www.elenn-okienko.sk

19. 02. – 25. 02. 2018

 

Každý týždeň nový horoskop od Majky pre všetky znamenia…

Horoskopy od iných…              Pohladenie duše – Obrazy, ktoré Vám pohladia dušu   ! nové !

OKIENKO SNOV zverejňuje Majkin horoskop so súhlasom autorky Ing. Márie Petrovičovej
(kopírovanie pre iné ako vlastné potreby podlieha autorským právam)

 

BARAN (21.03. – 20.04.)

Ceníte si svoju osobnosť a teda aj samých seba, z čoho vyplýva, že pracujete na svojom spoločenskom statuse. Teší vás, keď je vaše meno spájané s niečím, či už úspešným, prospešným alebo významným, no pripomeniem vám fakt, že niektorí ľudia vás majú radi pre vašu podstatu bez pridanej hodnoty úspešnosti, tak na nich nezabúdajte. Vo všeobecnosti máte pred sebou síce uťahanejšie a možno aj únavnejšie dni, no každý večer precitnete v dobrom pocite z vykonaného. V pracovnej oblasti by ste nemali podceňovať jednoduchosť, ktorá vie byť tiež efektná. V láske sa dopracovávate ku kľúčovým pocitom, majte srdcia otvorené. Zdravie – oslabenejšia pravá časť tela, oblasť 3. čakry.

 

 

BÝK (21.04. – 21.05.)

Opäť naberáte na sile a dostávate sa nielen fyzicky do svojej obľúbenej kondície, v ktorej sa cítite komfortne, až neohrozene. Do popredia pôjdu viac vaše ochranné mechanizmy preoblečené za rôzne slovné spojenia a pre ostatných nepochopené správanie. Len zopár vašich blízkych vie určiť, že sa jedná o vaše krytie a obranu. Svoj záujem by ste mali nasmerovať aj k financiám, kde by bolo fajn nastoliť pre vás potrebnú vyváženosť medzi príjmami a výdavkami, trochu ste sa začali alebo sa začínate „rozšupovať“/rozhadzovať. V práci nezanedbávajte detaily, aspoň nateraz. Vzťahy sa prehupnú do štádia, kde budete viac myslieť ako rozprávať, či konať, takže opäť tu má svoj zmysel rovnováha. Zdravie – krk, ústna dutina, dýchacia sústava.

 

BLÍŽENCI (22.05. – 21.06.)

Smerom k ľuďom si nastolíte akýsi vlastný systém prídelu, ktorý sa dá vysvetliť tak, že ku každému sa rozhodnete pristupovať tak, ako si podľa vás zaslúži. Otázkou však je, či sa nejedná o osobnú zaujatosť…, pretože spravodlivosť, prístupnosť a úprimné rozhovory, majú v tejto dobe stále svoje miesto a opodstatnenie. Na pracoviskách budete akoby na ihlách a stále v strehu, pretože sa budete riadiť vlastnými pocitmi obozretnosti, no nekontrolovane rastúci strach z klamstva a zavádzania bude tieto záležitosti iba priťahovať. Skúste si teda na danom strachu popracovať. Vzťahy prinesú akési liečivé ticho, ktoré si netreba hneď vysvetľovať zlým spôsobom. Zdravie – dlane (ruky), chodidlá.

 

RAK (22.06. – 22.07.)

Každý z vás v závislosti od pohlavia bude mať posilnenú svoju buď mužskú alebo ženskú stránku, ktorú bude spoznávať novým, iným a možno aj nepoznaným spôsobom. Odhalíte v sebe skryté možnosti, poznania, sily… Z celkového hľadiska sa postavíte do polohy trpezlivosti bez toho, aby ste si niečo zbytočne komplikovali, či „prekombinovávali“. Ponúknu sa vám nové, osviežujúce a prínosné pohľady… V práci budete dostatočne sebaistí, čím v podstate v ničom nezaváhate, no jediné, čo vás bude akoby obťažovať, budú kolegiálne vzťahy. Láska sa bude opierať o všetko, čo ste už spoločne prežili, preskákali a zvládli, do popredia pôjdu prejavy úcty a spoločne zdieľanej radosti. Ženy budú v tomto období pre okolie príťažlivejšie. Zdravie – nohy (ťažoba, bolestivosť, opuchy, žily…).

 

LEV (23.07. – 23.08.)

