www.elenn-okienko.sk

12. 03. – 18. 03. 2018

 

Každý týždeň nový horoskop od Majky pre všetky znamenia…

Horoskopy od iných…              Pohladenie duše – Obrazy, ktoré Vám pohladia dušu   

OKIENKO SNOV zverejňuje Majkin horoskop so súhlasom autorky Ing. Márie Petrovičovej
(kopírovanie pre iné ako vlastné potreby podlieha autorským právam)

 

BARAN (21.03. – 20.04.)

Do každého dňa vykročíte s odhodlaním a presnou predstavou, čo všetko budete robiť, nuž ale, ako to býva, zjaviť sa môžu aj nepredvídateľné záležitosti, ktoré vám vaše predstavy trochu „rozhodia“. Dôležité však je, že rozhodení nezostanete vy a že všetko v pohodičke zvládnete. Na pracoviskách a pri vykonávaní práce to bude z vášho pohľadu ako plaviť sa po mierne rozbúrenom mori, menšia iritácia príde v prepojení na konkrétne osoby. V láske, v prípade potreby, zamávate bielou vlajkou, vďaka čomu sa vašim „polovičkám“ uľaví a vám v podstate tiež. Zdravie – oblasť spánkov, žmúrenie, stred čela.

 

BÝK (21.04. – 21.05.)

Niektorí z vás majú obavy z toho, že sú „čitateľní“, iní zasa zatúžia po menšej, možno aj trošku šteklivejšej zmene a tak sa stretnete v bode, kde sa rozhodnete hrať na akési tajomno. Znamená to, že nastolíte akúsi nedostupnosť, posilnené sebavedomie s tým, že rozhodne nebudete hneď vykladať všetky karty na stôl, akoby ste dávali smerom k ľuďom náznaky typu „pýtaj sa, dobíjaj a zaslúž si moju pozornosť“. Je to milé a niektorým z vás to pomôže, no preventívne píšem, aby ste to „neprepískli“. V práci budete efektívni a príjemným bonusom sa stane vaša ladnosť. Vzťahy a láska so sebou prinesú niečo korenisté, zmyselné a zároveň uvoľňujúce. Zdravie – dôsledky menších nešikovností.

 

BLÍŽENCI (22.05. – 21.06.)

Náznaky spokojnosti, prameniacou akoby odnikiaľ (odkiaľ, to možno viete iba vy vo svojom hlbšom vnútornom JA), ktorou sa vnútorne postupne napĺňate, sa odrazia na vašom správaní. V jednotlivých dňoch začne postupne prevládať rozhodnosť, spoločenskosť, odhodlanosť, komunikatívnosť… Na pracoviskách sa osvedčí pozornosť a samotná vnímavosť, vďaka ktorej budete predvídaví a teda, svojím spôsobom na všetko vopred pripravení. Na poli lásky sa budete venovať spoločnému, zatiaľ však len myšlienkovému, čiže na úrovni predstáv, plánovaniu spoločnej budúcnosti, respektíve celkovému napredovaniu vzťahu. Zdravie – pocity ťahania, trhania, šklbania, reumatici.

 

RAK (22.06. – 22.07.)

Je na vás, či si budete voliť rýchlejšie a svojou podstatou zložitejšie riešenia alebo si doprajete dostatok času s istejším priebehom, kde sa vám bude postupne všetko formovať, ukazovať a profilovať, takže budete vedieť s určitými vecami aj „operovať“. Dá sa povedať, že na vás čakajú rozhodnutia a výzvy a to aj s kladným podtextom (rozhodovanie sa v dobrých veciach a pod.). V práci budete mať tendenciu trošku „ulietavať“ a ťahať hlavu kdesi do oblakov (predstavivosť, premýšľanie nad súkromím), len „bacha“, aby ste sa od zeme nevzdialili až príliš. V láske môže prísť nečakaná studená sprcha, no jej dopad bude osviežujúci. Zdravie – krížová oblasť, hlava.

