www.elenn-okienko.sk

12. 02. – 18. 02. 2018

 

Každý týždeň nový horoskop od Majky pre všetky znamenia…

Horoskopy od iných…              Pohladenie duše – Obrazy, ktoré Vám pohladia dušu   ! nové !

OKIENKO SNOV zverejňuje Majkin horoskop so súhlasom autorky Ing. Márie Petrovičovej
(kopírovanie pre iné ako vlastné potreby podlieha autorským právam)

 

BARAN (21.03. – 20.04.)

V tomto týždni budete v každom smere našľapovať mimoriadne obozretne, nemáte chuť pútať na seba pozornosť, či akokoľvek inak na seba upozorňovať. Rola „sledovateľa“ vám prinesie veľa nových poznaní, ktoré si následne rozoberiete na drobné. Pracovné povinnosti budú síce trochu stagnovať, ale iba preto, že vy sami si to dovolíte, no nezávisle od toho všetky povinné termíny, či normy, dodržíte. Vo vzťahoch sa budete snažiť svojim „polovičkám“ vyhovieť, čím sa plánovane ochránite pred prípadnými slovnými potýčkami, ktoré by vás v tomto období viac vyčerpávali. Celkovo sa ocitnete v pozícii čakateľa a lovca, niečo intuitívne cítite. Zdravie – končatiny, prsty, dýchanie.

 

BÝK (21.04. – 21.05.)

Chcete sa upokojiť, dostať sa do akéhosi stavu vyrovnanosti a tak sa držať pod kontrolou, budete si sledovať slová, činy, mimiku a všetko, čo by prispievalo k vášmu rozladeniu a vysiľovaniu. Nervózni však budete, ak vás niekto počas konverzácie bude prerušovať, ale aj v prípade, ak sa vám vo väčšom kolektíve nebude venovať patričná pozornosť. Skĺbiť vyrovnanosť s rozlaďujúcimi vonkajšími podnetmi sa vám napokon podarí, bude to veru zaujímavý proces. V súkromí si úspešne dokončíte menšie rozrobené projekty. V práci sa budete cítiť ako ryba vo vode,  pričom si popracujete na utužení svojho zázemia. Do lásky vpusťte trochu romantiky, neublíži vám. Zdravie – kondička.

 

BLÍŽENCI (22.05. – 21.06.)

Chcete poznať nepoznané, no keď sa do toho pustíte, budete mať tendenciu cúvnuť, nebude sa za tým však ukrývať strach, ale vaša pohodlnosť vybočiť z niečoho pre vás poznaného, tak si to teda ujasnite, dajte si dostatok času. Nevnášajte nechcene cez komunikáciu do iných ľudí chaos len preto, že ho vy sami máte. Jedna vec je o tom rozprávať, iná však prikrášľovať, zveličovať a byť „teatrálni“, tak sa pekne upokojte a rozprávajte vecne. V práci sa síce viac „napremýšľate“, či nabeháte, no pre vás to bude naplňujúce. Vo vzťahoch sa posúvate vpred a partner/ka sa s radosťou prispôsobí vášmu tempu. Zdravie – u niekoho „motýle v bruchu“, u iných dôvod stravovania.

 

RAK (22.06. – 22.07.)

Prídete, uvidíte, vypočujete si a pomyslíte si (alebo precítite) svoje, takto budete fungovať s tým, že vám to jednoducho vyhovuje. Týmto spôsobom akoby ste speli k tomu, že sa obohacujete o získavanie nových náhľadov, pohľadov a poznatkov, ktoré vám pomôžu seba a iných viac chápať. Na pracoviskách sa budete cítiť ako na koni, no pozor, aby ste nespadli ešte pred prekročením cieľovej rovinky. Rovnako si kontrolujte aj svoju drzosť podkutú „nabrúsením“, či ego. Vo vzťahoch prehodnoťte slovo „doprosovanie“ (smerom k vám), lebo to je to, čo vy máte radi. Vaše „polovičky“ to pri vašom „naťahovaní“ môžu nateraz nahradiť iba nonšalantným hodením ruky. Zdravie – otlaky, „záderky“, škrabance a iné povrchové boľačky.

 

LEV (23.07. – 23.08.)

