www.elenn-okienko.sk

11. 06. – 17. 06. 2018

 

Horoskopy od iných…              Pohladenie duše – Obrazy, ktoré Vám pohladia dušu   

OKIENKO SNOV zverejňuje Majkin horoskop so súhlasom autorky Ing. Márie Petrovičovej
(kopírovanie pre iné ako vlastné potreby podlieha autorským právam)

 

BARAN (21.03. – 20.04.)

V niektorých situáciách vám môže hroziť, že si budete naháňať vlastný chvost, to však nikam nevedie a ešte je to aj vyčerpávajúce, takže si to skúste správne v sebe „naskladať“. Vo všeobecnosti sa hlási úspešnejšie a prínosnejšie obdobie, v ktorom sa každý z vás svojím spôsobom nájde. Celková „naštartovanosť“ sa odrazí aj v práci, takže toho budete mať viac, no nič také, čo by ste nezvládli, i keď nejaké maličkosti môže skomplikovať vaša osobná zainteresovanosť a to tam, kam vo svojej podstate ani nepatrí. V oblasti lásky sa roztopia šarapatiace zrnká chladu, čím sa sprístupní čistá sila srdca a samotnej lásky. Zdravie – pitný režim, tlak, únava.

 

BÝK (21.04. – 21.05.)

Konečne vašu akúsi vážnosť, ktorá na vás sadá, preváži iskra radosti a zábavy, neblokujte ju a pokúste sa z nej predsa len trošičku prepustiť aj smerom von, do prejavov, či konania. Celkovo sa črtá bezstarostný týždeň, v ktorom si budete uvedomovať všetky benefity, ktoré vám život dáva a to, že v tom precitnete, sa stane prínosným aj pre jednotlivých členov rodiny. V práci nebudete na seba toľko tlačiť a jednoducho si len priznáte svoje kvality, za ktoré sa aj postavíte. Vo vzťahoch sa budete vzájomne strhávať smerom k prežitiu príjemných chvíľ. Zdravie – oblasť 3. čakry.

 

BLÍŽENCI (22.05. – 21.06.)

Dupanie nohami a samotná nervozita nepretlačí to, čo svojím spôsobom znehybnelo, obrňte sa trpezlivosťou a nechajte, nech tie správne energie pracujú. Veď, keď na to príde, všetko sa opäť uvoľní. Celkovo ochladnú aj vaše emócie, pocity, či vnemy, no nevyčítajte si to, je to len dočasný priestor na to, aby sa vo vás roztočilo, čo sa roztočiť má. V práci sa nuda môže zmeniť na menšie prejavy stresu, no to iba v tom prípade, ak tomu prostredníctvom svojho negatívneho zmýšľania dopomôžete. Berte veci tak, ako sú a bude to pre vás ľahšie. Vo vzťahoch vám akési odúvanie sa nepomôže, práve naopak, vďaka týmto prejavom si uvedomíte vlastné slabosti, ktoré ste akoby nezvládli. Už spomenuté prijímanie a nadhľad vám pomôže, pričom si práve v oblasti lásky môžete vychutnať tú správnu „hrejivosť“. Zdravie – menšie bloky a blokácie.

 

RAK (22.06. – 22.07.)

Prestávate sa ocitať v realite s tým, že sa vám nechce hľadieť ani do blízkej budúcnosti, až príliš ste sa začali obzerať späť do minulosti, ktorá vás zväzuje a spútava, sami to cítite. Nechajte to, čo už spí, spať a opäť sa ocitnite vo svete toho „živého“, kde toho môžete spraviť veľa. V práci niektoré veci síce postoja alebo nevyjdú podľa prvotných predstáv, no nič sa nedeje, v podstate sa to vyrieši samo pod vplyvom správnych energií, tak tomu dopomôžte svojím myslením. Vzťahy prinesú a odhalia svoju hĺbku, je krásne, že svoj vzťah stále spoločne zalievate potrebnou dávkou lásky. Zdravie – vplyvy počasia.

