www.elenn-okienko.sk

22. 05. – 28. 05. 2017

 

Každý týždeň nový horoskop od Majky pre všetky znamenia…

Horoskopy od iných…                Ročný horoskop 2017 od Majky 

OKIENKO SNOV zverejňuje Majkin horoskop so súhlasom autorky Ing. Márie Petrovičovej
(kopírovanie pre iné ako vlastné potreby podlieha autorským právam)

 

BARAN (21.03. – 20.04.)

Je podstatné, aby ste pod nohami cítili pevnú zem, pokúste sa konečne zakoreniť v rodine a v práci s pocitom pokoja bez toho, aby ste stále niečo hľadali. Pokiaľ to nie je možné, tak s týmto vedomím pracujte a snažte sa pre začiatok dosiahnuť vnútorný pokoj. Vo všeobecnosti budete v tieto dni odolnejší voči všetkému negatívnemu. V práci vás čakajú nejaké novinky, či úsmevné zážitky. Vo vzťahoch sa budete rozprávať o spoločných záujmoch, o vízii vzdialenejšej budúcnosti. Pomenujete si spoločné sny, túžby a predstavy, od ktorých sa začnete odrážať. Zdravie – krčná chrbtica, krk.

 

BÝK (21.04. – 21.05.)

Niektoré veci vám neklapli podľa predstáv a tak sa začínate „rýpať“ v dôvodoch, prečo sa tak nestalo. Hlavné je, aby ste sa nezamotali vo vlastnej spleti myšlienok, v ktorých narazíte

aj na neopodstatnené seba obviňovanie. Nechajte to jednoducho tak, možno je práve u vás naozaj všetko tak, ako má byť. V práci nerýpte do kolegov a snažte sa nastaviť na úroveň úctivosti a sem-tam hoďte do pléna nejakú pochvalu, či povzbudzujúce slová. Vzťahy narazia na stenu mlčanlivosti, nič si nevynucujte, iba všetko prijímajte a prejavujte podporu. Zdravie – močové cesty, močový mechúr.

 

BLÍŽENCI (22.05. – 21.06.)

Vaším tichým sprievodcom sa stane podporená a na plné obrátky pracujúca duchovná sila, preto budete všetko zvládať hravo a s ľahkosťou, prípadne vyriešite alebo zahladíte nejeden problém, či spor. V práci buďte dôslední a nikoho, ako osobu alebo nápaditosť iných ľudí, nespochybňujte a nezosmiešňujte, niečo na tom bude. Vzťahy zažijú proces, v rámci ktorého sa dočkáte prívalu čerstvého vánku, ako duálny pár spoločne ožívate a preberáte sa z nostalgického stavu, do popredia pôjde aj spoločenský život. Zdravie – chrbtica, držanie tela, končatiny.

 

RAK (22.06. – 22.07.)

Celkovo by ste sa mali snažiť, aby ste si udržali pokojnú myseľ a pokojnú dušu, nervozita a nepokoj vám robia poriadne pletky a to nielen na úrovni ducha, ale aj na úrovni fyzickej, čo sa odráža v stále sa opakujúcich zdravotných problémoch. Prišli dni, ktoré budú bohaté na informácie, novinky, či menšie zmeny. Pri komunikácii nekonajte poplašene a poriadne si všetko podstatné premyslite. V práci majte uši a oči otvorené. Veciam neklaďte väčší dôraz, než je v skutočnosti potrebné. Vzťahy prinesú pocit hrejivosti, upokojenia a radosti. Zdravie – oblasť 1. čakry (prijatie ženskosti, mužskosti, rozmnožovacie orgány).

 

LEV (23.07. – 23.08.)

Medvedia sila vás bude sprevádzať na každom kroku, ktorý v tomto týždni uskutočníte, máte dar odhodlanosti a silného chcenia. Medveď zároveň upozorňuje, že do života sa vám vkráda silná príťažlivosť, ktorá z duchovnej môže prejsť na úroveň sexuálnu. Túto skutočnosť môžu naplno využiť nezadaní stúpenci znamenia. Tí, ktorí už vo vzťahoch existujú, by si mali pripomenúť, prečo tento vzťah vznikol. Oprášte to, čo v skutočnosti medzi vami existuje po celý čas a to silná vášeň a porozumenie. V práci sa po dohode podmienok nevyhýbajte prípadnej spolupráci. Zdravie – celkové rozprúdenie života v tele (prekrvenie končatín).

 

PANNA (24.08. – 23.09.)

Stále chcete niečo vylepšovať a prilepšovať, nastal čas, aby ste sa uspokojili s tým, čo je v túto dobu a v túto etapu vášho bytia „vyšpikované“ do nateraz „umožniteľnej“ úrovne, tak sa nad tým zamyslite. Nevnucujte okoliu svoje názory, ktoré sú podľa vás tie najlepšie. Vypočujte si aj iné možnosti a alternatívy na riešenie daných záležitostí. V práci bude pre vás kľúčovou „uváženosť“ a schopnosť premýšľať, niektorým z vás zhora podporia aj logické myslenie, čo môžete v tých správnych momentoch vytasiť z rukáva. Vzťahy prinesú úplnú otvorenosť. Zdravie – dýchavičnosť, hlava.

