www.elenn-okienko.sk

19. 12. 2016 – 01. 01. 2017

 

Každý týždeň nový horoskop od Majky pre všetky znamenia…

Horoskopy od iných…

OKIENKO SNOV zverejňuje Majkin horoskop so súhlasom autorky Ing. Márie Petrovičovej
(kopírovanie pre iné ako vlastné potreby podlieha autorským právam)

Budem rada a aj Majka, ak napíšete dole do komentára, ako Vám pomáhajú Majkine horoskopy…
Ďakujeme…
:)

Horoskop na dva týždne…

 

Dovoľte mi, aby som Vám prostredníctvom týchto riadkov popriala krásne a pohodové Vianoce strávené v rodinnom kruhu prekypujúcom láskou, empatiou, toleranciou a šťastím. Rovnako každému z Vás želám úspešný štart do nového roku 2017, v ktorom nech kráčate pri plnom zdraví s otvoreným srdcom a s dobrým i pozitívnym naladením. Zároveň Vám všetkým úprimne a s radosťou ĎAKUJEM za Vašu trpezlivosť, náklonnosť, povzbudzovanie, podporu a či už náhodné alebo pravidelné čítanie mojich horoskopov. Všetko dobré… Maja

 

BARAN (21.03. – 20.04.)

Vaše myšlienky budú siahať do takej vzdialenej minulosti, či budúcnosti, že to bude pre vás poriadne prekvapujúce a miestami až desivé. Vaše korene správania, činov, či už pozitívnych, ale samozrejme, aj negatívnych, tiahnu poriadne hlboko. Niekde vo vnútri budete cielene krotiť svoju detskú podstatu a podvedome budete očakávať nepríjemnosti, tie však neprídu. Aby ste si ich svojimi myšlienkami nezhmotnili, radšej tento proces zhmotňovania prostredníctvom myšlienok hneď ukončite. Citeľný zlom (myšlienkový, skutkový), ktorého intenzita bude u jednotlivých stúpencov tohto znamenia individuálna, nastane hlavne v smere pracovnom a vzťahovom. Zdravotne sa vám prilepší, čo sa odzrkadlí na silnej chuti začať spolu s Novým rokom na štartovej čiare s čistým „štítom“. Napriek sviatočnému naladeniu nezabudnite na papiere a dokumenty, ktoré nemôžete odignorovať. Kľúčovým slovom týchto dní bude pre vás slovo sloboda, tak si ju teda vychutnajte. Vo všeobecnosti pozor na klamstvá a to platí v smere k vám, aj od vás, a tiež v zmysle, aby ste neklamali sami seba, v každom smere to chce úprimnosť. Zdravie – oblasť od krku k hrudnému košu.

Anjelská karta: Sloboda – potvrdili sa len predošlé slová a tak aj anjeli sa vám prihovárajú, aby ste konali a vyjadrovali sa zo svojich pocitov slobodne, čím sa prípadný efekt zviazanosti a oklieštenia, ktoré môžete pociťovať, eliminuje.

 

BÝK (21.04. – 21.05.)

Každý deň budete prežívať tak, ako bude prichádzať, nič sa vám nebude dať vopred nalinajkovať a pripraviť si, aj keď sa o plány budete snažiť, všetko zlyhá a tak rezignujete v tom zmysle, že sa každým dňom necháte jednoducho unášať. Niektorí z vás by mali ubrať z nadradenosti, ktorá na vás akosi dobiedza, no nie všetci ju dokážu skrotiť. Budete sa cítiť ohrozene v oblasti lásky a vzťahov všeobecne, pocitovo sa to bude rovnať zdaniu osobnostnej nahoty, akoby vás každý prekukol a videl až do vášho najhlbšieho Ja. Niet sa čoho obávať, je to len vaše zdanie, realita je úplne niekde inde a síce tam, že sa vám otvára srdce, srdce pre tento svet, ľudí a všetky živé stvorenia žijúce v ňom. Ľudovo povedané – trošičku „mäknete“. Šťastie k vám pripláva v druhom týždni, kde dá o sebe vedieť pomerne v silnej forme. Nedajte sa zlákať na zlé chodníčky a pozor na projekty, v ktorých nevidíte, no hlavne necítite, žiadnu perspektívnosť. Niekto by vás mohol obtiahnuť o peniaze alebo nápady, takže pre istotu si všetko overte a preverte, či je to čisté. Niektorí z vás budú riešiť otázku potomstva. Zdravie – cievny systém, pitný režim, pohyb a pocit chladu.

