www.elenn-okienko.sk

13. 06. – 19. 06. 2016

 

Každý týždeň nový horoskop od Majky pre všetky znamenia… 

Horoskopy od iných…

OKIENKO SNOV zverejňuje Majkin horoskop so súhlasom autorky Ing. Márie Petrovičovej
(kopírovanie pre iné ako vlastné potreby podlieha autorským právam)

 

BARAN (21.03. – 20.04.)

Vaším sprievodcom tento týždeň bude láska. Začne sa to samotnou sebaláskou, ktorá v sebe ukrýva fakt, že si začnete vážiť samých seba a uvedomíte si svoju hodnotu. Je dôležité, aby ste mali radi v prvom rade sami seba, pokiaľ to tak nie je, je najvyšší čas s tým začať. Napojí sa na to láska univerzálna, s ktorou úzko súvisí aj vyjadrenie citov smerom k tým, na ktorých vám záleží a bez ktorých si neviete predstaviť svoju každodennú, niekedy až rutinnú existenciu. Naopak, ako deficitné a pokrivkávajúce budete vnímať svoje zdravie a financie. Je to však všetko zvrátiteľné, keď máte v poriadku vnútorného ducha, ste v poriadku aj fyzicky. Peniažky síce v tomto týždni budú viac utekať ako pritekať, no je potrebné, aby ste túto fázu ustáli, jej náprava a otočenie príde v ten správny čas, ktorý nie je ďaleko. Pozor na konflikty s ľuďmi, ktorí rozmýšľajú prvoplánovo bez väčšej hĺbky, nedajte sa vtiahnuť do zbytočných „potýčok“, radšej sa hoďte do pozície tichých pozorovateľov. Zdravie – vitamíny (homeopatiká – sila prírody).

 

BÝK (21.04. – 21.05.)

Vaša rozochvenosť a výraznejšia nesústredenosť má úzky súvis so zmenou životného štýlu, vnímania okolia, ktorú, buď podstúpite vedome alebo naopak, priebežne vďaka okolnostiam, ktoré sa vám budú každodenne diať. Chcete opäť cítiť radosť a naplnenie, ktoré ste dlhodobejšie nepociťovali. Niet sa čoho obávať, na tejto ceste väčšej alebo menšej transformácie vám pomôžu vyššie sily. Nezakopávajte o malichernosti, teraz si to nemôžete dovoliť a preto v prípade akejkoľvek neistoty bude lepšie, ak pomlčíte, čiže nevyjadrujte sa k daným veciam za každú cenu. Pokiaľ to neviete ustáť a ustrážiť, tak aspoň nezabudnite na taktnosť, ktorá je v tejto dobe viac vnímaná, obzvlášť pri komunikácii s citlivejšími osobami. Niektoré veci sú opradené tajomnom, ktoré máte radi a je pre vás lákavé, no na druhej strane vás pocit tajomnosti vytáča. V tomto prípade a hlavne v napojení na lásku sa nechajte prekvapiť a všetkému dajte voľný priebeh. Keď všetko odhalíte už prvý deň, dobrovoľne sa ochudobníte o šteklivé momenty. Zdravie – ústna dutina, pery.

 

BLÍŽENCI (22.05. – 21.06.)

Rozkošnícky si budete užívať svoje chvíľky slávy naviazané na to, že vám niekto prizná a uzná pravdu. Áno, je to potešujúce, no nemalo by to vo vás prerásť do tendencie skĺzať k nafúkanosti a nadradenosti, ktorá by vás veľmi rýchlo zviedla z cesty. O čosi viac sa zapotíte v práci, kde narazíte na viac prekážok a to vrátene atmosféry a medziľudských vzťahov. Napriek tomu, že si budete chcieť povedať svoje, voľte uvážlivosť a pokiaľ to pôjde, tak aj neutralitu, tá vám nijako neublíži. V prípade, že máte detičky, tie si budú v týchto dňoch vyžadovať celú vašu pozornosť, určite im ju venujte a neignorujte to na úkor vecí, ktoré môžete spraviť aj neskoršie. Prekvapením bude úplne zbytočná hádka, ktorá sa bude tlačiť do vášho partnerského vzťahu, nie je vylúčené, že bude súvisieť s financiami a u niektorých aj s nepeknou žiarlivosťou. Všetko zachráni pokojná komunikácia, prípadne spoločne strávený čas pod rúškom šera a so závanom romantiky (kino, večera, výlet…). Zdravie – celková ubolenosť a slabosť.

