www.elenn-okienko.sk

25. 06. – 01. 07. 2018

 

Horoskopy od iných…              Pohladenie duše – Obrazy, ktoré Vám pohladia dušu   

OKIENKO SNOV zverejňuje Majkin horoskop so súhlasom autorky Ing. Márie Petrovičovej
(kopírovanie pre iné ako vlastné potreby podlieha autorským právam)

 

BARAN (21.03. – 20.04.)

Buď sa všetkému odovzdáte, alebo na strane druhej hľadíte do vzdialenejšej budúcnosti s tým, že chcete vedieť, čo bude, čo príde, pričom sa na všetkom aktívne zúčastňujete… Tieto stavy, alebo lepšie povedané nastavenia, sa vám menia a tento týždeň bude u vás víťaziť samotné chcenie vedieť… Niektorých povinností, či záležitostí, sa vám nakopí o čosi viac, no pokiaľ sa správne nastavíte, nič z toho vám neprerastie cez hlavu, rovnako zvládnete aj prípadné zjavenie sa životných križovatiek. Na pracoviskách sa častejšie bude skloňovať slovo podpora, či viera, a to v rôznych súvislostiach a prevedeniach. Vzťahy budú posilnené prostredníctvom spoločného vzájomného vnímania, cítenia, počúvania a celkového videnia sa. Zdravie – strava (žlčník, žalúdok), hlava (myšlienky).

 

BÝK (21.04. – 21.05.)

Nesnažte sa za každú cenu uťať korene dlhšie pestovaných vzťahov (nielen partnerských, týka sa to všeobecne vzťahov ako takých) pre niečo (malichernosti), čo si dokážete vysvetliť a „vydiskutovať“. Na ráznejšie rozhodnutia máte vždy dostatok času. Niečo si dlhodobejšie budujete a pre nejakú urazenosť, či rôzne myšlienkové pochody, môžu na vás prísť myšlienky „vykosenia“ tohto vzťahu, či toho, čo ste si vybudovali (práca, postoje a pod. – u každého individuálne). Samozrejme, je to na vás. V práci, rovnako aj v opisovaných vzťahoch, máte „zhora“ podporu v ich zoceľovaní, utužovaní a prepájaní. Celkovo sa pre vaše osôbky začne „zelenať“ tam, kde to najviac potrebujete. Zdravie – spánok, polohovanie – pocity akejsi obrazne povedanej „dolámanosti“.

 

BLÍŽENCI (22.05. – 21.06.)

Omámi vás sila života, premelie sa vami jeho „všehochuť“ a vy sa dostávate do stavu akejsi „nabudenosti“, opäť sa vám rozžiari pohľad, vďaka čomu už nevnímate všetko také ponuré, pochmúrne a v niektorých prípadoch aj neriešiteľné. Vo všeobecnosti sa vám všetko potrebné bude k vašej spokojnosti kryštalizovať a ukazovať. Na pracoviskách sa stretnete s príjemnými odozvami, s tým, že vás nič neznepokojí. V podstate, smerom k práci nebudete mať žiadne blokácie, či intenzívnejšie bloky. Vo vzťahoch sa spojíte do skvelého radostného tandemu, takže jeden voči druhému ste v každom smere sprístupnení a otvorení. Nezadaní nebudú na seba v tomto smere tlačiť, čím si o to skôr otvoria možnosti, na ktoré čakajú. Zdravie – prečisťovanie a rozpúšťanie deficitnosti (je jedno v akom smere – individuálne).

 

RAK (22.06. – 22.07.)

Ticho a tma neznamenajú, akoby sa prvotne zdalo, niečo len výhradne zlé, v tomto prípade to môže znamenať prenesenie sa do stavu rozjímania, prostredníctvom čoho sa hlbšie ponoríte do sveta duchovna, či samotnej intuície. Napriek menším záchvevom nepokoja, neistoty, či prípadnej, ako ja zvyknem hovoriť, nemastno – neslanosti na vás nič výraznejšie „nezaútočí“. Z týchto stavov sa postupne prehupnete opäť do svetla, no so silným obohatením o rôzne poznania (opäť individuálna záležitosť aj v smere intenzity). V práci a aj v oblasti lásky vám budú „zhora“ dolievané a napĺňané vaše vyprahnutejšie miesta a zákutia, čo postupne budete aj preciťovať a uvedomovať si so sprievodnými prejavmi radosti. Zdravie – sexualita, oblasť čela.