Anjelská karta: Partner duše – na nezadaných čaká láska a nájdenie, minimálne naďabenie, na osobu vás doplňujúcu. Ak sa niekto taký zjaví, nebuďte k tomuto faktu ignorantskí. Vzťahy už fungujúce objavia hlbšiu dimenziu tohto spojenia. Páry, ktoré sa nachádzajú v období prehodnocovania funkčnosti vzťahu, by mali siahnuť hlboko do svojich sŕdc, kde danú pravdu nájdu.

 

BLÍŽENCI (22.05. – 21.06.)

O čosi silnejšími budú zástupkyne ženského pohlavia spadajúce pod toto znamenie, všetko budú zvládať ľahšie, rýchlejšie a presnejšie, takže dámy s úsmevom na perách sa pustite do všetkého, čo v práci alebo v súkromí potrebujete dohnať, či stihnúť. Páni budú málinko uväznení v spomalenejšom „móde“, čo ich chráni pred vlastnou neuváženosťou a prchkosťou, určite to neberte ako niečo mínusové. Všetci dbajte na to, aby ste odpovedali na všetky potrebné správy, či maily, ak niečo zanedbáte, nechtiac si niekoho citlivého pohneváte na dlhší čas, takže neprehliadajte ani vianočné priania. Vaše srdce bude náchylnejšie na žiarlivosť, či naopak úplnú zamrznutosť, čo v oboch prípadoch v prehnanej forme „neveští“ nič jednoduché a dobré. Stavte na svoju osobnostnú prirodzenosť a otvorenosť. Na prelome týždňov budete veľmi nepríjemnými, ukrýva sa za tým vyplavovanie všetkého „zlého“, je to vrchol prebiehajúcej „rýchloočisty“, tak sa neľakajte, len to vydržte. Vyvarujte sa rýchlych a nepremyslených rozhodnutí, dajte si na to trošku času, aby ste všetko nielen rozumom rozanalyzovali, ale aj trošku precítili. Viac budete v týchto dňoch cestovať a presúvať sa autom. Z posledného týždňa tohto roku sa prekleniete do zatiaľ tajomstvom opradeného nového roku.  Zdravie – hlava (korunná čakra) – bolesť, preplnenosť, myšlienky a pod.

Anjelská karta: Nová láska – nezadaní vzplanú v pocitoch zaľúbenosti, zadaní prestanú ignorovať chyby svojich „polovičiek“ a uvidia podstatu svojho partnera, ktorého milujú a tak podporia iskru svojej lásky. No a samozrejme nezabúdajme na sebalásku, tam sa to všetko začína. Majte sa radi a ľúbte sa takí, akými v skutočnosti ste a to so všetkým a všade.

 

RAK (22.06. – 22.07.)

Nachádzate sa v strede víru zmien, ktoré sa dejú. Možno viacerým veciam teraz nerozumiete, no dajte šancu tomu, aby sa tieto samovoľné zmeny dotiahli do konca, čím si uvedomíte, že to svoj zmysel rozhodne malo. Skúškou ohňom pri vašom znamení prejdú priateľstvá, dokonca s niekým konkrétnym (mužom) to bude poriadne škrípať, preto nebuďte vzťahovační a príliš precitlivení a radšej si všetko vysvetlite, aby ste o tohto človeka neprišli, čím by sa váš kruh blízkych zúžil. Vnútorným slnkom a svetlom zaliate dni vás čakajú v práci, tam sa vám bude dariť ohromujúco, všetko vyriešite, dokončíte, domyslíte a dokonca sa niektorým bude črtať povýšenie, zmena pozície alebo úplná zmena práce k lepšiemu. V tomto smere to bude úžasné a to aj napriek dovolenkovému obdobiu, aj tých pár pracovných dní poriadne zaváži. Nemali by ste dovoliť nechať v sebe ochabnúť vieru, vieru v lásku a vo všetko dobré. Ak to dovolíte, vtiahnete sa na nejaký čas do seba alebo do spleti tmavých a pochmúrnych dní. Z ničoho sa na sklonku roka neobviňujte, niektoré veci už nateraz jednoducho spätne nezmeníte, no môžete ešte stále zasahovať do prítomnosti a budúcnosti, takže… Šťastie je bližšie, než si myslíte. Zdravie – oblasť čela, slúch, čo zároveň upozorní aj na prebúdzajúce sa duchovno.

