. – 22.11.)

Plavíte sa jednotlivými dňami s tým, že si vychutnávate všetko to pekné, čo sa vám deje a to, čo preciťujete. Nedávate sa strhnúť ničím negatívnym a nepríjemne rozptyľujúcim. Vo všeobecnosti si budete vážiť všetko, čo je pre vás podstatné a na čom staviate – zdravie, rodina, priatelia a podobne. Na pracoviskách vás nezaskočí ani prípadné rozčerenie hladiny a vy si ukážkovo udržíte chladnú hlavu, ktorá podporí vaše myslenie v smere potrebných riešení. Láska vám prinesie pokoj, harmóniu a radosť, ktorá bude podporená rozdúchavaním príjemných iskričiek, ktoré váš vzťah stále vyvoláva. Nezadaní by sa nemali stresovať z prípadného, a zatiaľ možno len zdanlivého, nezdaru, čo-to sa pohne. Zdravie – žalúdok, hlava.

 

STRELEC (23.11. – 21.12.)

Hektickosť vám vyhovuje, ale zasa odtiaľ-potiaľ, preto v tomto týždni vyhodíte pomyselnú kotvu v prístave s názvom istota, stabilita, pokoj a vyrovnanosť, nedáte sa ničím nepríjemným rozladiť a budete sa to snažiť vo viacerých prípadoch obrátiť na niečo vtipné, čo pomôže aj ľuďom vo vašom okolí. Pracovné povinnosti vás nijako nevykoľaja a vo všetkom budete napredovať pomerne rýchlo, menší vplyv na vašu náladu, či vstávanie môže mať počasie, no to určite hravo prekonáte. Na poli lásky si uvedomíte, čo všetko máte a za čo ste vďační, niektorí z vás môžu pracovať na spoločných záujmoch, či menších projektoch. Zdravie – spodná časť tela, vylučovacie orgány.

 

KOZOROŽEC (22.12. – 20.01.)

Už od pondelka budete nabití odhodlaním, že sa postaráte o to, aby ste sa viac usmievali a zameriate sa osobné šťastie, ktoré môžete stavať aj na úplných, no potešiteľných maličkostiach. Niektorí z vás sa rozhodnú pre akúsi formu očisty, čo znamená – nedať sa strhnúť ničím, čo by vás mohlo rozladiť, či posunúť do strany pochmúrnosti. Pracovné prostredie bude pre vás nabité rôznymi energiami, čo vás však neovplyvní, takže si z toho vytesníte len to pre vás prijateľné a podporné. Vo všeobecnosti budete mať podporené energie, ktoré sa podpíšu už len svojím nevedomým vyžarovaním o upokojenie všetkého „rozcuchaného“ a podráždeného. Ste príjemným žiaričom. V láske bude popracované na spoločnej harmónii. Zdravie – trávenie, kyselina, zaťaženie.

 

VODNÁR (21.01. – 19.02.)

Úsmevný rozruch šíriaci sa z vašej osobnosti bude lákavý, omamný a priam nákazlivý. „Srandičky“, nadhľad a odľahčenie, ktoré budete svojou osobnosťou prinášať, bude robiť dobre vám i ostatným. Farebnosť dní bude podčiarknutá príjemnými, väčšími i menšími, prekvapeniami rôzneho rázu. V práci trošku kroťte svoju prílišnú rozvášnenosť, horlivosť a nadšenie, čo by u každého nemuselo byť pochopené správne, hoci vám to môže byť jedno… Vo vzťahoch pôjde do popredia spoločný entuziazmus, niektorí z vás môžu intenzívnejšie pocítiť pozitívny posun, či zlom, vo vzťahu spejúci k zmenám (založenie rodiny, spoločné bývanie a pod.). Zdravie – pokožka, vyrážky, výrastky, popraskanie a pod.

 

RYBY (20.02. – 20.03.)

Bude vás to ťahať k akémusi robotickému konaniu bez premýšľania a zapájania emócií, čo sa dá zhrnúť do akejsi osobnej zahĺbanosti, no každý z vás sa z toho preberie v rôznom časovom úseku (minúty, hodiny, dni…). Celkovo budete konať inštinktívne, takže vás v podstate nič nezaskočí a neprekvapí. Viac budete precitať v celkovom pochopení, čo vám otvorí viaceré cesty ako seba, a prípadne aj iných, posunúť vpred. V práci môže trochu „zahrmieť“, no zatiaľ nezaprší, takže vaše osobné a osobnostné predpoklady budú robiť to svoje a správne. V láske sa záujmy môžu v tomto týždni trochu rozchádzať, každý z vás dopraje sebe a aj svojej „polovičke“ priestor. Neobávajte sa ničoho, čoskoro sa v rovnakom bode opäť stretnete. Zdravie – citlivosť na pachy, citlivejší žalúdok.

 

Za vašu priazeň a podporu ďakuje Mária Petrovičová

Zdroj: www.zlatemoravce.info 

OKIENKO SNOV zverejňuje Majkin horoskop so súhlasom autorky Ing. Márie Petrovičovej
(kopírovanie pre iné ako vlastné potreby podlieha autorským právam)

Leave a reply

TOPlist