www.elenn-okienko.sk

18. 06. – 24. 06. 2018

 

Horoskopy od iných…              Pohladenie duše – Obrazy, ktoré Vám pohladia dušu   

OKIENKO SNOV zverejňuje Majkin horoskop so súhlasom autorky Ing. Márie Petrovičovej
(kopírovanie pre iné ako vlastné potreby podlieha autorským právam)

 

BARAN (21.03. – 20.04.)

Napriek tomu, že sa vám všetko môže zdať spomalené, mľandravé a o ničom, máte vo svojej bezprostrednej blízkosti Šťastenu, ktorá vám bude svojím spôsobom nápomocná. V niektorých situáciách ani neprecitnete naplno a už budú v procese pre vás ľahkého riešenia. V práci sa nedajte oklamať tým, čo vidíte, spravte si „skúšku správnosti“ prostredníctvom svojich pocitov a srdca. Celkovo každý nasledujúci deň budete „živší“, odhodlanejší a hlavne „nabudenejší“. Sami spustíte a roztočíte energie potláčajúce stereotyp a pridružene aj konflikty, či iné prejavy, ktoré by sa pod komplikácie a ich vytvorenie razom podpísali. Vzťahy sú pod vplyvom akéhosi liečenia, pričom svoje prvé husle bude hrať samotná láska. Zdravie – fyzická a duchovná výživa, oblasť podbruška.

 

BÝK (21.04. – 21.05.)

Myslíte si, a aj ste si mysleli, že na všetko máte odpovede, čo často v realite aj preukazujete, no prichádzajú momenty, kde sa táto pohotovosť vytratí a vy sami sa ocitnete v úžase, ale nebojte sa, nejedná sa o nič zlé. Čiastočne budete odzbrojení a tak môžete naplno precitať v tom, čo sa za iných okolností k vám nedostane, dá sa povedať, že týmto spôsobom budete obohacovaní. Na pracoviskách si dajte pozor na nejaký nekontrolovateľný výbuch, kde sa môžete nechať až príliš uniesť. Jednoducho povedané, vaša vnútorná sopka vrie a vy sa môžete ocitnúť v stave pred výbuchom. Práca sebakontroly je už na vás. V oblasti lásky neobviňujte seba, ani vaše „polovičky“, platí to aj pre slobodných a ich objekty záujmu. Zdravie – pracujte na sebavedomí, oblasť 1. čakry.

 

BLÍŽENCI (22.05. – 21.06.)

Vďaka „rozšafnosti“ a rozjarenosti vás niektoré podstatné momenty, informácie a vnemy môžu len „obtiecť“ s tým, že si ich neuvedomíte, takže napriek skvelej nálade neodstavujte svoje duchovné a intuitívne „anténky“, konkrétne – zmysly. Na pracoviskách nezhadzujte zo stola niečo, čo si predsa len vašu pozornosť vyžaduje, netvárte sa, že to nevidíte, rovnako nepodceňujte ani vlastný potenciál, v skratke, nerobte sa “menšími“, než v skutočnosti ste. Prekvapujúcim sa môže stať „stretnutie“ s minulosťou a to v naviazaní na rôzne sféry (láska, práca, priateľstvá a pod.). V oblasti lásky a samotných vzťahov spoločne nenásilne pracujte na komunikácii. Zdravie – jemné povrchové boľačky (škrabance, odreniny, modriny a pod.).

 

RAK (22.06. – 22.07.)

Vaša osobná a silná individualita sa prepojí na srdce, ktoré okolo vás zrazu všetko „rozpumpuje“. Bude sa diať všeličo a to v rôznych momentoch a situáciách, pointou je vaše osobné posilnenie slabších stránok, ktoré vás svojím spôsobom oslabujú, spomaľujú a nútia potláčať skutočnú podstatu derúcu sa na povrch. Vo všeobecnosti budú z vás šíritelia univerzálnej lásky. V práci nepodľahnete ničomu negatívnemu, čím si vytvoríte akýsi prirodzený ochranný štít – bude sa vám dariť. V partnerstvách sa môžete ocitnúť v explózii spoločných citov, ktoré vám pripomenú, kým si jeden voči druhému ste a čo pre seba znamenáte. Slobodní majú vyššie šance na zachytenie signálov niekoho zaujímavého, čo platí aj naopak. Zdravie – celkové energetické posilnenie, vnútorná ľahkosť, fyzicky – chrbát.

