www.elenn-okienko.sk

27. 06. – 03. 07. 2016

 

Každý týždeň nový horoskop od Majky pre všetky znamenia… 

Horoskopy od iných…

OKIENKO SNOV zverejňuje Majkin horoskop so súhlasom autorky Ing. Márie Petrovičovej
(kopírovanie pre iné ako vlastné potreby podlieha autorským právam)

Napíšete, prosím, dole do komentára, ako Vám pomáhajú Majkine horoskopy? Ďakujem…:)

 

BARAN (21.03. – 20.04.)

Rozprestiera sa pred vami týždeň nielen plný protikladov, ale aj príjemných situácií. Napriek pocitu, že všetkého je vo vašom okolí veľa – veľa ľudí, veľa názorov, veľa neistoty, veľa chaosu –  ustojíte to a z jednotlivých dní vďaka nadhľadu vykĺznete bez akejkoľvek pocitovej tiesne a ujmy. Mali by ste sa konečne oddať oddychovaniu a v pohode si doprajte aj nejaké úniky v prostredí, kde nebudete pociťovať žiadne tlaky. To, že sa vám niekto pokúsi predložiť svoj názor a presvedčiť vás o jeho výhodách, vás zneistí, budete to brať ako zavádzanie a v podstate máte aj pravdu. Pokiaľ je to možné, preventívne si to overte. Peniažky v týchto dňoch ako prídu, tak rýchlo aj odídu, preto s nejakým šetrením alebo ziskami príliš nerátajte, jednoducho to prijmite. Menší otras v oblasti lásky zažijete vďaka nečakanej situácii, ktorej sa buď chytíte, alebo vám príjemná príležitosť pomerne rýchlo pretečie pomedzi prsty a vytratí sa do nenávratna. Zdravie – malátnosť, únava, slabosť.

 

BÝK (21.04. – 21.05.)

Rozhodovanie, ktoré vás čaká, môže čiastočne ovplyvniť plachosť, ktorá by v tomto týždni nemala mať žiadne miesto. Ublížilo by vám to a zároveň by ste upozornili neprajníkov na svoje slabiny. Takže, nech sa deje čokoľvek, pokúste sa všetko ustáť bez upozornenia na svoju vnútornú slabosť, čo je pre ľudí, samozrejme, prirodzené, no vám by to poriadne „zavarilo“. Partnerstvo je o súlade, tak ako vám môže nejaký vzťah klapať, keď vy sa snažíte nad svojou „polovičkou“ vyčnievať. Neklaďte vzťah do roviny akejsi súťaže v tom, kto je z vás dvoch lepší. Platí to aj pre nezadaných, nemusíte zaujať za každú cenu a už vôbec nie cez neprirodzené povyšovanie sa. Už ku koncu týždňa sa zmažú všetky prekážky a vy sa opäť ocitnete vo svojej osobnej komfortnej zóne, za čím sa bude ukrývať akési „unormálnenie“ sa. Do popredia bude prichádzať radosť, spokojnosť a vyrovnanosť. Peniažky si treba vážiť, potom k vám aj o čosi nečakanejšie budú prúdiť. Zdravie – citlivosť zubov (teplé, studené), hrdlo, krčné uzliny.

 

BLÍŽENCI (22.05. – 21.06.)

Začnete sa na seba pozerať kriticky, budete so sebou nespokojní, čo sa týka nielen vzhľadu, ale aj názorov, prejavov a celkového správania, preto sa to budete snažiť skryť alebo uhrať. Zvolíte si na to cestu afektovanosti (neprirodzenosti), čo však nikomu neunikne. Prílišná a kontrolovaná strojenosť vám ešte viac „zavarí“, preto, ak máte nie príliš šťastné dni, pokúste sa ich preklenúť so cťou, úsmevom a nie tým, že sa budete hrať na niekoho, kým nie ste. Vydržte to a všetko nepríjemné vyprchá behom jedného-dvoch dní. Následne sa môžete tešiť na pekný výlet alebo dovolenku, ktorá už klope na dvere. Hrejivé chvíľky zažijete v partnerstvách, kde bude všetko vďaka láske a dôvere klapať ako hodinky. Nezadaní budú mať tendenciu ešte viac sa zavŕtať do povinností a práce, aby v sebe trošku potlačili silnú, no hlavne zatiaľ nenaplnenú túžbu po láske. Nevytvárajte si umelo viac práce, než jej v skutočnosti máte a radšej s partiou, či kamošom/kou, vyrazte niekam von. Nikdy neviete s kým a kde sa vám stretne osudový pohľad. Neprepadajte zúfalstvu. Prísun peniažkov je nateraz zastabilizovaný. Zdravie – zrak (ochrana pred slnečným žiarením).