Anjelská karta: Inšpirácia – to, čo ste hľadali, príde, a tak môžete začať tvoriť, každý v tom smere, v ktorom sa nachádza. Tešte sa na „suprové nakopnutie“, čím znovu bez okorenenia strachom objavíte v tom, či onom, potrebný zmysel a význam.

 

LEV (23.07. – 23.08.)

Z vašich dní bez zbytočnej teatrálnosti budú pekne potichúčku odchádzať prekážky a problémy, ktoré oslabovali vašu všeobecnú vieru a dôveru. Všetko sa spustí skvelou správou, ktorá znovu nabudí vaše chuťové bunky na sebarealizáciu a tvorenie, či už v súkromí alebo v práci. Vaše srdce cíti, že na poli partnerstva sa niečo bude lámať alebo meniť, každopádne, nič nevyhodnocujte predčasne, nechajte sa „prežrať“ danými, smerodajnými pocitmi, ktoré vám našepkajú, ktorým smerom sa vydať. Neprajnosť ľudí alebo konkrétneho človeka prameniaca zo zrniek závisti sa rozplynie ako hmla a vy už nebudete cítiť zväzujúce a hlavne brzdiace pocity, čo k vám ako sladkú odmenu  pritiahne ruku Šťasteny, ktorá vás určite v žiadnom smere nenechá v štichu. O čosi viac buďte vnímavejší k svojmu telu, k jeho potrebám, čo sa týka zdravia a už nič potrebné neodkladajte na „potom“. Lekár vám kázal cvičiť? Tak to robte… Máte sa vyhýbať stresu? Tak sa už nevyhovárajte, že to nejde a jednoducho sa upokojte… atď. Ukončenie všetkého nepríjemného je predzvesťou príchodu noviniek, na ktoré sa môžete pripraviť a tešiť. Ešte pred koncom roka nezabudnite na nejaké dôležité potvrdenie, či papiere. Zdravie – pokožka, zuby, o čosi znížená vitalita.

Anjelská karta: Sila – vždy ste ju mali, no teraz bude taká intenzívna, že ňou môžete disponovať a nakladať podľa potreby, v podstate niet prekážok, ktoré by vašej vnútornej sile odolali. Strach a obavy dajte bokom a precíťte konečne váš skutočný potenciál.

 

PANNA (24.08. – 23.09.)

Váš strach zo stereotypu, ktorý by zavítal do vzťahu, práce, či súkromia zatrúbi na ústup a vy si uvedomíte, že práve ten starý dobrý stereotyp chcete, chcete sa zastabilizovať a zakotviť na jednom mieste, už vás unavuje toľká spontánnosť a stála zmena, ktorej ste na rôznych úrovniach v rozličných sférach vystavovaní. A to sa aj začne diať, pristupuje k vám ten vytúžený pokoj, harmónia a vyrovnanosť, dovoľte jej, nech spraví to svoje a už sa toľko nevzpierajte. Zabojovali ste si v celom roku s pomerne širokou plejádou rôznych strachov, obáv a neistôt, no tomu je už koniec, rovnako ako je koniec aj účelovému zavádzaniu samých seba. Váš sebaklam vás síce niekedy držal nad vodou, no od týchto dní sa to stane už minulosťou. Prichádza k vám sila, odhodlanie, príťažlivosť, láska, zdar, všetko to, čo ste doteraz vnímali ako aj to, čo vám vo všednosti dní najviac chýbalo. Pozor na financie, z nejakého dôvodu by sa k vám určitá čiastka už nemusela vrátiť, v tomto smere buďte vnímaví. Druhú šancu dostanú vzťahy, priateľstvá a kamarátstva, ktoré ste považovali už za uzavreté. Zdravie – mandle, hrdlo, priedušnica.

