www.elenn-okienko.sk

01. 10.- 07. 10. 2018

 

Horoskopy od iných…         Pohladenie duše – Obrazy, ktoré Vám pohladia dušu           Šťastný život

OKIENKO SNOV zverejňuje Majkin horoskop so súhlasom autorky Ing. Márie Petrovičovej
(kopírovanie pre iné ako vlastné potreby podlieha autorským právam)

 

BARAN (21.03. – 20.04.)

Celková „rozvibrovanosť“ vám prinesie zmeny na rôznych úrovniach, zároveň sa preberiete z unavenejšieho stavu a pocítite intenzívnejšie vlny akejsi „nabudenosti“. Celkovo sa vám preukážu, či už v menšom, ale u niektorých aj vo väčšom meradle výsledky vašej trpezlivosti, ktorú si stále viac osvojujete a vnímate jej fungovanie. Naklonená vám je celková plodnosť (nielen na fyzickej úrovni). Na pracoviskách sa môžu zjaviť noví spolupracovníci a ich „zabiehanie“ vo vašom známom prostredí. U iných sú otvorené a spriechodnené možnosti vzdelávania, učenia a zlepšovania sa. V oblasti vzťahovej dôjde k akémusi prerodu individualít a vzájomného vnímania, čo sa aj v tomto smere dá pokladať za zmeny. Zdravie – prijímanie svojej podstaty, vrátane ženskosti, či mužskosti a hlava.

 

BÝK (21.04. – 21.05.)

Do niektorých záležitostí sa nevrhajte s prílišnou rýchlosťou, mohli by vám uniknúť nejaké dôležité, konkrétne spojitosti a „podstatnosti“. „Sloboda“ (vnútorná), ktorá je pre vás veľmi dôležitá, ba ani  pocity s ňou súvisiace sa nedajú umelo v sebe vydupať, dospejete k tomu pochopením, prácou na sebe a stále opakovaným prijímaním toho, čo sa deje, rovnako. Veď ako sa viete sami zväzovať, viete si dopriať aj dané pocity slobody. Na pracoviskách sa môžete ocitnúť v menších komunikačných nedorozumeniach, tak vnímajte, čo sa deje a v prípade potreby sa aj pýtajte. Láska a vzťahy prinesú rovnaké vzájomné tempo bez prímesí vzájomnej, hoci len hravej, súťaživosti. Nezadaným sa zjaví niekto naviazaný na minulosť. Zdravie – čistenie sa, spánok.

 

BLÍŽENCI (22.05. – 21.06.)

Z niektorých situácií, rozhovorov a okolností vám bude ťažko a vďaka tomu si uvedomíte vlastné správanie, či nastavenie, čím sa „premostíte“ ku hľadaniu vnútorného pokoja a sebapoznania, čo naviaže na „upratanie sa“ do stavu rovnováhy, rozvážnosti a pokoja. Celkovo si popracujte na spracovávaní daných vonkajších podnetov. Na pracoviskách popri „hektike“, či nabaľujúcich sa povinnostiach nezabúdajte na menšie „pauzičky“, čím predídete pocitom „vycucnutia“, ktoré na vás doľahnú po prekročení prahu vašich domovov. Vo vzťahoch sa menšie náznaky trucovitosti prejavia v tom, že odmietate počúvať názory, či návrhy svojich „polovičiek“. Čo vás mrzí viac? To, že môžu mať pravdu alebo že ju už majú? Vzťah je o dvoch ľuďoch. Zdravie – žalúdok, tráviaca sústava.

 

RAK (22.06. – 22.07.)

Napriek tomu, že si budete myslieť, ako ste sa kvôli tomu, či onomu, ocitli v nepriazni týchto dní, vedzte, že o nič nejde, zvládnete to vďaka svojej sile, svoju uvedomeniu si, prečo sa vám to deje a vďaka práci so srdcom. Vo všeobecnosti vám čo-to v živote prejde akýmsi systémom filtrovania (sitom), takže to môže priniesť aj nejaké zmeny. Posilnená v každom smere bude rodina ako celok, ktorej súčasťou ste aj vy (u niekoho bytostne – vypovedanie slov, u niektorých na vnútornej úrovni). V práci sa nedajte vykoľajiť nervozitou niekoho, či zvýšeným hlasom, aby ste si jeho/jej vnútorný nepokoj neprenášali na seba. V láske dočasná, či krátkodobá (práca a pod.) vzdialenosť neovplyvní skutočnú blízkosť sŕdc. Zdravie – ústna dutina (hrdlo, ďasná, zuby, mandle, opary, afty a pod.).

