www.elenn-okienko.sk

17. 10. – 23. 10. 2016

 

Každý týždeň nový horoskop od Majky pre všetky znamenia…

Horoskopy od iných…

OKIENKO SNOV zverejňuje Majkin horoskop so súhlasom autorky Ing. Márie Petrovičovej
(kopírovanie pre iné ako vlastné potreby podlieha autorským právam)

Ak chcete, môžete napísať dole do komentára, ako Vám pomáhajú Majkine horoskopy… Ďakujem… :)

 

BARAN (21.03. – 20.04.)

Každý jeden deň si pripomeňte, akí ste silní, čo vám pomôže v prípade, ak narazíte na nejaké prekážky. Vnútorne sa ocitnete vo fáze, keď si začnete uvedomovať, čo je pre vás skutočne dôležité. Menšie zrnká roztržitosti sa postarajú o nejednu úsmevnú situáciu. Na poli lásky sa zamračená obloha rozjasní, čo je neklamným znakom toho, že vám vo všeobecnosti svitá na krajšie zajtrajšky. Nezadaní by nemali medzi sebou a láskou stavať vnútornú stenu. V práci nič nenechávajte na náhodu, na všetko si starostlivo dohliadnite a nezverujte svoje kompetencie do rúk ľuďom neznalým vašej profesie. Predvídavosť sa stane vašou silnou stránkou. Ako sa k financiám postavíte, tak sa vám bude aj dariť. Zdravie – nohy.

 

BÝK (21.04. – 21.05.)

Zmeníte sa menšie „hlásne trúby“, ktoré budú chcieť vykričať do sveta nielen krivdy, ale aj svoje úspechy, či radosti. Jednoducho, chcete, aby niekto s vami zdieľal všetky vnútorné pochody. Pozor na spôsob, akým tieto informácie budete podávať. V láske neexistuje víťaz ani porazený, preto majte na pamäti, že niekedy je potrebné, a hlavne oslobodzujúce, vedieť odpúšťať. Nezadaní si k srdiečku nejakej osôbky cestičku nájdu. V práci nie sú všetky záležitosti také, akými sa javia, dajte im dostatok času na to, aby „vyzreli“, na základe čoho sa môžete vhodne zachovať, či rozhodnúť. Pokúste sa do všedných dní vniesť vláčnosť, svetlo a radosť. Zdravie – nehazardujte so svojím zdravím, len vy najlepšie poznáte svoje „slabiny“.

 

BLÍŽENCI (22.05. – 21.06.)

Život vám neustále ponúka niečo nové a vy, samozrejme, tvrdošijne všetko odmietate, chcete o všetkom rozhodovať sami. Niekedy je však fajn aspoň trochu sa poddať prirodzenému plynutiu dní so všetkým, čo nám prinášajú. V láske rovnako nastúpi akási tvrdohlavosť, ktorá môže narobiť poriadnu neplechu, učte sa ustupovať. Nezadaní by sa mali prestať len pozerať a snívať s otvorenými očami, sem – tam skúste aj niečo podniknúť a trošku risknúť. Na pracovisku sa stretnete s nevrlosťou, ktorá by vás však od dosiahnutia svojho cieľa nemala odradiť, skúste nasadiť prívetivosť a úsmev doplnený patričnou priateľskosťou. Aj drobné mince sú stále peniazmi, neberte ich ako niečo, čo vám v peňaženkách len zavadzia. Zdravie – prechladnutie, chlad.

 

RAK (22.06. – 22.07.)

Naučte sa rešpektovať názory iných, rozčuľovanie sa vám veru nepomôže. V tomto týždni sa     k vám pokúsi priblížiť osoba, ktorá už dlhšiu dobu túžila po osobnom zoznámení, hlavne však po rozhovore. Umožnite jej to, vníma vás veľmi pozitívne. Srdiečka, ako znak lásky, budú silno „poletovať“ vo vzťahoch, kde si jeden druhého veľmi a úprimne cení a váži. Osamelé bytôstky, nezúfajte, nepodceňujte sa, verte v silu Univerza a svojej túžby, ktorá k vám rozhodne niekoho pritiahne. Potmehúdske pohľady a úsmevy si nechajte na špeciálnu príležitosť, ktorá nastane čoskoro. Prestaňte kontrolovať každé jedno euro, peniaze, ktoré dáte pre osobný osoh do pohybu, sa k vám o to rýchlejšie vrátia. Zdravie – čelo, dutiny (hlava).