Anjelská karta: Rovnováha – vytesnenie chaosu a nesúladu, misky váh sa ustália na rovnakej úrovni, čím sa dostanete do fyzického, duchovného, racionálneho a pocitového stavu vyrovnanosti. Rovnováhu môžete nájsť aj v princípe fungovania dávania a prijímania.

 

VÁHY (24.09. – 23.10.)

Cez vlastné skúsenosti, ktorými ste priebežne prechádzali, ste si akosi uvedomili, že ste boli väzňami materiálneho sveta, v ktorom plusové čísla na účtoch a výška výplaty bola jednou z hlavných priorít. O čo viac ste sa sústredili na zachovanie si životného štandardu, o to viac ste strádali a chudobneli v iných životných oblastiach. Žiarovka v hlave, ale aj v srdci, blikla a vy ste si uvedomili, čo chcete, ako to chcete, no hlavne, že to chcete teraz alebo v blízkej budúcnosti. Toto uvedomenie si vám vnieslo do dní svetlo, vďaka ktorému si do svojich životov pustíte všetko potrebné, pričom sa to začne zosilnením priateľských vzťahov, prejde to na doriešenie partnerskej sféry a ukončí sa to stavom spokojnosti v profesijnom smere, pričom peniažky, na ktorých ste obrazne zvykli sedieť ako žabka na prameni, budú len príjemným bonusom, takže o ne nebudete ochudobnení. Zvíťazili ste nad vlastným neduhom, na čo môžete byť právom pyšní. V podstate prestávajú u vás fungovať kódy, ktoré vám kázali byť v každom smere a vo všetkom „dokonalými“. Čakajú vás príjemné chvíle ako dôsledok kývnutia na jedno zaujímavé pozvanie. Zdravie – oblasť podbruška, rozmnožovacie orgány, črevá.

Anjelská karta: Znamenia – zložte dlane z očí, uší a úst na to, aby ste videli všetko potrebné, čo máte vidieť, vnímať alebo počuť ako potrebné znamenia, ktoré vás povedú tou správnou cestou vedúcou k vášmu univerzálnemu naplneniu. Takže sledujte a preciťujte znamenia, ktoré k vám mieria.

 

ŠKORPIÓN (24.10. – 22.11.)

Budete vyhnaní z vašej komfortnej zóny, v ktorej by vás v podstate nestretlo to, čo vám je dané a to, čo by vás hlavne tešilo, napĺňalo a robilo šťastnými. Každý z vás je nasmerovaný k nájdeniu toho, čo najviac potrebuje, je to na vás, či z pohodlia svojich zakuklených, obranných, či ochranných mechanizmov a postojov vystúpite a dáte si šancu na všetko, čo vám patrí. Všetkým z vás sa vyrieši oblasť lásky, samozrejme, k spokojnosti, no niektorí z vás budú prekvapení, že láska má veľa podôb a foriem. Intenzívnejšiu „zamrznutosť“, ale len dočasnú, pocítite pri komunikácii s rovnakým pohlavím, kde bežná, aj tá najjednoduchšia konverzácia bude jednoducho viaznuť. Neberte to tragicky, možno máte mlčať, aby ste nevyslovili niečo, čo by vám alebo tomu druhému ublížilo, alebo naopak, je možno čas, aby ste sústredenejšie počúvali tých druhých, mnohému sa priučíte. Na cestách si dávajte pozor na pokuty, peniažky sa vám zídu niekde inde. Viac sa budete zaujímať o tajomno ako také, čo „nakopne vrtuľu“ vašej trošku driemajúcej intuícii. Nič, čo sa vo vašom živote uzavrie, neberte ako niečo tragické alebo zlé. Smerujete tam, kde zhodíte svoje „kotvy“. Zdravie – pozor na prenosné choroby, vrátane tých bežných ako je chrípka, čo vás môže značne obmedziť.

Anjelská karta: Samota – nebojte sa byť so sebou, svojimi myšlienkami a pocitmi sami. V samote sa najlepšie rozjíma, čím veľa o sebe aj o živote pochopíte, rovnako vám padne dobre nejaká meditácia, prípadne si pusťte nejakú „fajnovú“ meditačnú muzičku. Ako zvyknem konštatovať, keď neviete byť šťastní sami so sebou, ako vydržíte potom s tými ostatnými?

 

STRELEC (23.11. – 21.12.)

