www.elenn-okienko.sk

01. 08. – 07. 08. 2016

 

Každý týždeň nový horoskop od Majky pre všetky znamenia… 

Horoskopy od iných…

OKIENKO SNOV zverejňuje Majkin horoskop so súhlasom autorky Ing. Márie Petrovičovej
(kopírovanie pre iné ako vlastné potreby podlieha autorským právam)

Ak chcete, môžete napísať dole do komentára, ako Vám pomáhajú Majkine horoskopy… Ďakujem… :)

 

BARAN (21.03. – 20.04.)

Niektoré situácie nepredbehnete, nech akokoľvek chcete. A práve teraz prišiel čas, keď pre vás bude nemožné byť dva a viac krokov popredu. Nič sa nedeje, len sa venujte tomu, čo príde v danú chvíľu. U vás však prichádza rozkvitnutie vášho vnútra, čo znamená, že budete citlivejší, vnímavejší a všetko budete chápať v správnom význame. Zaseknuté veci sa odblokujú, čo sa podpíše pod to, že sa pootvárajú dvere, ktoré boli pre vás načas úplne zavreté a zamknuté. V práci vás čaká nejedno prekvapenie, je na vás, či z toho vyťažíte možné maximum. Láska je cit, ktorý nami máva a v tomto týždni zamáva práve vami poriadne, až tak, že budete strácať pevnú zem pod nohami, čoho sa báť nemusíte, nepôjde vám to na škodu, tak sa tomu bez obáv oddajte. Peniažky sa v týchto dňoch stanú pre vás nedosiahnuteľnými, aspoň podľa zdania, čo vás bude frustrovať. No, ako býva zvykom, zdanie klame, sú na ceste k vám, len si dávajú na čas. Zdravie – pocity ochromenia, náhlej únavy a nervozity.

 

BÝK (21.04. – 21.05.)

Plač nie je nič, za čo by ste sa mali hanbiť. Preto prúd sĺz nechajte voľne prúdiť, prinesie vám to potrebný pocit úľavy a spokojnosti. Všetko nahromadené si u vás nájde cestu von práve formou sĺz, či sa jedná o negatívne alebo naopak pozitívne pocity. Nekontrolovateľné správanie, ktorému podľahnete, zaskočí aj vás samotných, no bude to silnejšie ako vy a preto častejšie „vyblafnete“ aj to, čo by ste za iných okolností zamlčali. Nepanikárte, máte to hneď odpustené. V práci príde menší vnútorný zmätok, ktorý budete chcieť za každú cenu dekódovať, aj sa vám to podarí a tak si uvedomíte, že tieto pocity sú len odrazom vašich vnútorných obáv a strachu. Strach nie je pre vás typický a preto budete mať väčšiu tendenciu prepadať mu, no tu vám radím, aby ste práve v tejto oblasti zapojili triezvy rozum, ktorý vám poskytne odpovede prinášajúce úľavu. Nespájajte lásku s peniazmi a naopak, nepodmieňujte jedno druhým, aspoň nateraz. Zdravie – pálivé pocity, vrátane tých vnútorných.

 

BLÍŽENCI (22.05. – 21.06.)

To, že držíte v rukách opraty, ešte neznamená, že ste tými, ktorí majú situáciu pod úplnou kontrolou. V podstate dostanete, možno podľa vás tvrdšiu, ale určite prospešnú školu života, ktorá bude naviazaná na vzťahy (myslené univerzálne). Nebojte sa pustiť veci svojím prirodzeným voľnobehom. To, že niečo pôjde mimo vašej kontroly, neznamená, že to zákonite dopadne katastrofálne. Uvoľnite sa, na nikoho (vrátane seba) a na nič netlačte, radšej si vychutnávajte krásu jednotlivých momentov. To, že ste trošku viac očarení opačným pohlavím, nemusí znamenať, že prepadnete bezhlavému striedaniu partnerov, čo platí hlavne pre nezadaných. Zadaní sa zapotia pri upokojovaní vyhrotenejšej situácie, ktorú sa vám však podarí uhladiť. Čo sa týka pracovnej sféry, v tej nastane pre vás dôležitý a niečím výnimočný prelom, preto zachytávajte každý svoj vnútorný pocit získaný práve v práci. Neponižujte význam peňazí a ich množstvo (bude to mať aj adekvátny efekt). Zdravie – pocity „polámanosti“.