 

RAK (22.06. – 22.07.)

Dusíte v sebe toho viac, než ste si sami pred sebou ochotní priznať. Pomôžte si skôr, ako všetko zo seba jedným dychom nekontrolovane „vypľujete“ a tým ublížite nielen sebe, ale aj svedkom vášho emocionálneho výbuchu. Postupne si všetko v sebe spracovávajte, čím dáte záležitostiam iný rozmer, hlavne tlmenejší a preventívne si ochránite kožu. Veľmi prekvapivým, až šokujúcim, bude priame stretnutie alebo kontakt s človekom, ktorý je súčasťou vašej minulosti, snaha o komunikáciu vzíde práve z opačnej strany, pokúste sa nereagovať vznetlivo, no ani príliš „roztekane“ a nervózne. Napriek tomu, že niekoho prichytíte pri klamstve, nenahneváte sa, bude sa totiž jednať o menšie, neškodné, vtipné klamstvo a zavádzanie, na ktorom sa v konečnom dôsledku schuti zasmejete, takže teatrálnosť tu nemá žiadne miesto. V určitom životnom smere narazíte na múr, neľakajte sa, má to svoj význam. Zdravie – hybnosť.

 

LEV (23.07. – 23.08.)

Miernejší tlak, ktorý budete vo všeobecnosti cítiť, opadne spolu s príchodom šťastnejšieho a hlavne pohodovejšieho obdobia, ktoré sa začne črtať práve v tomto týždni, nie je to limitované konkrétnym dňom, pocítite to na sebe individuálne. To, že sa nemôžete dopátrať k určitým informáciám, znalostiam, či iným záležitostiam, znamená len jediné, nie je ešte na to správny čas, tak netlačte na pílu. Vo všeobecnosti by ste mali tento týždeň prežiť v znamení pokoja, čo úzko súvisí s tým, aby ste sa nedali vytočiť malichernosťami, ktoré za to vôbec nestoja. Zamrznuté správanie niekoho blízkeho je jednoznačným znakom, že niečo nie je „s kostolným poriadkom“, no aj tu platí, aby ste na túto osobu netlačili a práve naopak, navoďte príjemnú atmosféru, pod vplyvom ktorej sa vám zdôverí a vy mu/jej budete vedieť pomôcť. Nevylučujem, že to môže súvisieť konkrétne aj s vami, pokiaľ áno, vyrozprávajte si to. Ste síce zásadoví ľudia, no skúste z toho trochu poľaviť, nikomu tým neublížite. Zdravie – žalúdok (zaťaženie, bolestivosť, kyselina…).

 

PANNA (24.08. – 23.09.)

Spadnete do nepríjemných osídiel vlastných pocitov samoty. Budú natoľko silné, že u niektorých z vás nastúpi sebaľútosť a dokonca slzy. Fajn, vyplačte to zo seba, ale tento pocit v sebe neživte, utnite to hneď v zárodku. Pre slzy a tmu totiž neuvidíte, čo sa okolo vás deje. Je lepšie, ak sa stanete súčasťou diania okolo, lebo nikdy neviete, kde a koho stretnete, či spoznáte, či už ako potenciálnych partnerov alebo priateľov. Keď s tým „zamávate“, môžete očakávať dni plné noviniek, prípadných nečakaných akcií, či výletov, ktoré vám padnú veľmi vhod, veď nie je nič lepšie ako mať prázdnu hlavu (bez starostí). V práci sa síce budete cítiť neisto a nepokojne, no nedajte to na sebe znať, inak to niekto môže nepekne zneužiť. Majte svoje srdce otvorené pre každého, kto potrebuje objatie, vypočutie alebo skvelú radu, všetko sa vám v dobrom slova zmysle vráti. Z peňazí si nerobte ťažkú hlavu, vaša „šetrivosť“ vás zachráni. Zdravie – hormonálna sústava naviazaná na sexualitu.

 

VÁHY (24.09. – 23.10.)