 

VÁHY (24.09. – 23.10.)

Z každej strany budete počúvať sťažovanie sa na záležitosti, ktoré nebudete vnímať cez pohľad katastrofických scenárov zúčastnených. V tomto prípade sa snažte daných ľudí povzbudiť a upokojiť, budú vám za to veľmi vďační. Celkovo sa u vás vygraduje chuť tráviť voľný čas v prírode, na slniečku, či v spoločnosti príjemných ľudí. V práci budete mať toho o čosi viac, no nebude to nič, čo by ste nezvládli alebo s čím by ste si neporadili. V partnerstvách budete viac voľného času tráviť v párovej intimite, čiže budete viac spolu. Nezadaných niekto veľmi zaujme. Zdravie – črevá, nafukovanie, trávenie.

 

ŠKORPIÓN (24.10. – 22.11.)

Nevyhýbajte sa tomu, čo je potrebné, aby ste dotiahli do konca, riešili a teda aj doriešili. Pod kontrolou majte aj každý jeden informačný kanál, v rámci ktorého by vám mohli prísť podstatné informácie, správy, vyjadrenia, či zásielky. V práci budete mať silnú, nutkavú potrebu si niektoré skutočnosti overovať, riaďte sa svojimi pocitmi, ale bez toho, aby ste niekomu krivdili, či obvinili ho, sami najlepšie viete, že robiť chyby a mýliť sa je ľudské. Vzťahy narazia na komunikačnú bariéru a vzájomné nepochopenie sa. Zdravie – pohyb, pohyblivosť, únava.

 

STRELEC (23.11. – 21.12.)

Zakotvíte v pozícii, polohe a na mieste, ktoré vám na čas bude vyhovovať. Dá sa povedať, že vám to prinesie potrebný pokoj, ale aj dostatočný priestor na uskutočnenie vlastných vízií. Pracovné povinnosti vám podľa prvotného zdania prerastú cez hlavu, no nie je tomu tak. Upokojte sa a pustite sa do toho, všetko vám bude trvať kratšiu dobu, než ste si pôvodne mysleli. Vzťahová rovina vám prinesie veľa radosti a potešenia, v tomto smere ste na tom veľmi dobre. Nezadaní by mali ubrať zo svojej náročnosti. Zdravie – celá oblasť trupu.

 

KOZOROŽEC (22.12. – 20.01.)

Prosperita, úspešnosť, zdar, prínos… toto všetko je pre vás pripravené, vy na nič netlačte a buďte sami sebou, nechajte vyššie sily nech pracujú tak, ako majú. Čo sa týka práce, tam je všetko tak, ako má byť a síce, maléry, stresy a všetko negatívne sa vám bude vyhýbať. Vychutnajte si tieto chvíle bez zbytočných a zväzujúcich strachov. Láska sa meria niečím iným než peniazmi a darčekmi, preto bude pre vás každý prejav na úrovni duchovna, či fyzična, veľmi príjemný a vzácny, bude to o dotykoch a vnútornom prepojení. Zdravie – pocity chladu a zimy (odchádzanie všetkého negatívneho).

 

VODNÁR (21.01. – 19.02.)

Strach z klamstva a oklamania vás môže natoľko ovplyvniť, že hádam nebudete veriť už ani sami sebe. Skúste na tom popracovať a oslobodiť sa od vlastného strachu, ktorý vytvára vaša myseľ. V práci si hľaďte svojho a snažte sa vychádzať z toho, čo budete zrakovo vnímať a vnútorne preciťovať, niet sa čoho obávať. Vo vzťahoch sa ocitnete v menších „doťahovačkách“, ktoré môžete zmeniť na hru s veľmi príjemnou dohrou, môže to byť o zábave, úsmevoch a samotnej láske. Neuškodí vám ani zrnko hrdosti, na ktorú niekedy zabúdate. Zdravie – zaťaženosť žalúdka.

 

RYBY (20.02. – 20.03.)

Dynamika vás bude sprevádzať každým dňom, niekde si uvedomíte, že ste nepostáli ani na chvíľu. Je dôležité, aby ste si našli čas aj na potrebné vyfúknutie si a podumanie, či precítenie krás okolia, ktorými ste obklopení. V práci sa bude všetko točiť od rozhodnutia jednej osoby alebo správy, ktorá bude trochu prekvapujúca, až nečakaná, no vy si svoje povinnosti budete plniť neohrozene ďalej. Vzťahy vám prinesú menšie, hlavne pozitívnejšie zmeny, na ktoré ste tak dlho čakali, svoje miesto si nájdu aj prejavy radosti a spolupatričnosti. Zdravie – ruky, zápästia, povrchové ranky, prsty, nechty a pod.

 

Za vašu priazeň a podporu ďakuje Mária Petrovičová

 

Zdroj: www.zlatemoravce.info

OKIENKO SNOV zverejňuje Majkin horoskop so súhlasom autorky Ing. Márie Petrovičovej
(kopírovanie pre iné ako vlastné potreby podlieha autorským právam)

 

Leave a reply

TOPlist