 

RAK (22.06. – 22.07.)

Byť v akomkoľvek význame „za vodou“ neznamená, že sa prestanete snažiť, keď poľavíte, zaspíte, či zamrznete na jednom mieste, čo teraz pre vás nie je ani náhodou dobré. Snaha vám práve naopak prinesie veľmi veľa úžitku a prospechu. V prípade, že narazíte na komunikačné, vzťahové a iné bariéry (vytvorenie problémov, nedorozumení, chýb), určite nevoľte cestu ponižovania sa. V ľuďoch, ktorých sa to bude týkať, zanecháte dojem vašej malosti, čo nie je pravdivé. Nedehonestujte sa a radšej voľte cestu ozrejmenia pravdivej skutočnosti a to aj napriek tomu, že ste niekde zlyhali (no a?, je to normálne a nestalo sa to prvý a ani poslednýkrát). Pracovne nebudete príliš vyťažení a tak vám zostane nejaký čas na súkromie a koníčky. Apropo, keď sme už pri súkromí, pozerajte sa na všetko so široko roztvorenými očami a prestaňte sa klamať, prijmite skutočnú pravdu (nech sa týka čohokoľvek) a začnite sa od nej odrážať. Ako k peniažkom pristupujete, tak oni od vás buď utekajú alebo naopak k vám pritekajú. Zdravie – sedacie svalstvo, kríže, mravčenie nôh – nesprávne alebo dlhé sedenie (ponaťahujte si telo).

 

LEV (23.07. – 23.08.)

U vás sa v týchto dňoch všetko ocitne v rovine kolísania a v podstate nič nebude isté. Akoby ste sa ocitli na hrane všeobecného zdaru a neúspechu, čo ale vôbec nevadí. Pýtate sa prečo? Je to jednoduché – svojím myslením a prístupom môžete totižto sami ovplyvniť, na ktorú stranu sa vydáte. Nastal čas, aby ste naplno zapojili pozitívne myslenie, duchovnú vyzretosť a svoje kladné črty, ktoré vás nasmerujú k strane zdaru, tí lenivejší budú naďalej „vrávorať“ na hrane alebo sa na čas ocitnú v sfére vákua, hmly alebo už vyššie spomínaného neúspechu. No potom neplačte, pekne si to budete musieť, ako sa ľudovo hovorí, „vyžrať“. Oblasť lásky vám prinesie upokojenie a príjemné učičíkanie citov, ktoré sa s vami síce trošku pohrajú, ale na strane druhej aspoň vo vás „rozpumpujú“ všetko, čo je príjemné a čo s láskou úzko súvisí. V práci bude práve na vás, aby ste udržali pokojnú atmosféru a utlmili akýkoľvek náznak dusna a hádok. Peniaze prinášajú pocit slobody, ktorú okúsite aj vy. Zdravie – zápästia, preventívne sa vyhýbajte všetkému ostrému.

 

PANNA (24.08. – 23.09.)

Vnútorná nespokojnosť pôjde z vás von cez konanie, ktoré niektorých ľudí vo vašom okolí prekvapí, iní len ticho čakali, kedy sa konečne týmto okolnostiam a situáciám vzopriete. Niektorí z vás si nechali už dlhšie trošku „skákať po hlave“ a preto sa rozhodnete všetko nenásilne (rozhovor, zrkadlenie, trucovanie a pod.) uviesť na pravú mieru, kde sa stretnete s jednoznačným uspením. V práci sa môžete stretnúť s človekom, ktorý doslova nechá na vás oči, čo sa postará o skvelú náladu a tým aj o vaše vyššie tempo a skvelo odvodené povinnosti. V dlhodobejších vzťahoch (partnerských, priateľských a pod.) síce padne kosa na kameň, no nič hrozné sa diať nebude a vy nadviažete presne tam, kde ste na oko J skončili – vaše vyhrážky, či mrmlanie, našťastie nik nebude brať vážne, ale predsa len neriskujte a pusu si preventívne držte na uzde. Ste skvelí, lebo pokiaľ ide o otázku peňazí, myslíte aj na tých, ktorých ľúbite a tak ich potešíte nejakou drobnosťou aj teraz. Zdravie – opatrnosť pri vykonávaní hygienických návykov – dajte si na to dostatok času, neponáhľajte sa (šmyknutie vo vani, sprche, holenie a pod.).

