www.elenn-okienko.sk

11. 07. – 17. 07. 2016

 

Každý týždeň nový horoskop od Majky pre všetky znamenia… 

Horoskopy od iných…

OKIENKO SNOV zverejňuje Majkin horoskop so súhlasom autorky Ing. Márie Petrovičovej
(kopírovanie pre iné ako vlastné potreby podlieha autorským právam)

Ak chcete, môžete napísať dole do komentára, ako Vám pomáhajú Majkine horoskopy… Ďakujem… :)

 

BARAN (21.03. – 20.04.)

Zjemnite svoju vonkajšiu tvrdosť, ktorú dávate sebaisto do popredia konaním láskavostí a dobrých skutkov, nezáleží na ich veľkosti a obsahovej stránke. Rodinné zázemie sa ocitne v „nemilosrdenstve“ a to vďaka zanedbaným povinnostiam, ktoré úzko naviažu na rôzne „papierovacie“ záležitosti. Buďte zodpovední, nič nenechajte ležať ladom a hneď sa pustite do potrebnej nápravy. V láske to bude ako na váhach, na ktorú stranu pridáte konkrétnu negatívnejšiu alebo naopak pozitívnejšiu myšlienku, alebo, aká rovina vášho správania bude dominantnejšia, to sa odzrkadlí v partnerstvách. Ak to príde, čo prioritne platí pre nezadaných, láske sa nebráňte, patrí medzi vzácne poklady, tak prečo sa o ňu ochudobňovať. Financie sa pre vás v tomto týždni, rovnako ako aj vzťahy, stanú jednoznačným, aj keď o čosi drsnejším zrkadlom vášho konania, správania a niekedy aj neriadených počinov. Nezabúdajte vidieť slnko a  silu jeho šteklivých lúčov aj tam, kde ho úplne zatieňuje na prvý pohľad desivá sila a masa mrakov. Zdravie – zátylok.

 

BÝK (21.04. – 21.05.)

Máte radi kolosálne veci, no teraz máte jedinečnú šancu vidieť veľkosť maličkostí, ktoré vám budú robiť veľkú a ešte väčšiu radosť. Neriaďte sa správaním iných ľudí, nedajte sa ťahať ich povrchnosťou a nekonajte predvídavo. Zachovajte si svoju tvár pred najbližšími, no hlavne sami pred sebou, rovnako sa vyhýbajte klamstvám, zahmlievaniu a nahováraniu si niečoho, čo je svojou podstatou úplne niečo iné. Predpoklad, že si niekoho k sebe pustíte, naberá stále na konkrétnejších kontúrach, čo budete intenzívne pociťovať skrz prejavovaný záujem opačného pohlavia. Tí ostatní, zadaní, by jednoznačne voči svojim „polovičkám“ mali mať pod kontrolou podrezaný a pomerne rýchly jazyk. Peniažky sú potrebné a vy si to v týchto dňoch uvedomíte intenzívnejšie, na základe čoho sa ešte viac zahrabete do práce alebo o to usilovnejšie sa rozhliadnete po možnosti privyrobiť si. Zdravie – opuch nôh, otlaky, bolestivosť, pálenie (uľaví kúpeľ).

 

BLÍŽENCI (22.05. – 21.06.)

Jedna osôbka si vás podmaní natoľko, že jej doslova otvoríte náruč a vpustíte ju do svojej duševnej hĺbky a rovnako aj do svojho súkromia a rodinného života. V tomto prípade je potrebné, aby ste si určili akési hranice fungovania, inak po krátkej dobe pocítite ústupok eufórie z nového kamarátstva, ktoré sa môže zmeniť na čisté obmedzovanie a vyciciavanie pre vás vzácnej energie. Predíďte tomu, niet sa čoho báť, veď postupne môžete povoľovať, no po povolení skracovať imaginárnu nitku prepojenia bude už náročnejšie. V práci sa na vás zosype menšia kritika na margo dopletenej, ba až „spackanej“ záležitosti, ktorú ste mali na starosti vy, no niet sa čoho obávať, bude to bez následkov, len to dajte do poriadku. Nezadaní by mali niečo spraviť so svojím premršteným sebavedomím, ktoré pôsobí nafúkane, čo sa stane pre opačné pohlavie trošičku odplašujúcim. Peniažky budete podvedome strkať na rôzne miesta, no s ich hľadaním už môže byť problém, preto sa viac sústreďte. Zdravie – pokožka.

