www.elenn-okienko.sk

14. 05. – 20. 05. 2018

 

Horoskopy od iných…              Pohladenie duše – Obrazy, ktoré Vám pohladia dušu   

OKIENKO SNOV zverejňuje Majkin horoskop so súhlasom autorky Ing. Márie Petrovičovej
(kopírovanie pre iné ako vlastné potreby podlieha autorským právam)

 

BARAN (21.03. – 20.04.)

Jednotlivé dni si budete tvoriť viac–menej sami s tým, že si listy knihy, ktorú „píšete“, zároveň aj otáčate, či premŕvate, takže v tomto prípade nevylučujem ani intenzívnejšie myšlienkové návraty do minulosti. K niektorým vysvetleniam sa dopracujete a pre niektoré nenastal ešte ten správny čas. V práci, aj v súkromí, si pri manipulácii s dokumentami uvedomujte aj ich samotný obsah a text, aby vám niečo podstatné neuniklo. Pracovné povinnosti vám budú síce „odsýpať“ pomalšie, no nič hrozného sa neudeje. Vzťahová rovina prinesie nové, spoločné myšlienky, nápady. Zdravie – citlivosť na prašnosť, zrak, pokožka.

 

BÝK (21.04. – 21.05.)

Napriek tomu, že budete viac skĺzavať do povrchnosti, neprepadnete jej natoľko, aby to so sebou prinieslo nejaké radikálnejšie a nechcené zmeny. Viac budete riešiť financie, ktorých hodnotu a ich samotné „púšťanie“ budete preciťovať viac. V práci sa vám môže podariť čo–to si spraviť v predstihu, takže žiadne prílišné naháňačky sa vás nedotknú. Vo vzťahoch budete od svojich „polovičiek“ vyžadovať o čosi intenzívnejšiu dávku pozornosti, čo je na jednej strane milé, no na druhej strane to môžete trošku prehnať a previesť do jemnejšej pýchy, až narcizmu. Jednoducho povedané, budete sa chcieť ukazovať ako krásne pestrofarebné pávy. Dámy tiež vedia ako na to, takže to chce nejakú zdravú rovnováhu. Zdravie – ubehané nohy, žalúdok.

 

BLÍŽENCI (22.05. – 21.06.)

Vaše energie budú natoľko rozvibrované, že budete na seba týmto prirodzeným spôsobom strhávať pozornosť. Pre okolie bude fascinujúci nielen váš zjav, ale aj sila a odhodlanosť, ktorou disponujete. Na pracoviskách môže „vykvitnúť“ jemnejšia forma súťaživosti, či žiarlivosti, no pre vás to bude iba akýmsi „nakopnutím“ k vykonávaniu si toho, čo máte, nuž zaháľať nebudete. V láske sa znovu prebudí, oživí alebo sa vám pripomenie vaša prirodzená príťažlivosť a sexualita, ktorú šírite o to intenzívnejšie, o čo viac ste v pohode. U dám sa tak vyzdvihne ženskosť a u pánov ich vlastná mužnosť. Zdravie – „nabudenosť“, roztržitosť, chrbtica.

 

RAK (22.06. – 22.07.)

Pre vás je pre tieto dni v nejakom zmysle podstatná a dôležitá priateľskosť, ktorá so sebou prináša vaše pochopenie, porozumenie, empatiu, precítenie, skrátka, všetko to, čo je vám prirodzené a čo ľudia, ktorých budete, dajme tomu, že náhodne (nič však nie je náhoda) stretávať vo svojom okolí, až v takej intenzívnej miere nepoznajú. V ruke s priateľskosťou bude kráčať aj samotná pomoc. Na pracoviskách budete v pozícii celkovej neutrality, takže vás nič nevyburcuje, či nerozplače, nerozhodí. V každej situácii si zachováte chladnú hlavu, takže pre vás je všetko OK. Vo vzťahoch stavíte na udržiavanie komunikácie a počúvanie. Zdravie – krížová oblasť, sedacie svaly.

