www.elenn-okienko.sk

25. 07. – 31. 07. 2016

 

Každý týždeň nový horoskop od Majky pre všetky znamenia… 

Horoskopy od iných…

OKIENKO SNOV zverejňuje Majkin horoskop so súhlasom autorky Ing. Márie Petrovičovej
(kopírovanie pre iné ako vlastné potreby podlieha autorským právam)

Ak chcete, môžete napísať dole do komentára, ako Vám pomáhajú Majkine horoskopy… Ďakujem… :)

 

BARAN (21.03. – 20.04.)

„Poprechádzajte“ sa v tichu a zákutiach svojho Ja alebo v duši, ak chcete. Načúvajte jej hlasu a neignorujte nič z toho, čo sa z vás bude drať na povrch. Rovnako by ste si mali osvojiť pojem jednotnosť a zároveň sa ho snažiť zakomponovať do svojho každodenného bytia. Prípadnej roztrieštenosti a rozporom spravte konečné „utrum“ (koniec). V tomto týždni si síce budete klásť veľa otázok, no milým povzbudením je fakt, že si na všetky dokážete aj jednoznačne odpovedať. V láske sa vám podarí urobiť nejeden pokrok, ktorý zároveň prenesiete do prejavov. V pracovnej sfére sa síce budete cítiť zmätene, no nebude to znamenať nič, tieto emócie sa rozplynú spolu s príchodom prvého zdaru, či úspechu, tak sa tým nedajte zastrašiť. Na peniazoch budete lipnúť a preto ich budete ťažšie aj púšťať, čo vám prinesie prípadnú vnútornú nespokojnosť. Zdravie – svaly, zuby.

 

BÝK (21.04. – 21.05.)

Koľkokrát si ešte potrebujete dokazovať svoju výnimočnosť? Ako môže vo vás niekto nájsť to, o čom sami pochybujete? Tak šup – šup, zmeňte to a začnite pracovať na svojej sebaúcte a sebadôvere, ktorú potrebujete dostať do každučkej bunky vášho tela. Prvotné výsledky budete pociťovať už čoskoro. Neklamným znakom toho, že ste na správnej ceste, bude pre vás oveľa lepšie správanie sa ľudí, s ktorými budete v kontakte, k vašej osobe. Lásku nemožno uväzniť, zviazať, spútať, ba ani obmedziť, tak sa o to nepokúšajte, inak sa vám tá reálna a aj tá, ktorá je už na ceste k vám, vzdiali alebo úplne stratí. Na pracovisku by ste sa nemali hrať na nevedomých a už vôbec nie čokoľvek flákať. Správne vás „nakopne“ a namotivuje upokojenie vyhrotenejšej situácie a celkovo negatívne nabité ovzdušie ustane. Z peňazí si nateraz ťažkú hlavu nerobte. Zdravie – hlava, oči.

 

BLÍŽENCI (22.05. – 21.06.)

Vychutnávajte si pocit vnútornej slobody, ktorú ste si konečne dopriali. Je skvelé uvedomiť si, že ak sa z nás stanú väzni, môžeme si za to len a len sami a rovnako sami si môžeme dopriať aj slobodu. Takže, hurá v ústrety každému jednému dňu, ktorý vám prinesie veľa radosti, noviniek, ale aj menších, no prospešných prevratov. Nebuďte prekvapení, ak sa vám viacero vecí úplne „prekope“ a zmení, všetko pôjde a bude prebiehať v súlade s vaším naladením a chcením. Znamená to fakt, že je vhodný čas na prípadné zaujatie tých správnych ľudí naviazaných, či už na prácu alebo na lásku. Z toho všetkého vyplýva, že ste na vzostupe a platí, že si môžete nájsť skvelú prácu a aj postúpiť v tej, čo už máte. A možno nájdete aj lásku, po ktorej túžite. Vo fungujúcich vzťahoch treba popracovať na vašom chcení robiť kompromisy, tvrdohlavosť vám beztak zostane, tak sa o ňu nemusíte báť. Peniažky prúdia smerom k vám. Zdravie – kĺby, zhyby.

