www.elenn-okienko.sk

19. 03. – 25. 03. 2018

 

Každý týždeň nový horoskop od Majky pre všetky znamenia…

Horoskopy od iných…              Pohladenie duše – Obrazy, ktoré Vám pohladia dušu   

OKIENKO SNOV zverejňuje Majkin horoskop so súhlasom autorky Ing. Márie Petrovičovej
(kopírovanie pre iné ako vlastné potreby podlieha autorským právam)

 

BARAN (21.03. – 20.04.)

Akýmsi nosným slovom pre vás a pre toto obdobie je rekonštrukcia – čiže opravovanie, naprávanie, či „vytesňovanie“ prázdnych alebo hluchých miest a to platí pre všetky sféry, fyzickú, psychickú aj emocionálnu. Pôjde vám to možno pomalšie, no výsledky budú o to precíznejšie alebo, ak tak chcete, stabilnejšie. Všetko bude podliehať akejsi mravenčej práci a v závere sa právom pochválite, ako super ste to zvládli. V práci, rovnako ako vo vzťahoch, budú viaceré kúsky a čriepky zahalené tajomstvom, samotná predvídavosť bude u vás odrezaná, takže nakoniec tu svoju úlohu zohrajú vyššie sily a tie vám budú nápomocné. Vo všeobecnosti ste otvorení rýchlemu prijímaniu a osvojovaniu si informácií a prichádzajúcich novôt. Zdravie – oblasť podbruška a hlavy.

 

BÝK (21.04. – 21.05.)

Našli ste v sebe pochopenie pre to, čo sa okolo vás, ale aj vo vás samotných deje, je to dobré, lebo sa tým pádom „vytesnia“ rôzne špekulácie a samotná domýšľavosť, budete istejšími, odhodlanejšími a v podstate sa vďaka tomu neocitnete v bezvýchodiskových situáciách, lebo na všetko potrebné nájdete či už riešenie alebo prijatie, ktoré sa stane základom odstránenia pletiek vďaka energiám. V práci sa trošku viac narobíte, no zároveň oceníte samých seba ako aj vlastné kvality, čiže si uvedomíte svoju „prínosnosť“ a potrebnosť v oblasti, kde pracujete. V partnerstvách a v láske sa budete sami od seba snažiť pracovať na vyrovnaní spoločných energetických hladín (vyváženosti). Zdravie – spodná časť tela (od panvy dolu).

 

BLÍŽENCI (22.05. – 21.06.)

Viac si zabojujete s pocitmi, že ste príliš ľahkovážni, no položte si otázku, či ste naozaj takými, alebo je to len váš subjektívny pohľad prepojený s náročnosťou na vlastnú osobu. Viac únavy môžete pocítiť pri komunikáciách, ktoré nikam nebudú viesť. V podstate sa slovne budete točiť dokola stále o tom istom, bez prípadného vydedukovania záveru. Niekedy, či to chceme alebo nie, v konečnom dôsledku to môže byť pre nás niečím prínosné. Na pracoviskách sa uvoľníte vďaka „odľahčenosti“, ktorú prinesú vám blízki ľudia, pre ktorých je typická dobrá nálada a skvelý zmysel pre humor. V láske buďte smerom k svojim „polovičkám“ vnímaví a pokúste sa počúvať a do rozhovorov aj zapájať. Zdravie – ramená, celá oblasť rúk.

 

RAK (22.06. – 22.07.)

Vaše postoje sa stanú jednoznačnými, čo znamená, že sa postavíte za svoje názory a rozhodnutia, no stále platí, že s rešpektovaním názorov iných sa stanete v tomto týždni o čosi silnejšími a ľuďmi vo vašom okolí rešpektovanými. Vaše energie zapracujú spôsobom, že nejedna osôbka bude k vám pozitívne vzhliadať. Napriek tomu, že budete viac rozbehaní a teda stále v pohybe, vám to vadiť nebude, naopak, vlastne si to budete svojím spôsobom vychutnávať. V pracovnej sfére urobíte pokroky, za ktoré sa vnútorne pochválite a vaše napredovanie bude zrejmé aj ostatným. V láske sa so svojimi „polovičkami“ v tomto týždni nebudete v ničom rozchádzať, práve naopak, vo všetkom pôjdete rovnakým smerom, aj keď možno inou cestou, ale v pointách sa zhodnete. Zdravie – močový mechúr, pohlavné orgány (citlivosť, túžba, prechladnutie a pod.).