 

LEV (23.07. – 23.08.)

Je to o čase, kým sa rozmrazí, roztopí a prebudí všetko to, čo u vás, podľa vášho vnímania, „zamrzlo“, zastavilo sa alebo jednoducho zaspalo. Všetko pôjde svojím tempom a štýlom napriek tomu, že čo-to budete mať možnosť ako-tak ovplyvniť, no nie až do takej miery, ako si predstavujete. Povedané v skratke, všetko sa bude vyvíjať akosi svojvoľne. V práci sa vzniknuté problémy, či pletky, vytratia rovnako rýchlo ako sa zjavia, čiže už teraz je to, dá sa povedať, minulosťou. Vo vzťahoch sa ocitnete v akejsi pozícii nepohodlia, no je to o tom, že hlavou blúdite v iných sférach (práca, rodina, peniaze a pod.), ale partner vás svojimi prejavmi opäť privedie mysľou len medzi vás dvoch, čo si spoločne vychutnáte. Zdravie – pocity chladu, tŕpnutie, cirkulácia.

PANNA (24.08. – 23.09.)

Nevírte vodu tam, kde to nie je potrebné, pokiaľ je to predsa len nutné, prihliadajte viac na osobnostnú individualitu človeka/ľudí, ktorého/ktorých sa to bude týkať. Sami to dobre poznáte, že sa hovorí staré známe: „Pristupujme k ostatným tak, ako by sme chceli, aby pristupovali oni k nám.“ Pracovné povinnosti vás trochu rozladia a navodia menšiu nechuť, no pri prvej pochvale, či úspechu, sa to razom rozplynie. V oblasti lásky sa všetko rozbúrené a rozhádzané upokojí, čím vznikne čistý priestor pre vaše city, ich „rozliatie“ do celého tela a nájdenie svojej vlastnej emočnej stability. Vo všeobecnosti sa radšej pokúste sami seba nepodnecovať k prejavom nervozity a nepokoja. Zdravie – „roztekanosť“, rozháranosť, hlava.

 

VÁHY (24.09. – 23.10.)

O čosi viac si budete pripúšťať a uvedomovať celkovú, všeobecnú neprávosť, ktorú budete v prepojení na ľudí a pri rozhovoroch/debatách s nimi precitať. Celkovo budete rozcítení v smere sociálneho vnímania. Vďaka tomuto si uvedomíte svoje vlastné šťastie, ktoré si o to viac začnete spontánne vychutnávať, pričom svoj priestor dáte aj prejavom čistej radosti. Na únavu narazíte pri vnímaní konfliktov, ktorým práve tí ľudia, čo ich dobre poznáte, prepadajú, preto sa im pokúsite na všetko ponúknuť svoj obohacujúci názor, ktorý aj pomôže. V práci a vo vzťahoch si pôjdete svojou vlastnou a dobre známou cestou bez prípadného zblúdenia, či odbočenia. Zdravie – celá oblasť hlavy vrátane krku.

 

ŠKORPIÓN (24.10. – 22.11.)

Pri vašom znamení všetko cirkuluje a je v pohybe, takže na všetkom sa pracuje. Čo sa má, to sa vyvíja, napreduje, formuje a kryštalizuje. Čo nevidieť sa tieto procesy zastavia a vy nadobudnete na všetko akoby nový, ale, samozrejme, pozitívny, precítený a duchovne obohatený pohľad. Na pracoviskách sa prípadný tlak pretaví do potrebného pokoja pre vás, pričom sa pre niektorých z vás (v závislosti od vykonávanej práce) môžu črtať nové príležitosti na spoluprácu, či obchody. Vo vzťahoch je všetko zharmonizované a pokojné, aj v tejto oblasti je otvorený priestor na prípadné a chcené posuny. Zdravie – rozmnožovacie orgány, hrudná chrbtica.

 

STRELEC (23.11. – 21.12.)

