www.elenn-okienko.sk

23. 04. – 29. 04. 2018

 

Horoskopy od iných…              Pohladenie duše – Obrazy, ktoré Vám pohladia dušu   

OKIENKO SNOV zverejňuje Majkin horoskop so súhlasom autorky Ing. Márie Petrovičovej
(kopírovanie pre iné ako vlastné potreby podlieha autorským právam)

 

BARAN (21.03. – 20.04.)

Bublina ticha, ktorá sa okolo vás vytvorí, je skvelá príležitosť ako ju využiť na premýšľanie a celkové rozjímanie. Nepredvídateľnosť a jej utlmenie vám zasa vytvorí priestor na realizovanie a postupovanie v jednotlivých záležitostiach podľa vášho mienenia, skúseností a pocitov, ktoré si prostredníctvom spomínaného rozjímania rozhýbete. V práci sa vám budú diať neočakávané veci, no vás nič z toho nevykoľají, pretože to nebude nič z toho, čomu ste už neboli vystavení v minulosti. Vo vzťahoch si jednotlivé kapitoly začínate písať s Vašou „polovičkou“ načisto, každý prispeje svojou časťou. Celkovo však budete mať v tomto týždni úplne otvorenú a prístupnú myseľ. Zdravie – fyzická citlivosť na vonkajšie podnety.

 

BÝK (21.04. – 21.05.)

Pomerne intenzívne sa do popredia bude drať vaša hrdosť, ktorá sa razom môže zmeniť na prejavy nafúkanosti a akejsi demonštrácie vašich kvalít (podľa vás). Jednoduchou skúškou správnosti na „neprepísknutie“ týchto skutočností budú reakcie vašich blízkych, ktorí vás buď slovne na to upozornia alebo sa vám budú trošku vyhýbať. V práci prvotne síce „zamrznete“ s tým, že vám bude všetko akoby jedno, no to sa pomerne rýchlo zmení, túžba byť dobrí v tom, čo robíte, vás jednoducho nepustí žiadnym smerom flákať sa. Vzťahy a láska budú naklonené jemnosti, partnerskému flirtovaniu a nežnosti, pričom intenzívnejšie do toho spadne práve nežnejšia časť znamenia, takže, páni, vnímajte viac svoje „polovičky“ a nezadaní zas objekty svojho záujmu. Zdravie – nohy, zadná časť hlavy.

 

BLÍŽENCI (22.05. – 21.06.)

Pokiaľ vás premknú pocity očakávania akejsi „záludnosti“, tak tie pramenia z vášho napätia a obáv, že sa vždy niečo môže pomotať. Pokúste sa to presvetliť vďaka pozitivizmu, ktorý sa vám bude ukazovať v každom nasledujúcom dni. Na pracoviskách sa nedajte rozladiť frflaním kolegov, ktorých poľahky komunikáciou privediete k uvoľnenosti, takže to bude vo svojej podstate pre vás celkom príjemný týždeň. Vo vzťahoch sa môžu práve vaši partneri trochu „zamotkať“ v akejsi neutralite a „beználadovosti“, preto im pomôžte tieto prejavy stlmiť. Pomôže im náklonnosť, prejavy lásky a zapojenie do spoločných aktivít, svoje spraví aj hrejivé slniečko. Celkovo sa vďaka zosilnenejšej citlivosti pripravte na nepokojnejšie noci. Zdravie – oblasť brucha a hlavy.

 

RAK (22.06. – 22.07.)

Budete prekvapovať samých seba, podarí sa vám vydolovať zo seba to najlepšie, čo vám do dní prinesie samú radosť a nadšenie, vďaka čomu sa prekleniete k vizualizácii vlastnej budúcnosti. Takže si pokojne predstavujte všetko, čo sa postará o vaše, či už fyzické, mentálne alebo duchovné napredovanie. V práci sa stretnete s rôznorodosťou názorov, pričom nad nejedným sa zamyslíte a niečo z neho si aj osvojíte alebo premeníte na vyhovujúcejšiu podobu pre vás. Na pracovisku nevylučujem nejakú príležitosť na oslavu (narodeniny, meniny, výročie, firemná akcia a pod.). V láske to zahrá všetkými farbami, mrzutosti pôjdu do úzadia a v popredí zostane skutočný cit. Nezadaní sa dočkajú milého prekvapenia. Zdravie – alergény, povrchová citlivosť.

 

LEV (23.07. – 23.08.)