 

RAK (22.06. – 22.07.)

Koľkokrát ste si niečo nahovárali, toľkokrát to bolo úplne inak, tentoraz je vaše vnímanie naviazané na inú osobu správne, takže sa nejedná o hru rozumu. Skúste na konkrétnu akciu vyvinúť reakciu, po ktorej skutočne túžite, možno to skončí pri zistení, že ste spoznali pre vás vhodného potenciálneho partnera. Správne naladenie u zadaných spustí prívalovú vlnu nežností a prejavov lásky, ktorú v skutočnosti k svojej „polovičke“ cítia. V práci by ste nemali zameškať skvelú príležitosť, kde môžete preukázať svoj, dajme tomu, doteraz naplno nevyužitý intelekt a potenciál. Je vysoká šanca, že názorovo zaujmete práve tých správnych ľudí, ktorí vás môžu usmerniť na cestu hore. Rovnako to berte ako menší krok k osobnostnému prejavu, kde strach z nepochopenia, ako aj rôzne obavy, ľahnú popolom. Čo sa týka vašich peňaženiek, vážte si každý, aj ten najmenší, „drobák“, ktorý vás v nečakanej situácii môže zachrániť. Zdravie – pozor na nevhodne zvolené kozmetické prípravky (alergické prejavy a pod.).

 

LEV (23.07. – 23.08.)

Vaše kolená sú akoby symbolom pokory, preto, ak sa vám podlamujú, berte to ako náznak toho, že by ste mali dať väčšiu šancu skromnosti a pokore. Naopak tí, ktorí majú kolená, samozrejme, symbolicky myslené, poodierané a boľavé, dokázali skloniť hlavu, čím sa pokúsili určité situácie vyriešiť. V prípade, ak to doteraz bolo bez želaného efektu, tak sa už začnite pomaly vystierať, spravili ste, čo je vo vašich silách. Niekto vám naznačí, posunie informáciu alebo vás upozorní na fakt, že za „kríkmi, v tieni lampy“, či na iných miestach máte vo svojej blízkosti osobu, ktorá vás zbožňuje a radí sa do kategórie tajných ctiteľov a už je len na ňom, či s tým vylezie na svetlo sveta, vy len žiarte a zachovajte si svoju duševnú a vnútornú krásu. Ospravedlnenie, ktoré k vám priletí bleskovou rýchlosťou, bez otáľania prijmite a zbytočne to nerozmazávajte. Pracovné záležitosti sa zmenia na jednu veľkú, ale celkom vtipnú naháňačku kombinovanú so skrývačkou (všetko príde a ukáže sa v správny čas, pričom toho času na konanie bude málo), no vy to dáte. Zdravie – sliznice.

 

PANNA (24.08. – 23.09.)

Rozbehli ste sa v ústrety životu, po ktorom ste túžili, prestali ste myslieť a len konáte, no pozor, máte tendenciu za sebou nechávať menšiu spúšť. Bezhlavosť vo forme, ktorú ste zvolili, nelichotí ani vám, no ani ľuďom, s ktorými prichádzate do kontaktu. Tento extrém síce považujete za oslobodzujúci, no či chcete alebo nie, niekde je individuálny prístup jednoducho potrebný, popremýšľajte o tom. Vo vzťahoch milujete pocit slobody, ale pokiaľ vám na niekom skutočne záleží, sami máte problém slobodu dať, rovnako dvíham prst a upozorňujem na to, aby ste si zbytočne vo vzťahu nepoškodili. Nezadaným bude v tomto období vyhovovať forma krátkodobých romancí, to však do doby až… Práca sa stane pre vás otravnou, len to nenechajte na sebe vidieť a pokúste sa to prekonať. Možno je to pokrytecké, ale ľahšie sa vám to bude prekonávať. Investovanie peňazí do takzvanej „tutovky“, je len na vás, tu budete musieť staviť na svoje uváženie a zmapovanie zákulisia. Zdravie – nárazy, údery (modriny, boľačky a pod.).

 

VÁHY (24.09. – 23.10.)