Istá dávka nadhľadu vám pomôže, rovnako ako aj istá hravosť, no premrštené infantilné správanie môže byť v určitých situáciách už „cez čiaru“. Uvádzam to iba ako malú pripomienku, pretože sa nechtiac dáme niekedy strhnúť viac, než chceme. Vo všeobecnosti všetko, aj pracovné povinnosti, budete zvládať odľahčene a plynulo bez toho, aby ste sa sami alebo, aby vás niekto iný vytočil. Príjemné dni budú plynúť aj v prepojení na menšie prekvapenia, či novinky. Vzťahová línia bude o prepojení sa a spojení sa v silnom akoby „parťáckom“ pute. Okrem toho, že tam panuje láska, svoj priestor si stále nachádza aj spoločné priateľstvo a vzájomné „podržanie sa“. Zdravie – oblasť 3. čakry.

 

KOZOROŽEC (22.12. – 20.01.)

Napriek tomu, že dobrovoľne budete vyhľadávať pokoj, ticho a podaktorí aj samotu za účelom rozjímania, či ozdravného procesu, viete, že nie ste sami, okolo vás je stále dostatok dobrých ľudí, ktorý vás v prípade potreby radi vypočujú. Po tichu, ktorým prejdete, sa dostanete do stavu chápania aj toho, pri čom ste mali v minulosti zastrenú myseľ. Na pracoviskách sa síce nebudete cítiť príliš komfortne, podaktorí budú mať pocity obnaženosti a zraniteľnosti, no bez obáv zvládnete všetky povinnosti bez ujmy a dokonca sa dokážete prepracovať aj k úsmevom, no je to všetko na vás. Vzťahy prinesú čisté pocity bez prímesí. Zdravie – oblasť čela vrátane uší a oblasť panvy.

 

VODNÁR (21.01. – 19.02.)

Nie je to náhodou tak, že veci sú pre vás preto negatívne, zlé a o ničom, lebo sami ste tak nastavení a neviete, prípadne ani nechcete, sa na to pozrieť s prímesou pozitivizmu? Vyskúšajte iný uhol pohľadu a razom sa vám všetko bude črtať a ukazovať v inom a pre vás možno aj potešujúcom svetle. Práca vás unavuje do takej miery, do akej vy sami ste rozladení, no v ubiehajúcom týždni sa vám bude vracať aj potešujúci elán, takže hundranie a mrmlanie vytlačí úsmev a dobrá nálada. Vo vzťahoch sa nechytajte každého partnerovho slovíčka a nevyťahujte niekoľko rokov staré veci. Táto vaša hra, „šport“, či tohto týždňová záľuba, sa totiž razom môže otočiť proti vám, energiu vložte radšej do niečoho krásneho. Zdravie – oslabenejšia spodná časť tela.

 

RYBY (20.02. – 20.03.)

Pred tým, než v niečom kapitulujete, dajte si ešte v tom, či onom, šancu, tento týždeň totiž vám môže poriadne (v dobrom) zamiešať karty a mnohé sa môže pre vaše dobro a blaho otočiť, či zvrátiť, takže, ako som napísala, flintu do žita ešte nezahadzujte. V práci sa toho síce zomelie viac, no všetko bude so sebou prinášať len samotný prínos, príjemné a vami neočakávané bonusy. Vzťahy sa ocitnú v sfére celkovej pestrosti, takže nuda, či stereotyp, si u vás na svoje veru ani omylom neprídu. Do popredia prichádza celkovo akási vaša akčnosť a dynamickosť. Nájdete si svoj priestor aj na oddych a zábavu. Zdravie – povrchové podráždenia, svrbenie, zápaly.

 

Za vašu priazeň a podporu ďakuje Mária Petrovičová

Zdroj: www.zlatemoravce.info 

OKIENKO SNOV zverejňuje Majkin horoskop so súhlasom autorky Ing. Márie Petrovičovej
(kopírovanie pre iné ako vlastné potreby podlieha autorským právam)

Leave a reply

TOPlist