V tomto týždni sa budete pohybovať ako po pomyselnej kladine, každý jeden pohyb, čin, skutok, budete chcieť mať pod kontrolou a premyslený s tým, aby ste náhodou nespadli, čo by ste považovali za prejav slabosti, či zlyhania. Tu vám však objasním, že aj keby sa to náhodou stalo, o nič nejde, aspoň si vytvoríte menší priestor na iný pohľad, či priestor na prebiehajúce emócie, ktoré vás správne nasmerujú a zároveň posilnia. Napriek tomu všetkému ste posilňovaní a vy to aj intenzívne vnímate. Prekvapenia, novinky, správy, to všetko k vám prúdi, tak sa uvoľnite a nebuďte príliš uzatvorení. V práci sa vám bude dariť s ľahkosťou a bez zaťahovania akýchkoľvek „bŕzd“. Vo vzťahoch to začína pomaličky „rašiť“, pučať a kvitnúť. Zdravie – oblasť rozmnožovacích orgánov.

 

PANNA (24.08. – 23.09.)

Nevyčítajte druhým to, pri čom sa sami často „načápete“, že to robíte. Buďte zhovievaví, hlavne k tým, ktorí prechádzajú z ich pohľadu a názoru ťažším, alebo vypätejším obdobím, pomôžete im tým. Vo všeobecnosti sa vám otvára intenzívnejšia empatia vycibrená úplným pochopením jednotlivých spojitostí, s ľahkosťou sa budete dostávať k potrebným záverom, či dedukciám. Vaše podvedomie vám niečo vytiahne z minulosti, alebo dokonca až z detstva. Nebojte sa a netrápte, týmto spôsobom sa to zároveň spracuje a začistí. Na pracoviskách sa stretnete s úplnou dôverou a spoliehaním sa na vaše skvelé znalosti, ktoré také aj sú. Vo vzťahoch nebude šanca utiahnuť sa, energeticky budete akoby lícovať, kopírovať, či zrkadliť svoje „polovičky“ a to len v tom najlepšom zmysle. Zdravie – horná časť tela.

 

VÁHY (24.09. – 23.10.)

Absencia humoru ustupuje a vy sa opäť vraciate k spontánnosti a k rozosmievaniu seba, ale aj iných. Ľahkosť v bytí vám otvorí nové možnosti, ktoré k vám smerujú, pričom sa môžu k vám dostávať v menších, čiastkových dávkach. Prizerať sa nemienite a tak začnete v rámci toho pomáhať, ako vás „pustí“, ako vám to bude dovolené a v takej miere, do akej budete pustení. Naberiete nový fyzický, emocionálny a duchovný dych. V práci sa síce nad konaním niektorých ľudí pozastavíte, no na strane druhej si počkáte, kým sami budú otvorení možnosti, či sami prídu rozprávať sa, radiť alebo im jednoducho prirodzene klesne umelo nasadený hrebienok a zjavia sa známky pokory. Vzťahy sa premelú cez vaše vnútro a vy si vytiahnete len to „výživné“ a najlepšie. Zdravie – oblasť tiahnuca sa od krku až ku kostrči.

 

ŠKORPIÓN (24.10. – 22.11.)

Napriek tomu, že budete myšlienkovo „ulietavať“, nijako vám to nepriťaží ani neublíži. Ríša vízií a snov vám rozvibruje správne naladenie, aj podčiarkne pozitívnejšie vlastnosti, ktoré začnú prirodzene prekukovať smerom von a síce do reality. Svojím spôsobom sa teda „rozžiarite“ a rozjaríte. Jednotlivé dni sa vám trošku budú zlievať v stereotype, no aj napriek tomu zachytíte tie správne menšie zmeny, ktoré budú do vás dobiedzať, pri tom všetkom si udržíte nadhľad nad všetkým, čo by vás mohlo vykoľajiť a zneistiť. V práci sa môžete stretnúť s prípadným navýšením povinností, či nabalením väčšej zodpovednosti. Vo vzťahoch je prístupná a otvorená otázka plodnosti, nielen čo sa detí týka, takže čakajte prínos vo všetkom. Zdravie – ohýbané a ohýbajúce sa časti tela.

 

STRELEC (23.11. – 21.12.)