 

RAK (22.06. – 22.07.)

Za veľmi zaujímavé budete pokladať nečakané stretnutie s osobou, ktorá bude alebo bola nejakým spôsobom pre vás prínosná alebo dôležitá. Niektorí z vás to budú brať ako konkrétne znamenie, tí ostatní by minimálne mali porozmýšľať nad tým, čo vám to malo povedať a dať. Pokúste sa nebyť voči tomu ignorantskí. Menší nepokoj prežijete v naviazaní na prácu, v ktorej budete pociťovať nepohodu a nechuť, tá sa však vytratí po niekoľkých dňoch dovolenky, ktorú si doprajete. Ak to nie je možné, tak vypnite aspoň v čase osobného voľna a kašlite na povinnosti, z ktorých môžete na nejaký čas vypadnúť (upratovanie, kosenie, a pod.). Zaujímavým bude aj váš ľúbostný život, v ktorom sa dozviete, čo pre svoju „polovičku“ v skutočnosti znamenáte, a to bez okolkov. Nezadaní Raci by sa mali vyhrabať zo svojej samoty a niektorí aj z prípadnej, už otravnej a nič neprinášajúcej, prelietavosti a dať šancu skutočnej láske. Peniažky vám prekvapujúco náladu nenapravia, hoci nejaké k vám prídu. Zdravie – uzliny.

 

LEV (23.07. – 23.08.)

Vaše dni sa dajú prirovnať ku hre, v ktorej ide o skóre. Čo pokus, to zásah. Ak by ste predsa len pod vplyvom okolností alebo prípadného vyrušenia netrafili, máte vždy opravnú možnosť, ktorá bude už zákonite úspešná. Čokoľvek sa udeje, nič vás nezastihne nepripravených, čo jee skvelým bonusom. Menšie pletky vám môžu priniesť nežiaduce povahové črty, ktoré by ste mali mať pod kontrolou, inak sa u niektorých blízkych ľudí, vrátane partnerov, pre tento týždeň nezapíšete s najlepším kreditom, jednoducho povedané – všeobecnú, no hlavne príliš prehnanú, rozvášnenosť korigujte. Pracovná zaneprázdnenosť sa podpíše pod vašu vyčerpanosť, ktorá sa zasa zrkadlovo odrazí na vašich výkonoch, preto nič nesiľte a nesnažte sa za každú cenu prekonávať samých seba, aspoň v týchto dňoch. Tí ostatní, ktorí sa neprepínali, nájdu v práci to správne a výsledky prinášajúce tempo. Láska nemusí okolo seba robiť „humbung“, môže prísť potichučky a znenazdajky. Peniažky prídu v správny čas. Zdravie – krk, šija.

 

PANNA (24.08. – 23.09.)

Vaša vnútorná rozochvenosť, ktorá sa objaví, je neklamným znakom toho, že v sebe nosíte strach, a to strach z niečoho konkrétneho. Neživte ho v sebe a konečne s ním zatočte, máte skvelé predpoklady, že nad ním zvíťazíte a nateraz nájdete konečne vnútorný pokoj. Je leto, preto neseďte doma a pri každej možnej príležitosti niečo podniknite, padne to vhod aj vašej mysli, ktorú často zamestnávate a zapratávate myšlienkami, ktoré nikam nevedú. V oblasti lásky sa mnohé vyrieši, čo platí aj pre tých, čo lásku stále hľadajú. Na pracovisku by ste mali byť viac tolerantnejší nielen k sebe, ale aj k ľuďom, čo to myslia s vami dobre, preto sa pokúste prípadné rady nebrať ako rýpanie, či zbytočné poučovanie. V súkromnom živote nezabúdajte na tých, ktorých ste už dlhodobejšie „odkladali“, skúste im darovať trochu svojho času, budú vám za to vďační. Poriadok si spravte v peniažkoch, akosi strácate prehľad medzi príjmami a výdavkami. Zdravie – trávenie, nechutenstvo.