 

VÁHY (24.09. – 23.10.)

Kritika sa postará o zrod ďalšej kritiky a tak sa uväzníte v jednom kruhu, ktorý bude len o výmene názorov s blízkymi aj inými ľuďmi vo vašom okolí na margo toho, čo nefunguje, akoby to malo fungovať, aké sú predstavy a tak ďalej. Nuž, vhodnejšie je minimálne v tomto týždni šetriť si ústa, čím sa vyhnete tradičnému „hádzaniu hrachu na stenu“, teraz si aj tak nevybojujete to svoje, všetci sa totiž obrnia kvalitnými, imaginárnymi štupľami do uší, čo by vás vytočilo ešte viac. V pracovnej sfére by ste nemali dopustiť žiadne poľavenie, keď podľahnete prípadnému flákaniu sa, ten ďalší týždeň budete robiť o to viac a rovnako slovo nadčas nebude patriť medzi tie obľúbené. Vaša pomoc bude pre niekoho natoľko vzácna, že tejto osobe ukážete iný pohľad na jeho problém, ktorý po strete s vami už žiadnym problémom nebude a tak niekoho spravíte šťastným. Láska ide cez žalúdok, doprajte si so svojimi „polovičkami“ intímne chvíle pri skvelej večeri alebo obede. Nezadaní sa ocitnú na „love“. Peniaze prídu, keď v to budete veriť. Zdravie – celková rozhodenosť, hormóny.

 

ŠKORPIÓN (24.10. – 22.11.)

Priateľstvo, hlavne to úprimné, je veľmi vzácne a tak na to nezabúdajte, preto si vážte každú jednu osôbku, ktorá do kruhu tých správnych osôb spadá. Píšem to z dôvodu, že niekto z týchto ľudí, možno aj viacerí, sa na vás s niečím konkrétnym obrátia. Je na vás, či ich odbijete alebo naozaj úprimne a od srdca pomôžete. V partnerstvách sa vám bude dariť a v týchto dňoch sa to „vyšperkuje“ perfektným zladením, čo sa odzrkadlí aj na veľmi rýchlom dospení ku kompromisom. Nezadané dušičky by sa jednoznačne nemali ľutovať a hlavne by si v sebe mali rozobrať, či teraz skutočne o dlhodobý a zaväzujúci vzťah stoja. V práci sa síce nepretrhnete, no záležitosti, ktoré budete riešiť, si budú zakladať na presnosti a detailnosti, čo značí, že zo svojho sústredenia a kvality práce nepoľavíte. Vaším kľúčovým slovom, prípadne svojím významom nesúcim určitú symboliku, je rovnocennosť. Peniaze vždy potešia a vy nejaké dostanete spontánne od niekoho blízkeho. Zdravie – lymfatický systém (uzliny – bolestivosť, opuch).

 

STRELEC (23.11. – 21.12.)

Je ťažké priznať si prešľap pred sebou, nieto ešte pred niekým blízkym. No obavy bokom, v konečnom dôsledku sa na tom poriadne narehocete, čo bude veľmi osviežujúce a príjemné. Smiech zbližuje a to je to, čo vy v tomto týždni budete zažívať. Uvedomíte si pomerne intenzívne naviazanosť na nejakú konkrétnu osobu a to nezávisle od pohlavia. Obojstranné sympatie, rovnaké záujmy a rozdielne názory, ktoré sa stanú nevyčerpateľnou studnicou rozhovorov, vám prihrajú v skutku zaujímavú bytosť. Možno to u niektorých bude zaváňať láskou. Postupne vás prestane strašiť vaša minulosť a to aj tá, ktorá je napojená konkrétne na pracovné záležitosti. Nikto a nič vás nebrzdí a tak môžete napredovať, rásť a ukázať, čo sa vo vás ukrýva. Tí, ktorí po tom neprahnú, zažijú v práci pomerne neutrálny a ničím prekvapivý týždeň. Čo sa týka peňazí, ste na tom dobre a tak to aj zostane. Zdravie – ťahanie očí, hlava, spánky.

 

KOZOROŽEC (22.12. – 20.01.)

