www.elenn-okienko.sk

15. 01. – 21. 01. 2018

 

Každý týždeň nový horoskop od Majky pre všetky znamenia…

Horoskopy od iných…

OKIENKO SNOV zverejňuje Majkin horoskop so súhlasom autorky Ing. Márie Petrovičovej
(kopírovanie pre iné ako vlastné potreby podlieha autorským právam)

 

BARAN (21.03. – 20.04.)

Brániť sa budete akejsi komótnosti, ktorá bude dávať o sebe vedieť stále intenzívnejšie, ale vaša osobnosť sa bude brániť a tak zotrváte vo vašom typickom nasadení a tempe. V niektorých oblastiach narazíte na zatvorené možnosti, čo vás môže patrične rozladiť, no ako už dobre viete, keď si počkáte, „otvorenia“ a „spriechodnenia“ sa dočkáte, dokonca aj s príjemnými bonusmi. Netrpezlivejší skúsia taktiku menšieho tlačenia, úspech je v tomto prípade diskutabilný. V práci a láske sa pokúsite všetko filtrovať a nechávať „prechádzať“ cez pocity, pričom čo-to o sebe zistíte. Zdravie – stuhnutosť.

 

BÝK (21.04. – 21.05.)

Vaše postupy a konania budú u niektorých vyvolávať nepochopenie, iba vy sami viete prečo konáte zrovna v postupnosti, ktorú ste si sami zvolili. Viacerí z vás prejdú zvláštnymi výkyvmi, ktoré sa napokon ustália, čím sa odrazia aj vo vašom akoby „znovu nájdení sa“. V práci, a rovnako aj v láske, si budete vnútorne klásť akési podmienky, no pozor, aby ste pri tom nezaháňali do kúta sami seba a výsledok sa tým stane pre vás neuspokojivým, čo speje k tomu, aby ste sa pokúsili byť k sebe benevolentnejší. Pozor aj na stratu rôznych drobností. Zdravie – energetická „rozhádzanosť“.

 

BLÍŽENCI (22.05. – 21.06.)

Napriek tomu, že sa neradi rozhodujete úplne sami a to niekedy z dôvodu, aby ste niekomu nechtiac neublížili, alebo skrz alibizmus, nastanú situácie, ktoré budú iba o vás. Náročnejšie budú iba niektoré dni, ktoré si dokážete odľahčiť vďaka vašej sile, láske a optimizmu. V práci sa niet čoho obávať, zároveň si s trpezlivosťou vypočujte konštruktívne názory ľudí, ktorí s vami pracovné veci zdieľajú (kolegovia, priatelia…). V láske sa budete biť sami so sebou a na to, aby ste v sebe počuli to správne, bude potrebné upokojenie. Zdravie – vyskočenie už existujúcich problémov.

 

RAK (22.06. – 22.07.)

Nenasadzujte svoj rozum do takej úrovne (sebazapieranie, zrnká vypočítavosti a iné…), aby vám blokoval príchod hojnosti nezávisle od doby jej trvania. Nestavajte si do života prekážky, ktoré nakoniec budete aj tak musieť zdolávať, takže sa pokúste radšej si veci nekomplikovať. V práci sa vám bude dariť, čo vás príjemne naladí, zotrvajte v tom a túto náladu si pokojne preneste aj do súkromia. Na poli lásky rovnako prichádza hojnosť, čo ste do vzťahov vkladali a vkladáte, sa vám bude, či už v menších alebo väčších dávkach, samovoľne vracať. Zdravie – citlivosť na chlad a vonkajšie podnety.

 

LEV (23.07. – 23.08.)

Stavanie sa na zadné s účelom zastrašenia iných u vás stratí na svojej efektivite, čo pomerne rýchlo aj pochopíte. Vaše pocitové oslabenie vyvážite tým, že sa o čosi viac ukotvíte k zemi a s pokorou budete prijímať všetko, čo k vám bude postupne prichádzať. Vo všeobecnosti ste v stave, kde sa postupne preberáte z energetickej „hybernácie“, čo sa bude odrážať aj v každodennom reálnom živote. V práci bude vaše nasadenie isté, precízne a pre vás aj povzbudzujúce a potešujúce. V láske narazíte na intenzitu vlastných pocitov, ubrániť sa im bude náročnejšie. Zdravie – prepojenie s prírodou – zeleňou (vzhľadom k ročnému obdobiu zelenou farbou).

 

PANNA (24.08. – 23.09.)

Po dlhšej dobe sa zastavíte a začnete konečne premýšľať nad tým, čo ste dlhodobejšie odkladali. To, čo vám povyskakuje, vás v niečom milo, v inom zasa nemilo, prekvapí, no pomôže to vnútorne rozpustiť a naopak zmraziť alebo uspať to, čo bude pre vás prínosným. V práci sa pokúste nič nezanedbať, no zároveň si nepripúšťajte prípadné nelichotivé poznámky a narážky ľudí, s ktorými zdieľate pracovisko. Čo sa týka lásky a vzťahov, v tomto smere si vnútorne čo-to priznáte a začnete na sebe pracovať. Zdravie – citlivosť na vonkajšie podnety (hluk, prach, počasie …).

