www.elenn-okienko.sk

20. 06. – 26. 06. 2016

 

Každý týždeň nový horoskop od Majky pre všetky znamenia… 

Horoskopy od iných…

OKIENKO SNOV zverejňuje Majkin horoskop so súhlasom autorky Ing. Márie Petrovičovej
(kopírovanie pre iné ako vlastné potreby podlieha autorským právam)

Napíšete, prosím, dole do komentára, ako Vám pomáhajú Majkine horoskopy? Ďakujem…:)

 

BARAN (21.03. – 20.04.)

Popasujete sa s protichodnými názormi vášho okolia a tak sa budete musieť o čosi viac presadiť a cez samotné výsledky ukázať, že vaše názory na riešenie záležitostí a práve tá vaša taktika sú efektívnejšie. Prekvapujúcim budú zmeny, ktoré sa nastanú vo vašich domovoch, no prvotné prekvapenie vystrieda rýchle sa naladenie na tieto „pravidlá“. Zažijete aj menší „pád“, po ktorom znovu vyjde slniečko, čo sa prejaví hlavne v rovine duchovnej – zosilniete a následne aj finančnej, kde sa k vám postupne priam „dovalia“ potešujúce sumy peňazí. Nejedna oblasť zostane pre vaše oči aj uši nedostupná alebo zahalená, napriek tomu, že vás to bude znervózňovať, bude to tak pre vás v tomto období lepšie, uchráni vás to pred nervozitou, rozladením a nespokojnosťou, ktorá by vaše dni značne ovplyvnila. Láska zostane v týchto dňoch pod kľúčom, čiže uzamknutá, ale kľúč k jej vypusteniu máte vy, takže je len na vás, kedy ho použijete. Zdravie – celá oblasť hlavy (uši, oči, zuby, pery, bolestivosť hlavy).

 

BÝK (21.04. – 21.05.)

Už v prvých dňoch budete silno pociťovať pozitívnosť, ktorá sa vkradla do vášho života, je potrebné, aby ste šťastie, ktoré k vám dorazí, pevne chytili do rúk a vyžmýkali pre svoj osobnostný rast a posun. Keď šťastie odignorujete a vleziete do roviny negativizmu, tak sa dobrovoľne na tejto vlne poveziete pomerne dlhší čas, dajte si na to pozor. Dôležité úradné záležitosti vás síce znervóznia, no na druhej strane prinesie vám to spoznanie nových ľudí, medzi ktorými môžete objaviť aj svoju spriaznenú dušu, s ktorou sa to môže potiahnuť až do roviny vzťahu. Zadaní by prílišné zmeny a zásahy do fungujúcich vzťahov mali odložiť na inokedy (vážne rozhovory, vyjadrenie pochybností a pod.). Vaše znamenie chcem upozorniť na zavádzanie, klamstvo a intrigy, ktoré sa budú okolo vás diať. Pokúste sa ich nezúčastňovať žiadnym spôsobom, urobilo by vám to v živote, a aj medzi vašimi blízkymi, poriadnu neplechu. Vo financiách pôjdete trošku do mínusu. Zdravie – životný štýl, chce to viac pohybu a ľahšie stravovanie.

 

BLÍŽENCI (22.05. – 21.06.)

To, že do kruhu svojich známych prijmete niekoho nového, je pre vás veľkým krokom, ktorý vás bude nútiť túto/tieto osoby vystavovať akýmsi skúškam oddanosti, vernosti a úprimnosti. Pocit sily a moci vás môže opantať do takej miery, že sami pre seba sa stanete priam neznesiteľnými. Preventívne vsaďte na svoju prirodzenosť a intuíciu, ktorá vám napovie, či a do akej miery sa tomu človeku alebo viacerým osobám môžete otvoriť. Nikým nemanipulujte, lebo sa vám to nepekne vráti. V celom týždni stavte na ľahkosť a hravosť. Popracujte na svojej prílišnej napätosti, ktorá vás zväzuje a tým pádom vám ponúka skreslený pohľad na seba a tiež na ostatných ľudí. Chaos a neusporiadanosť, ktorú v sebe pociťujete, budete vypúšťať von cez svoje konanie, takže to majte pod kontrolou. Napriek tomu, že všetko vyznieva negatívne až strašidelne, niet sa čoho obávať, držte sa trošku „na uzde“ a týždeň vám ponúkne veľa dobrého. Financie a láska pôjdu v korešpondencii s vašou náladou. Zdravie – oblasť 2. čakry (podbruško).

