www.elenn-okienko.sk

20. 02. – 26. 02. 2017

 

Každý týždeň nový horoskop od Majky pre všetky znamenia…

Horoskopy od iných…                Ročný horoskop 2017 od Majky 

OKIENKO SNOV zverejňuje Majkin horoskop so súhlasom autorky Ing. Márie Petrovičovej
(kopírovanie pre iné ako vlastné potreby podlieha autorským právam)

 

BARAN (21.03. – 20.04.)

Spaľovanie pochybnosťami rôzneho druhu a charakteru môže nabrať také obrátky, že nebudete veriť už ani sami sebe. Určite v tomto trende nepokračujte a snažte sa nájsť v sebe, vo svojom Ja, istoty a vieru v to, že sa dokážete postaviť všetkému, čo vás svojím spôsobom blokuje. Z dlhodobého hľadiska pre vás stále platí, aby ste si na seba nenakladali viac, než ste schopní spraviť, riešiť, či vybaviť. Vaša skutočná sila je neochvejná a pre okolie rešpektovaná, pokúste sa ju obnoviť a naučte sa s ňou plynule spolupracovať. V láske sa nebojuje, ale ľúbi a miluje. Nezadaní by mali prestať konečne vyplakávať a niečo začať robiť, minimálne pre seba. Zdravie – končatiny, úpony, svaly, chrupavky a pod.

 

BÝK (21.04. – 21.05.)

Hľadáte v životoch druhých ten správny a univerzálny kľúč na svoje vlastné žitie a bytie. Síce v kútiku duše cítite, že to nie je správne, napriek tomu tak konáte, lebo je to pre vás jednoduchšie. Nič sa nebojte, do každodenného bytia sú vám zhora podsúvané a posúvané situácie, ktoré vás naučia konať bez zažitých vzorcov, ktoré ste „nachytali“ od okolia. V láske stačí, ak sa odomknete, čo platí ako pre zadaných, tak pre slobodných. Nechajte, nech tie správne energie robia svoju úlohu. V práci sa na nikoho nespoliehajte, konajte preventívnu kontrolu. V tomto týždni sa na vás usmeje šťastie, vyzdvihnete si ho v potešujúcich maličkostiach. Zdravie – oblasť čela a tretej čakry.

 

BLÍŽENCI (22.05. – 21.06.)

Chcete sa prikláňať na stranu spravodlivosti, no napriek tomu hľadáte len vlastnú pravdu. Dajte šancu ľuďom, dajte ju sebe. Budete pomerne vyťažení a to nielen pracovne, ale hlavne spoločensky. Niektoré veci budete musieť odložiť, no nemajte hlavu v smútku, lebo ľudia, ktorí budú vo vašej bezprostrednej blízkosti, vám budú robiť radosť a tak vás trošku odklonia od premýšľania, ktoré by nikam neviedlo alebo od toho, čo je negatívne alebo dokonca seba deštrukčné. Láska nie je len o tom, že ste stále zavretí vo dvojici medzi štyrmi stenami, trochu si „povyrazte“, romantiku si môžete predsa vytvoriť vďaka gestám, či pohľadom, kdekoľvek. Zdravie – oblasť podbruška (pozor na dvíhanie ťažkých predmetov).

 

RAK (22.06. – 22.07.)

Budete obklopení univerzálnou náklonnosťou a priateľskosťou, môžete tak získať nové známosti a to aj v oblasti lásky. Vaše vnútro – vaše energie – vaša povaha bude „pohladkaná“ pochvalami, ktoré si zaslúžite, preto sa vám bude dariť aj v práci, aj v súkromí. Nechajte druhých ľudí hovoriť o svojich pocitoch a v rámci svojich možností ich podporte, objímte a utíšte. V druhej polovici týždňa vo svojej blízkosti uvidíte špecifickú osobu, ktorá sa vás bude snažiť podmaniť si. Máte prevziať úlohu poslúchajúceho, pričom táto osoba sa chopí žezla na tróne, ktorý vytvorí ona sama. Vaša povaha je natoľko otvorená, že pochopenie nájdete aj pre túto osôbku, čím jej prirodzenou cestou pomôžete. Pozor na nevhodné nákupy. Zdravie – pokožka, povrchové boliestky a 1. (základná) čakra.

 

LEV (23.07. – 23.08.)