 

LEV (23.07. – 23.08.)

Veľmi rýchlo sa prispôsobujete terénu a situáciám, v ktorých sa ocitáte. Neriešite to, čo vám prinášajú…, jednoducho kopírujete (v dobrom) a splývate so všetkým, čo vám dni ponúkajú a ponúkať budú a to vám prinesie celkovú vnútornú „odľahčenosť“. V práci sa dôležité veci budú opierať o komunikáciu a samotné sprostredkovanie správ. Dajte si pozor na dopletenie nejakých skutočností, v prípade nejasností si všetko radšej overte. Vnímavejší buďte aj pri vybavovaní pošty (správy, e-maily, písomná korešpondencia), aby niečo nepoputovalo tam, kam nemá. Vzťahy sa budú opierať o zachytávajúce energie toho druhého, príjemným sa stane bod súladu. Zdravie – mužský a ženský princíp (duchovná práca na sebe).

 

PANNA (24.08. – 23.09.)

Dobrá, až rozšafná, nálada k vám bude priťahovať príjemné situácie a okolnosti, ktoré so sebou prinesú, nazvime to darčeky, ktoré budú mať rôzne prevedenia a formy. Stúpne vám aj sebavedomie, čo „pretavíte“ do príjemných prejavov a nič neprekračujúcich hraníc hrdosti a tá bude okolím akceptovaná. Pracovné povinnosti vám môže znepríjemniť hysterickejší/ia kolega/yňa, ale aj v tomto prípade si zachováte chladnú hlavu a s radosťou dotyčnému/nej pomôžete, čím sa postaráte o udržanie pokoja na pracoviskách. Pod kontrolou majte čas.  V láske zažijete svoj malý, súkromný, no o to farebnejší emocionálny ohňostroj. Zdravie – povrchová nepohoda (svrbenie, pálenie, „ošívanie“ sa…).

 

VÁHY (24.09. – 23.10.)

Vaše rozbúrené vnútro bude k sebe automaticky priťahovať konfliktnejších ľudí, ktorí si s radosťou kompenzujú vlastné problémy, či neprijaté pocity na druhých, respektíve si uľavujú cez vyvolávanie hádok, či samotné pokusy o „rýpanie“. Ustojíte to však vďaka tomu, že veľa vecí z duchovného sveta ovládate a cítite. Napriek tomu, že vám samotným je mizerne, voľte cestu harmónie, pokoja, nadhľadu a utíšenia. Práca vám prinesie akési obhajovanie, či hĺbkovejšie vysvetľovanie vlastných krokov, čo u ostatných bude akceptované, jednoducho si pôjdete „po svojom“. Láska u vás bude kvitnúť napriek tomu, že sa jej nateraz nebudete priveľmi venovať a nebudete ju ani vyživovať. Zdravie – celá oblasť hlavy.

 

ŠKORPIÓN (24.10. – 22.11.)

Opakovane v sebe nájdete svoje divokejšie a vášnivejšie Ja, čo u niektorých, nielen smerom od vás, ale aj smerom k vám, podporí prejavy žiarlivosti až akejsi „majetníckosti“. Vaše prejavy budú akoby ste boli v podstate vo všetkom nad vecou, no skutočnosť bude iná… Veľa vecí v sebe analyzujete a preberáte, čím sa dopracujete k prínosným a obohacujúcim výsledkom. V práci dáte zo seba maximum, čo sa bude rovnať vašej teraz kvitnúcej sile. Ľudia, ktorí nemajú úprimné myšlienky, sa budú intuitívne držať v bezpečnej vzdialenosti od vás. Vzťahy sa rovnajú čistému precitnutiu v živočíšnosti, pričom mladí a zdržanlivejší z vás to budú cítiť na úrovni srdca. Zdravie – „nabudenosť“, sila (ale tým pádom aj rýchlejšie prepadanie únave), trávenie.

 

STRELEC (23.11. – 21.12.)

