www.elenn-okienko.sk

17. 09.- 30. 09. 2018

 

Horoskopy od iných…         Pohladenie duše – Obrazy, ktoré Vám pohladia dušu           Šťastný život

OKIENKO SNOV zverejňuje Majkin horoskop so súhlasom autorky Ing. Márie Petrovičovej
(kopírovanie pre iné ako vlastné potreby podlieha autorským právam)

 

Opäť tu máme Majkin horoskop pre všetky znamenia na dva týždne…

 

BARAN (21.03. – 20.04.)

Na chvíľu sa pozastavíte a postojíte len preto, aby ste si v pokoji uvedomili v plnej miere všetko, čo sa okolo vás deje, akosi vám totiž unikli niektoré spojitosti a tak chcete mať v tom vnútorný poriadok. Okrem toho ste opäť v štádiu nastavenia, v ktorom prijímate rôzne správy, ktoré ste schopní pomerne rýchlo filtrovať a vybrať si z nich pre vás tie podstatné. Jemnejšie energie a ich prijímanie vám rozprúdi prácu so srdcom, ktoré vás v určitých situáciách bude viesť. Vo všeobecnosti sa budete stretávať aj s prejavmi pokory, s ktorou predsa len niekedy ťažšie spolupracujete. Na pracoviskách sa vám bude dariť, no nedajte sa zmiasť, nezávisle od pohlavia, „peknou tváričkou“, ktorej odhodlanosť a istá dravosť v prípade potreby nie je cudzia. V oblasti lásky sa budete trošku viac podvoľovať a roztápať a to napriek sebakontrole, no nemajte strach, nijako vás to nedegraduje a ani nedehonestuje. Zdravie – oblasť podbruška (citlivosť, bolestivosť) a 4. čakra.

Vília karta: Romantický partner – V ochladnutých, stereotypných, či inak „poznačených“ vzťahoch prichádza k ich znovu-oživeniu a celkovému vzplanutiu, u nezadaných, či láskou trápených, je na obzore romantika a príchod novej lásky a partnerstva.  

          

BÝK (21.04. – 21.05.)

Z akéhosi neustáleho naháňania času, povinností a ľudí budete síce nervózni, no sami si nájdete spôsob ako s prehľadom a pokojne všetko stíhať bez pridruženej podráždenosti a stresu. Nejaký priestor zostane aj na podniknutie vlastných výjazdov, či výletov, takže nevytvárajte okolo seba myšlienkové, ani reálne zbytočné rozvirovanie vody a radšej sa upokojte, aby ste si všetko zadelili tak, ako vám to bude vyhovovať. Okrem toho sa z vás bude kadečo vyplavovať, nazvime to, že osobnostné tiene negatívnejších stránok, či samotnej minulosti, z čoho môžete byť sami prekvapení, no postupne sa to „zastabilizuje“, až vytratí. Na pracoviskách pôjdete ako „píla“, čo, samozrejme, časom prinesie aj nejakú „úrodu“ v individuálnom prevedení. Vo vzťahoch a partnerstvách sa vzájomne nájdete v rovnakom bode a nastavení. Nezadaní si v sebe ešte čo-to budú „vysporiadavať“. Zdravie – žalúdok, trávenie (po duchovnej stránke si spracujte to, čo ste len „prehltli“ bez „požuvania“).

Vília karta: Choď za svojimi snami – Ani v hektických dňoch nezabúdajte na svoje túžby, sny a naplnenia, ktoré sa automaticky viažu na vieru a samotné afirmovanie. To, že terajšia realita vás „nepustí“, neznamená, že máte zakázané snívať.

 

BLÍŽENCI (22.05. – 21.06.)