Ocitli ste sa v akomsi bezvetrí, nič sa nedeje, vaše pocity mlčia a oddali ste sa akémusi zvláštnemu druhu apatie, čiže, akoby vám bolo všetko „šumafuk“. Tento stav je na niečo dobrý, máte ideálnu možnosť na svoj život nahliadnuť bez zbytočnej kritiky a tak zhodnotiť v duchu, čo je potrebné u vás vytiahnuť do popredia a čo trošku potlačiť. Skvelý štart pre väčšie alebo menšie zmeny, ktoré sa k vám zakrádajú. Už teraz vám môžem prezradiť, že z tohto „spánku“ sa zobudíte silnejší, istejší, sebavedomejší a podaktorí aj cieľavedomejší. Láska u vás získa nový rozmer a nebudete ju posúvať na vedľajšiu koľaj na úkor, či už práce alebo niečoho iného. Väčšia investícia, pre ktorú sa rozhodnete, vám síce o čosi viac vyprázdni konto, no ste si toho plne vedomí, preto budete mať tendenciu čo najrýchlejšie financie zarobiť. Opakovane dajte do popredia, že nič netreba preháňať a našťastie, ako som už vyššie písala, láska a potreba tráviť čas so svojou polovičkou vám to ani nedovolí. Nezadaní by sa mali kontrolovať svojím rozumom. Zdravie – pocity tŕpnutia, chce to viac pohybu.

 

ŠKORPIÓN (24.10. – 22.11.)

Lichôtky prijímajte s tým, aby vám príliš nestúpali do hlavy, budete mať tendenciu skĺzať do roviny prehnaného sebavedomia, čo sa môže premietnuť aj na vašom správaní, ktoré by viedlo k pocitu vašej nedostupnosti. Každá pozitívna informácia vás má pohladiť, potešiť, no nie vás od základov zmeniť, čím by ste mohli poprieť svoju individualitu a svoje vlastné Ja. To, že ste vo svojom živote s niečím „sekli“, neznamená, že to tak zostane natrvalo, veľmi rýchlo sa vraciate k tomu, čo chcete v podstate vytesniť a tak sa motáte stále v jednom bludnom kruhu a nechápete alebo neviete, ako sa z neho môžete vymotať. Nuž, je potrebné, aby ste zmeny, ktoré si sami nastolíte, nejaký čas v živote aj udržali. Láska vám zamotá hlavu a preto pôjde triezvosť bokom. Pozor, aby ste si zbytočne neublížili. Väčší pozor si dávajte na peniažky, ktoré budete mať nábeh utrácať vo väčšom množstve alebo ich niekde vytratiť, či zabudnúť. V práci budete „komótnejší“. Zdravie – sedacie svalstvo, kostrč, konečník.

 

STRELEC (23.11. – 21.12.)

S pasiou si budete vychutnávať vlastnú atraktivitu, ktorou ste si viac istí, než kedykoľvek predtým. Je to fajn, lebo sa konečne zameriavate na svoje plusy a mínusy vás neťahajú dole. Budete si naplno vychutnávať vlastnú bezprostrednosť, radosť, hravosť a chuť žiť. Vytočiť by vás nemalo absolútne nič a to dokonca ani fakt, že sa niekto pokúsi nabúrať vašu skvelú naladenosť. Prechádzate akýmsi štádiom vnútornej „psychosprchy“ (rozoberiete si samých seba a určíte si, čo chcete, čo očakávate, o čom túžite), ktorá vás mimoriadne osvieži a prinesie vám iný pohľad na všetko, čo vás trápilo. Záver týždňa bude o čosi náročnejší, čo spôsobí akýsi pocit ponorkovej choroby, budete chcieť byť sami bez veľkého počtu ľudí. V tomto skvelom naladení však nezabúdajte na bežné povinnosti, ktoré akosi nechtiac pôjdu bokom, inak by vás to neskoršie dostihlo vo veľkom a nevedeli by ste, kde začať, ocitli by ste sa v kolobehu „nestíhačiek“. Zdravie – dýchanie (astma, škrabanie hrdla, zapálené hrdlo, bolestivosť…).

 

KOZOROŽEC (22.12. – 20.01.)

