www.elenn-okienko.sk

02. 07. – 08. 07. 2018

 

Horoskopy od iných…              Pohladenie duše – Obrazy, ktoré Vám pohladia dušu   

OKIENKO SNOV zverejňuje Majkin horoskop so súhlasom autorky Ing. Márie Petrovičovej
(kopírovanie pre iné ako vlastné potreby podlieha autorským právam)

 

BARAN (21.03. – 20.04.)

Premýšľanie je vašou prirodzenou súčasťou, tento týždeň však v tomto smere trochu poľavíte, necháte viacero vecí len tak voľne plynúť, čo sa postará o menej myšlienkových pochodov a tým o určitú úľavu. Na pracoviskách sa stretnete s menším stresom, ale ten rozhodne nebude váš, preto sa pokúste odolať tomu, aby na vás z ostatných „preskočil“. Vzťahová úroveň sa preklenie do menšieho ticha (znížená komunikatívnosť), no o to intenzívnejšie k vám bude prehovárať srdce, či znamenia rôzneho druhu a rázu. Vo všeobecnosti budete narážať, podľa vás, na zvláštnych ľudí a situácie. Zdravie – pocity tlaku v rôznych oblastiach tela.

 

BÝK (21.04. – 21.05.)

Menšie denné kolízie, v ktorých sa ocitnete, vám budú prinášať poznanie, úsmevy, či nové známosti – priateľstvá, v podstate, aj keď ste pripravení na kadečo, zistíte, že vlastne na nič nie ste v skutočnosti pripravení, takže vždy vás je čím prekvapiť. V práci sa zohrajú pre vás niečím dôležité momenty, pre každého môžu priniesť niečo iné, no vo svojej podstate dobré veci a to nezávisle od toho, či to tak prvotne budete vnímať. Vo vzťahoch pristupujte k svojim „polovičkám“ a láskam tak, ako očakávate, že oni budú pristupovať k vám, takže prejavy láskavosti a milosti svoje opodstatnenie majú. Zdravie – stredová časť tela, trávenie.

 

BLÍŽENCI (22.05. – 21.06.)

U vás sa nateraz zmaže vnímanie rozdielností. Pocítite, že v podstate sme všetci rovnakí, čo vám prinesie pocity istého druhu šťastia, vášho šťastia, ktoré ste mohli pociťovať ako niečo absentujúce. Budete vnímať seba a tých, ktorí sú vám najbližší. Pracovné povinnosti budú naviazané na priateľské energie, ktoré vám budú prinášať aj určité pochody spokojnosti. V láske sa sústredíte na krásu krehkosti a všetkého, čo vás robí tým, kým ste.Vo všeobecnosti nebudete ničím a nikým nežiaducim spútavaní, tak si to vychutnávajte. Zdravie – protipóly nohy a hlava.

 

RAK (22.06. – 22.07.)

Napriek tomu, že zdanlivo budete jednotlivými dňami chaoticky pobehovať, vám to zmysel dávať rozhodne bude. Skladajú sa vám menšie súvislosti, ktoré postupne začnú vytvárať tie väčšie, sprievodnými budú pocity, že niekam patríte. V práci sa svojím spôsobom posuniete, ale nebuďte smutní, pokiaľ sa tak nateraz stane len na myšlienkovej úrovni, je to predsa začiatok a energie robia svoje. V partnerstvách si vychutnáte spoločné chvíle a čas, z ktorého si čo-to ukrojíte aj na výlet, úlet, či kultúru. Vo všeobecnosti sa niektoré stretnutia za náhodné považovať nedajú, čo vám prinesú tie vaše, to zistíte sami. Zdravie – oblasť brucha.

 

LEV (23.07. – 23.08.)

Prípadné pocity „paralyzovania“ (obrazne myslené) vám neprinesú stagnáciu, či úplnú nečinnosť. Pozastavené bude to, čo by vám v týchto momentoch, dá sa povedať, ubližovalo a škodilo, takže je otázkou času, kedy sa spustí, čo sa spustiť má. Práca vám prinesie isté „vzrúšo“ (rôzneho typu), no môže to prebiehať len na vašej vnútornej úrovni (individuálne), takže pre iných to nemusí byť ani zaznamenateľné. Každopádne, po nude nebude ani stopy. Pozor na nejaké informácie a ich toky, niečo vám prinesú. Do lásky vstúpi dynamickosť a živelnosť a to aj u lenivejších, či unavenejších Levíkov. Zdravie – chôdza, rovnováha.

 

PANNA (24.08. – 23.09.)

Pre okolie nateraz budete nedostupnými, nečitateľnými a prvotne pocitovo aj vzdialenými. Nie je to nič zlé, či neprimerané, to sa len vo vás rozvírili staršie, odložené, či pálčivé veci, ktoré potrebujú svoj čas, aby sa znovu usadili a nerobili prípadnú „šarapatu“. V profesijnom živote sa čo-to skryje (ako je vyššie písané, aj vy sami), no vaša šikovnosť bude robiť svoje: Všetko potrebné v pohode ustojíte a zvládnete, aj keď niektorí z vás budú trošku viac unavení. Vo vzťahoch spraví svoje improvizácia, tajomno, ale aj isté príjemné iskrivé napätie, ktoré sa prehupne do tichého obojstranného pochopenia. Zdravie – spánok, hlava.

 

VÁHY (24.09. – 23.10.)