 

LEV (23.07. – 23.08.)

Prekvapí vás vlastná nerozhodnosť, ktorá vás bude ťahať raz jedným a po chvíli druhým smerom. Táto neistota vás zaskočí, no na strane druhej je to bod, v ktorom si môžete všetko zrovnať v súlade so svojimi myšlienkami a pocitmi, neberte to ako niečo negatívne. Týždeň bude prebiehať pozvoľne bez prílišného pocitu tlaku s tým, že každý deň vám prinesie niečo prekvapivé a svojou podstatou aj prínosné, či úplne nové. V práci ožijete a do všetkého sa pustíte priam až s nákazlivým optimizmom a neústupčivou vervou, čím do pracovných povinností prenesiete príjemnú ľahkosť. Vzťahy sa zachvejú v akejsi predzvesti očakávania (rôzneho rázu, typu) niečoho príjemného a pozitívneho. Zdravie – pocity svrbenia, povrchového podráždenia, modriny.

 

PANNA (24.08. – 23.09.)

Vaša trochu naštrbená nálada sa môže „pretaviť“ do neustáleho mrnčania, frflania, ba až sťažovania sa. Tu si však dajte pozor, lebo hranica medzi niečím milým, no pre ostatných nepríjemným, je veľmi tenká. Každý má nárok na takéto stavy, či prejavy, ale rozdiel je robiť to vedome a dá sa povedať, že v niektorých prípadoch iba zo zotrvačnosti a neopodstatnene. Majte na pamäti, že vy viete okolie zaujať aj úplne iným, rafinovanejším a možno aj zvodnejším, spôsobom. V práci sa vám čas bude síce o čosi vliecť, no určite sa nad to povznesiete a do povinností sa pustíte s istým nasadením. V láske sem-tam vykvitne akási nástojčivosť, až tlačenie, preto sa radšej zamerajte na nehu a vláčnosť. Zdravie – bolesť hlavy, tlak, pitný režim.

 

VÁHY (24.09. – 23.10.)

Seba-obviňovaním, či už z toho alebo onoho, ako aj „tlačením“ na seba, nikam neprídete, preto sa vzpriamte, uvedomte si svoju vlastnú silu a razom budete všetko vnímať akosi inak. V tomto období máte potenciál veľa toho meniť a aj zmeniť (vnímanie, názory, pohľady na jednotlivé situácie, či ľudí), vďaka čomu sa môžete od negatívnosti vzdialiť a smerovať k všetkému, čo stelesňuje a sprevádza pocity šťastia. Na pracoviskách vás nič nevykoľají, práve naopak, vy budete tí, ktorí budú utešovať a upokojovať tých ostatných, čo znamená, že si zachováte chladnú hlavu v každej situácii. Vo sfére emocionality, a teda aj samotnej lásky, podľahnete sile vlastných citov, čím sa svojim „polovičkám“ odhalíte v tej „obnaženejšej“ rovine, za čo vám budú vďačné. Zdravie – stále platí oblasť nôh.

 

ŠKORPIÓN (24.10. – 22.11.)

V niektorých momentoch sa bude snažiť na vás doliehať strach, no berte do úvahy fakt, že je to prirodzené, ľudské a jeho zdrojom býva vo väčšine prípadoch naša hlava, takže máte dostatok síl, aby ste si s tým poradili a vy to určite zvládnete, pretože tento týždeň vám má priniesť nejaké úsmevné novinky. Váš všeobecný potenciál sa začne prebúdzať a spolu s ním aj veľa skvelých náhľadov a plánov do budúcnosti a niektorým dopomôžu už spomínané novinky, ktoré sa stanú ich základným kameňom na ceste k ich splneniu a naplneniu. V práci sa budete cítiť dobre, sviežo a niekedy až výnimočne, v rámci určitých súvislostí totiž vysadnete na pomyselné sedlo. V láske si nájde svoje miesto akási dráždivosť, fantázia a chcenie stať sa nateraz v partnerstve tým dominantnejším (v dobrom slova zmysle). Zdravie – chrbát, chrbtica, kostrč (bolestivosť).