 

LEV (23.07. – 23.08.)

Rozochvenosť, či už vnútorná alebo vonkajšia, nebude vaším najlepším priateľom. Vaše starosti, obavy, či neistotu, by nemal zbadať nikto, kto by to mohol v určitý čas na vás vytiahnuť. Vašou silnou stránkou bude univerzálna starostlivosť, ktorá sa vo vás prebudí vždy pri stretnutí s akýmkoľvek druhom nespravodlivosti. Vzťahy sa u vás ustália na určitej rovine, ktorá sa dá nateraz zadefinovať ako monotónna a trošku nevýrazná. Nič to, o nič vážne nejde, berte to ako obdobie pokoja. Nezadaní by mali šetriť účelovou samochválou, v tomto období  bude skôr odstrašujúca. Pracovné tempo si štandardne udržíte rovnako ako aj výsledky. Nedajte sa zlákať silou sladkých rečičiek. Nejaké peniažky sú za rohom. Zdravie – všeobecná citlivosť.

 

PANNA (24.08. – 23.09.)

Ako sa do hory volá, tak sa z nej ozýva, to bude platiť pre vás, preto pozor na to, čo, kde a akým štýlom vypustíte alebo „vyplodíte“, inak budete zo spätných reakcií nemilo prekvapení. Vo dvojici sa všetko ťahá lepšie, preto si svoje „polovičky“ vážte a nezabúdajte na potrebné udržiavanie stáleho kontaktu, neodmlčte sa natoľko, že sa odcudzíte. Tí, ktorí stále čakajú na zásah Amorovým šípom, by mu v prvom rade mali prestať stúpať na päty a začať mu dôverovať. V práci by ste mali šliapnuť na plyn, všetko vám bude akosi dlhšie trvať, čo sa niektorým nemusí páčiť. Ak však odoláte spýtavým pohľadom a „rýpavým“ poznámkam, tak si to spomalenejšie tempo ponechajte, zvážte to sami. Platenie penále a nedoplatkov neberte tragicky, nejedná sa o veľké sumy. Zdravie – nepriazeň spôsobená vlhkosťou.

 

VÁHY (24.09. – 23.10.)

Určite v ničom dôležitom neváhajte, nerozhodnosť bude vaším menším neprajníkom, vďaka čomu môžete prísť o nové príležitosti, skúsenosti, či znalosti. V každom človeku, ktorý vo vás vyvoláva nepríjemné, až energiu ťahajúce pocity, hľadajte niečo pozitívne, čím vplyv tých nepekných síl vyvážite. V partnerstvách sa môžete na svoje „polovičky“ spoľahnúť. Neváhajte sa o nich aj v prípade potreby naplno oprieť, určite neskončíte na zemi. Nezadaní sa stretnú s menšou, ale veľmi atraktívnou výzvou. Na pracoviskách sa môžete tešiť z nečakaných úspechov, pod ktoré sa jednoznačne podpíše vaša spôsobilosť. Niekedy je menej vlastne viac, z času na čas si to pripomeňte. Finančný nedostatok nepocítite. Zdravie – prehĺtanie, hrdlo.

 

ŠKORPIÓN (24.10. – 22.11.)

Nepozerajte sa na jednotlivé veci iba jednostranne, sami viete, a nie je potrebné pripomínať vám to, že každá minca má dve strany. Pred tým, než niečo nekalé budete chcieť vykonať alebo niečo nelichotivé vypovedať, majte to na pamäti. V partnerstvách nešetrite slovami, ktoré zachytávajú silu vašich citov, krásne to vzťah prehreje. Pokiaľ chcete lásku nájsť, musíte v ňu veriť a u vás je to minimálne v tomto týždni dosť spochybnené. Práca vám prinesie niečo nové, učíme sa celý život a stále existujú veci, ktoré nás môžu zaskočiť, prekvapiť a niečím paralyzovať vďaka našej neznalosti, je to úplne prirodzený jav, tak si nič nevyčítajte. Euro k euru a ani sa nenazdáte, môžete si dopriať to, po čom ste dlhšie túžili. Zdravie – komótnosť, stuhnutosť.

 

STRELEC (23.11. – 21.12.)