Korektné správanie k vám akosi patrí, no práve v týchto dňoch ho dáte bokom a stanú sa z vás na rovinu hovoriace bytosti, ktoré si servítku pred ústa veru nedávajú. Vaša otvorenosť a pravdovravnosť je obdivuhodná a mnohí by sa od vás mohli učiť, no neprešvihnite to a majte to pod kontrolou. Srdcové záležitosti sa vám začnú urovnávať a vaše srdiečka sa dostanú do stavu vyrovnanosti, pokoja a potrebnej dôvery, ktorá vám dovolí existovať vo väčšej pohode. Niečo sa trošku zamotá a pomotá vo vzťahoch smerom k vašim deťom, pri riešení buďte rozumní, uvážliví a pokúste sa byť aj spravodliví. Nadhľad a prípadné spomienky na vašu mladosť a vaše správanie v dobách, keď ste boli pochabejší, vám určite pomôžu. Niekto sa vám zdôverí s tajomstvom, ktoré má aj naďalej zostať tajomstvom, tak jazyk za zuby, pokiaľ neviete vypočuť a pomôcť, tak určite nesúďte. Peniažky budú k vám prúdiť pomalšie, než by ste chceli. Zdravie – trapézy, krk, krčná chrbtica.

 

ŠKORPIÓN (24.10. – 22.11.)

Kolotoč povinností spomalíte alebo pozastavíte len v prípade, ak si to sami dovolíte. Kto chce pokračovať v tomto šialenom tempe, dôvod na to, aby nepostál, si nájde. Našťastie, keď to bude siahať do sfér úplne vyčerpávajúceho tempa, zakročia skvelí priatelia alebo rodina, ktorej už odmietnuť nedokážete a tak si oddýchnete a zažijete kopec príjemných a najmä vyfúknutie prinášajúcich chvíľ. Rovnko vo vzťahoch si nájdete dostatok času na potrebnú intimitu a rozhovory, čo sa postará o to, aby medzi vami nevznikli žiadne štrbiny a praskliny. V práci stavte na kvalitu nad kvantitou, jednoznačne platí, nič neflákajte a to ani pod časovým tlakom. Niekto z pracovného prostredia na vás pozerá a to, čím ďalej, tým chtivejším pohľadom, prípadné opätovanie zvážte vzhľadom k tomu, či ste alebo naopak nie ste zadaní. Financie vás v tomto týždni určite trápiť nebudú. Zdravie – vysilenie, únava (energetické dobitie).

 

STRELEC (23.11. – 21.12.)

Budete sa viac zaoberať prácou, kde sa vyskytnú nejaké novinky, pre ktoré platí aj prípadná zmena práce. V tomto smere budete mať predošlý týždeň vykompenzovaný a bude sa vám veľmi dobre dariť, ocenená bude vaša lojalita, ako aj samotné skvelé zvládanie všetkého potrebného. Vo vzťahoch narazíte na malé záblesky žiarlivosti, ktorým by ste nemali dovoliť, aby vyrástli do rozmerov, ktoré vytvoria okolo vás a vášho partnera akúsi klietku, v ktorej sa vzájomne budete dusiť a prípadne energeticky slovne ničiť. Nezadaní by mali staviť na svoju prirodzenosť, “vyumelkovanie“ v smere fyzickom, ale aj vnútornom, dajte bokom. Susedské vzťahy sa zdajú byť v pohode, no pod pokrievkou to vrie, čo znamená, že hoci niektoré veci nie sú vypovedané, niečo vám vzájomne prekáža, ale aj táto situácia sa dá vyriešiť kompromisom alebo pochopením bez zbytočných a zaťažujúcich hádok. Peniažky z peňaženiek vám vytiahne nečakané rozhodnutie napojené na dovolenku alebo náročnejší výlet. Zdravie – celková rozochvenosť, „roztekanosť“, vnútorná nestabilita.

 

KOZOROŽEC (22.12. – 20.01.)