Trochu si zabojujete so svojím sebavedomím, to vás totižto akosi nechá „v štichu“, jednoducho kamsi odkráča a preto sa pri flirte, ktorý na vás čaká, budete cítiť neskutočne čitateľne a naho. Berte to ako bonus a tak sa z toho môže stať fajnová zábava. Vychutnajte si každú lichôtku, ktorá vás nabije vždy vhod padnúcim optimizmom. Z toho pramení fakt, že tento týždeň budete všetci za „hviezdy“. Zadaní budú pre svoje „polovičky“ neodolateľnými, čo si treba naplno vychutnať. Silu, ktorú vám to dodá, môžete potom využiť v práci, kde bude rušnejšie než obvykle. Pichľavé pohľady závistlivejších kolegov a vlastne vo všeobecnosti ľudí, ignorujte, nekazte si tým ani jeden deň. Ku koncu týždňa na vás čaká jedna menšia výzva, napriek strachu a úzkosti, ktorý sa vás pokúsi ovládnuť, túto časť zvládnete a o to viac sa budete tešiť z úspechu a z toho, akí ste šikovní. „Frajeriť“ s peniazmi nie je pre vás teraz vhodné, nechajte si to na inokedy, dopadlo by to fakt nepríjemne. Zdravie – hlava (trošku zábudlivosti a nekoncentrovanosti).

 

VODNÁR (21.01. – 19.02.)

Vylievate si srdce osobe, ktorá je už z toho trošku unavená, neberte to v zlom, prosím, ale zamyslite sa nad tým, či túto osôbku počúvate aj vy alebo ešte lepšie, či ju vôbec necháte rozprávať. Kedy ste sa jej spýtali na jej život? Máte tendenciu byť vo všeobecnosti o čosi viac sebeckejšími, pričom zabúdate na iných, všetko sa v poslednom čase predsa nemusí točiť len okolo vás, vášho života, vašich úspechov aj neúspechov. Prišiel čas, aby ste sa trochu stlmili a  počúvali iných. Nikto vám nič nebude vyčítať, nevyčítajte si to ani vy, len na to trošku upozorňujem. Pocit preplnenosti pocítite hlavne v práci, akoby bolo zrazu ťažké nájsť tichý kútik a miesto, v ktorom sa môžete plne sústrediť na svoje povinnosti. Na vonkajšie podnety budete reagovať citlivejšie, čo vás v urobení práce bude popoháňať, aby ste čím skôr mohli za sebou zavrieť dvere a otvoriť tie na vašom príbytku, ktorý je pre vás oázou pokoja. Vo vzťahoch budete o čosi skromnejší na prejavy náklonnosti, nezadaní budú rovnako akosi ľahostajnejší voči opačnému pohlaviu. Finančné zázraky sa nateraz nekonajú. Zdravie – trávenie a celkovo problémy spojené s prijímaním stravy.

 

RYBY (20.02. – 20.03.)

Vaša horlivosť vám niekedy bráni v tom, aby ste sa viac sústredili na to, čo hovoria iní. Budete mať tendenciu ulietavať do iných svetov, pričom všetci okolo vás sa zmenia na postavičky nemo otvárajúce ústa. No sklamem vás, z tých úst vyliezajú dosť podstatné informácie, ktoré by ste si nemali nechať ujsť a tak to svoje „ulietavanie“ nechajte radšej na doma. Je ťažké vysporiadať sa so vzťahom, ktorý je niečím limitovaný, no na strane druhej bola to len a len vaša voľba. Tí, ktorí sa v slove limit nenašli, sa môžu tešiť z priazne svojho miláčika, ktorý vám opakovane pripomína silu vašej lásky. Niektorým z vás sa úkosom ukáže vaša minulosť, čo znamená, že niekde stretnete človeka, s ktorým ste zdieľali sympatie, prípadne sa niečo dopočujete, berte to len ako informáciu a viac sa tým nezaoberajte. Vaša pracovná náplň bude o čosi obohatená a to aj napriek vášmu mrmlaniu a nesúhlasu. Finančne ste v poriadku (pozor, aby ste niekde nezabudli platobné karty). Zdravie – konečník (bolestivosť, zlatá žila, prehánky alebo naopak zápcha).

 

Za vašu priazeň a podporu ďakuje Mária Petrovičová
Zdroj: www.zlatemoravce.info

OKIENKO SNOV zverejňuje Majkin horoskop so súhlasom autorky Ing. Márie Petrovičovej
(kopírovanie pre iné ako vlastné potreby podlieha autorským právam)

 

Leave a reply

TOPlist