 

VÁHY (24.09. – 23.10.)

V prepojení na duchovno prejdete v reálnom svete veľký kus cesty, „namakáte“ sa. Bude vás to prirodzene stáť nejaké sily, no paradoxom je, že tesne pred cieľom alebo priamo v cieli, si to budete chcieť rozmyslieť a celú tú „štreku“ smerom späť absolvovať znova. Na to, aby všetko prinieslo svoj opodstatnený zmysel, zapojte v rámci tohto procesu svoje pocity, ktoré môžete, pokiaľ je to nevyhnutné, napojiť aj na rozum a potom sa pokúste rozhodovať. V práci sa obrňte nadhľadom a za nič sa ani imaginárne netrestajte. V láske sa príliš neuzatvárajte, želaný efekt to neprinesie… ľúbte a budete ľúbení. Zdravie – menšie nevoľnosti.

 

ŠKORPIÓN (24.10. – 22.11.)

V tomto týždni si dávajte pozor na jazyk, ktorý budete mať viac než podrezaný. Neoháňajte sa ani priamosťou, lebo aj tá sa dá prezentovať a podať bez prímesí hnevu, urážania, ponižovania, či iného druhu slovného ataku. Niekedy je ťažké nenechať sa strhnúť druhou stranou, či samotnou situáciou, no nehádžte negatívnu silu vypovedaného na seba za každú cenu, v skratke povedané – zvažujte! V práci sa nerozrušujte tým, čo v porovnaní s vami ten či onen dosiahol. Láska vás príjemne rozohreje a „rozvláčni“, ale len vtedy, ak si to dovolíte. Zdravie – hlava, hrdlo.

 

STRELEC (23.11. – 21.12.)

Síce sa nejakú chvíľku budete cítiť ako bludička alebo „zblúdilec“, no naozaj sa bude jednať len o momentálne popudy, ktoré rovnako rýchlo ako vznikli, aj odznejú. Celkovo sa k vám bude postupne vracať chuť spoznávať nové miesta, veci, ľudí, čo môže viesť k vytváraniu plánov spojených s cestovaním prispôsobeným vašim možnostiam. V práci vám čas bude plynúť a ubiehať rýchlo, rovnako aj „odsypávanie“ povinností. V láske podstúpite, obrazne povedané, cestu, ktorá sa bude pokladať za sondu vašej a partnerovej duše. Zdravie – menšie nevoľnosti.

 

KOZOROŽEC (22.12. – 20.01.)

Nedbanlivosť naviazaná na seba a iných s vami súvisiacich ľudí prinesie so sebou nejednu otázku typu, čo sa s vami deje, prípadne, upozornenie na vaše nevhodné prejavy alebo naopak úplný nezáujem o všetko a všetkých. Nezľaknite sa toho, bude to trvať krátko a toto správanie je akoby predskokanom toho, že aspoň nateraz príde k vášmu otvoreniu srdca. Preto sa nečudujte, ak sa budú postupne formovať aj vaše názory, či samotné konanie. V práci a láske budete postupne naklonení vytváraniu ešte zomknutejších a bližších väzieb. Zdravie – dýchanie, nos.

 

VODNÁR (21.01. – 19.02.)

Istá forma nečinnosti (k niečomu jednoducho nebudete pod vplyvom okolností pustení) bude síce pre vás prínosnou, ale aj tak vám nebude všetko dovolené. Celkovo budete nastavení na akési nasávanie života, radosti, spontánnosti a samotných informácií. Viac času budete tráviť s ľuďmi, ktorí vás niekam posúvajú a to dokonca bez toho, aby ste si to uvedomovali, automaticky tým pôjde do popredia a bude vytiahnutá vaša spoločenskosť. V práci sa viac zameriate na výsledky, no nezanedbajte samotný proces, ktorý k nim vedie. V láske budú viac posilnené ženy. Zdravie – 1. a 2. čakra.

 

RYBY (20.02. – 20.03.)

Dostanete sa pod područie vášho rozumu, ktorý sa vám bude snažiť vo všetkom sekundovať, čo vás bude na jednej strane vytáčať a na druhej príjemne upokojovať. Tento stav bude mať individuálnu intenzitu a trvanie. V práci môžete naraziť na menšie náznaky kritiky, ktoré by vás ale vôbec nemali rozhodiť, rovnako ako ani prípadné rozrastenie sa vášho tímu. Vzťahy budú pre vás o čosi náročnejšie, buď nechcete alebo neviete niečo pochopiť, na základe toho však nerobte unáhlené závery. Nevylučujem fakt, že vzhľadom k určitým okolnostiam začnú vaše „polovičky“ o vás viac „bojovať“. Zdravie – oblasť trupu.

 

Za vašu priazeň a podporu ďakuje Mária Petrovičová

Zdroj: www.zlatemoravce.info 

OKIENKO SNOV zverejňuje Majkin horoskop so súhlasom autorky Ing. Márie Petrovičovej
(kopírovanie pre iné ako vlastné potreby podlieha autorským právam)

Leave a reply

TOPlist