 

RAK (22.06. – 22.07.)

Do popredia sa bude drať vaše dominantnejšie Ja, čo nie je na škodu. Treba to však „ukočírovať“, aby vám to neuškodilo, radšej majte pri komunikácii s ľuďmi na pamäti empatickosť, ktorá prípadnú ostrosť zjemní. Celková jemnosť a priateľskosť síce pôjde do pozadia, no v prípade, že dodržíte svojskosť, vrátanie tolerantnosti, môžete sa stať silnejšími a pravdupovediac, aj rešpektovanejšími osobnosťami. Finančne sa vám bude veľmi dariť, preto sa nemusíte obávať ani prípadných nečakaných výdavkov. O čosi viac sa zamotáte v „papierovačkách“ a „vybavovačkách“, ktoré, ak čím skôr vybavíte, o to skôr budete mať pokoj, takže to zbytočne neodkladajte. V domácom prostredí sa síce vytvorí vzťahové napätie, no pomerne rýchlo to stlmia spoločne strávené chvíle a rozhovory. Nezadaní by sa s opačným pohlavím nemali zahrávať a rovnako pozor aj na zavádzanie, buďte úprimní. Zdravie – držanie tela, bolestivosť celého tela.

 

LEV (23.07. – 23.08.)

Vo vašom konaní a jednaní vás pribrzdí náraz do steny nepochopenia. Váš nadhľad bude nepochopený, preto budú z vás niektorí ľudia nervózni, čo bude vytvárať tendenciu útokov na vás. Nadhľad je fajn, ale niektoré názory by ste si mali vypočuť bez zbytočného odľahčenia. Rovnako budete mať tendenciu nebyť k sebe úprimní, klamanie samých seba však nikam nevedie a obzvlášť, ak pravdu zaobaľujete do príliš ružových farieb. Berte realitu takú, aká je, bude sa vám s ňou ľahšie vysporiadavať. Keď to dokážete a ste na to pripravení, môžete v tomto týždni dosiahnuť a získať prakticky všetko, po čom túžite. Platí to pre všetky oblasti od práce až po lásku. Záverom týždňa vás síce vykoľají počin a reakcia konkrétnej osoby, no nie natoľko, aby ste popreli svoje vlastné Ja, aj na základe vyššie opísaných upozornení. Vyjadrenie lásky a náklonnosti k vám prifrčí úplne nečakane. Zdravie – oblasť 5. čakry (hrdlo, krk).

 

PANNA (24.08. – 23.09.)

Pomaly, ale isto, bude doznievať bolesť, ktorá pramení zo sklamania sa v láske alebo zo sklamania, ktoré vám uštedril človek, ktorého, či chcete alebo nie, stále máte radi. Popracujte na odpustení, čo bude viesť k prípadnému obnoveniu spoločnej komunikácie alebo minimálne k obnove priateľstva. Opakované oživenie partnerského vzťahu je v tomto čase na spadnutie, preto začnite aspoň tým priateľstvom a rozhovormi, pričom sa fakt, či chcete zotrvať vzájomne po svojom boku, časom vykryštalizuje. V práci by ste nemali podceňovať ani tú najmenšiu sťažnosť na váš prístup a spôsob práce, ktorú by dokázal jej autor nafúknuť do obrovských rozmerov, z čoho by pramenilo neopodstatnené ublíženie práve vašej osobe. Síce by sa na to rýchlo zabudlo, no vaším sebavedomím a istotou v tom, čo robíte, by to poriadne otriaslo. Rodinné problémy sa vyriešia veľmi rýchlo. Vo finančnej oblasti máte nateraz istú stabilitu. Zdravie – nervozita, nespokojnosť, reakcie na prašné a alergénne prostredie.