 

VÁHY (24.09. – 23.10.)

V týchto dňoch prijímajte názory iných ľudí, nebojujte s nimi a nesnažte sa ich „zaškatuľkovať“. O poriadne znervóznenie sa postará osoba, ktorá bude do vás rýpať, v jej spoločnosti sa budete cítiť nepríjemne. Pokiaľ sa to vygraduje do pocitového extrému, zvoľte taktiku pokojného vycúvania alebo odchodu. V partnerstvách si vaša „polovička“ postaví hlavu a nič, čo vyjde z vašej iniciatívy, nebude prijímať, v tomto prípade si radšej počkajte na správne načasovanie, ktoré vám pomôže rozpoznať vaša intuícia. Nezadaní by v prípade zoznamovania nemali ohľadne svojej osoby klamať („vylepšovať sa“ a prikrášľovať skutočnosť, ktorá by sa časom ukázala v pravom svetle). Pokiaľ by ste chceli nejako výraznejšie klamať, radšej mlčte. Pracovne by sa vám malo dariť, preto si to nekazte hašterivosťou alebo negatívnym zmýšľaním. Peniažky, ktoré potrebujete, si k vám cestu nájdu. Zdravie – pohybové ústrojenstvo.

 

ŠKORPIÓN (24.10. – 22.11.)

Chyby robí každý, no vy sa práve tým svojim v tomto týždni môžete elegantne vyhnúť. Buďte predvídaví, všímaví a o čosi viac „detailskejší“. Svojím správaním si poriadne koledujete o žiarlivostnú scénu. Provokovaním partnera však nedosiahnete to, o čo vám v skutočnosti ide. Práve naopak, strhne sa hádka, nastane obdobie „tichej domácnosti“ a u niektorých hrozí aj krátkodobejšie odlúčenie na znak výstrahy, po ktorej siahne váš partner. Návrh bližšieho priateľa, ktorý sa odváži naznačiť vám svoje city k vám, hneď nezamietajte, dajte si čas a pozrite sa na to z inej stránky, platí to prioritne pre nezadané osôbky. V práci to budete mať hektickejšie, za čo budú môcť zvýšenejšie nároky vašich nadriadených, ktorých tlačí čas a termíny. Informácie, ktoré k vám prídu z rodinných kruhov, vás rozladia, pokúste sa ich spracovať čo najskôr. Peniažky investujte rozumne. Zdravie – búšenie srdiečka.

 

STRELEC (23.11. – 21.12.)

Niekedy je fajn stíšiť sa a počúvať – počúvať iných, tých, ktorí o to, aby boli vami vypočutí, naozaj stoja. Nič nezľahčujte a nezosmiešňujte, inak by ste nechtiac ranili krehkosť citov zraniteľnejších osôb. Nemusí byť všetko len o vás, naučte sa v prípade potreby „stíšiť“ Nekompromisný postoj zaujmite v práci, čím dáte najavo svoje postavenie a kompetencie, čo je správna voľba, no nepodčiarkujte to plejádou nevhodných slov a nadávok. Ocitnete sa v situácii, kde bude musieť ísť rozum úplne bokom a tak budete vystavení tomu, že sa naplno spoľahnete na svoje pocity a intuíciu, ktorú nenechávajte zakrpatievať. Oddajte sa láske bez toho, aby ste premýšľali nad tým, k čomu to speje, čo platí hlavne pre už fungujúce partnerstvá, takže nebojte sa úplnej sily lásky a spoločnej náklonnosti. Nezadaní Strelci by sa mali zamyslieť, prečo im doterajšie vzťahy „krachovali“, niekde sa niečo zamotáva, no vy na to zaručene prídete. Peniaze nie sú nástrojom! Zdravie – celé ruky.

 

KOZOROŽEC (22.12. – 20.01.)