 

RAK (22.06. – 22.07.)

Chcete mať všetko a všetkých pod kontrolou, toto nutkanie bude natoľko silné, že spadnete do roviny častého kontrolovania, a telefonovania, čo bude trošku zaváňať priam stopovaním a obmedzovaním. Pocit neistoty vás bude nútiť stále sa presviedčať o tom, že vaša „polovička“ a blízki sú naklonení vašej priazni. Za všetkým sa ukrýva strach, ktorý, ako už viete, je naozaj zlým pánom, radšej ho nepočúvajte. Nič sa nemení a tak si vychutnajte všetky spoločné chvíle, ktoré vám budú dopriate. Uvoľnite sa a začnite svet vnímať s otvorenými očami, pokojnejšie a hlavne bez zbytočných príšerných a fantazijných scenárov. V práci sa viac sústreďte, inak sa niekde zamotáte a budete musieť nejaký čas navyše stráviť nad nápravou toho, čo ste trošku domotkali, alebo sa tým budete zbytočne niekoľko ďalších dní užierať. Vo všetkom sa vám môže dariť (láska, práca, financie, súkromie), len si prestaňte sami sebe hádzať pod nohy polená. Možno vám pomôže, keď budete o čosi menej premýšľať a viac žiť. Zdravie – rozmaznávajte svoje telo (zábaly, masky, krémy, masáže, manikúra, pedikúra a pod.).

 

LEV (23.07. – 23.08.)

Stretnete človeka, ktorého budete považovať za nepríjemného, vďaka prejavom akejsi pre vás nepríjemnejšej formy lascívnosti (dvojzmyselnosti). Vaša zmätenosť bude taká okatá, že tým toho človeka iba podporíte a nabudíte, aby vo svojom správaní pokračoval. Po prekonaní prvotného „šoku“ budete v ňom vidieť jeho skutočnú podstatu, ktorú cez svoje správanie vlastne ukrýva, čo sa pre vás stane vábivé. Takže vás čakajú dni plné objavovania a spoznávania človeka, ktorý sa môže stať vaším skvelým/ou priateľom/kou a kto vie, možno aj partnerom. V pracovnom a súkromnom živote pôjde u vás všetko ako po masle. To, že sa stretnete s adrenalínovými situáciami, bude pre vás len výzvou, ktorú vy svojím spôsobom máte radi a aj potrebujete. Finančné zamotanie sa bude kryštalizovať a aj v tejto sfére môžete očakávať postupné zlepšenie. Nespokojnosť môžete pocítiť ku koncu týždňa, tá však bude zabalená v nečinnosti, ktorá vám hrozí, no vy s ňou veľmi rýchlo zamávate a premeníte ju na niečo prospešné. Zdravie – oblasť hrudného koša (chrbtica, hrbenie sa, bolestivosť).

 

PANNA (24.08. – 23.09.)

Prichádzate na to, že fakt, že sa snažíte všetkým vyhovieť a hľadať kompromisy, nič prospešné neprináša. No je to len mylný a klamlivý pocit, výsledky sa u vás síce nedostavujú hneď, ale s odstupom času vaše prirodzené správanie vytúženú úrodu prinesie, buďte trpezliví. Nepopierajte svoju prirodzenosť a neskĺzajte k prvoplánovému správaniu, kam spadá odmietanie pomoci a nástup akejsi nepríjemnej sebeckosti. V láske sa to trochu domotá, no nepanikárte, bude sa jednať len o nedorozumenie. Keď si to vyrozprávate a vysvetlíte, dá sa všetko na pravú mieru a pomerne rýchlo to padne do zabudnutia. Nezadaní by opakovane mali zapracovať na svojom sebavedomí a vyhnúť sa akémukoľvek sebaponižovaniu. Napriek tomu, že toho budete mať v práci o čosi viac, všetko zvládnete s prehľadom a bez časových sklzov, kde sa opakovane preukáže vaša vysoká profesionalita, z ktorej by si okolie malo brať príklad. Vo vlastných financiách by ste mali mať väčší prehľad, niečo vám uniklo alebo uniká. Zdravie – podporte pracovanie obličiek – dostatok tekutín (močový mechúr).

 

VÁHY (24.09. – 23.10.)