Neunikajte pred pracovnými povinnosťami, ich odkladaním nič nedosiahnete, aj tak si to na vás počká. Takže radšej sa do toho pustite hneď a pracovné povinnosti si odbite priebežne. Za vašou zmenou správania a akousi nedefinovateľnou svojskosťou sa ukrýva nepokoj a nespokojnosť s láskou. Partner vám nedáva to, po čom skutočne túžite a tak sa tým zožierate. Nuž, moji milí, na to, aby o tom vaša polovička vedela, musíte to dať aj do slov, nemlčte, inak sa tento problém bude len prehlbovať. Všetko sa dá vyriešiť, keď to vyskúšate, sami zistíte, že ste sa trápili kvôli rýchlo odstrániteľným maličkostiam. Niekedy sa dobrovoľne postaráte o pocity znechutenia, ktoré pramenia z vašich prílišných, až prehnaných očakávaní a tie niekedy zaváňajú až nemožnosťou. Prestaňte očakávať a potom sa budú diať veci, nechajte sa prekvapiť, prečo sa o to dobrovoľne ochudobňovať? Zároveň tým predídete poriadnym sklamaniam. Peniažky si treba vážiť, ďakujete za ne vôbec? Zdravie – pitný režim (padnú vám vhod aj zeleninové, či ovocné šťavy).

 

VODNÁR (21.01. – 19.02.)

Zvláštnu záľubu nájdete v zahmlievaní, či mútení vôd, niečo šplechnete do pléna, nejakú informáciu a so zatajeným dychom sledujete, čo sa bude diať. Tento druh zábavy je netaktný, tak prečo zbytočne vytvárať v prostredí, v ktorom sa pohybujete, účelové dusno? Radšej by ste sa mali venovať sebe a svojej vlastnej sebarealizácii, ak nechcete dosiahnuť stav nečinnosti bez akejkoľvek aktivity. V práci sa starajte len o seba a svoje povinnosti, ktoré vás síce budú ubíjať, ale hold, nikto iný ich za vás nespraví. Akosi nepohodlne a omínajúco sa budete cítiť aj vo vzťahu, neviňte z toho svoju polovičku, tento stav pramení len z vašich myšlienok a z vašej nespokojnosti, ktorá je však v tejto sfére aspoň nateraz neopodstatnená. Vo všeobecnosti môžem teda skonštatovať, že sa akosi neviete vpratať do svojej kože a len vymýšľate. Dostanete sa z toho tým, že popremýšľate sami nad sebou a uvedomíte si, že vám v podstate nič nechýba a že ste šťastní ľudia. Financie trochu primrznú. Zdravie – nepokoj, nervozita.

 

RYBY (20.02. – 20.03.)

Vaša špekulatívnosť dosiahne úplné maximum, vo všetkom sa neskutočne vynájdete, čím vyriešite každý jeden, či už väčší alebo menší, pracovný alebo súkromný problém. Bude vám to myslieť priam brilantne a vďaka nápaditosti, ktorou budete sršať, zatienite nejedného neprajníka, či konkurenciu. Príjemný rozkvet zaznamená aj oblasť lásky, dostanete odpovede, ktoré vás raz a navždy dovedú k rozhodnutiam, ktoré učiníte s úplnou istotou a priam nekompromisne. Nedajte si so sebou manipulovať a hlavne v práci nasaďte vyššie tempo, čo vás povedie priamou cestou k tomu, po čom túžite. Veľkorysosť, ktorú preukážete človeku, ktorý si to v podstate ani nezaslúži, je jasným dôkazom vašej dobrosrdečnosti. Sami si však konečne začnete určovať, kde ju použijete a kde zaznie vaše striktné „nie“. Pozor na ostrejšie slová, ktoré pod vplyvom okolností nechtiac vypustíte z úst. Čo sa týka peňazí, buďte vďační za to, čo máte a neplačte za tým, čo nemáte, inak vám bude stále málo. Zdravie – celá oblasť panvy.

 

Za vašu priazeň a podporu ďakuje Mária Petrovičová
Zdroj: www.zlatemoravce.info

OKIENKO SNOV zverejňuje Majkin horoskop so súhlasom autorky Ing. Márie Petrovičovej
(kopírovanie pre iné ako vlastné potreby podlieha autorským právam)

 

4 Responses to 13. 06. – 19. 06. 2016

  1. S Majkinymi horoskopmi som nadsena…je uzasna v tom co robi. Aj ked tento rok vela pozitivnych horoskopov nemam,ale aj tak cakam kazdy tyzden PRAVE na ten Majkin,pretoze sa mozem naladit na dany tyzden a prezit ho ako najlepsie viem…Dakujem Majka

  2. Na horoskop od Majky sa neviem dočkať každý týždeň,je výstižny,ďakujem Majke za horoskop ktorý sa nedá porovnať s inymi je skrátka super.Ešte raz ďakujem.

Leave a reply

TOPlist