Pozor na to, aby ste nebránili tých nesprávnych, pokiaľ nie ste si niečím na sto percent istí, radšej voľte neutralitu, vrátane vášho prístupu. Menší vietor, či aspoň vánok, v podobe hádok vo vzťahu nie je na škodu, len pozor na prekročenie určitej hranice, z ktorej už nemusí byť návratu, niekedy si vykričíme aj to, čo v skutočnosti nechceme. Nevnímajte sa ako sebeckí, ak túžite po láske, ktorá bude patriť iba vám, túžba je začiatkom cesty k jej splneniu a naplneniu. Pracovné povinnosti by ste si mali plniť zodpovedne, zároveň pozor na prípadné častejšie meškania kvôli zaspávaniu, čo vám v tomto období hrozí ešte viac. V práci si zoberiete pod svoje krídla niekoho nového. Peniažky nám nedávajú úplnú moc! Zdravie – unavené oči, ospalosť, „oťapenosť“.

 

KOZOROŽEC (22.12. – 20.01.)

Nekomentujte za každú cenu všetko, vaše neustále poznámky a skákanie do reči je už trochu únavné, dajte priestor aj iným, rovnako, ako ho oni dávajú vám. Partner/partnerka niekedy túži byť stredom vášho vesmíru, čo takto postarať sa o naplnenie tejto túžby, odozva bude viac než úžasná. Byť bez „polovičky“ a patriť do radov „single“ nie je nič, za čo by ste sa mali hanbiť, tak sa tak nesprávajte, nie ste o nič menej významní, spravte si z toho osobnú, dočasnú devízu. Kolektív, v ktorom pracujete, je v prípade potreby súdržný, no vždy si preventívne kryte chrbát sami. Vaše pracovné výsledky budú vysoko uspokojivé, to, čo robíte, máte perfektne z každej strany „vychytané“, vrátane „zlepšovákov“, „uľahčovákov“ a iných špeciálnych grifov. Peniaze nie sú nástrojom na to, aby sme niekoho „vlastnili“. Zdravie – pukanie kĺbov, zhyby, ohyby.

 

VODNÁR (21.01. – 19.02.)

Snažte sa krotiť tendenciu povyšovať sa. Vyzývavosť, ktorá je pod kontrolou, je v poriadku, ale chuť každého len „stierať“ svedčí o tom, že sami seba o niečom presviedčate. Niekedy v tichu nájdeme viac, než by sme očakávali. Neustála trma – vrma nás odťahuje od toho, aby sme sa počúvali. O horúce chvíľky nebude núdza v každom vzťahu, kde má láska ešte stále svoje miesto, pokiaľ nastupuje miernejší chlad, rýchlo to zvráťte. Tí, ktorí nezanevreli na najčistejší ľudský cit – lásku, majú stále šancu na krásny reparát, nikto z vás nie je výnimkou. V práci bude všetko klapať tak, ako má. Menšia finančná „krízička“ bude veľmi rýchlo zažehnaná. Zdravie – prijímajte dostatok tekutín, celková hydratácia.

 

RYBY (20.02. – 20.03.)

K niektorým odpovediam sa budete musieť priam prekopať, nedajte sa ničím odradiť, ale nezabúdajte na potrebnú taktnosť. V prípade zlého naladenia nedovoľte, aby ste ho preniesli do súkromia, či na pracovisko, kde by ste si čo-to mohli poriadne pokaziť. V partnerstvách sa stretnete s menšími výzvami, pred ktoré vás postavia vaše „polovičky“, všetko zvládnete a dokážete, pretože vám vaša láska verí, no je potrebné, aby ste si aj vy sami verili. Nezadaní, netlačte na seba ani na objekty vašej túžby. V práci si zvoľte svoje vlastné tempo a s nikým sa neporovnávajte. Za slzami sa môže niekedy ukrývať aj faloš, dajte na intuíciu. Peniaze vás trápiť nebudú. Zdravie – kolísanie tlaku.

 

Za vašu priazeň a podporu ďakuje Mária Petrovičová
Zdroj: www.zlatemoravce.info

OKIENKO SNOV zverejňuje Majkin horoskop so súhlasom autorky Ing. Márie Petrovičovej
(kopírovanie pre iné ako vlastné potreby podlieha autorským právam)

 

One Response to 17. 10. – 23. 10. 2016

Leave a reply

TOPlist