Čakanie na niečo kolosálne a prevratné si krátite sebapoznávaním a osobným rastom. Dni sa vám prestanú zlievať do jedného a každý vám ponúkne pre vás niečo významné, možno zvláštne, priam nepomenovateľné. Všetky nazbierané fragmenty pocitov a poznaní sa v správny čas naskladajú a vytvoria vo vás/vám nejaký vnem, či obraz. Všetky povinnosti, ktoré musíte v práci zvládať, budú „odsypávať“ pomerne ľahko bez prípadných zamotaní sa, či prekážok. Za príjemnú a osviežujúcu môžete pokladať náklonnosť niekoho, kto s vašou prácou alebo činnosťou úzko súvisí. V partnerstvách opatrnejšie nakladajte a narábajte s pokusmi o podmieňovanie a žiarlivosťou. Zdravie – prudké pohyby (zablokovania, bolestivosť).

 

PANNA (24.08. – 23.09.)

Na tento týždeň sa stanete akýmisi majstrami kombinovania a kombinatoriky, no pozor, aby ste sa nedali zviesť prílišným nadšením a podľa vás jednoduchým dedukovaním, v tomto prípade vám popri rozume pomôže srdce a pocity. Vyčnievať z davu budete vďaka osobnému čaru a tak sa stanete neprehliadnuteľnými, čo vám prinesie pozdvihnutie istôt a sebavedomia. Svoj priestor si nájde aj „ješitné“, a v niektorých prípadoch aj okázalé, flirtovanie prinášajúce závan mladistvosti. Dôsledky prípadných nevinných flirtov, či náznakov, budete automaticky preklápať do už existujúcich vzťahov, kde to krásne zahorí a nezadaní si pôjdu cestičkami podľa vlastného uváženia. Práca prinesie menšie pochybnosti, ktoré dokážete spracovať a zvládnuť. Zdravie – celková citlivosť (fyzická, mentálna, emocionálna).

 

VÁHY (24.09. – 23.10.)

Každý svoj krok budete mať vedome pod kontrolou, akoby ste cielene konali bez toho, že by hrozil nejaký prešľap alebo niečo, čo by so sebou prinieslo smerom k vám, či vašej rodine, nejaké dôsledky. Našťastie máte svoje srdce a duchovno sprístupnené, takže sa vám to na podvedomej úrovni bude vyvažovať a vy sa tak neocitnete, dá sa povedať, až v robotickom konaní a jednaní. Do jednotlivých dní sa vám bude vtierať „odviazanosť“ a hravosť, ktorú si vzhľadom k daným okolnostiam predsa len umožníte vypustiť. Celkovo si dávajte pozor na to, aby ste prípadne potrebný „ventil“ nehádzali na ľudí, ktorí si to vôbec nezaslúžia a ktorých sa to nijako netýka. V práci sa stretnete s príjemnými pocitmi a skúsenosťami, či mementami. Na vzťahovej úrovni bude svoj prím hrať spontánnosť a nepredvídateľnosť (v dobrom). Zdravie – stabilita, zakopnutia, tendencia padať, šmýkať sa.

 

ŠKORPIÓN (24.10. – 22.11.)

Vaša nálada sa podpíše pod fakt, že si zabojujete s vlastnou nevrlosťou, nafúkanosťou, nervozitou a samozrejme, aj podrezaným jazykom. Bude o čosi náročnejšie tráviť vo vašej blízkosti čas, no skvelí ľudia, ktorými ste obklopení, dokážu túto pochmúrnosť vďaka nadhľadu, trpezlivosti a humoru rozptýliť a tak sa tomu poddáte a tieto výpadky s negatívnym podtónom budú mať u vás krátke trvanie. V práci budete na hodiny doslova tlačiť pohľadom, keďže ste ťahaní do sféry osobného pokoja a súkromia, no určite to zvládnete skrotiť hneď v prvej polovici týždňa. Vzťahy vám ponúknu zaujímavé preskúmavanie svojho srdca, čo vás môže vtiahnuť aj do minulosti, no stále platí, že lásku ako takú si veľmi vážite a ceníte. Zdravie – hlava, 7. čakra.

 

STRELEC (23.11. – 21.12.)