 

LEV (23.07. – 23.08.)

Žnete a kosíte príliš horlivo, strhnúť ste sa nechali tým, že všetko v podstate funguje ako má. Všimnite si menšie upozornenie smerujúce k vám, „nerozšupnite“ sa natoľko, že sa vymknete spod kontroly sami sebe a zároveň si nechcene sebe podrazíte nohy (slovne, prejavom a pod.). V skratke, svoju vlastnú „roztekanosť“ majte pod kontrolou, to je celé. V práci si uvedomíte o čosi intenzívnejšie, kto konkrétne a ako používa svoje lakte a akýmsi skúmaním si z toho zoberiete, v tom dobrom slova zmysle, pre seba to najlepšie. Vo vzťahoch padne kosa na kameň, opäť platí v tom dobrom prevedení – uvedomenie, ocenenie, pochopenie, pustenie láskavých energií a pod. Zdravie – hormonálna sústava, pocity tepla.

 

PANNA (24.08. – 23.09.)

Vyžaruje z vás nežnosť, prítulnosť a celková priateľskosť, ktorá sa stane pre tých správnych ľudí neodolateľná, budete si rozumieť, dá sa povedať, že skoro s každým a to všade a za každých okolností. Nateraz máte otvorené všetko, čo u vás má byť a síce myseľ a srdce. V práci si dovolíte, pokiaľ vám to bude povinnosťami umožnené, trošku sa aj šetriť, či naladiť sa na tempo svojich kolegov. Uvedomíte si, že nie ste na pretekoch, no všetko potrebné vždy stihnete a podľa potreby aj dokončíte. Vo vzťahoch sa prejaví príjemná maznavosť, kde sa vaše „polovičky“ pod vašimi dotykmi a pohľadmi roztopia a s radosťou sa týmto energiám oddajú. Podporenú máte aj vzájomnú priateľskosť, takže žiadne „boje“ sa nateraz nekonajú. Zdravie – vplyvy počasia, ruky, zuby.

 

VÁHY (24.09. – 23.10.)

Stanete sa trochu nehybnými (obrazne povedané – pozícia akýchsi „čakateľov“), vďaka čomu precitnete vo vlastných zostrených zmysloch, ktoré vám prinesú intenzívnejšie náhľady do rôznych situácií. Poľahky spracujete všetko, čo sa k vám bude dostávať na komunikačnej úrovni, so všetkým si poradíte a v ničom nebudete pokrivkávať a zaostávať. V práci si síce vypočujete nejaké súkromné „boľačky“ od ľudí, no zároveň sa vám podarí podporiť ich a opäť im vyčariť na perách úsmev, posilníte ich optimizmus. Vo vzťahoch budú o čosi viac posilnené ženské zástupkyne znamenia, pričom u mužov pôjde do popredia nápaditosť, ktorú ženy dotiahnu do konečnej podoby. Spoločné prejavy lásky si nájdu tiež svoje miesto. Zdravie – držanie tela, ohyby, zhyby, kĺby.

 

ŠKORPIÓN (24.10. – 22.11.)

Všetko potrebné vám bude dávať zmysel, žiadne tápanie, či neistota si na svoje neprídu. Dokonca sa vám pozatvárajú všetky otvorené záležitosti, takže aj nervozita a vnútorný nepokoj pôjde do úzadia. Celkovo si oddýchnete a budete sa môcť sústrediť len na to aktuálne. Pracovné povinnosti si plníte zodpovedne s tým, že si v prípade potreby poradíte aj s niečím, čo pre vás nie je bežné. Rozvírené energie sa ustália a tak nebudete mať pocit, že ste jednotlivými dňami doslova vláčení z jednej strany na druhú, ale že stojíte pevne na svojom mieste. V láske si dovolíte preniknúť jej hrejivosti až pod kožu, vyživí vás, poistí, dostane do citovej rovnováhy, čo si so svojimi „polovičkami“ aj užijete. Zdravie – oblasť krku, hrdla.

 

STRELEC (23.11. – 21.12.)