V duchovnej sfére sa vo vás previažu všetky vnútorné aspekty, všetko bude so všetkým spolupracovať (duša, telo, srdce, myseľ), čo vám prinesie nejedno hlboké poznanie. Roztrieštené veci si v sebe poľahky opäť poskladáte do kompletných obrazov a súvislostí, rovnako sa upravia v tejto úrovni aj naštrbené, či niečím rozhodené vzťahy, o to viac, pokiaľ vám na nich záleží. Podporená bude komunikácia, tak sa vám oveľa ľahšie budú pomenúvať potrebné pochody, pocity, či samotné názory bez zamrznutia, či hľadania správnych slov. O čosi viac sa budete venovať financiám a ich samotnej bilancii, niečo budete prehodnocovať, či škrtať z pravidelných výdavkov (samozrejme, po uvedomení si, že sa nejedná o žiadnu nutnosť). Na pracoviskách sa budete dostávať do „samovytáčacích“ situácií, ktoré vás budú učiť, že k sebe môžete pristupovať v tomto smere aj inak. Vzťahy prinesú peknú a „vláčnu“ kompatibilitu. Zdravie – tekutiny, hormóny, trávenie.

Vília karta: Intuícia – Spolupracujte, počúvajte a učte sa pracovať s hlasom svojej intuície, sami ste neraz zistili, že ste si cez ňu mnohé overili. Bude vám nápomocná v rôznych, podľa vás aj zamotaných, no aj rozhodujúcich situáciách.

 

RAK (22.06. – 22.07.)

Veci zabrzdené a nedávajúce zmysel a tiež tie, ktoré vás v niečom negatívne ovplyvňovali, stratia na svojej sile. Ocitnete sa v realite pri plnej sile a v silnom zbroji, takže teraz môžete prijímať a zachytávať kľúčovejšie momenty, ktoré vám život podsúva a ukazuje. V každom smere ste posilňovaní, spolupracujte s týmto procesom, neopúšťajte sa a nefňukajte, prečo sa hento, či ono, deje. Nuž, asi preto sa to deje, aby ste sa s tým vysporiadali a uvedomili si, že všetko má takú silu a taký vplyv na vás, aký tomu sami dávate. Možno si uvedomíte, že toho zvládnete (skúšky, negatívnejšie situácie a pod.) oveľa viac, než si sami pripúšťate. V práci sa budete motkať „stratení“, no nezabúdajte, dôvodom je fakt, že to robíte zámerne. Keď to na vás príde, čo aj príde, jednoducho prehodíte výhybku a ste opäť späť. Láska a vzťahy zažijú akýsi boom, obnoví sa to, čo nezávisle od dôvodu, či pôvodu (nedostatok času, náladovosť, únava a pod.) pohasínalo, precítenie je silná vec. Zdravie – oblasť krku a pliec, žalúdok.

Vília karta: Prebudenie – Všetko vám vlastné a tvoriace vašu podstatu sa opäť prebúdza a vychádza na povrch. To, že ste trochu „vybočili“, prinieslo so sebou učenie sa a rôzne poznania. Ste sami sebou a robí vám to radosť.

 

LEV (23.07. – 23.08.)

Menšie prejavy povýšenosti si nechajte na vhodnejšie príležitosti a situácie, nateraz by ste manifestovali do prázdna a bez efektu, iba by ste sa zbytočne vysiľovali a „nervovali“. Veď sami zistíte, kedy to padne na úrodnú pôdu. Pri bežných povinnostiach a víre reality sa nezabudnite poobzerať okolo seba a z vašej, teraz vyššej, perspektívy aj pod seba. Celkovo sa vám darí a ste vedení správnym smerom, napriek tomu, že si robíte menšie prestávky, škodní nebudete, rovnako vám ani nič podstatné neunikne a neujde. Ticho, ktoré si doprajete, bude prospešné, v tichu totiž budete počuť nielen hlas svojej mysle, ale aj nevýrazný šepot srdca, ktorý sa však bude zosilňovať a ktorému porozumiete. V práci sa vám napriek menšiemu dopleteniu alebo nezdaru neudeje nič ťažkého, či nepredvídateľného, no svojím spôsobom budete v strehu práve z obáv, že vám niečo uniká, ale nebojte sa, všetko potrebné vám bude pripomenuté. Vo vzťahoch a láske budete nabiehať na menšie súperenie, keď k tomu dôjde, vhodne to odľahčite a s vtipom to premeňte na hru a všetko bude v poriadku. Zdravie – oslabenejšia spodná časť tela.