Určite sa pred svetom neuzatvárajte, hoci máte na to akúkoľvek chuť. „Vytesnením“ do vlastnej samoty ublížite nielen sebe, ale aj tým, ktorí vás majú radi. Nezanedbajte nič, čo je pre vás dôležité, v každom konaní je potrebný úplný „detailizmus“, vďaka ktorému sa ochránite pred prípadnou „pletkou“. V mnohých situáciách vám pomôže nadhľad alebo úplné odosobnenie sa, čím sa ochránite pred vnútornou bolesťou alebo nejakou nepríjemnosťou. Vo všeobecnosti pre vás platí, aby ste boli „verní“ sebe, priateľom, deťom a tomu, čo máte radi a za čo sa vždy postavíte. Na stavanie vzdušných zámkov nie je čas, je potrebné úplne precitanie v realite. V láske sa stretnete s oponovaním, ktoré však budete pokladať za veľmi príťažlivé. Odoláte alebo podľahnete? Zdravie – hlava, tlak, cievny systém.

 

PANNA (24.08. – 23.09.)

Nič si zbytočne nekomplikujte, inak sa stratíte vo vlastnej spleti myšlienok a pocitov. Všetko prijímajte tak, ako vám to bude predostreté. V niektorých prípadoch sa síce budete musieť od určitých situácií, či priamo ľudí, odosobniť, no budete vedieť, že je to pre vás v ten daný moment správne, vhodné, ba priam žiaduce. Pokiaľ sa ocitnete v priamom strete s rôznymi  problémami, udržte pokoj, prehodnoťte ich, zanalyzujte a potom riešte. Pôjde vám to hladko a ušetríte si tým aj zbytočné stresy. V partnerstvách to chce viac empatie a tým precítenie pocitov a potrieb toho druhého, nebuďte sebeckí a uvidíte silu vášho prepojenia, ktoré sa na čas stratilo, presnejšie povedané – schovalo v dočasnej hmle. Osamelí by mali začať tým, že budú mať radi seba samých a prestanú sa vo vlastných očiach ponižovať. Zdravie – oslabenejšia spodná časť tela (od trupu nadol).

 

VÁHY (24.09. – 23.10.)

Všetko okolo vás bude pre ostatných nečitateľné, „srandou“ je, že rovnako to platí aj pre vás samých. To, že všetko je okolo vás zastrené, je vyšším zámerom alebo účelom, ak chcete. Do popredia má možnosť vyjsť vaša pravá, skutočná a nefalšovaná sila, ktorú ostatní môžu považovať za priam obdivuhodnú. So všetkým si hravo poradíte a to dokonca bez prípadných strát, či škôd. Silnejšia nervozita nastúpi u vás v spojitosti s prácou, kde sa môžu niektorí z vás cítiť nedocenene, až ukrivdene. Nepodliehajte tomu a už vôbec nepripusťte, aby ste si v čomkoľvek prestali veriť. Ste dobrí v tom, čo robíte a inak to nateraz ani nebude. Láska je tajomný cit, pestujte ho, objavujte, preciťujte a hlavne vyjadrujte. Zdravie – oblasť 2. a 6. čakry.

 

ŠKORPIÓN (24.10. – 22.11.)

Krásny týždeň plný vnútorného precítenia svojej vlastnej radosti, naplnenosti a spokojnosti. Všetky problémy, boľačky a prejavy nespokojnosti sa scvrknú na niečo maličké, čo vás ani len omylom nemôže postihnúť, či oslabiť. Využite tieto dni na plnohodnotný nádych a načerpanie potrebných síl, ktoré vám umožnia pokračovať vo všetkom, v čom ste čo i len na chvíľu postáli. Vzťahy si priam vyžadujú silnú vlnu lásky, iskrivosti a romantiky, buďte inovatívni a šťastne zaľúbení. Nezadaní sa môžu okolo seba starostlivo poobzerať a spoľahnúť sa na svoj vnútorný barometer zachytávajúci tie správne obojstranné sympatie, ten zvyšok je už na prirodzenom čare vašej osobnosti. Čaká vás menší finančný prísun. Zdravie – energickosť – cvičenie.

 

STRELEC (23.11. – 21.12.)