 

LEV (23.07. – 23.08.)

Viete, kde chcete byť, rovnako ako viete, čo chcete a po čom túžite, napriek tomu, že sú tieto veci reálne dosiahnuteľné, vy budete mať tendenciu naberať pocity a zdania, že toto všetko je od vás na míle vzdialené. Postupne sa vám kúsky z týchto záležitostí začnú ukazovať, podsúvať, profilovať a priebežne sa k svojim cieľom budete približovať, zo začiatku k tým rýchlejšie dostupným. Pokiaľ v tomto týždni narazíte na nejaké zamrznutie, či obrazne povedané, hlavou opakovane „ťuknete“ na stále tie isté, no zavreté dvere. Nezúfajte, ten správny čas s prístupnejšími energiami príde. V práci sa nedajte rozladiť „dupkavejšími“ prejavmi niektorých ľudí, nezamotajte sa v kruhu „názor vyvracia názor“. Vo vzťahoch sa vystrieda „teplokrvnosť“ – temperament s útlmom. Zdravie – oblasť bedier.

 

PANNA (24.08. – 23.09.)

Premŕvať v hlave, rovnako aj v rukách, budete financie, okolo nich sa totiž budú točiť vaše myšlienkové pochody. Možno to súvisí s vašimi plánmi, víziami alebo samotným časom dovoleniek. Vaše výpočty a bilancovanie dopadnú podľa predstáv, čo súvisí aj so samotnou náklonnosťou celkovej hojnosti. Na pracoviskách vám síce môžu nejaké menšie záležitosti prekĺznuť pomedzi ruky, no všetko podstatné a to, na čom sa vo vašich povinnostiach stavia, bude v poriadku a zvládnuté. O čosi viac budete vťahovaní do spoločenského diania, čo vám nateraz bude vyhovovať. V oblasti lásky a samotných vzťahov budete ako pár v každom smere prosperovať, určité šance sa otvoria aj nezadaným. Zdravie – stredová časť tela.

 

VÁHY (24.09. – 23.10.)

V „ubehanosti“ jednotlivých dní sa nezabúdajte kochať krásami a to aj tými, ktoré vám v rámci samozrejmosti zovšedneli. Pripomeňte si, čo vás nadchýnalo, čo vás tešilo, či pri srdiečku hrialo. Pripravte si aj pekné chvíľky, či už s rodinou alebo priateľmi (kino, divadlo, večera, „opekačka“), kde pookrejete a odpútate sa od trampôt, ktoré k životu jednoducho patria. Na pracoviskách pozorne vnímajte určité zadania, pokyny, zmeny systému fungovania a pod. Pre isté prejavy roztržitosti vám niečo môže trošku uniknúť alebo to nezachytíte v celej svojej podstate. Na strane druhej budete mať svoje dobré dni. V oblasti lásky sa rozpúta menšia hra a trenica vášho Ega, rovnako aj toho, kto tú pravdu vlastne má. Zdravie – mužskosť – ženskosť, rozmnožovacie orgány.

 

ŠKORPIÓN (24.10. – 22.11.)

Napriek tomu, že budete mať trošičku búrlivejšie dni, všetko s prehľadom zvládnete. Skúste ovládnuť prípadný stres, ktorý by vás zbytočne „vyšťavoval“ a „zhrýzal“. Rovnako budete mať tendenciu vytvárať si okolo seba hmlu, no berte na vedomie, že hoci vy nevidíte vďaka tomuto cielenému účelu to, čo nechcete, vrátane ľudí, okolie vás vidí, je to predsa vaša hmla, samozrejme, až na výnimky medzi vami, ktoré ju dokážu na myšlienkovej úrovni vytvoriť poriadne hustú, takže podaktorým to zafunguje. Práca vám prinesie menšie osvieženia a tie vás svojím spôsobom „nakopnú“, takže o nude sa nebude dať hovoriť. Láska vás hreje a teší, no napriek tomu sem-tam na ňu stúpite, niekedy sa to jednoducho udeje na podvedomej úrovni, no všetko si vyžaduje určitú mieru. Zdravie – celá oblasť hlavy.

 

STRELEC (23.11. – 21.12.)