Pokiaľ sa vám niekto zdôverí s tajomstvom, tak si ho nechajte pre seba, nech je túžba podeliť sa o to s okolím akokoľvek silná, nezraďte silu priateľstva a dôvery. Tvrdohlavosť, ktorú vnášate do partnerstva, sa vám v týchto dňoch vypomstí, berte to s nadhľadom, v podstate ste si o to „koledovali“, tak sa nečudujte, že váš partner si konečne povedal „Dosť!“. Ruku na srdce, v opačnom prípade by ste sa zachovali rovnako. Osamelé srdcia by mali prestať hľadať lásku za každú cenu a všade, kde sa len ocitnú. V práci sa vám pokúsi kolega naložiť aj časť svojich povinností, ak viete, že sa jedná o férového človeka, ktorý vám je ochotný túto službu kedykoľvek opätovať, neváhajte, no pokiaľ by ste mali byť len hlúpo využití, tak sa pokúste nájsť rozumný kompromis, alebo… to už nechám na vás. Majte kontrolu nad tým, kde a koľko platíte, kontrolujte pokladničné bloky. Zdravie – menšia dýchavičnosť.

 

VODNÁR (21.01. – 19.02.)

Splývajte s každým dňom v týždni, jednoducho sa nechajte životom unášať. Na to, aby sa vám darilo, nemusíte v týchto dňoch vynakladať takmer žiadnu energiu a preto tento priestor využite na načerpanie nových síl a na mentálny oddych. Vaša polovička vám bude veľmi vďačná za každú minútku, ktorú jej venujete, čo sa odzrkadlí aj na hravejšej nálade a vášnivejších pohľadoch. Hľadajúci lásku by si mali prestať vyberať partnerov prvoplánovo a bez toho, aby vedeli akými ľuďmi sú. Povrchná stránka, ako je výzor, na ktorom staviate, vám síce čosi napovie, no neodhalí vám skutočnú podstatu človeka. Na pracovisku budete všetci fungovať v spomalenom tempe, čo každému bude vyhovovať, tak sa tomu prispôsobte aj vy, nemusíte z radu vyčnievať za každú cenu, či? Prílišne lipnutie na peniazoch a honba za navyšujúcim sa kontom vás od peniažkov bude odďaľovať, chce to iný prístup. Zdravie – menšia dýchavičnosť, tlak.

 

RYBY (20.02. – 20.03.)

Korektnosť je pre vás základným kameňom bytia, tak si ju teraz svojím správaním nenaštrbte. Nech sa budete cítiť akokoľvek dotknuto, či oklamane, nekonajte v rozpore s vlastnými zásadami. V týchto dňoch narazíte na pevnejšiu stenu nepochopenia, čo vás bude privádzať do smútku, no dajte si otázku, či sami sebe vždy rozumiete a to vás upokojí. Jedno pohladenie a zaľúbený pohľad povie veľmi veľa, tak buďte za tieto prejavy, ktorými vás vaša „polovička“ zahrnie, vďační, neberte to ako niečo samozrejmé. Nezadaní by mali konečne odolať strachu z prípadného sklamania, či citového nabúrania. Je totiž najvyšší čas, aby ste sa energeticky nastavili na vlnu lásky, ktorá k vám beztak mieri. Pracovné záležitosti sa vám skomplikujú pod tlakom, ktorý na seba vyviniete sami. Povolí to, ak sa do práce opäť pustíte s radosťou a príjemným odhodlaním pracovať najlepšie ako viete. Pozor na stratu menšej čiastky peňazí. Zdravie – pocit unavených a vysušených očí – častejšie žmurkanie, či naopak slzenie.

 

Za vašu priazeň a podporu ďakuje Mária Petrovičová
Zdroj: www.zlatemoravce.info

OKIENKO SNOV zverejňuje Majkin horoskop so súhlasom autorky Ing. Márie Petrovičovej
(kopírovanie pre iné ako vlastné potreby podlieha autorským právam)

 

Leave a reply

TOPlist