Váš “prečistený“(myslené duchovne) zrak, srdce i hlava vám umožnia vidieť všetko to, čo doteraz bolo pred vami zastreté alebo to bolo pre vás neviditeľné. Všetko bude pre vás tak jednoducho, ľahko a rýchlo vysvetliteľné, až vám bude padať z toho sánka, takéto čisté pole ste hádam ešte ani nemali. Všetko bude dávať ten správny zmysel a objavíte radosť tam, kde ste ju doteraz nenachádzali, aj keď ste akokoľvek chceli. Na menšie zamrznutie narazíte v oblasti práce, čo bude úzko súvisieť s nepokojom, ktorý sa prenesie do vzťahov, no riziko prípadnej galiby si uvedomíte ešte skôr, než k nej príde, takže všetko bude včas zažehnané. Nespútanejší a ľahkovážnejší Strelci by si mali dávať pozor na prípadné milostné aféry, či „viacuholníky“, ktoré nemajú príliš dobré alebo majú len plytké základy, čím hrozí vysoká pravdepodobnosť „trapasu“, prevaleniu, či iným pletkám, ktoré by z tohto úletu pramenili. Napriek tomu, že sa vám bude dariť, naďabíte na menšie finančné pletky, ktoré sa však veľmi rýchlo vyriešia, tak na slzy ani nepríde, berte to ako ponaučenie. V práci vás bude chcieť niekto, či už vedome alebo nevedome zaviesť, tak to chce predsa len nejakú tú kvapku ostražitosti. V druhom týždni očakávajte nával príjemných, možno v niektorých prípadoch aj šteklivých správ. Zdravie – oblasť prvej (základnej) čakry – sexualita, ženskosť, mužskosť.

Anjelská karta: Dôvera – dôveruj sebe, svojim pocitom a svojej intuícii, pričom sa pokúste dôverovať aj ľuďom, pokiaľ v tomto smere dôvera nie je, pokúste sa ju vystavať na úroveň, ktorú zvládnete. Rovnako to platí aj v smere vyjadrenej dôvery k anjelom a ich konaniu.

 

KOZOROŽEC (22.12. – 20.01.)

Začnite veriť svojim krokom ako aj ceste, ktorú ste si vybrali. Napriek prekážkam, na ktoré ste narazili a ktoré vám vniesli do životov viac otáznikov než odpovedí, je vaše smerovanie správne, veď to sami cítite. Všetko, čo ste vnímali ako zlé alebo nespravodlivé, budete mať istým spôsobom vykompenzované, veľmi potešujúcim je jav rýchlejšieho zlepšovania sa zdravotného stavu a vytrácanie sa všetkých boľačiek, či fyzických neduhov, dostávate sa isto k skvelej kondícii. Je za tým jednoduché vysvetlenie spolu s vaším uzdravujúcim „duchom“ sa uzdravuje a zotavuje aj vaše telo. Do dní vám vkĺzne zvonivý smiech, radosť, hladkosť a spontánnosť, všetko bude také príjemné, až sa budete báť toho, že sa v zásade musí niečo pokaziť. Nie, nepokazí sa, len budete vystavení silnému pôsobeniu negatívne naladenej osoby, ktorá má emocionálnu sebadeštrukčnú tendenciu, v skratke – silnú sebaľútosť. No máte na to, aby ste tento energetický útok odrazili. Veľa milých prekvapení nastane v oblasti lásky ako takej, čiže nielen na úrovni partnerskej, ale aj ľudskej. Niekto sa s vami bude chcieť uzmieriť, aj keď to bude ťažké, dajte tomu šancu. Peniažky a nečakaná dovolenka, či predĺžený výlet, vždy potešia. Zdravie – hlava, držanie tela (svaly).

Anjelská karta: Požehnanie – názov tejto karty naozaj hovorí sám za seba, v každom smere môžete očakávať požehnanie, takže všetko podporte silou svojej radosti, viery a čistoty srdca. Inak povedané, nič nie je nemožné, tak rozmýšľajte, o čo by ste teda konkrétne prosili…

 

VODNÁR (21.01. – 19.02.)