 

VÁHY (24.09. – 23.10.)

V polohe tichých pozorovateľov vám to bude vyhovovať, poučíte sa z chýb druhých a zároveň získate veľa údajov súvisiacich so správaním ľudí, čo môžete využiť pre svoj osobnostný rast. V dobrom slova zmysle to môžete aplikovať aj na pracovisku, kde to dokonca môžete naplno zúročiť. O čosi väčší problém pocítite pri nutnosti rozprávať pred väčšou spoločnosťou. Nervozita a obavy zo zlyhania môžu byť natoľko silné, že primrznú akékoľvek vaše komunikačné schopnosti. Chce to niekoľko nádychov, výdychov, tiché povzbudenie a pôjde vám to ako po masle, dokonca môžete prekvapiť sami seba, no a obdiv, ba aj prípadný úspech sú na svete. V oblasti lásky sa cítite akosi neisto, chýba vám potrebná podpora a spätná väzba od vášho partnera/ky. Neberte to vážne, veď si v sebe rozoberte, aké to má vaša polovička v tomto období náročné a na strane druhej, je správne očakávať niečo, čo vy sami neprejavujete a nedávate? Peniažky vás nepotrápia, preto môžete byť minimálne v týchto dňoch v pohode. Zdravie – nosná dutina (suché sliznice, kýchanie, tečenie z nosa a pod.).

 

ŠKORPIÓN (24.10. – 22.11.)

Vaše zmysly sa vyhrotia natoľko, že vám bude vadiť takmer všetko. Citlivé reakcie na vonkajšie podnety úzko súvisia s podráždenosťou, za ktorou sa ukrýva nespokojnosť a spochybňovanie toho, ako a akým spôsobom vediete svoj život. Všetko je v poriadku, v podstate ste šťastnými ľuďmi, to len vy sa neviete akosi vpratať do kože. Rovnako ako tieto pocity prídu, tak aj odídu, u vás je všetko v poriadku, milujete spoločnosť, akčnosť a v podstate vás vytáča pokojná hladina, to je celý problém, takže vlastne ani žiadny problém nemáte. Napriek tomu, že príde k jemnej výmene názorov medzi vami a vaším veľmi blízkym priateľom/kou, neznamená to ukončenie tohto, dá sa povedať, veľmi silného „dvojičkovského“ vzťahu a puta. „Udobrovací“ pohárik, vysvetlenie a „pokec“ spraví svoje. V práci síce pocítite únavu a útlm, no tieto faktory sa pod výkony nepodpíšu, takže OK. Láska a peniažky sú na vzostupe. Zdravie – hlava v oblasti čela, nepekné sny a sexualita.

 

STRELEC (23.11. – 21.12.)

To, že budete mať chuť oprášiť a osviežiť taktiku flirtu, je v poriadku, no dajte si pozor na to, aby ste neprekročili isté hranice, ktoré vás môžu vtiahnuť do osídiel nechcených trojuholníkov. Neobstojí ani argument, že o lásku nejde, pudy v tomto prípade nič neospravedlnia. Nezadaní majú zelenú a tak má vaše „flirtovacie harašenie“ tiež zelenú, no rovnako platí, aby ste si dávali „bacha“ na „popálenie“ a nečakané zamilovanie sa do osoby, ktorej o dlhodobý a istý vzťah veru nejde. V práci sa snažte zo seba vydolovať maximum, vďaka čomu príde potešujúca pochvala, vyzdvihnutie, či dokonca kariérny postup. Peniažky by ste nemali bezhlavo míňať, prichádza predsa čas dovoleniek a cestovania, určite sa vám zídu pri naštartovaní vašich túlavých topánok. Viac vás potrápia rodinné pletky (širšia i užšia rodina) a problémy, ktorým sa nevyhnete. Zdravie – prvá (koreňová ) čakra (sexualita a problémy intímneho charakteru).

 

KOZOROŽEC (22.12. – 20.01.)