Nebude vám dovolené zmýšľať skepticky a rovnako sa nenájde priestor ani pre apatickosť. Pri zahľadení sa do diaľky uvidíte len pozitívnosť, hrejivosť, spokojnosť a svetlo. Nič vám nebude stáť v ceste pri stretnutí s každodennými, bežnými, ale aj menej stereotypnými záležitosťami, vaša hlava a nastavenie v nej spraví divy. Karta vyobrazujúca jasné slnko na obzore upozorňuje na fakt, že zajtrajšky sú svetlé, tak sa podľa toho aj nastavte. V práci vás nič nezastaví a ani nezneistí, do úvahy pripadá aj zaujímavá ponuka. V láske a vo vzťahoch pocítite to správne teplo domova a celistvosť rodiny. Nezadaní môžu risknúť nejaké to rande, je tu vyššia šanca, že to „klapne“. Ustálená finančná situácia sa trochu rozvíri prílivom peňazí, ktoré potešia. Zdravie – oddych, vitamíny, zotavenie sa po prípadnej chorobe.

 

KOZOROŽEC (22.12. – 20.01.)

Prestanete prešľapovať na jednom mieste a niečo vás bude nútiť napredovať a pohybovať sa vpred. Akoby sa vám do žíl vracala vám vlastná dynamika a túžba napredovať, ako aj „chtíč“ byť vo všetkom činnými a zainteresovanými. Niektorí z vás prestanú plávať proti prúdu, ktorý si sami vytvorili a pochopia, kadiaľ presne vedie cesta k vytúženému cieľu. Bude sa vám dariť, čo aj pocítite, hoci vás zarazí nejaké zavádzanie, či klamanie, s ktorým sa môžete stretnúť v prepojení na prácu, no vás ani táto malá prekážka nezastaví. Pred tým, než v nejakej situácii vybuchnete, dajte si dané okolnosti vysvetliť, môže sa totiž jednať o nevinné jednostranné, či dokonca obojstranné, nedorozumenie. Dariť sa vám postupne začne aj vo financiách. Zdravie – hlava, vrátane tvárovej oblasti, či konkrétne ústnej dutiny.

 

VODNÁR (21.01. – 19.02.)

Ste skvelými konšpirátormi, ale to v týchto dňoch nebude ani prinajmenšom potrebné. Všetko sa vám ukáže vo svojej plnej „nahote“ – obnaženosti, sile, vo svojej skutočnej podstate a tak všetko o to rýchlejšie pochopíte a spracujete. Niektorí z vás precítia silu univerzálnej nezávislosti, ktorá im doslova rozprestrie pomyselné krídla a tak sa stanú priam nezastaviteľnými. Tí ostatní, ktorí majú svoju cestu už nájdenú, sa budú musieť popasovať s menšími prekážkami, ktoré ich na čas spomalia alebo zastavia. Nič si však z toho nerobte, využite tento čas na oddych alebo zábavu so správnymi priateľmi – „parťákmi“. Na vzťahy síce zaútočia menšie hádky, no tie by nemali byť žiadnou dlhodobejšou hrozbou. Zdravie – hrudná chrbtica, kľúčne kosti, krk.

 

RYBY (20.02. – 20.03.)

Prostredie, v ktorom sa pohybujete a v ktorom žijete, je pre vás ako stvorené, vytvára vám tie najlepšie podmienky pre to, aby ste vo svojom živote ideálne a hlboko zakorenili presne tam, kde ste. Svedčí o tom karta vyobrazujúca krásny zelený život ukrývajúci v sebe hlboko zakorenený strom ako symbol rodiny, spolupatričnosti a vašej osobnej, silnej neochvejnosti. Neohrozia vás žiadne vonkajšie vplyvy, vrátene dažďa, či búrok, ktoré sú bežnou súčasťou našich životov. Vztýčte svoju trochu padnutú hlavu a choďte vpred. Krásne dni vám ukážu kto ste, kým ste a po čom v skutočnosti vaše srdce, či duša, túži. V práci sa ocitnete v pozícii radcov a skvelých priateľov. Tie správne vzťahy zažijú prebudenie túžby a skrytej podstaty tohto súžitia. Nezadaní pred nájdením lásky musia trochu zosilnieť, čo sa bude diať už od tohto týždňa. Zdravie – hlasivky, mandle, hrdlo, jazyk, ďasná.

 

Za vašu priazeň a podporu ďakuje Mária Petrovičová
Zdroj: www.zlatemoravce.info

OKIENKO SNOV zverejňuje Majkin horoskop so súhlasom autorky Ing. Márie Petrovičovej
(kopírovanie pre iné ako vlastné potreby podlieha autorským právam)

 

Leave a reply

TOPlist