Vília karta: Nové príležitosti – Ak ste mali pocit, že sa vám neotvára nič nové, tak sa len pekne poobzerajte, príležitosť, dokonca príležitosti, sa vám teraz sprístupňujú a nič sa nedeje len tak…

 

PANNA (24.08. – 23.09.)

Napriek tomu, že to nechcete alebo o to nestojíte, nejaké, aj keď len menšie rozhodnutia uskutočniť musíte. Ak k tomu dôjde, uvedomte si, že nemáte na seba tlačiť a radšej poproste o pomoc anjelikov, ktorí vás vypočujú. Ste v štádiu, kde začínate byť na seba, ako by som to povedala, trošku prehnane tvrdí, ale prečo? Len preto, aby ste niekomu dokázali, kto ste a čo všetko viete zvládnuť, či zariadiť? Fajn, lenže v tomto prípade nezachádzajte za vlastné hranice, ktoré si tak radi v prípade potreby určujete. Viete dobre, keď niečo robíte, tak to robte, lebo to sami chcete a pre seba, nie preto, aby ste u druhých získali kredit alebo nálepku „úžasní“. Vaši najbližší a blízki ľudia vám predsa stále pripomínajú, čo pre nich znamenáte a za úžasných vás pokladajú „so všetkým a všade“. V práci sa venujte s precíznosťou a pozornosťou naozaj nutným a aktuálnym veciam. Nerozrábajte si nasilu nič, čo viete, že svoj čas má, rozbili by ste si vlastný systém. Vo vzťahoch nepoukazujte na chyby druhých, začnite od seba a dajte priestor čistej láske, ktorá vo vás je. Zdravie – kríže, zhyby, únava.

Vília karta: Vizualizácia – Tá by mala nájsť u vás svoje miesto, je to predstavovanie si situácií, konkrétnych vecí, či stavov, aj s náležitými detailmi. Vizualizácia potom speje k ich samotnému zhmotňovaniu. Pozornosť venujte aj svojim nočným snom.

 

VÁHY (24.09. – 23.10.)

Napriek tomu, že vás nečakané situácie stresujú, tak si ich v tomto období zažijete o to viac, ale zmena nastáva v tom, že budú v príjemnom, prekvapivom a aj radostnom podtóne. Niektoré veci sa stávajú skutočnosťou, rovnako ako aj niektoré sny, či plány, ktoré naberajú v realite na svojich kontúrach. Skúste viac precitať vo svojej bytostnej radosti, premôžte sa a usmievajte, aspoň sa o to pokúste a uvidíte, čo to spôsobí v prepojení na vás samých. Aj keď sa budete stretávať na úrovni počúvania s problémami iných, neporovnávajte sa a nesnažte sa do tých svojich problémov, nezávisle od ich veľkosti, príliš vnárať, viete o nich, viete, že existujú, no topiť sa v nich dobrovoľne nemusíte, veď robíte všetko najlepšie, ako viete. Na pracoviskách sa preukáže spontánnosť a svoj priestor vznikne aj pre „švandu“, povinnosti vám budú pekne „odsýpať“. Vzťahy sa snažte zveľaďovať, nie nevhodne podkopávať, láska nie je zahanbujúca, tak si ju užívajte. Zdravie – celková intenzívnejšia citlivosť (fyzická, vnútorná).

Vília karta: Odvaha – Nespochybňujte seba, ani svoje konanie, ktoré ide v súlade s vaším cítením. Verte si, verte svojmu vnútornému hlasu a aj pocitom. Odvaha má u vás vždy svoje miesto, aj keď ju v sebe niekedy nevedomky potlačíte.

 

ŠKORPIÓN (24.10. – 22.11.)