Budete okolo seba víriť všeobecný rozruch, stanete sa viditeľnými takmer všade. Pokiaľ sa chcete stiahnuť do úzadia, tak to bude, dá sa povedať, dosť nereálne. Vždy sa nájde niekto alebo sa udeje nejaká situácia, ktorá vás potiahne do stavu postavenia sa pod spoločenské svetlá. V práci sa vám zomelú pre vás kľúčovejšie momenty, o ktoré sa začnete opierať a podaktorí z vás začnú na nich aj stavať. Láska sa zmení pre vás na niečo reálnejšie, hmatateľnejšie a tí, ktorí mali uzavreté srdiečka, predsa ich trochu poodchýlia. V niektorom smere (u každého individuálne) príde k akejsi kompenzácii, čo vám prinesie úľavu, či pocit zadosťučinenia. Je tu možnosť nečakaného nájdenia akejsi dlhšie zapotrošenej veci. Zdravie – črevá, žalúdok, hlava.

 

PANNA (24.08. – 23.09.)

Vo všeobecnosti sa dá celý týždeň zhrnúť do slova „udomácnenie“. Všade sa budete cítiť isto, dobre a prirodzene. Ustálenosť sa pretaví do všetkého, čo budete robiť, rozprávať a plánovať. Zároveň si dokončíte všetko začaté, nedotiahnuté a to, čo ste už nejaký čas odkladali. Svoj priestor si nájdu aj práce naviazané na vonkajšie priestory, čo si budete patrične vychutnávať. V práci si budete voliť len štýl alebo samotnú formu realizácie vašich povinností, no nezávisle od toho to dopracujete tam, kam chcete a potrebujete. V láske sa síce nateraz vo všeobecnosti uzavriete pred inými ľuďmi, no voči svojej láske budete plne otvorení a sprístupnení. Nezadaní si budú užívať akúsi spontánnosť. Zdravie – chrbtica v oblasti hrude, lopatky.

 

VÁHY (24.09. – 23.10.)

Energie okolo vás sa rozhýbu a pretavia až do akéhosi tanca, čo znamená, že sa môže začať hýbať všetko, čo driemalo alebo bolo uspaté a nečinné. Výraznejšou silou a chuťou budete oplývať aj vy sami, čo sa odrazí na vašej stálej aktivite, akoby ste nevedeli a ani nechceli postáť, stále musíte niečo robiť. V práci budete síce o čosi viac vyťažení, no prinesie vám to príjemné pocity s tým, že ste užitoční a prínosní. Zároveň sa môže stať, že v niečom sami seba prekonáte a aj prekvapíte. Do dní sa vám môžu zamotkať aj nečakané cesty, či výjazdy. Vo vzťahoch ste si v predošlom období prešli silnú osobnostnú cestu a cez toto poznanie začnete s budovaním toho, čo podľa vás na pocitovej úrovni u vás ako u dvojice chátralo. Zdravie – celkové zharmonizovanie tela, vďaka vyššie opísaným energiám rozprúdenie funkčnosti niektorých orgánov.

 

ŠKORPIÓN (24.10. – 22.11.)

Napriek tomu, že sa prezentujete ako silné a neochvejné bytosti, ktorými v skutočnosti aj ste, budú na povrch vyliezať aj vaše slabosti a tak budete o čosi zraniteľnejší. Dôležité je, aby ste tieto slabôstky prijali, pochopili a popracovali si na ich celkovom posilnení. Intenzívnejšie sa budete zaoberať rodinou a rodinnými vzťahmi (aj do vzdialenejšej roviny), kde je potrebné, aby sa prípadné boľačky vysvetlili, ošetrili a následne zacelili. Niektorí si to budú riešiť sami v sebe, iní do toho cez komunikáciu zapoja aj iných členov rodiny. V práci sa vám bude dariť, pričom vaša predošlá snaha môže so sebou priniesť nové príležitosti, ústupky, dohody alebo benefity. Vzťahy sa krásne, ako samotná jar, „zazelenajú“. Zdravie – oblasť od krku až ku pleciam.

 

STRELEC (23.11. – 21.12.)

