www.elenn-okienko.sk

16. 04. – 22. 04. 2018

 

Horoskopy od iných…              Pohladenie duše – Obrazy, ktoré Vám pohladia dušu   

OKIENKO SNOV zverejňuje Majkin horoskop so súhlasom autorky Ing. Márie Petrovičovej
(kopírovanie pre iné ako vlastné potreby podlieha autorským právam)

 

BARAN (21.03. – 20.04.)

Pocity zmätenosti naviazané na rôzne situácie sa u niektorých z vás môžu trošku stupňovať. Snažte sa udržať si vnútornú pohodu a postupne bude tento stav odznievať. Vo všeobecnosti budete viac v sebe preberať záležitosti, ktoré úzko súvisia s financiami, nedajte sa však tým strhnúť natoľko, že začnete o sebe, ako aj o napravení, či vylepšení aktuálnych skutočností, pochybovať. Postupne sa opäť, vnútorne aj finančne, dostanete do potrebných koľají. V zamestnaní môžete nadobudnúť vnemy, na základe ktorých sa budete cítiť ukrivdene, skúste sa však na to pozrieť z iného uhla pohľadu. Vzťahová rovina prinesie potrebu vo všetkom sa u svojich „polovičiek“ uisťovať, čo pramení z vašej nateraz celkovej neistoty. Tešte sa z maličkostí a buďte za ne vďační. Zdravie – zuby, ústa, strava.

 

BÝK (21.04. – 21.05.)

Vaša celková vnímavosť bude natoľko vybičovaná, že si začnete viac všímať svoje okolie, no pozor, aby ste neskĺzali do oblasti posudzovania. Počúvajte, spracovávajte a zo skúseností iných ľudí sa dopracujete k novým informáciám a poučeniam. Pokúste sa v spoločnosti svojou horlivosťou a rázovitosťou nevytvárať napätosť, čo by mohlo spieť k vzniku rôznych konfliktov a menších hádok. V práci sa počiatočná nervozita bude meniť opäť na niečo zabehnuté, až príjemne rutinné. O spestrenie sa postará „všehochuť“ malých, neočakávaných a v mnohých prípadoch aj úsmevných situácií. K určitému „prečisteniu“ dôjde v prepojení na rodinné vzťahy. Láska vám prinesie to, čo do nej zasejete, tak sa potom ani nečudujte, keď dostanete, podľa vás, neočakávanú a štipľavejšiu odozvu. Zdravie – celá oblasť hlavy.

 

BLÍŽENCI (22.05. – 21.06.)

Mrzutosť, ktorá sa na vás nalepí, bude v podstate zlátanina toho, čo sa na vás nalepilo od podráždenejších ľudí, no ani vy sami voči sebe nebudete nijako zaostávať. Vaše chcenie veci, vnímanie a situácie meniť, sa postupne bude pretavovať do reality, buďte trpezliví a čo nevidieť uvidíte prvé výsledky tejto snahy. Budete si osvojovať výraznejší optimizmus a zároveň aj nadhľad, ktorý vám odbúra prípadné opodstatnené, ale aj neopodstatnené akési vnútorné „škrenie“. Práca sa síce bude vliecť a chvíľami nadobudnete chuť utiecť, no po hlbšej analýze zistíte, že v podstate to nie je až také zlé, čo vás zasa upokojí a učičíka. V láske sa môžete zmietať v rôznych myšlienkových pochodoch a niektorí aj v žiarlivosti, no láskavé slovo a príjemné chvíle vám prinesú utíšenie a následne radosť. Zdravie – oddych a celkové zharmonizovanie.

 

RAK (22.06. – 22.07.)

Pri kráčaní jednotlivými dňami sa stíšite, upokojíte, čím budete viac vnímať to, čo sa deje okolo vás. Výsledkom bude nájdenie pocitu šťastia, ktorý vás bude príjemne hriať a nabíjať v každej fáze daného dňa. Vnútorne, fyzicky, ale i duchovne sa vzpriamite a odhodlane budete hľadieť do každej strany bez prímesi rôznych strachov a obáv. Ste pripravení na všetko pekné a zároveň vás nevykoľají ani to, čo sa dá podľa vášho vnímania považovať za niečo nepríjemnejšie. Práca bude úplnou prirodzenosťou týždňa, takže v tomto smere budete celkovo vyrovnaní. Na vzťahovej úrovni by vám padlo vhod viac pracovať s energiami srdca a teda samotnej lásky, vrátane tej, ktorú prechovávate sami voči sebe. Je čas ľúbiť a aj ľúbiť sa. Zdravie – pracovanie s energiami.