Hoci máte pocit, že narážate hlavou na stenu a robíte to opakovane s tým, že ju, napriek okolnostiam, chcete „prebiť“, dajte si maličkú pauzu, počúvajte sa, potom budete „pustení“ a na danej stene objavíte dvere, ktoré už poľahky iba pootvoríte alebo otvoríte. Tvrdohlavosť rovnako môže byť na škodu, ale môže byť aj k prospechu, len sa treba naučiť pomocou vlastných pocitov ju správne a vo vhodný čas používať. Vo všeobecnosti budete trochu primrznutí, rovnako ako aj dianie, či okolnosti okolo vás. Ako však sami viete, nič sa nedeje, všetko sa spustí v čase, kedy to spustené má byť. Venujte sa sebe a svojim blízkym, rovnako aj koníčkom, na ktoré, podľa vás, nemáte čas, teraz sa vám to otvára a ponúka. V práci sa vám bude dariť, rovnako ako aj v každom smere, pokiaľ nepôjdete proti sebe, máte to podporené šťastenou. V láske a vzťahoch nehrajte hrdinskú formu s urážlivosťou, radšej danú energiu vložte do samotnej lásky. Zdravie – hormonálna sústava, sexualita.

Vília karta: Dovolenka – Svoj priestor by mal u vás dostávať aj oddych, či relax, doprajte si ho bez výčitiek, či vtieravých pocitov, že niečo zanedbáte alebo premeškáte. Vnútorné baterky je predsa potrebné dobíjať a aj slovo „súkromie“ má svoj význam.

 

STRELEC (23.11. – 21.12.)

Neočakávane budete viac na cestách a v pohybe, čakajú vás rôzne vybavovačky, „behačky“, riešenia situácií, ktoré vôbec nemusia súvisieť priamo s vami. O pomoc a drobné službičky vás môžu poprosiť rovnako priatelia, ako aj rodinní príslušníci, vaše postoje sú už na vás samotných. Vo všeobecnosti spejete k plnému uvedomeniu si vlastných hodnôt, ako aj toho, čo si sami na sebe vážite, vrátane osobnostných priorít. Do popredia vo vašich dňoch pôjde rodina, spoločný čas vám bude prinášať čistú radosť a skvelý pocit, z ktorého môžete čerpať, či už v práci alebo iných zádumčivejších stavoch, ktoré vás môžu z ničoho nič prepadnúť. V spomínanej práci budete mať toho viac, ale všetko pôjde v korešpondencii s vašimi plánmi a predstavami, v skratke – v práci sa vám darí, veď to sami pocítite. V láske sa pri každej príležitosti spojíte do krásnej „dvojky“, ktorá funguje vo vzájomnom a doplňujúcom sa tandeme. Zdravie – žalúdočné slabosti, dýchanie –  nos – sliznice – dutiny.

Vília karta: Odpútanie – Cítili ste sa zviazaní tým, či oným, možno ste si to dokonca tlačením na seba spôsobovali sami, či na vnútornej alebo fyzickej úrovni, tomu je koniec, ste na dobrej ceste k oslobodeniu sa, ktoré vám prinesie pre vás trošku zabudnuté pocity, či vnemy.

 

KOZOROŽEC (22.12. – 20.01.)

Nezavádzajte samých seba, pokúste sa byť k sebe úprimní, veď svet je beztak sám o sebe dravý, nie to ešte, aby ste si to voči sebe komplikovali aj vy sami. Keď si v sebe všetko pomenujete tak, ako to cítite, uľaví sa vám a hneď na to naskočia zmeny, ktoré sa k vám derú. Viaceré veci sa u vás zmenia, no cítite, že je to k vášmu prospechu. Zároveň bude vaša, aj keď len „zúbkatá“ trpezlivosť v niečom zúročená. V týchto dňoch sa rozhodnete pohybovať v známych vodách, nič nového vyhľadávať nebudete, rovnako sa prejaví snaha utlmovať akékoľvek pohnútky v niečom riskovať, pôjdete na istoty a to nezávisle od spomínaných zmien, ktoré sa k vám pomaličky vkrádajú. Na pracoviskách sa „blysnete“ svojím energetickým pôsobením, znalosťami, poznatkami a postrehmi, čo sa odzrkadlí na vašom „žiariacom“ zovňajšku. Vo vzťahoch u tých, čo to chcú, je dopriaty zrod nového života a celkovo rozkvet a posun ako taký. Zdravie – oslabenejšie končatiny (sila rúk, nôh), chlad.