Nechcete sa v ničom klamať, no spravíte si láskavosť a trošku sa predsa len budete „zavádzať“ (v dobrom myslené). Pozvoľne príde štádium, v ktorom si uvedomíte, že na bytostnej úrovni sa nič strašné a ťažké nedeje a v tom momente všetko odíde a odznie a vy sa konečne uvoľníte. Profesijný smer prinesie odhodlanie a v malých krokoch aj napredovanie, za čo budete sami smerom voči sebe vďační, okrem toho v tejto oblasti máte myseľ naplno otvorenú. Vzťahy sa trochu zamotajú v prepojení na menšie výčitky, či menšie obvinenia za malichernosti, ktoré vás v konečnom dôsledku spoločne rozosmejú a spoja. Zdravie – vybičovanejšie zmysly (napr. intenzívnejšie vnímanie vôní, pachov, povrchová citlivosť a pod.).

 

KOZOROŽEC (22.12. – 20.01.)

Neistota, ktorú intuitívne zachytávate, to môžu byť len vaše zosilnené myšlienky najmä vzhľadom k tomu, že výraznejšie ide do popredia vaša racionalita, ktorá je vytiahnutá von prostredníctvom situácií, kde je vlastne otvorené myslenie potrebné (úradné záležitosti, práca a pod.). Upokojíte sa, keď si potrebné veci vybavíte. V práci sa stretnete s osobou, ktorá je buď nováčikom alebo si príde na vaše pracovisko niečo vybavovať. Pocítite pri nej akýsi nepokoj, nesympatickosť premiešanú s tým, že vás niečo predsa len spája. V láske a v partnerstve „cukáte“ sebou, no našťastie spoločné zdieľanie citov to prebije a vy sa následne podvolíte. Zdravie – oslabenejšia nervová sústava.

 

VODNÁR (21.01. – 19.02.)

Netrpezlivosť a chcenie všetko rýchlo a razom vybaviť vás paradoxne bude stavať do pozícií, ktoré sa dajú prirovnať čakaniu v dlhých radoch. Nič neuponáhľate a nič nepreskočíte, no má to svoje dôvody, ktoré sa vám postupne budú odkrývať. V práci budete nápomocní nielen svojim kolegom, ale aj tým správnym ľuďom, vďaka čomu stúpnete v očiach dotyčných. Všetko sa bude úročiť postupom času, u niekoho skôr, u iného neskôr, a to rôznymi spôsobmi. Láska a jej krása sa u vás bude podporovať a posilňovať nateraz prioritnejšie slovnými prejavmi, ktoré budú postupne prechádzať do reálnych skutkov, činov a pozorností. Zdravie – pocity strnulosti, kŕčovitosti.

 

RYBY (20.02. – 20.03.)

Energetické slnko prežiari všetko tmavé, temné, spochybňujúce, stagnujúce, pálčivé a zamotané. V podstate dostávate na vedomie a na známosť, že na vás v nijakom smere nebolo zabudnuté, takže zhora je pomáhané aj vám. Spustí sa vám všetko priškrtené, pričom nával energie, ktorú pocítite, budete vkladať do oblastí teraz pre vás dôležitých. V práci bude vaše „nezaháľanie“ odmenené, pričom vás neznechutí ani menší neúspech, ktorý by ste v podstate ani nevedeli zvrátiť. Partnerstvá budú zaliate zrniečkami posilňujúcich energií, ktoré vo vás rozprúdia to, čo vaše srdce vo svojej podstate živí a teda samotnú liečivú lásku. Zdravie – žalúdok (pocity ťažoby alebo naopak lačnosti), rozmnožovacie orgány.

 

Za vašu priazeň a podporu ďakuje Mária Petrovičová

Zdroj: www.zlatemoravce.info 

OKIENKO SNOV zverejňuje Majkin horoskop so súhlasom autorky Ing. Márie Petrovičovej
(kopírovanie pre iné ako vlastné potreby podlieha autorským právam)

Leave a reply

TOPlist