www.elenn-okienko.sk

18. 07. – 24. 07. 2016

 

Každý týždeň nový horoskop od Majky pre všetky znamenia… 

Horoskopy od iných…

OKIENKO SNOV zverejňuje Majkin horoskop so súhlasom autorky Ing. Márie Petrovičovej
(kopírovanie pre iné ako vlastné potreby podlieha autorským právam)

Ak chcete, môžete napísať dole do komentára, ako Vám pomáhajú Majkine horoskopy… Ďakujem… :)

 

BARAN (21.03. – 20.04.)

Všetko okolo vás akoby vyššie sily spomalili, lenivo sa budú premieľať myšlienky vo vašich hlavách, ktoré sú akoby časovanou bombou, plnou tisícok nezodpovedaných otázok. No zdanie je len klam, už po veľmi krátkom čase sa všetko opäť pohne v koordinácii s reálnym časom. Riešiť budete pracovné záležitosti, ktoré vás budú omínať ako otlaky na nohách. Vo vzťahoch sa nič neobvyklé diať nebude, základným ťahúňom sa stanú rozhovory, ktoré budú odľahčené, voľné a aj úsmevné. O čosi intenzívnejšie vami zamáva nerozhodnosť, ktorá vás postaví do neľahkej pozície, z ktorej podľa vás vedie viacero ciest, nuž, ale každá z nich je rôzne namáhavá a vedie k inému cieľu, takže máte čo robiť. Darček, ktorý vás prekvapí aj v prepojení na osobu, ktorá vám ho dá, je jednoznačne príjemným gestom, tak nezabudnite poďakovať. Pozor na peniažky, ktoré by ste nechtiac vytratili alebo minuli, takže peňaženky a rozpočet držte pevne v rukách. Zdravie – nedvíhajte nič ťažké bez prípravy alebo pomoci.

 

BÝK (21.04. – 21.05.)

Pomerne dosť intenzívne prebudená sexualita vami zamáva, sem-tam sa stanete impertinentnými (bezočivými), čo u opačnej strany nemusí nájsť pochopenie. Trochu pribrzdite a uzdu popustite len pri ľuďoch, kde ste si úplne istí, že môžete byť sami sebou bez posudzovania. Pri nadväzovaní nových vzťahov buďte slušní a radšej voľte štandardnú cestu dvorenia. Zadaní sa nájdu pri oddychovaní v rámci koníčkov, ktoré majú s partnerom zhodné a tie sa stanú pre oboch zdrojom čistej radosti a naplnenia. Práca v tomto týždni nebude prioritou číslo jeden a tak si z ničoho v podstate ani ťažkú hlavu robiť nemusíte, nechajte všetko priebežne plynúť a rovnako priebežne riešte aj vyskakujúce pracovné pletky. Napriek tomu, že sa vám vynoria ponuré myšlienky pripomínajúce nepríjemnejšiu časť vašej osobnej minulosti, celý týždeň zvládnete v duchu úsmevov a pre vás vyhovujúceho odľahčenia, takže aj túto chmúrnejšiu stránku týždňa uhráte. Peniaze by pre vás nemali byť prioritou. Zdravie – svrbenie, podráždenie – škrabance, rozškriabanie (pozor na znamienka!).

 

BLÍŽENCI (22.05. – 21.06.)

No, brať a prijímať ste sa už naučili, teraz je na rade, aby ste z vás trošku odovzdali svojmu okoliu, čo znamená – pomáhajte všade, kde to bude potrebné, raďte všade, kde sa zjavia slzy a objímajte tých, ktorí sa stali väzňami vlastného smútku. Takže tento týždeň bude z vašej strany o rozdávaní, a to o rozdávaní malých kúskov svojho Ja. Platí to aj pre oblasť lásky. Lenivosť konkrétneho kolegu/yne, ktorý/á sa snaží svoje povinnosti hodiť na hlavu iných, vrátane vás, mu pripraví riadne zapotenie sa. Dôvodom je fakt, že sa už nikto nebude chcieť nechať zneužívať a tak si celú svoju prácu „odmaká“ sám, čo bude pre vás „podívaná“ spojená so sladkým zadosťučinením. Nezabudnite na dôležité termíny spojené s rôznymi dôležitými jubileami, či osobnými míľnikmi, zároveň venujte zopár telefonátov svojej rodine (vrátane rodičov), ktorá je od vás ďalej, čo sa týka kilometrov. Nevyčítajte partnerovi výšku zárobku a celkovo peniaze, malo by to ponižujúci efekt. Zdravie – ruky (ich jednotlivé časti).