Pustíte k sebe celkový pokoj, čím podporíte rozvahu a rozhodovanie, vďaka čomu nebudete vedome ignorovať rôzne príležitosti, ktoré ste skrz strach, obavy, či iné podnety, od seba izolovali, teraz im minimálne venujte pozornosť, nezávisle od výsledku. V práci bude vládnuť pokoj. V prípade, že sa niečo bude „mlieť“, pokoj sa dostaví rýchlejšie než inokedy, takže môžete „dýchať“ a venovať sa svojim povinnostiam bez ťažkých rušivých elementov. Vo vzťahoch zabudnete na všetko zlé, ani prípadné výmeny názorov nezanechajú v nikom z vás stopu a už po ich prebehnutí sa stanú minulosťou. Láska sa stane čistou, úprimnou a vy pod jej silou rozkvitnete ako svieže a farebné kvety. Zdravie – črevá, čistenie.

 

KOZOROŽEC (22.12. – 20.01.)

Napriek tomu, že v tomto týždni budete vnímať veci trošku skreslene, neprinesie vám to nič, čo by sa dalo pokladať za nepriaznivé, práve naopak, vďaka tomu neprepadnete žiadnym „šialenostiam“, ktoré sa dejú okolo vás (v spoločnosti, vo svete…). Celkovo si budete trénovať osvojovanie nadhľadu, vďaka čomu sa nebudete v budúcnosti dostávať do situácií, v ktorých nemáte čo robiť. Platí to aj pre samotné pocity, čiže nebude vás sťahovať dole to, čo vám nepatrí. V práci buďte trpezliví a vnímaví, vďaka čomu všetko pôjde tak, ako má a bez nejakých väčších výkyvov. V láske sa pokúste nebyť jednostranní a potrebný priestor (na komunikáciu, realizáciu a iné) dajte aj svojmu partnerovi. Chcete, aby vám ukázal, či dokázal tamto a hento, no dávate mu na to aj dostatok času alebo už spomínaného priestoru? Namiesto sťažovania sa ľúbte. Zdravie – nervozita, kostrč, kríže.

 

VODNÁR (21.01. – 19.02.)

Udomácnite sa v každej situácii, na každom mieste a všade si dokážete vytvoriť akýsi kúsok svojho potrebného pohodlia. Dá sa povedať, že nič vám nebude cudzie, čo platí aj pre samotných ľudí. Je krásne nájsť v sebe svoj vlastný stred, ktorým nič a nikto nepohne. Vo všeobecnosti si okrem seba zveľaďujete aj prostredie, v ktorom žijete a pôsobíte.  V práci sa prezentujete sebaisto až neochvejne, čo automaticky prevediete aj do reality, takže v tomto konkrétnom smere ste v pohode, dokonca si „vypiľujete“ svoj vlastný pracovný systém. V láske sa každý zástupca tohto znamenia posunie vpred svojím vlastným spôsobom – budovanie rodiny, cestovanie, spoločné bývanie a podobne. Do emocionálnych prejavov vložíte seba, čo vašim „polovičkám“ neunikne, opätovaná láska je krásna. Zdravie – hrudná chrbtica a oblasť hrude.

 

RYBY (20.02. – 20.03.)

V každom smere budete hľadať akési „zlepšováky“ a okrem toho sa odmietate pozerať na veci z vyššej perspektívy, čím v sebe odmietate aj prejavy nadhľadu. Vo všetkom chcete a potrebujete mať akési jasno, a to jasno zasahujúce až do úplnej podstaty vecí, ktorých sa váš nepokoj týka. Netlačte na seba, ani na nič, všetko sa postupne a v správny čas ukáže a prejaví, tak prečo to „dupanie si“. V práci sa stretnete s menšími pletkami naviazanými na úradné záležitosti, či iné vybavovačky. U tých, ktorí toto neriešia, to môže platiť na kontakt s nadriadenými, napr. pri vybavovaní dovolenky a pod.  Nebuďte však pesimistickí, rýchlo sa to vyrieši. V láske sa vám kvôli svojim „polovičkám“, a aj naopak, príjemne zamotá – zatočí hlava. Zdravie – tlak, nepokoj, nutnosť stále sebou kmitať (nohy, ruky…).

 

Za vašu priazeň a podporu ďakuje Mária Petrovičová

Zdroj: www.zlatemoravce.info 

OKIENKO SNOV zverejňuje Majkin horoskop so súhlasom autorky Ing. Márie Petrovičovej
(kopírovanie pre iné ako vlastné potreby podlieha autorským právam)

Leave a reply

TOPlist