 

LEV (23.07. – 23.08.)

Vo všeobecnosti budete celkovo posilnení a vďaka situáciám, ktoré budú prichádzať, budete každý svojím spôsobom a v rôznom smere „vysadení do sedla“, stačí už len vnímať spojitosti a udržať sa v ňom. Zároveň sa ocitnete v rýchlejšie ubiehajúcom a hektickejšom týždni, ktorý prinesie okrem bežných, nudných, úsmevných, poučných a nových informácií aj tie, ktoré zhodnotíte ako prínosné, ba aj „pikantnejšie“. V práci by vám pomohlo, keby ste sa na určité spojitosti pozreli cez pohľad človeka, ktorý, buď od vás bude niečo na pracovnej úrovni požadovať, alebo s ním budete priamo spolupracovať a o to skôr vznikne komplexný obraz spoločnej predstavy. V láske budete v každom smere posilnení, čo budete plne vnímať. Zdravie – celá línia chrbtice.

 

PANNA (24.08. – 23.09.)

Vletíte do pochodov, pocitov a vnímania, ktoré sa dá prirovnať k hojdačke, takže jazda bude rýchla a svojím spôsobom aj divoká. V podstate sa to u vás trošičku „rozšupne“ a tí, ktorí sa obávali vystúpiť zo svojej komfortnej zóny (no stane sa tak), ucítia povestný vietor vo vlasoch, jednoducho sa „odviažu“. Na pracoviskách bude vládnuť komornejšia nálada, ktorú budú presvetľovať svojou prirodzenosťou, dobrou náladou a humorom kolegovia (možno aj vrátene vás), ktorí sa len tak nedajú strhnúť dusnom a prípadnou, vo vzduchu visiacou ťažobou. V tichu vašej partnerskej lásky započujete hlas svojej „polovičky“, ktorý k vám v mene lásky bude prehovárať úplne jasnou rečou. Okrem toho zachytíte aj veľa iných hlbokých pocitov, myšlienok a túžob, ktoré spoločne zdieľate. Zdravie – hrdlo, krk, dýchanie.

 

VÁHY (24.09. – 23.10.)

Ženie sa k vám prísľub hojnosti, uvedomujete si, že všetko sa vám čistí a rieši, problémy postupne prechádzajú do zabudnutia a spolu s nimi sa utužuje a upevňuje aj vaša viera a odhodlanie nebáť sa po niečom túžiť. Prinavrátia sa k vám ľudia, o ktorých ste si mylne mysleli, že sa vám otočili chrbtom, môže za to aj fakt, že sa vám celkovo zefektívni využívanie času a nakladanie s ním. Na pracoviskách budete nápadití a veru aj produktívni, nevylučujem ani to, že k vám môže „dofrčať“ správa s ponukou na nejakú prácu, výpomoc, či nejaké to privyrobenie si. V partnerstvách a vzťahoch sa začnete zapodievať víziou ako strávite dovolenkové, či letné obdobie, k zhode určite príde. Niektorí z nezadaných sa prestanú obzerať späť, čím si sprístupnia možnosť k zoznamovaniu sa. Zdravie – oblasť trupu.

 

ŠKORPIÓN (24.10. – 22.11.)

Aj keď sa pozastavíte alebo zostanete stáť na „jednom“ mieste netreba sa toho obávať, okolo vás to bude pracovať a fungovať aj za vás. Je len otázkou času, kedy to energeticky v tom pozitívnom slova zmysle dopadne na vás. Nateraz všetko vnútorne a vizuálne zaznamenávate, spracovávate a „ochutnávate“. Menšie vrecko s informáciami sa otvorí, bude tam potrebná vaša orientácia, tak to nepodceňte. Pracovný týždeň bude o čosi schodnejší pre mužskú časť znamenia, tá ženská sa trošičku, avšak iba mierne, „zapotí“, no na druhej strane zvládnete to priam pôsobivo. Vzťahy sa prehupnú do fázy, kde tí, čo mlčali, začnú rozprávať a tí, čo boli komunikatívnejší, na čas zmĺknu. Možno sa tak stane pre pochopenie alebo sa u vás otvorí to, čo máte deficitné. Zdravie – „svalovica“, svaly, paže, nohy.

 

STRELEC (23.11. – 21.12.)