 

RAK (22.06. – 22.07.)

To, že sa s niekým blízkym rozchádzate názorovo, to ešte neznamená, že sa jedná o nejakú neprekonateľnú chybu, ktorá by sa mala podpísať na rozídení sa vašich spoločných ciest. Nebuďte vzťahovační a nekonajte pod vplyvom urazenosti a prípadného nepochopenia druhou stranou. Práve naopak, toto zistenie by malo viesť k príjemným analyzujúcim rozhovorom, cez ktoré sa vzájomne veľa naučíte alebo dozviete, čo vám môže len prospieť a rozšíriť obzory. To, že sa vám partner trošku odcudzil, neznamená nič zlé, iba potrebuje maličký kúsok svojho sveta, aby v ňom podľa svojich predstáv pookrial a oddýchol si, nerobte z toho zbytočné kauzy. Čo sa týka oblasti ?, práve tam by ste mali pouvažovať nad tým, či ju naozaj robíte najlepšie ako viete a podľa toho, ako to okoliu prezentujete, neklamete v tomto smere náhodou sami seba? Tuším, že sa vo vás ukrýva predsa len o čosi viac potenciálu a sily. Ak naďabíte na ulici na človeka, ktorý prosí o menšie drobné vzhľadom k svojej situácii, konajte podľa pocitu. Zdravie – nevhodné zloženie a kombinovanie stravy, hltanie stravy – žalúdok.

 

LEV (23.07. – 23.08.)

Nepreklápajte všetko do myslenia, že za všetko dobré sa vám dostáva len to zlé, toto veru nie je správna cesta myslenia a vy to veľmi dobre viete, tak prečo tam skĺzavate? Sústreďte sa na svoje sny, túžby a ciele, ktoré máte pred sebou a ktoré stále čakajú na svoje naplnenie, tak tomu prostredníctvom svojho myslenia a konania trošku dopomôžte. Letným láskam je veru dopriate a pokiaľ si myslíte, že nie, tak sa asi zle pozeráte alebo zámerne ignorujete úsmevy a túžobné pohľady. Zadaní sa ocitnú na hrane priepasti, kde sa budú rozhodovať, či skočia do neznáma a samoty, ktoré majú priniesť úplne nový začiatok alebo si ešte dajú vzájomnú šancu, ktorá v tomto období veru nie je na zahodenie a môže byť až prekvapivo úspešná. Pracovne budete stále zaneprázdnenejšími, čo vám prinesie uspokojivý pocit potrebnosti a toho, že to, čo robíte, má svoj osobný a naplňujúci zmysel. Sprostredkované, no pozitívne ódy na vašu osobu obohatí zvedavosť človeka, ktorý sa bude chcieť s vami stretnúť a zoznámiť. Zdravie – pocit celkovej ťažoby.

 

PANNA (24.08. – 23.09.)

Tak veľmi by ste chceli, nezávisle od toho, či nežne alebo drsnejšie, rozkazovať a korigovať niekoho (niet však koho). Až si to otočíte proti sebe a začnete byť na seba dosť nároční a pomerne intenzívne sa vnútorne bičovať, prípadne dehonestovať, tu píšem jednoznačné STOP! Panny majú veľa skvelých osobnostných stránok, len ich musíte zo seba vypustiť von a uvidíte, že nezostanú nepovšimnuté. Buďte na seba a svoje výsledky hrdí a vážte si všetko, čo ste v živote dosiahli a v prípade, že vás niekto bude presviedčať o opaku, nedopusťte, aby to na vás zanechalo nejakú stopu. Keď sa bytostne vzchopíte, uvidíte, čo vám tento týždeň prinesie a má vám veru čo ponúknuť, tak hlavu hore a pekne si užívajte každučký deň naplno. Láska, ak v ňu uveríte, určite časom príde aj k vám. V práci sa budete musieť prelúskať cez menší hlavolam prepojený na niečiu nespokojnosť, ktorý vám síce pohltí dosť času, no podarí sa vám ho vyriešiť. Na peniažkoch si nebudete zakladať, tým pádom ich ani nebudete riešiť. Zdravie – hormonálna sústava.

 

VÁHY (24.09. – 23.10.)