To, že názorovo nezapadáte k väčšine, ešte z vás nerobí vyvrheľa, no vy sa veľmi radi do tejto pozície dávate. Pocit rebélie vo vás podnieti predstavu, že ste pre okolie záhadnejšími a atraktívnejšími, niečo na tom bude. A viete čo? Vychutnajte si to. Je to v poriadku, no nie je správne, ak adekvátne k tomu začnete hrať divadlo a do vášho správania sa vkradne čistá afektovanosť, to už s atraktivitou nemá nič spoločné, práve naopak, mnohých to vo vašom okolí na čas od vašej osoby môže vzdialiť. Láska bude u vás v tomto období horúca, čo sa prejaví aj na chuti tráviť s partnerom/kou viac času, kde nezabudnete ani na romantiku. Nezadaní by v prípade „lovu“ nemali tlačiť na pílu a skĺzať k vtieravosti, ktorá je pre opačné pohlavie nepríjemná a odpudivá. Páni, vsaďte na galantnosť okorenenú miernejšou drzosťou a tajuplnosťou a dámy na gracióznosť a ladnosť. Čo sa týka peňazí, je na vašom rozhodnutí, či časť z nich niekomu po jeho prosbe požičiate. Zdravie – vtieravé myšlienky sa rovnajú preplnenej hlave.

 

VODNÁR (21.01. – 19.02.)

Pod ostrým sledovacím pohľadom zaujímavej osôbky sa budete pýriť ako školáci/čky, roztrasené kolená sú neklamným znakom, že ani vám nie je tento človek ľahostajný. Začína pre vás obdobie sladkého „tokania“, ktoré môže prerásť do krásneho romániku a neskôr až vzťahu. Zadaní nemusia smútiť, zapojte trochu fantázie a aj váš vzťah môže opätovne zahorieť a to o to viac, ak sa práve nachádzate niekde na dovolenke, kde miesto pobytu (je jedno kde) iba podnieti túžbu po partnerovi/ke. Pokiaľ ste rodičmi a dlhodobejšie ste pociťovali vzdialenosť vašich detí od vás, poteším vás, práve nastal čas, kde sa táto vzdialenosť úplne vytratí a vy si budete z oboch strán veľmi blízki, čo prinesie silné pocity radosti a vnútorného naplnenia. V práci na úkor zasnívanosti nič neflákajte, teraz si to nemôžete dovoliť. Čo sa týka financií, z ničoho sa neobviňujte, nemá to zmysel a nikam to nebude viesť. Zdravie – štípance, vyrážky, uhryznutia.

 

RYBY (20.02. – 20.03.)

Problémy sa vám v tomto týždni budú vyhýbať a tak si naplno môžete vychutnať krásu a silu jednotlivých dní týždňa. Vnímanie všetkého práve z toho pozitívneho uhla pohľadu vás naštartuje natoľko, že sa vám jednoducho musí a aj bude dariť. Vytesnia sa akékoľvek prekážky, ktoré by stáli na ceste za dosiahnutím všetkého, čo chcete. Ak sa cítite sami a niekoho zaujímavého, o koho by ste stáli, zbadáte, určite sa vám podarí pozornosť tohto človiečika úspešne upútať. Chcete novú a lepšiu prácu? Ani nebudete vedieť ako a viacero ponúk budete mať šmahom ruky na stole. Nikto a nič vás nezastaví v tom, aby ste si tieto dni vychutnali plnými dúškami. Všetko klape ako hodinky, až vám to bude podozrivé, no buďte v pohodičke, jednoducho prišiel váš týždeň. V nepokojných, neustálených a už nefunkčných vzťahoch dôjde k zvratu, nastúpi žiarlivosť a tak si vaše polovičky o vašu priazeň podľa správnosti zabojujú. Finančne ste nateraz za vodou. Zdravie – energetické „dobitie“.

 

Za vašu priazeň a podporu ďakuje Mária Petrovičová
Zdroj: www.zlatemoravce.info

OKIENKO SNOV zverejňuje Majkin horoskop so súhlasom autorky Ing. Márie Petrovičovej
(kopírovanie pre iné ako vlastné potreby podlieha autorským právam)

 

 

Leave a reply

TOPlist