Nepodceňujte sa v ničom a pri nikom, dobre viete, že niektorí ľudia dokážu o sebe veľmi kvetnato rozprávať a to tak, že poľahky nadobudnete pocity neistoty, takže pokúste sa odolať týmto náporom a nestiahnuť sa do sfér tápania. Vaše základy, na ktorých bazírujete, teda samotný rebríček priorít a osobných hodnôt, si môžete prehadzovať a narábať s ním iba vy sami, takže sa nemusíte obávať toho, že by vami niekto celkovo alebo hoci len nebadateľne (bez vášho vedomia) manipuloval. Odhalili by ste to pomerne rýchlo, čo platí v prípade obáv naviazaných na pracovné prostredie. Takže v práci sa opierajte o svoju sebaistotu a znalosti. Vzťahová rovina sa bude rovnako niesť na pilieroch istoty, do ktorej sa zamieša vzrastajúca nežnosť. Zdravie – oblasť 4. čakry.

 

KOZOROŽEC (22.12. – 20.01.)

Nepotrebujete, aby vás niekto „nakopával“ k činom alebo skutkom, super to zvládate sami, no práve preto to berte ako skúšku, pokiaľ si niekto do vás v dobrom slova zmysle „rypne“ v mene nejakých výziev. Vysporiadajte sa s tým podľa vášho úsudku. Prípadne to spôsobí to, že sa minimálne nad vypovedaným zamyslíte. Energeticky budete naladení na vlny priateľskosti, radosti a bavenia sa, preto sa nevylučuje zorganizovanie rôznych spoločenských aktivít, či minimálne hodenie do pléna rôznych nápadov a plánov, čo by ste s priateľmi mohli v dohľadnej budúcnosti spoločne podniknúť. V práci sa stretnete s otvorenosťou, čo sa podpíše na radosti, s akou budete svoje povinnosti napĺňať. Vo vzťahoch si vzájomne pripomeniete vaše úsmevné a milé začiatky, ktoré vás naladia na vlnu romantiky. Zdravie – zuby, ďasná, pery.

 

VODNÁR (21.01. – 19.02.)

Pre zjednodušenie vášho fungovania si hádžte v rámci dňa akési koncepty, či osnovy (pokojne aj priamo na papier, či do poznámok), vďaka čomu nebudete v strese z toho, že by ste na niečo zabudli, niečo by vám uniklo, či vypadlo a tým si odbúrate ďalšie pocity ťaživosti. Prikláňať sa budete k vlastným slovám, ktoré smerujú k tomu, že si musíte dopriať dostatok oddychu alebo sa venovať sebe a svojim koníčkom. Nezdá sa vám, že o tom hovoríte už dlhší čas? Tak prestaňte len hovoriť a cez deň si nejaký čas pre seba „ukrojte“. Začnite, aj keď len s krátkym časovým úsekom, ktorý môžete postupne predlžovať. V práci nezanedbávajte stravovanie (obedňajšia prestávka s jedlom) a pitný režim, vďaka čomu sa zbytočne nevysilíte a nepotiahnete sa smerom k únave. V rámci vzťahov sa pokúste umelo nerýpať do toho, čo netreba. Zdravie – oblasť 5. čakry a chrbtica.

 

RYBY (20.02. – 20.03.)

O čosi viac sa budete sústreďovať na svoje osobné, ako aj celkové duchovno, ktoré pod vplyvom rozbehaného žitia niekedy potláčate. Pripomeniete si a osviežite svoju intuitívnosť a naladenie na vyššie energie. Vďaka svojej prístupnosti budete viac otvorení a ľudia si tak s radosťou s vami vymenia názory, pohľady na jednotlivú problematiku, čo môže v nejednom prípade skončiť náklonnosťou, ktorá je základom k vytvoreniu nových známostí, či priateľstiev. Kreativitu a dobré napredovanie pocítite aj v pracovnej oblasti, kde viacero záležitostí naberie konkrétnejšie kontúry, čo vás upokojí. Ste v stave, kde sa vám môže, a aj bude, dariť. Vo vzťahoch sa uzavrie akoby ďalšie štádium alebo etapa, ktorá sprístupní opäť niečo, čo budete intenzívnejšie spoločne prežívať, dá sa to nazvať aj iným rozmerom vzťahu. Zdravie – celkové zharmonizovanie sa (tela, mysle, duše).

 

Za vašu priazeň a podporu ďakuje Mária Petrovičová

Zdroj: www.zlatemoravce.info 

OKIENKO SNOV zverejňuje Majkin horoskop so súhlasom autorky Ing. Márie Petrovičovej
(kopírovanie pre iné ako vlastné potreby podlieha autorským právam)

Leave a reply

TOPlist