Neistota a zmätenosť, ktorá vás bude nútiť vidieť veci inak, než v skutočnosti sú, vás môže pekne zviesť z cesty, preto je potrebné, aby ste si udržiavali potrebnú triezvosť. Nerobte unáhlené názory a už vôbec neskĺzajte do roviny ohovárania a klebiet, napriek tomu, že by vám to prinášalo určité uspokojenie, že vypľujete všetko, čo vás trápi, ale dá sa to aj inak, než s agresívnym podtónom. V láske očakávate niečo, čo sami nedávate, tak pekne začnite od seba a uvidíte, že „protireakcia“ na seba nenechá dlho čakať. Rovnako by ste nemali podceňovať význam a silu romantiky, nejaké príjemné spoločné chvíľky si zahrňte do nabitého programu, prejavmi náklonnosti nešetrite. Všetko však v línii vyvíjajúcej sa situácie, prílišná, až neprirodzená „lepkavosť“ tiež nie je kto vie čo J. V práci napriek príchodu leta nepoľavujte a „makajte“ na sebe, príchod pochvál a vlna chválospevu na vašu osobu bude veľmi príjemným zadosťučinením. Financie – pomaly, ale isto, sa to rozbieha. Zdravie – krčenie čela, bolestivosť hlavy (zrak, životný štýl).

 

ŠKORPIÓN (24.10. – 22.11.)

Vzpierate sa akýmkoľvek príkazom, zákazom a linajkám, ktoré vám podsúvajú jednotliví ľudia vo vašom živote, ba aj spoločnosť ako taká. Máte obavu, že by sa tým obmedzila a priškrtila vaša svojskosť a povaha, ktorá je vašou súčasťou. Nie, nie je tomu tak, len sa niekedy od vás očakáva o čosi viac, než ste ochotní priznať, že zo seba dokážete dať. Nejde tu o žiadny stádový efekt, kde sa neprihliada na váš názor, ale niektoré situácie si jednoducho svoje „linajky“ vyžadujú. Takže žiadne obavy z toho, že by ste sa stali niekým iným, než v skutočnosti ste, to vám nik nevezme. V láske sa zmeníte na maznavejšie a po láske prahnúce osôbky, ktoré si budú vyžadovať viac pozornosti, než inokedy, čo je úplne na poriadku, aj keď svojich partnerov prekvapíte, avšak v milej rovine. V práci si budete dávať na čas, čo znamená, že to budete trošičku flákať, ale teraz si to môžete v pohode dovoliť, neodzrkadlí sa to ani na peniažkoch. Zdravie – žalúdok, pozor na to, čo konzumujete.

 

STRELEC (23.11. – 21.12.)

Napriek tomu, že budete rozlietaní, rozbehaní a dá sa povedať na „roztrhanie“, s pokojom a prehľadom všetko postíhate, čo bude pre okolie, vrátane pracovného prostredia, až priam neuveriteľné. Pre vás akoby tento týždeň čas zastal a tak budete môcť dobehnúť všetko, čo ste zameškali. Neprekvapí a nezaskočí vás ani vlastná roztržitosť, ktorá vám prinesie veľa úsmevných príhod, z ktorých budete dlhodobejšie čerpať na pobavenie spoločnosti. To, že ste sa v oblasti lásky a samotných vzťahov ocitli akoby na bode mrazu, svoje opodstatnenie má, využite tento priestor na prehodnotenie svojich postojov a aj samotného smeru, ktorým sa v láske chcete uberať. Položte si otázku, o čo stojíte, po čom túžite a adekvátne k odpovediam, ktoré si dáte, v tomto smere aj konajte. Buďte pripravení aj na menšie zamotanie hlavy človekom, ktorý vám veru ľahostajný nebude – tak čo, chcete? Financie – vyrovná sa vám nejaký dlh (smerom k vám, ale aj od vás). Zdravie – vnútorná, okolím nevnímaná apatia a letargia.

 

KOZOROŽEC (22.12. – 20.01.)

Síce prišlo leto naviazané na odpočinok a dovolenkovanie, no pre vás je to vhodný čas na to, aby ste siahli po nejakých vzdelávacích knižkách. Pokiaľ ste v nejakej sfére pociťovali deficit (jazyky, ekonomika, osobné práva, sociálna sféra, špeciálna terminológia a pod.) a sami ste sa chceli vrhnúť do sféry samoštúdia, teraz prišlo to vhodné obdobie a to už len z toho dôvodu, že vám to pôjde ľahko. Vo víre noviniek, ktoré k vám budú prichádzať, sa nestratíte, dokážete si udržať perfektný prehľad a s každým, koho sa novinky budú týkať, túto radosť a niekedy aj smútok budete zdieľať, čo svedčí o vašej nabudenej empatii. V náväznosti na to si nedajte ujsť pozvania na oslavy, stretnutia, či párty, skvelo sa odreagujete. Vo vzťahoch budete prekvitať a aj osamelé dušičky si pri flirtoch prídu na svoje, ešte stále si môžete povedať, že máte niečo do seba. Pri peniažkoch si uvedomte, že by ste sa pri ich míňaní mali trochu brzdiť, pokiaľ je to možné, o čosi „priškrípnite“ ich úniky. Zdravie – ťažšie dýchanie (kondička a aj počasie spravia svoje).