Nedajte sa uchlácholiť chabými sľubmi, chcite výsledky a konkrétne riešenia vecí. Sľubov a zavádzania bolo dosť a rovnako by ste sa mali správať aj vy. Nič vo svojom konaní neprekombinovávajte, všetko veďte v jednoduchých a priamočiarych líniách bez chodenia okolo horúcej kaše. Vo vzťahoch sa síce budete cítiť nepohodlne, no nesúvisí to s partnerom. Za touto nekomfortnosťou sa ukrývajú vaše osobné pocity, ktoré by ste si mali vysporiadať a pekne „upratať“. Nezadaní by nemali očakávať viac, než sú sami ochotní do vzťahu, najmä do jeho začiatku, vložiť a dávať. V práci sa vám bude dariť, ale len do takej miery, do akej za každý úspech budete vďační. Príležitosť niečo zmeniť alebo inovovať v práci príde koncom týždňa, je na vás, či chcete zmenu, ktorú zvládnete. Môžete povedať nie, no popremýšľate nad tým bez strachu a prílišného hlasu rozumu, skúste ísť po pocitovej línii. Zdravie – doprajte si dostatok oddychu a kvalitného spánku.

 

ŠKORPIÓN (24.10. – 22.11.)

Pýcha nepatrí medzi cnosti, ktoré by sme mali smelo navonok prezentovať, preto pozor, lebo práve tá vaša začína akosi príliš rýchlo rásť. Je rozdiel medzi jemne príjemnou, osviežujúcou a ducha povznášajúcou hrdosťou a ťažko pôsobiacou a ničivou pýchou. Pokúste sa to prijať a nájsť v tomto smere potrebnú „unormálnenú“ mieru. Nech si hovoríte čokoľvek, priznajte si, že ste zaľúbení a pokojne to pomenujte „bezhlavo“, nepotláčajte to v sebe, inak vaše skutočné pocity trochu primrznú a vy sa budete diviť, čo sa stalo. Hádku, ktorá vznikla v dlhodobejších vzťahoch, nerozmazávajte, inak ju vystrieda ďalšia a ďalšia, čo bude spieť k dlhšej „tichej“ domácnosti a dočasnému odcudzeniu sa. V práci sa síce rozčúlite kvôli trochu meškajúcej výplate, no finančne si vystačíte, „na suchu“ v rámci tohto obdobia veru nebudete. Pre prácu platí komótnejšie (pomalšie) tempo, čo využijete pre akési celkové zotavenie sa. Zdravie – zuby, ďasná, jazyk – celá ústna dutina, vrátane pier.

 

STRELEC (23.11. – 21.12.)

Váš hraný záujem o konkrétnu osobu nie je férový, preto nikoho nezavádzajte a ani neflirtujte s nikým, ak to nechcete dotiahnuť niekam ďalej, veď ani vám by sa to nepáčilo. Váš desivo tlačiaci pocit strachu z nechcenej samoty vás núti zahrávať sa s pocitmi iných, ale túto cestu by ste mali ukončiť. Pokiaľ nechcete byť sami, sústreďte sa na to, či vôbec chcete dlhodobý a trvalý vzťah. Ak je vašou odpoveďou áno, mali by ste sa dostať do štádia, kde si budete vážiť seba a vo všeobecnosti aj opačné pohlavie, to je prvým krokom na ceste hľadania skutočnej lásky. Zadaní by mali našliapnuť na cestu vďačnosti za všetko, čo vám vaša „polovička“ ako komplexná osoba poskytuje. Netaktné koketovanie nemá miesto ani na pracovisku, kde by ste sa viac mali sústrediť na plnenie termínov a všetkého, čo vám je vložené do rúk. Pokiaľ to nie je pre vás obmedzujúce, pokúste sa kolegovi/yni vyjsť v ústrety s dovolenkou, o ktorú požiada. V zdravotnej oblasti sa nezahrávajte s kombinovaním liekov a ich vyššími dávkami proti bolesti, ktorá na vás zaútočí hlavne v prvej polovici týždňa.

 

KOZOROŽEC (22.12. – 20.01.)