 

STRELEC (23.11. – 21.12.)

Všetky mraky, sivosť a dážď potlačí do úzadia vaše vnútorné slnko a radosť, ktorá sa bude každým dňom stupňovať. Prichádzajú dni, ktoré vám rozhodne majú čo ponúknuť, prvotne to budete vnímať na pocitovej úrovni. Obklopíte sa usmievavými ľuďmi, ktorí spolu s vami prebijú všetko negujúce a negatívne, takže, hurá!, optimizmus sa hlási v plnej poľnej. V práci sa vám bude dariť a to bez zaváhania, všetko bude pre vás otvorené a sprístupnené, a tak vás nič nezaskočí, ani neprekvapí, dokonca ani to, čo sa prvotne bude javiť ako niečo pochmúrne. V láske pôjde všetko hladko a to aj vďaka tomu, že prípadné nedostatky dokážete otočiť a zmeniť na devízy. Zdravie – trávenie (pravidelnosť, v prípade očisty však nehladujte).

 

KOZOROŽEC (22.12. – 20.01.)

Budete síce obkolesení akýmsi tichom, no toto ticho bude pre vás prínosným, takže netreba mať žiadne obavy, v tichu totiž zvykneme započuť aj to, čo nám ruch za iných okolností nedovolí. Opäť sa budete spoznávať alebo sa posúvať na duchovnej úrovni. Čas sa bude trochu vliecť, no zároveň vám sprístupní možnosť stihnúť všetko potrebné alebo dôležité pre vás. Na pracoviskách si vzniknutý čiastkový spoločenský nepokoj nepripúšťajte, ako sa zjaví, rovnako aj zanikne, tak sa tým príliš nemusíte zaoberať. Zložitejšie veci sa vám budú rozmieňať na drobné, príde aj akési pochopenie. Vo vzťahoch si trošičku zabojujete s rozumom, no láska je mocnejšia, takže si ju spoločne vychutnávajte a vážte. Zdravie – komótnosť, pohyb.

 

VODNÁR (21.01. – 19.02.)

Všimnete si na sebe jednu vzácnejšiu črtu a síce to, že prestanete rozdeľovať ľudí a každého budete vnímať i brať s ohľadom na jeho individualitu. Zbavíte sa aspoň nateraz akéhosi „škatuľkovania“ a budete vychádzať z vlastného poznania. Zároveň sa budete napájať na silu prameniacu zo zomknutosti a jednoty rodiny, ktorá je pre vás dôležitá a to aj napriek tomu, že sem-tam vybehnú nejaké nezhody, čo je prirodzené. Na pracoviskách sa rovnako môžete opierať o svoje znalosti a s prípadnými nedostatkami si poľahky poradíte. Je fajn, že ako osoby viete a aj dokážete požiadať o pomoc, či radu. V oblasti lásky môžu vykuknúť maličké zrniečka akejsi „majetníckosti“ prepojenej na hrdosť. Zdravie – krk, dýchanie.

 

RYBY (20.02. – 20.03.)

V tomto týždni budete v jednotlivých dňoch kráčať a pohybovať sa odhodlane, ba priam až neohroziteľne. Vychádza z vás chcenie všetko zvládnuť a tak sa aj stane. Vaša neochvejnosť, istota a celková stabilita bude pre ostatných príkladná a v podstate ohúri aj vás samotných. Vážiť si samých seba začnete viac, keď si uvedomíte a priznáte svoj celkový potenciál a silné stránky, o ktorých niekedy pochybujete. Na pracoviskách sa nemusíte obávať konkurencie, vaše vystupovanie, prezent, aj výsledky budú vo vašej sfére docenené. V láske sa budete cítiť posilnení a rovnako, ako sa vy sami budete mať radi, tak k vám budú pristupovať aj vaše „polovičky“, v prípade potreby vás však pozdvihnú. Zdravie – oblasť prvej a piatej čakry.

 

Za vašu priazeň a podporu ďakuje Mária Petrovičová

Zdroj: www.zlatemoravce.info 

OKIENKO SNOV zverejňuje Majkin horoskop so súhlasom autorky Ing. Márie Petrovičovej
(kopírovanie pre iné ako vlastné potreby podlieha autorským právam)

Leave a reply

TOPlist