Celková „nabudenosť“ sa v pozitívnom smere podpíše aj pod vaše vyžarovanie, ktoré bude naladené na vlny osobnostnej a fyzickej príťažlivosti. Budete sa cítiť „prežiareno“, zvodne, pri sile a v skvelej kondícii. Niektorí z vás si to budú chcieť vychutnať v akejsi samostatnosti, žiara reflektorov totiž podľa vás nie je dostatočná pre viacero účastníkov. V práci sa preukáže vaša individuálna sila a to na rôznych stupňoch a niekedy to podkujete akýsi skrytým zdôraznením, len tak pre istotu, aby si okolie bolo vedomé vašich schopností a zdatností. V oblasti lásky vám bude dopriate, svoje miesto a priestor si nájdu nežnosti, hrejivé prejavy a pocity, že pre toho druhého ste naozaj dôležití a podstatní. Je skvelé cítiť, že ku niekomu patríte. S nezadanými sa bude pohrávať ako srdce, tak i samotné libido. Zdravie – svaly, chrbát.

 

KOZOROŽEC (22.12. – 20.01.)

Rozbehnuté veci budú naďalej napredovať, dá sa povedať – samovoľne, čiže na nejaký voľnobeh. Zamrznuté sa rozmrazí, priškripnuté sa uvoľní, boľavé sa uzdraví a takto sa dá pokračovať spomenutím každej oblasti, takže spoločným menovateľom je činnosť, aktivita a akési čistenie toho, čo bolo potrebné. Na pracoviskách budete uvoľnení, pričom sa upokoja aj vyhrotenejšie situácie, či dokonca ľudia, pre ktorých bolo typické stále naháňanie sa a náznaky stresu. Zjavne všetko a všetci prechádzajú na vlny dovolenkového obdobia. Láska sa usmieva na toho, kto sa usmieva na lásku, takže nepodceňujte okrem verbálnej komunikácie ani tú neverbálnu. Vaša reč tela a tváre bude príjemnou zložkou spoločne strávených chvíľ. Svoj slovník má, samozrejme, aj milujúce srdce. Zdravie – oblasť 3. čakry, menšie nevoľnosti.

 

VODNÁR (21.01. – 19.02.)

Potrénujete si svoju vlastnú trpezlivosť, nič neurýchlite, ani neuponáhľate. Podobne ako vy máte plejádu povinností, aj tí ľudia na opačnej strane, z ktorej očakávate odozvy, výkony a pod., sú na tom rovnako. Áno, je to o prioritách, no vy chcete, aby tie vaše prevyšovali priority tých ostatných. Postupne a s trpezlivosťou budete dostávať to, o čo tak stojíte, cez to, čo si osvojíte. U niekoho viac, u iného menej, sa prejaví fungovanie energií a samotnej príťažlivosti. V práci na niektorých príde „potreba“ upratať si pracovný stôl a priestory, ktoré sa dajú považovať za osobné…, iní si zasa „poupratujú“ samotné myšlienky v previazaní na prácu a prestanú byť na seba v tomto smere tvrdými. V láske bude o čosi aktívnejšia, až vynaliezavejšia, mužská časť znamenia, dámy sa vo svojich vzťahoch nechajú unášať vlnami improvizácie vyprodukovanej láskou. Zdravie – držanie tela, pocity fyzickej ťažoby.

 

RYBY (20.02. – 20.03.)

To, že sa niektoré veci ukončia alebo uzavrú, vám prinesie priestor pre veci nové, takže pokojne si okolo seba poupratujte, prípadne sa zbavte pokazených vecí, ktoré vytvárajú len akúsi stojacu energiu. Vo viacerých smeroch sa vám sprístupnia a otvoria nové príležitosti, možnosti a smery, možno dokonca aj tam, kde by ste to neočakávali. Určité, až teatrálne prejavy niektorých ľudí sa pokúste spracovať bez toho, aby ste neprimerane vybuchli. Akési „prskanie“, u pánov „štekanie“, je prijateľné, no kontrolu nad situáciou máte rovnako vy ako aj ten druhý, tak si to nenaskladajte tak, že sa otvorí hra na „kto z koho“. V láske sa sprístupnia a otvoria nové energie, ktoré u vás spravia želaný vánok, až prievan. Keď po tom zatúžite aj v budúcnosti, stačí len otvoriť pomyselné okno. Zdravie – zharmonizovanie, vyskočenie už existujúcich problémov.

 

Za vašu priazeň a podporu ďakuje Mária Petrovičová

Zdroj: www.zlatemoravce.info 

OKIENKO SNOV zverejňuje Majkin horoskop so súhlasom autorky Ing. Márie Petrovičovej
(kopírovanie pre iné ako vlastné potreby podlieha autorským právam)

Leave a reply

TOPlist