Napriek tomu, že môžete riešiť financie a celkovo svoj rozpočet v rámci toho, čo si môžete alebo nemôžete dovoliť, sa nebudete cítiť mizerne, nastolíte si totiž skvelý systém vďaka ktorému čo-to môžete aj ušetriť, trebárs na nejakú dovolenku, či materiálne veci, ktoré vám nedajú spávať. V práci sa snažte svoje povinnosti neodkladať, inak sa vám toho môže navrstviť viac a potom hrozí strata prehľadu, či dokonca samotné nestíhanie, čo nezostane nepovšimnuté. Skúste prihliadať na prioritu jednotlivých povinností. Vo vzťahoch, a celkovo v láske, sa cítite o niečo ochudobnení, až okradnutí. V tomto smere začnete trochu „strádať“, no keď si svoju „polovičku“ pripustíte viac k sebe, uvedomíte si, že na tom nesiete svoj vlastný podiel. Možno ste sa niekedy správali „odťažito“ alebo naopak, až príliš nátlakovo, čo sa teraz dá do poriadku. Zdravie – oblasť trupu, stuhnutosť, hybnosť.

 

KOZOROŽEC (22.12. – 20.01.)

Do žíl a celého tela sa vám bude vlievať všetko to krásne, energické, voňavé a životaschopné, čo samotná jar, ako ročné obdobie, stelesňuje. Prichádza k vám celková hojnosť a naplnenie, všetko sa bude točiť okolo zdarov a prípadné mini zakopnutia (sme len ľudia) budete brať ako niečo pre vás poučné, znázorňujúce, pozitívne alebo posunujúce. V práci vás nemá čo zastaviť, práve naopak, prebudí sa vo vás skvelá nápaditosť, originalita a rýchle reagovanie na všetko, s čím sa budete stretávať, čiže otvorená bude aj samotná myseľ a spôsob zmýšľania. Vo vzťahoch sa na všetkom zhodnete, prípadné menšie ťahanice premeníte na akúsi zmyselnú formu hry. Nezadaným sa môže v tomto týždni dariť. Zdravie – menšie boľačky, prípadne lokálne krátkodobé zápaly.

 

VODNÁR (21.01. – 19.02.)

Popasujete sa s vlastnou schopnosťou rozhodovať sa, je to váš „strašiak“, pretože máte radi, ak ide všetko hladko a v linajkách, ktoré ste si sami predstavili. Nuž, ale nie je vždy všetko podľa našich predstáv, takže predsa len nejaké rozhodnutia uskutočníte, čo vám prinesie pocity oslobodenia sa od tohto typu strachu. V práci netreba so sebou „cukať“, či stiahnuť sa, pokiaľ váš výsledok, či cieľ, je v nedohľadne, snaživosť má u vás stále svoje miesto, aj keď sa to na prvý pohľad, či podľa pocitov, nezdá, verte si, že napredujete, zistíte to čoskoro. Vzťahy sa zmenia na akési dokazovanie si vlastnej pravdy, no nezabúdajte, že každý človek má iný pohľad na vec a pozerá sa na ňu z inej perspektívy, tak si tým nepokazte príjemné spoločné chvíle a vzájomne sa akceptujte. Zdravie – cievny systém (boľačky, ťahanie, kŕčové žily, vystúpenejšie žily, modriny a pod.).

 

RYBY (20.02. – 20.03.)

Zaplaví vás obdobie neustáleho vybavovania toho, či onoho, ba aj „papierovania“, no všetko potrebné stihnete a zvládnete. Niektorí z vás sa zamotajú v tom, že cesta, ktorú si doslova „vyšlapali“, akoby stratila svoj zmysel a význam, no nie je to tak, je to len tendencia opúšťať sa a ľutovať, takže to radšej zanechajte. V práci si s miernejšími komplikáciami poradíte, no so znechutením, ktoré to vo vás zanechá, sa musíte popasovať už sami. Kontakt s ľuďmi, ktorí  sú direktívnejší a náročnejší, by vás nemal zneistiť, tak si na tom pracujte. Tí, ktorí majú monotónnejšiu pracovnú náplň, si to vykompenzujú vo svojom súkromí, takže nevylučujem ani väčšie priateľské stretnutia. Vo vzťahoch sa dáte ťahať vlastnou racionalitou, ktorá vás „nepustí“, no oproti rozumu postavte svoje city a to, čo vám samotný vzťah dáva. Zdravie – tlak, zrak, končatiny.

 

Za vašu priazeň a podporu ďakuje Mária Petrovičová

Zdroj: www.zlatemoravce.info 

OKIENKO SNOV zverejňuje Majkin horoskop so súhlasom autorky Ing. Márie Petrovičovej
(kopírovanie pre iné ako vlastné potreby podlieha autorským právam)

Leave a reply

TOPlist