Postavíte sa pred nejednu výzvu, ktorú si sami zvolíte, či postavíte, akoby ste ich zdolávaním uisťovali seba, že sa zvládnete popasovať so všetkým, čo vás teraz alebo v minulosti brzdilo. Postupne si budete voliť ako na to, no nič netreba preháňať, takže pozvoľnosť má v tomto prípade svoj zmysel, „tlačenie na pílu“ nie je vždy efektívne. Celkovo sa rozhýbavate a rozoberáte zo zbytkov vplyvov, ktoré na vás sedia od starého roka alebo samotnej zimy. V práci sa niektoré veci môžu zdanlivo „zamotkať“, no vaša trpezlivosť a odhodlanie prinesie vami očakávané výsledky, nedajte sa strhnúť niekým, pre koho je príznačná mierna, až intenzívnejšia panika, takže vašou úlohou bude aj upokojovanie. Vo vzťahoch sa voči partnerovi niektorí z vás môžu cítiť menejcenne, nepretavujte to do reality a začnite si uvedomovať svoje skutočné kvality. Zdravie – „rozpumpovanie“ síl, energií, vitality.

 

KOZOROŽEC (22.12. – 20.01.)

O čosi viac sa vám rozviaže jazyk, budete mať potrebu stále niečo komentovať, pýtať sa, na to, či ono poukazovať, preto sa všetko snažte mať pod kontrolou, aby ste to „neprepískli“. Berte ohľad na väčší jemnocit niektorých ľudí. „Ukecanosť“ vám však v niektorých situáciách čo-to uľahčí, či pomôže preraziť, no stále platí, že treba odhadnúť, kde a do akej miery to aplikovať. V práci sa dostanete do kontaktu s novými ľuďmi, takže svoje miesto si nájdu aj akési vzájomné „oťukávačky“, no okrem toho budete stále vo svojom tempe. Nezadaní sa pustia do spoznávania nového objektu, takže strávia celkom príjemné, ale podaktorí vďaka bolestivejšej minulosti aj ostražitejšie chvíle. Všetko chce svoj čas. V partnerstvách sa vzájomne podržíte a v prípade potreby si svoje „polovičky“ krátko a stručne obhájite. Zdravie – zrak, menšie odreniny, modriny.

 

VODNÁR (21.01. – 19.02.)

Uvedomíte si, že od vlastného šťastia a naplnenia vlastníte kľúče iba vy, vy si to musíte dovoliť a hlavne to chcieť, nestavajte sa do pozícií trpiteľov a pokúste sa „nebahniť sa“           v sebou vypotenej sebaľútosti. Napredovať budete super, postupne sa budete stretávať s tým, že sa vám začne dariť tam, potom inde, až vás to opäť „nakopne“ tým správnym spôsobom. Znovuobjavenie a pripomenutie si svojho vlastného potenciálu vám razom otvorí možnosti, ktoré boli pre vás doteraz neviditeľné. Pracovné povinnosti sa môžu „vyvŕbiť“ do prípadných, pre vás niečím dôležitých stretnutí, či slovných rozpráv. Jednoducho povedané, udejú sa pre vás rôzne, nazvime to kľúčovejšie momenty a udalosti. Vzťahy sa môžu pretaviť do pretláčania vlastných názorov bez prihliadnutia na svoju „polovičku“. Zdravie – tráviaci systém, črevá, očista.

 

RYBY (20.02. – 20.03.)

Prvotné návaly únavy sa odplavia rýchlo vďaka tomu, čo sa okolo vás bude odohrávať. Uvedomíte si všetko, čo vás teší a všetko to, čo vás nakopáva, či správne motivuje, akoby ste sa rozhodli viac neklamať samých seba a jednoducho prijímať veci v takej (surovej) forme, ako sa k vám budú dostávať, čo vám mnohé uľahčí. Následne, keď bude všetko správne pomenované, môžete s tým už poľahky pracovať, čo vám veru aj pôjde. V práci sa stretnete s menším zavádzaním alebo otáľaním osoby (osôb), ktoré to jednoducho nedokážu ovládnuť. Vaše rozčarovanie budete mať kompenzované v súkromnej sfére. Na poli lásky sa v určitom bode rozhodnete pre akúsi ignoráciu pre vás nezmyselného „dupania si“ vašich „polovičiek“, čo rýchlo pochopia a následne sa otvorí priestor pre komunikáciu a príjemne strávené chvíle, ktoré si zaručene vychutnáte. Zdravie – kríže, ľadviny, podbruško.

 

Za vašu priazeň a podporu ďakuje Mária Petrovičová

Zdroj: www.zlatemoravce.info 

OKIENKO SNOV zverejňuje Majkin horoskop so súhlasom autorky Ing. Márie Petrovičovej
(kopírovanie pre iné ako vlastné potreby podlieha autorským právam)

Leave a reply

TOPlist