 

VODNÁR (21.01. – 19.02.)

Jednotlivými dňami sa necháte unášať a hodíte spiatočku a „salámistický“ prístup, ktorý vám zaručene prinesie nestresovanie sa, nenervákovanie a tým pádom aj upokojenie nervov. Nič vás nevytočí, no na jedno by ste nemali zabudnúť – myslite na to aj v prípade, keď vám vaše dietky prinesú domov vysvedčenie a ak nebudete spokojní, nebuďte teatrálni a príliš zlí, v prípade spokojnosti nezabudnite na slová chvály. Tí, čo majú vyrastené deti a osamostatnené, by nemali zabúdať na udržiavanie kontaktov a záujmu, čo platí vo všeobecnej rovine, odhliadnuc od tohto konkrétneho týždňa. Vo vzťahoch sa všetko bude akosi vliecť rovnako ako aj spomalená komunikácia, ktorá sa dostane až k náznakom alebo až priamemu mlčaniu, ktorého sa ale vôbec nemusíte obávať, bude sa jednať o príjemné ticho, kde pôjde do popredia energia vzájomných pocitov. V práci sa budete trošku nudiť, no nedajte to na sebe znať. Finančne ste na teraz za vodou. Zdravie – ekzémy, vyrážky, problémy s pokožkou.

 

RYBY (20.02. – 20.03.)

Uvoľnene sa hojdáte na hladine jednotlivých dní. Pociťovať budete svoju vnútornú silu a neochvejnosť, ktorá vám nedovolí, aby ste spadli alebo skĺzali do hladiny nespokojnosti, nervozity a vnútorného napätia. Doteraz ste všetko skvelo zvládli, prečo by to tak nemalo byť aj odteraz, bonusom je, že sa naučíte šetriť svoje „nervy“. Hláška, ktorú vypustí osoba, ku ktorej prechovávate nejaké city (nezávisle od pohlavia, je to naviazané nielen na lásku, ale aj na priateľské vzťahy), vás ohromí. Sklamať vás nemôže, lebo ste to v podstate cítili, no nie zrovna v tomto období. V práci si vás ako osobu, ba aj vaše konanie, niekto obháji a príjemným spôsobom zastane, čo bude pre vás hotovým balzamom na dušu. Nemusíte sa obávať ani finančného nedostatku, prípadné problémy sa utrasú a vy môžete pokojne voľne dýchať. Láska býva aj neláskavá, svoje dôvody to rozhodne má, tak sa nad tým zamyslite ešte predtým, než urobíte poriadny bengál. Zdravie – oblasť rozmnožovacích orgánov.

 

Za vašu priazeň a podporu ďakuje Mária Petrovičová
Zdroj: www.zlatemoravce.info

OKIENKO SNOV zverejňuje Majkin horoskop so súhlasom autorky Ing. Márie Petrovičovej
(kopírovanie pre iné ako vlastné potreby podlieha autorským právam)

5 Responses to 27. 06. – 03. 07. 2016

 1. S Majkinymi horoskopmi som spokojná. Patria k jedným z mojich najobľúbenejších, pretože sú veľmi konkrétne a vedia mi otvoriť oči a nakopnúť tou správnou cestou alebo niekedy len utešiť a pozdvihnúť, podľa toho čo potrebujem. :-) Preto sa na ne najviac teším a práve preto ma vie sklamať, že niekedy sa na ne dlho čaká a nie sú pridávané vždy v rovnakom čase.

  • Ďakujem za reakciu… Majke odkaz prepošlem…
   Napísať horoskop na celý týždeň pre všetky znamenia je niečo úplne iné ako uvariť obed na dvanástu hodinu…

    • Písať horoskopy je Majke „dané zhora“… je na jej dobrovoľnom rozhodnutí pomôcť iným tým, že horoskopy zverejňuje… s tzv. zodpovednosťou to však nemá nič spoločné… a všetci jej môžeme byť naozaj vďační…

     • Ja jej aj som vďačná, ale to som už napísala. :-) Sama sem tam vykladám karty, takže viem čo to obnáša. :-) Ide asi len o povahu vykladača lebo ja osobne by som si nikdy nedovolila aby som čo i len minútu meškala s uverejnením keď viem, že množstvo ľudí na to čaká. :-) Ale to je môj osobný postoj. Majke som stále veľmi vďačná.

Leave a reply

TOPlist