Akúkoľvek potrebnú formu vzdelávania by ste nemali zanedbávať napriek času dovoleniek a prázdnin. Takže, ak ste sa do niečoho pustili, buďte zodpovední a pekne to dotiahnite do konca. „Dospeláci“ sa na chvíľku stanú deťmi, kde pôjde do popredia nielen akési „odľahčenie“, márnivosť a zrnko oslobodzujúcej nezodpovednosti, ale všetko sa to bude ťahať v rovine neškodnosti, tak si to nateraz užite, máte na to právo. To, že sa vám na partnerovi niečo nepáči, hádky ani výčitky nespravia, chce to plnohodnotný, pokojný rozhovor, pri ktorom sa viaceré vysvetlí a vyjasní, potom príde fáza vhodná na romantiku a intimitu. Nezadaní snívajú stále intenzívnejšie o partneroch, kde zabúdajú na jeho vlastnosti a sústreďujú sa iba na vonkajší obal. OK, ale ak sa vám to vyplní a niekoho podľa vizuálnych predstáv stretnete, neplačte, že povahovo vám nevyhovuje. Takže chcete vzťah, či románik? Jasné, skúsiť to treba a pokiaľ sa vám niekto páči, postupne sa ukáže, kam to bude spieť. Preventívnou pomocou je, aby ste si k vizáži afirmovali aj jeho povahové črty. Práca a peniaze budú stagnovať. Zdravie – oči, čelo, „slychy“ (bolestivosť).

 

VODNÁR (21.01. – 19.02.)

Neukazujte prstom na ľudí, ktorí nekonajú podľa vašich predstáv. Ak v tom budete pokračovať, je otázkou, kedy sa situácia zvrtne a v nemilosti sa nečakane ocitnete vy. Všetci totiž robíme chyby a každý z nás má za sebou nejakú minulosť. Vaša netolerancia môže narobiť vzťahovú „paseku“ aj na pracovisku. Zobuďte sa, prestaňte riešiť iných a sústreďte sa na seba a svojich blízkych. U viacerých z vás je vysoko pravdepodobné, že v rodine privítate nového člena zo zvieracej ríše. Domáci maznáčik vám dodá veľa energie, bude skvelým poslucháčom a zároveň vás zahrnie obrovskou dávkou lásky. Nesiahajte po zvieratkách, pokiaľ to tak necítite a nedokážete im kvôli povinnostiam venovať potrebnú pozornosť. Vo vzťahoch na vás čaká akési pochopenie vašej „polovičky“, cez čo precítite aj vlastné správanie, ktoré sa budete snažiť ukorigovať tým správnym smerom. Peniaze nie sú na chválenie a poukazovanie na fakt, že iní sú na tom horšie než vy. Nebuďte márnotratnými, radšej za ne ďakujte a vážte si ich. Zdravie – uši, celková nervozita.

 

RYBY (20.02. – 20.03.)

Prílišná kontrola nad sebou, svojím konaním a rovnako aj nad druhými ľuďmi, vám začína ubližovať. Nemusíte sa obávať niekedy konať bez toho, kto a čo na vás povie. V práci sa veľa toho zomelie, sami si síce mnohé nebudete vedieť vysvetliť, no istá reakcia práve na vašu osobu vás poriadne rozčúli a poviete si razantné a striktné nie. V tomto prípade je potrebné mať pod kontrolou tón hlasu, inak viacerí vzťahovační ľudia pôjdu do vás ako osy. Najlepšie by bolo, ak by ste sa okrem seba o nič a o nikoho nezaujímali. Rovnako by vám vhod padla aj dovolenka, tak, ak cítite, že je na ňu správny čas, pokojne po nej siahnite. Láska iskrí na míle ďaleko, rovnako ako aj vaša chuť tráviť s človekom, ktorého ľúbite, každú možnú chvíľku. Pokiaľ to nebude z nejakého dôvodu možné (okolnosti naviazané na povinnosti vašej „polovičky“) nechrľte zo seba lávu obvinení ako nejaká sopka, chce to pochopenie a ani sa nenazdáte, všetok spoločný čas , o ktorý ste boli ukrátení, vám bude vykompenzovaný. Nezadaní sa ocitnú v akejsi bublinke ticha a „ničnediania“, vydržte, ono to prejde. Peniaze boli, sú a aj budú. Zdravie – hrdlo (suchosť, škriabanie, opuch…).

 

 

 

Za vašu priazeň a podporu ďakuje Mária Petrovičová
Zdroj: www.zlatemoravce.info

OKIENKO SNOV zverejňuje Majkin horoskop so súhlasom autorky Ing. Márie Petrovičovej
(kopírovanie pre iné ako vlastné potreby podlieha autorským právam)

 

Leave a reply

TOPlist