 

LEV (23.07. – 23.08.)

Uvedomujete si, odkiaľ pramenia vaše korene a kam až siahajú (rodinné, ale aj osobnostné), viacerí z vás sa budú utiekať k zomknutosti a sile rodiny. Intenzívnejšie môžete prežívať a preciťovať osudy vašich predkov, nech už boli akékoľvek, a prostredníctvom nich si pripomeniete, kým ste a akí ste, čo vás vnútorne podporí a pozdvihne. Celkové pookriatie sa vo vás rozleje, pretaví sa to aj do práce, ktorú vykonávate, takže na pracoviskách budete podnecujúci a ťahajúci. V partnerstvách sa prípadného odhalenia slabín nemusíte obávať, viete s čím pracovať, čo sa vám za pomoci partnerov pomerne rýchlo aj podarí. Zdravie – fyzické pocity krátkodobej slabosti.

 

PANNA (24.08. – 23.09.)

Napojili ste sa na samých seba, počúvate sa, preciťujete sa a uvedomujete si svoju komplexnosť, vytráca sa neistota a pocity neopodstatneného a v mnohých prípadoch aj nezmyselného obviňovania sa za to, či ono. Máte sa radi, máte radi ľudí okolo seba a tešíte sa na všetko, čo vás napĺňa. Cítite to? V práci vám bude do seba zapadať všetko (čas, tempo, riešenie, premýšľanie a pod.) ako jednotlivé kúsky skladačky a hlavne hlava bude vnímať, čo robí pravá aj ľavá ruka. K láske sa vyjadrím snáď len slovným spojením „obojstranný súlad“ a to vo všetkom. Zdravie – dýchacia sústava („prskanie“, kašeľ…), v oblasti duchovna spracovávanie racionality.

 

VÁHY (24.09. – 23.10.)

Načúvajte, čo vám hovoria/našepkávajú duše a srdiečka ľudí vo vašom okolí. Buďte empatickí a otvorení, nezosmiešňujte a nebagatelizujte ich problémy, názory, či ich samotných. Možno tu viacerí, ak nie všetci, rázne pokrútite hlavami, toto ja/my určite nerobíme… Verím, no teraz prichádzajú dni, kde budú ľudia okolo vás a vo vašej blízkosti ešte o čosi viac útlocitní (čo priamo s vami nesúvisí), no ak k tomu príde, nechajte sa niesť silou a žiarou svojich sŕdc. V práci budete okolo seba rozsievať príjemné teplo, radosť, úsmevy a tak aj vaše povinnosti vás adekvátne k tomu budú baviť. Vzťahová rovina sa primieša do akéhosi zmiešaného klbka rôznych, ale vzájomne rešpektovaných, náhľadov a pohľadov sprevádzaných láskou. Zdravie – oblasť nosa, ramená a lýtka.

 

ŠKORPIÓN (24.10. – 22.11.)

O čosi intenzívnejšie sa budete zameriavať na financie, na rad príde prepočítavanie, bilancovanie, kladenie si akýchsi príkazov, zákazov a prípadne aj obmedzení, ako by vás niečo nutkalo mať to teraz pod kontrolou. Súvisí to s akýmsi do popredia sa derúcim pocitom istoty. Na pracoviskách by ste nemali nič pre vás potrebné zanedbať a pod dohľadom treba mať aj maličkosti napísané na pomocných papierikoch. Tí ostatní, ktorí máte inú náplň práce, udržiavajte pozornosť. Pri náhľade do partnerstiev platí krotenie sa vo výčitkách, dôležitá je vzájomná podpora a veľa lásky. Zdravie – spodná časť tela.

 

STRELEC (23.11. – 21.12.)