Každým dňom „preplachtíte“ pomerne rýchlo a bezproblémovo s tým, že jediné pocity pnutia a akoby vnútorného pŕhlenia si zvládnete vytvárať vy sami, ako keby to bol vedomý a cielený zámer, ktorý vás núti udržať sa v strehu, v pohotovosti, ostražitosti, čím sa prirodzene chránite pred prípadným, obrazne povedané, „zaspatím“ (poľavením), kedy sa cítite zraniteľne a akoby „naho“. Celkovo ste skvelí, neochvejní, silní a priebojní, takže buďte k sebe zároveň zhovievavými, majte sa rovnako radi, ako vás ľúbia najbližší. V práci otáľať nebudete, takže povinnosti zvládnete spraviť priam predpisovo, pokúste sa nestresovať. Vo vzťahoch nie je dobré začať s obviňovaním svojej „polovičky“, ale ani seba, skúste začať radšej pochopením. Zdravie – oblasť 1. a 2. čakry.

 

KOZOROŽEC (22.12. – 20.01.)

Bude z vás cítiť hudba, radosť, otvorenosť a náklonnosť k všetkému pozitívnemu, veríte v seba a veríte v to, že všetko sa dá zvládnuť a to je skvelé, sem-tam to pripomeniete tým, ktorí to naozaj potrebujú a tým, čo na to aj obvykle zabúdajú. Vás naučil život sám chápať, obracať sa a vnímať všetko to podstatné a tak bude narastať potreba podeliť sa o to aj s tými, ktorí pozabudli na silu, vieru, lásku a spriaznenosť rodiny a tých najbližších. Akýmsi svetielkom budete aj na pracoviskách, kde sa o to ľahšie a lepšie bude pracovať, zároveň sa vzhľadom k vašim individuálnym profesiám dá povedať aj o črtaní sa úspešnosti a zdarov. Vzťahy budete brať ako niečo pre vás dôležité a vzácne (nie samozrejmé), čo privolá radosť. Zdravie – nedostatok vitamínov (lámanie nechtov, vlasy, pokožka a pod.).

 

VODNÁR (21.01. – 19.02.)

Imaginárne cinkanie kovu o kov je akoby symbolom vojny, ktorú zvádzate buď sami so sebou alebo voči niekomu – niečomu konkrétnemu, na to si musí už odpovedať každý zvlášť (je to individuálne). Tento proces vo vás naštartuje pochody, ktoré sú súčasťou vašej duchovnej cesty (myslené v pozitívnom smere), no nezabúdajte na silu viery a odpustenia, čo vám pomôže odstrániť prvotný nazbieraný hnev, takže pozerajte na veci vášho sváru v ich skutočnej veľkosti, nie pod skresleným vplyvom. Zistíte, že „boj“ nie je nutný a všetko vyriešite ľahko, bezkonfliktne a bez dôsledkov. V práci a súkromí budete viac ubehaní, no zároveň vás to naplní príjemnými pocitmi užitočnosti a potrebnosti (čo všetci okolo vás, samozrejme, vedia). V láske sa dá hovoriť o fungovaní a „klapaní“. Zdravie – prechladnutie.

 

RYBY (20.02. – 20.03.)

Na vaše dvere zaklopká prieberčivosť a vyberavosť, nie je to myslené ako niečo zlé, lebo vy ste považovaní za tých skromnejších, čo sami často v sebe aj cítite, takže je to fajn, len to netreba zasa hnať do extrému. V niektorých situáciách precitnete v bumerangovom efekte, plne si uvedomíte, že to, čo ste poslali do „priestoru“ sa vám svojským spôsobom vráti/vracia/vrátilo. Pod kontrolou majte rovnako aj nahlas vypovedané veci a to z dôvodu, že si neuvedomíte fakt, že tieto slová, ktoré „precupkajú“ cez vašu hlavu, môžete nechcene vysloviť nahlas, takže skryté myšlienky, tie, na ktoré si iba pomyslíte a ktoré ste si chceli nechať iba pre seba, môžete pustiť do éteru. Celkovo uvážlivejšie nakladajte s financiami, niečo vám môže uniknúť alebo prekĺznuť. V pracovnej oblasti môžete naraziť na prejavy nepochopenia, nevôli alebo menších výčitiek, vy však viete, ako sa veci majú, tak sa tým nedajte príliš strhnúť. V láske sa neokrádajte o to, čo máte vo svojej bezprostrednej blízkosti len na základe malicherností. Zdravie – zápcha, konečník, sedenie.

 

Za vašu priazeň a podporu ďakuje Mária Petrovičová

Zdroj: www.zlatemoravce.info 

OKIENKO SNOV zverejňuje Majkin horoskop so súhlasom autorky Ing. Márie Petrovičovej
(kopírovanie pre iné ako vlastné potreby podlieha autorským právam)

Leave a reply

TOPlist