Koledujete si o poriadnu spŕšku kritiky, stále len rýpete a drapkáte do ľudí, až to niekedy presahuje hranice vhodnosti. Dokonca sa stanete vulgárnejšími, než obvykle. Ak niekomu prasknú nervy alebo vám rovno symbolicky ako upozornenie „capne“, tak sa nečudujte s otvorenou pusou a otázkou v očiach Prečo? Varovaní budete neraz, tak to berte na vedomie. To, že sa cítite mizerne, si nemusíte kompenzovať na druhých, rovnako by ste si svoje sebavedomie nemali stavať na nešťastí a ponižovaní iných. Ego, ktoré sa vám snaží vystúpiť parádne do popredia, skrotíte len vďaka skromnosti, ktorú v sebe máte, musíte ju však vytiahnuť na povrch. Opačné pohlavie nezhadzujte kvôli výzoru, oblečeniu a pod., radšej na každom, a aj na sebe, hľadajte to pekné. A keď sme už pri tom, nepáči sa vám náhodou práve to, čo navonok najviac „ospôsobujete“? Vo vzťahoch, hlavne tých trvalých (odhliadnuc od vyššie napísaných riadkov – spadá to pod prejavy individuality a vyzretosti), by sa vám malo dariť. Pokúste sa vzťah udržať a naďalej pestovať. Nezadaní by mali zatiaľ na sebe pracovať. Práca a peniažky vám nič nové, ani prekvapivé neprinesú, až na menšie výnimky. Zdravie – oblasť od členkov cez chodidlá, až po prsty.

 

VODNÁR (21.01. – 19.02.)

Slovné kolízie medzi vami a vašimi blízkymi sú len malichernosťami a tak to aj zostane, takže nepanikárte a neprepadajte strachu z prípadných dôsledkov mlčania, či odlúčenia. Všetko, čo sa bude okolo vás diať, berte s nadhľadom a patričnou hravosťou, ktorá vám pomôže prekonať aj prvotné a menšie prejavy nespokojnosti, či ako zvykneme ľudovo hovoriť – „depky“. Vaša „polovička“ sa bude prejavovať v náročnosti na seba, preto by ste jej/jemu mali venovať dostatok času aj pozornosti, aby náhodou neskĺzol/la do predstáv, že vám na ňom/ jej už nezáleží, čo sa automaticky odrazí na zmene správania a samotnom prístupu voči sebe. Osamelé duše by svojho pravého/vú nemali hľadať nasilu a cielene, inak budete spadať do klamu s tým, že sa budete nútiť cítiť niečo k niekomu, ku komu však v skutočnosti nič necítite. V tejto oblasti presvedčovacia metóda nefunguje a metóda, že si na seba zvyknete, je rovnako dočasná. Práca a peniažky v tomto týždni pôjdu trošku bokom. Zdravie – dostatočná hydratácia vrátane dodržiavania pitného režimu.

 

RYBY (20.02. – 20.03.)

Konzervatívnosť je zabijakom prirodzenosti a zábavy, preto pri určitých situáciách nechajte „konzervu konzervou“ a jednoducho sa uvoľnite. Ten nepríjemný kŕč vo vašej tvári nikoho nepresvedčí, že toto je vaša prirodzenosť, nuž v tomto týždni ani nikoho neoklamete. Nemusíte sa obávať, že by ste v očiach niekoho klesli, táto utkvelá predstava vás pomaly mení na „polorobotov“, ktorí majú nad sebou dokonalú kontrolu. Vo vzťahoch sa vymenia role – tí, ktorí boli dominantnejší, akosi poľavia a tí, ktorí boli tichší, povoľnejší a submisívnejší, chytia druhý dych, s ktorým príde aj chuť mať nad všetkým kontrolu. Ako skúsenosť to nie je zlé, zároveň sa na seba môžete pozrieť cez konanie vášho partnera/ky. Osamelí jazdci životom narazia na komunikačnú bariéru, ktorá im nateraz neumožní naviazať hlbší vzťah, buďte trpezliví. V práci „nebazírujte“, čiže nezakladajte si u druhých na niečom, čo sami nerobíte, a to ešte aj s výčitkami. Do vašej domácnosti „priputuje“ potešujúca suma peňazí, je čas na úsmev. Zdravie – pohybový aparát, žily, žilky.

 

Za vašu priazeň a podporu ďakuje Mária Petrovičová
Zdroj: www.zlatemoravce.info

OKIENKO SNOV zverejňuje Majkin horoskop so súhlasom autorky Ing. Márie Petrovičovej
(kopírovanie pre iné ako vlastné potreby podlieha autorským právam)

 

 

Leave a reply

TOPlist