Niektorí ľudia vás prekvapujú, v podstate nie ste si istí, či ste ich odhadli a zaradili správne, niekde sa to bude prikláňať k pozitívnym zisteniam a inde zasa na opačnú stranu. Uvedomte si, že všetci, vrátane vás samotných, niekedy „skĺzame“ tam, kde nechceme a tam, kde sa to ostatným nepáči. Pokúste sa byť zhovievaví a na robenie istých záverov si dajte čas. Robota vám pôjde v pohode a dokonca sa do nej budete radi vracať vďaka príjemnejšej atmosfére bez kolektívneho nafukovania a prifarbovania situácií, skutkov a pod. V láske ste sa s niečím vysporiadavali, a ešte sa aj vysporiadavate, no potešením je, že všetko dotiahnete až do konca. Zdravie – reakcie na vonkajšie podnety (kýchanie/prach, oči/svetlo…).

 

KOZOROŽEC (22.12. – 20.01.)

Blúdiť a cestovať budete svojimi myšlienkami, no podaktorí aj v skutočnosti, a to každým dňom o čosi intenzívnejšie, dávate sa vo všeobecnosti viac do pohybu. Nevylučujem ani snahu a „nabehnutie“ na cvičenie, či inú aktivitu, ktorá vás tým správnym spôsobom „rozprúdi“ a v predzvesti jari správne naštartuje. V práci vás bude všade veľa, no na škodu to rozhodne nebude. Korigujte tú spleť a spŕšku myšlienok, ktoré sa budete snažiť dávať horlivo a rýchlo do slov a viet, lebo nie každý je pripravený túto rýchlosť zachytávať a rovnako rýchlo aj spracovávať. V láske idete a kráčate bok po boku a zdoláte všetko. Zdravie – oblasť panvy.

 

VODNÁR (21.01. – 19.02.)

„Rozkokošení“ Vodnári sú milí, pútaví, zaujímaví a aj presvedčiví, no všetkého veľa škodí, takže určité hranice si treba ustrážiť, lebo sa to zmení na niečo „preplácané“ a pre niekoho až neuveriteľné a nevábne. Istôt a síl budete mať na rozdávanie a tak sa nečudujte, keď si nejeden človek na tento stav bude od vás pýtať zaručený recept. Pracovné povinnosti budú fungovať systémom „reťazovky“, kde vy prispejete práve svojimi znalosťami a názormi. Tí, ktorí majú z vlastného pohľadu monotónnu prácu, nájdu v nej isté čaro, možno pre tentokrát naopak práve vďaka ľuďom, s ktorými ju zdieľajú. V láske pôjde do popredia spolu s láskou túžba a sexualita. Zdravie – strava – trávenie – pravidelnosť.

 

RYBY (20.02. – 20.03.)

Pristihnete sa, ako si opakovane sami sebe sľúbite, že dodržíte tamto, začnete hento, pokračovať budete v tom, či onom, no pokiaľ sa tak nestane automaticky, budete sa cítiť frustrovane. Uvedomte si však, že tieto veci si sami podkladáte a linajkujete. Takže v rámci voľného času a okolností robte to, na čo vám práve príde chuť a uvidíte, že z tých sebe sľubovaných vecí urobíte možno viac, ako keď sa nad tým snažíte mať priam sparťanskú kontrolu. V práci sa budete síce trochu mračiť, no vo svojej podstate všetko dopadne lepšie, než ste dúfali. Na poli lásky zaznamenáte akési zvláštne pocity, že vlastne vnútorne nič neviete predvídať a nič smerodajné nezachytávate. Možno je to preto, aby ste si všetky pekné chvíľky konečne vychutnávali naplno. Zdravie – tu zabolí, tam pichne, zasvrbí, poomína…

 

Za vašu priazeň a podporu ďakuje Mária Petrovičová

Zdroj: www.zlatemoravce.info 

OKIENKO SNOV zverejňuje Majkin horoskop so súhlasom autorky Ing. Márie Petrovičovej
(kopírovanie pre iné ako vlastné potreby podlieha autorským právam)

Leave a reply

TOPlist