Vília karta: Pohyb – Skrehnutosť a stuhnutosť potlačíte vďaka pohybu, sami cítite, že vám aktivita tohto druhu chýba, dáva vám to na vedomie vaše telo a myseľ. Každý si nájde v tomto smere aktivitu, ktorá mu najviac vyhovuje.

 

VODNÁR (21.01. – 19.02.)

Upracete si v sebe „omrvinky“, ktoré sú pozostatkami bolestivejšej minulosti, nezávisle od oblasti, na ktorú sa viažu (práca, vzťahy, rodina…). Pocity nespravodlivosti už nebudú „zlým pánom“, nepoddáte sa ich ovplyvňujúcej sile a do popredia pôjde vaša čistá myseľ, srdce a duša. Vo všeobecnosti sa vám otvára obdobie univerzálnej hojnosti, v ničom nebudete vnímať ani cítiť deficit, čo vám prinesie celkové uspokojenie, z ktorého bude prameniť úprimná radosť zo života. Na pracoviskách sa pohnete vpred, najskôr samovoľne a potom vždy, keď o to budete stáť a pocítite, že to tak chcete. Podaktorí z vás sa budú pohrávať s myšlienkami o zmene pracoviska alebo samotnej práce. Vo vzťahoch a láske sa vytratia náznaky sebeckosti, oddane sa venujte jeden druhému podľa okolností, chcenia a chuti, čiže nič nebudete robiť len preto, že to musíte. Zdravie – oblasť trupu, pozor na prudšie pohyby a opatrnosť je na mieste aj pri dvíhaní ťažkých vecí (seknutia, bolestivosť, natiahnutie).

Vília karta: Bezpečie – Pocity ohrozenia, je jedno odkiaľ pramenia, hlásia ústup, teraz ste zalievaní pocitmi „čičíkajúceho“ bezpečia, ktoré vás vyslobodí zo stáleho napätia. Uvoľnenie vám toho prinesie naozaj veľa.

 

RYBY (20.02. – 20.03.)

Rozhodnete sa pre svoje dobro a udržanie rozvážnosti i samotného pokoja. S prostredím budete jednoducho splývať, nechce sa vám v zlom, ale ani v dobrom, nikde vyčnievať a pútať pozornosť na svoju osobu. Pôjde vám to ľahko a podľa vlastného chcenia, sami však viete, že z tohto stavu akejsi „hybernácie“ sa môžete kedykoľvek, podľa toho, ako to budete cítiť, prebrať, tak si to teda zatiaľ užívajte. Vo všeobecnosti vám bude budúcnosť trochu zakrytá hmlou a nevedomím, no nie je to nič zlé, skrátka – máte možnosť oddávať sa prítomnosti so všetkým a všade, v kuchyni zvanej život ste si vlastnými kuchármi, voľte si korenie podľa nastavenia a chuti. Na pracoviskách vám rozmrzenosť razom nahradí úsmev, za ktorým sa budú ukrývať len milé situácie, okolnosti alebo príjemnosti. Pri odosielaní a prijímaní písomností a dokumentov majte pod kontrolou pre vás vždy „automatické“ veci. V láske a vzťahoch sa zmeníte na „benjamínkov“ a vaše „polovičky“ to len privítajú. Nezadaní by mali ubrať z „vrčania“ na opačné pohlavie. Zdravie – oblasť čela, slúch, kŕče v bruchu.

Vília karta: Pozitívne očakávania – Karta vám dáva na vedomie, že k vám prichádza veľa pekných, nových a upokojujúcich noviniek. Stále platí využívanie oblasti afirmovania a predstavovania si, veď zhmotňovanie na tejto úrovni je stále fungujúce a otvorené, pomôžte si tým.

 

Za vašu priazeň a podporu ďakuje Mária Petrovičová

Zdroj: www.zlatemoravce.info 

OKIENKO SNOV zverejňuje Majkin horoskop so súhlasom autorky Ing. Márie Petrovičovej
(kopírovanie pre iné ako vlastné potreby podlieha autorským právam)

Leave a reply

TOPlist