Objavená sila pokory, hlavne, čo sa týka smerom k sebe samým, spravila divy, spustila sa reťazová reakcia zmien, či už väčších alebo menších, ktoré síce so sebou prinášali aj neľahké chvíle, no jednoznačne stáli za to. V týchto dňoch sa môžete stretávať ešte s dozvukmi vo forme rôznych skúšok, ktoré, pokiaľ zvládnete, ste nateraz „za vodou“. Už bolo dosť obviňovania seba a iných za hento, či ono, zmysel to žiadny nemalo. Teraz sa zamerajte na prácu, kde potrebujete nastoliť energetické zmeny, ktoré by naštartovali pritiahnutie si nielen peňazí, ale aj zlepšenie vzťahov a celkovo pracovného prostredia, každodenné správne ranné naladenie sa postupne prinesie požadovaný úspech aj v tomto smere. Neodporúčam v tomto čase púšťať sa do príliš veľkých zásahov, čo sa týka nejakých rekonštrukčných alebo vylepšovacích prác v obydliach, sami to budete stíhať ťažko, sviatky sú na oddych, tak oddychujte, ono to na vás počká. V rodine sa viacero nedotiahnutých vecí dorieši k spokojnosti všetkých, čo sa podpíše pod skvalitnenie vášho spánku. Aj keď o nejakom prekvapení viete, alebo o ňom tušíte, aspoň sa na prekvapených zahrajte, potešíte tak stvoriteľa tohto nápadu. Cez sviatky to nepreháňajte s alkoholom, ušetríte si nervy, nevoľnosť a prespanie niekde mimo priestoru svojej spálne. Zdravie – tlak, pozor na výšky, „točáky“.

Anjelská karta: Duchovný rast – stávajú sa z vás po každej stránke uvedomelí ľudia s tými správnymi vnútornými senzormi. Je to pekné, pretože vďaka svojmu rastu budete vedieť pomôcť alebo poradiť iným ľuďom, ktorí na prijatie určitých vecí ešte nedozreli.

 

RYBY (20.02. – 20.03.)

Vaša uponáhľanosť, či naháňanie sa za tým, či oným, neprináša vytúžené ovocie, takže si pokojne môžete dovoliť spomaliť, nič nezmeškáte, nebojte sa, aspoň sa ušetríte zbytočného stresu. Napriek tomu, že ešte na poslednú chvíľu budete naháňať alebo v nejakom smere riešiť financie, nedopadne to presne podľa vašich predstáv, no hlavné je, že finančne nebudete o nič ukrátení, len to nepríde vtedy, kedy zištne čakáte. Lásku si strážte a pestujte za každých okolností, lebo v tomto smere ste dosiahli akýsi bod naplnenia a šťastia, aj keď si to ešte teraz možno neuvedomujete. Snažte sa nič nepokaziť, odolávajte náletom flirtov chtivých osôb, ktoré majú „zálusk“ len na povrchnú zábavu. Na toto by mali myslieť aj slobodní, ktorí sa chcú uchrániť nejakej citovej bolesti. O niečo musíte prísť preto, aby ste si potom vážili a precítili silu podstaty toho, čo vám bude dopriate. Takže, v niečom buďte pripravení na spracovanie nejakej „habaďúry“ (stratu niečoho materiálneho, či emočne cennejšieho, peniažkov, odmlčanie sa nejakej osoby, na ktorej vám záleží, alebo dočasnej strate nejakej vašej silnej osobnostnej črty a pod.). Spejete k všeobecnej ustálenosti, ktorá vám prinesie pokoj a radosť do vášho nie vždy naplneného srdiečka. Ešte vás do konca roka čaká rozhodnutie sa medzi dvomi alternatívami… Zdravie – končatiny.

Anjelská karta: Zázraky – verte v zázraky, menšie alebo väčšie zázraky sa vám diať budú, bdie nad vami ochranná ruka, ktorá nedovolí, aby niečo vypálilo vo váš neprospech s prípadným pre vás ťažkým dopadom. V každom prípade nezabudnite ďakovať.

 

Za vašu priazeň a podporu ďakuje Mária Petrovičová
Zdroj: www.zlatemoravce.info

OKIENKO SNOV zverejňuje Majkin horoskop so súhlasom autorky Ing. Márie Petrovičovej
(kopírovanie pre iné ako vlastné potreby podlieha autorským právam)

 

Leave a reply

TOPlist