Napriek vášmu sebaistému vystupovaniu budú citeľné, viditeľné a mierne poodhalené vaše slabšie miesta, istým spôsobom vás to dotiahne k tomu, aby ste si na nich, rovnako ako aj na sebe, popracovali. V práci sa to bude u vás akosi rozdeľovať, pocity miernejšieho nadšenia bude striedať nepokoj a rozladenosť, pokúste sa to dostať do nejakej rovnováhy, čím sa vyhnete prípadnému samo-stresovaniu. Okrem partnerskej lásky by ste sa mali trochu viac venovať aj budovaniu sebalásky. Majte sa radi, „nespochybňujte sa“ a zdravo si uvedomte, čo je na vás pekné a dobré. Vo všeobecnosti ste energeticky posilňovaní. Zdravie – nervová sústava, žily, cievy.

 

ŠKORPIÓN (24.10. – 22.11.)

V podstate budete v každom smere naštartovaní, dáte sa strhnúť vírom spoločenského života a jednoducho si užijete každý deň aj s tým, čo vám ponúkne. Celkovo budete vnímavejší voči energiám, a to viac k tým, ktoré sa dajú prirovnať k upokojujúcim a prinášajúcim pocity pohody. Na pracoviskách sa „rozšupnete“, budete sršať húževnatosťou, nápaditosťou, ba aj akýmsi entuziazmom, ktorý vám nedovolí padať do prípadnej otupenosti až apatie. Vo vzťahoch sa budete cítiť ako na kolotoči, čiže každému to prinesie niečo iné, niekomu potešenie a radosť, iným stále zamotanie hlavy – zaľúbenie a ďalší budú v menšom rozpoložení, ktoré však zvládnu. Zdravie – vitalita, energie.

 

STRELEC (23.11. – 21.12.)

Každý krok vpred, ktorý urobíte, vám prinesie niečo nové, no svojím spôsobom začnete o týchto krokoch akoby pochybovať. Nastavte sa na vlastné pocity, tie vás svojsky budú navigovať, takže si dané spochybňovanie ušetríte. V prípade, že na vás prídu rozporuplné pochody práve na pracoviskách, aspoň sa pokúste o to, aby sa neodrazili na vašej skvelej koncentrácii, pokojne sa nalaďte na vlny uvoľnenosti, ktorými „sršia“ vaši kolegovia. V láske a partnerstvách sa nechytajte malicherností, ktoré by vás mohli vybičovať k prostorekejším reakciám, radšej sa sústreďte na všetko pekné, čo je medzi vami. Zdravie – základná čakra (na energetickej úrovni).

 

KOZOROŽEC (22.12. – 20.01.)

Viac sa oddáte vnútornému rozjímaniu, napriek tomu, že prvotne budete niektoré vnemy vnímať ako zahalené v hmle, postupne sa všetko rozjasní a zaostrí. Postúpili ste v oblasti duchovného vnímania (vrátane seba) zasa o kúsok vpred. Pracovné povinnosti vás akoby svojím spôsobom „obtekajú“, chcete byť nezúčastnení, no uvedomíte si, že účastní byť musíte, takže sa správne „nakopnete“ a prostredníctvom toho aj naladíte. V podstate ste v štádiu, kde stačí malá iskra k otvoreniu a sprístupneniu toho, čo potrebujete. Láska sa pre vás zmení v niečo „dobíjajúce“ a tak z nej budete príjemným spôsobom ťažiť ako z nabíjačky. Zdravie – zrak – unavené oči, slzenie…

 

VODNÁR (21.01. – 19.02.)

Vo všetkom hľadáte akúsi veľkoleposť, buď chcete robiť všetko pútavo, až kolosálne, alebo vás to potom istým spôsobom nudí a nemotivuje. Asi nastávajú situácie a momenty, v ktorých nachádzate radosť a naplnenie napriek tomu, že sú pokladané za menšie, až celkom maličké veci. Na povrch sa derie istá forma skromnosti – skromnosti v tom smere, že aj maličkosti vás dokážu rozosmiať, zahriať pri srdci a potešiť. Dá sa povedať, že nájdete čaro minimalizmu. V práci vypustíte svoj hravejší prístup, čím si získate sympatie a pritiahnete aj nejaký úspech. Láska sa stane na úrovni vášho preciťovania čírejšou a čistejšou. Zdravie – odreniny, boľačky.

 

RYBY (20.02. – 20.03.)

Zahráte sa na „bobríka mlčanlivosti“, nechce sa vám vysvetľovať, rozprávať, analyzovať a zamotávať sa v spleti slovných hračiek a poťahovačiek. Postupne sa vám budú odkrývať zvýhodnenia a výhody, ktoré sú dielom vášho myslenia, správania a samotného správania (vracia sa vám, čo ste dávali – v dobrom). Práca a povinnosti vás trochu unavia, no zotrvačnosť a aj istá „nabudenosť“ to zachráni, takže ste stále na tomto pieskovisku v hre a to napriek čiastočnému oslabeniu, isté páky máte v rukách stále vy. V láske budete mať tendenciu si čo-to sami komplikovať, no nakoniec to veľmi rýchlo „prekuknete“ a hneď aj zmeníte. Zdravie – dýchanie, sliznice.

 

Za vašu priazeň a podporu ďakuje Mária Petrovičová

Zdroj: www.zlatemoravce.info 

OKIENKO SNOV zverejňuje Majkin horoskop so súhlasom autorky Ing. Márie Petrovičovej
(kopírovanie pre iné ako vlastné potreby podlieha autorským právam)

Leave a reply

TOPlist