 

LEV (23.07. – 23.08.)

V týchto dňoch si uvedomíte tenkú hranicu medzi tým, čo je a na strane druhej, čo nie je pre vás podstatné a dôležité, a tak sa začne vaše vnútorné, a hlavne snaživé, triedenie do poličiek systému spomínanej dôležitosti. Vaša snaživosť však nemusí priniesť očakávané výsledky, dôvodom je, že sa vám to v podstate pretriedi a uprace samé, ako už dobre viete  – všetko je totiž tak, ako má byť. Na pracoviskách vám párkrát v duchu padne sánka, môžu sa tam totiž zomlieť pre vás kľúčovejšie veci, či momenty, vďaka ktorým v sebe niektoré záležitosti jednoducho uzavriete. Vo vzťahoch môžu vami zamávať náznaky jemnejšej sebeckosti, ktorú poľahky premeníte na niečo pozitívne a spoločné. Zdravie – strava, výživa, pravá strana tela.

 

PANNA (24.08. – 23.09.)

Na povrch vychádzajú vaše potlačované ženské a mužské energie, obnovuje sa a silnie vaše prirodzené osobnostné fluidum, čo sa viac odrazí na tom, že budete na seba strhávať väčšiu pozornosť a to bez toho, aby ste to robili vedome. Nepovšimnutá nezostane ani sálajúca atraktivita, čo sprístupňuje priestor na flirty a flirtovanie, samozrejme, je to vo vašej „réžii“. V práci sa vám darí, no preventívne aj tak budete mať pod hľadáčikom prípadnú konkurenciu, či človeka, ktorý je, podľa vás, vám trošku rovnocenný, opatrnosť vám teda nateraz zostáva v tomto smere vlastná. Vzťahy zažijú čas ohnivosti, vzplanutí, lásky a sexuality. Zdravie – krk, šija, základná čakra.

 

VÁHY (24.09. – 23.10.)

Pocity rozháranosti ustupujú a opäť sa uzatvára kruh vašej cirkulácie energií a aj ich pre vás správneho rozloženia. Podporená komunikácia vám sprístupní aj doteraz uzavreté vzťahové, pracovné, či inak zahatané cesty, vďaka čomu si toho viac vyriešite a doriešite s dopĺňajúcim sa pocitom úľavy. Celkovo budete inklinovať k aktívnosti a akčnosti vrátane zábavy. Pracovné povinnosti sa v niečom konkrétnom pohnú a posunú, intenzívnejšie pre tých, ktorí spadajú do skupiny podnikateľov. V oblasti lásky a vzťahov nevynakladajte toľko energie na to, aby ste sa presvedčiali o tom, čo sa ako nedá, radšej sa zamerajte na vaše silné vnútorné prepojenie a malichernosti, na ktorých si v tomto období tak zakladáte, sa razom rozplynú. Zdravie – močové cesty, zaseknutia/seknutia/blokácie.

 

ŠKORPIÓN (24.10. – 22.11.)

Aj keď sa vám do toho veľmi nechce, pustíte sa do triedenia rôznych písomností a dokumentov (súkromne i pracovne), pričom si zároveň nejaké úradné záležitosti aj vybeháte a doriešite. Vo všeobecnosti ste v tomto období mierne výbušnými a vznetlivými, no po „prasknutí“ pocítite len čiastočný pocit upokojenia a uspokojenia. Je to vo vás hlbšie zakorenené, tak sa tomu venujte, pomenujte si v sebe to, čo vás štve a tým pádom sa začne proces „začistenia“, pôjde vám to hladko. V práci vás premkne potreba sústrediť sa na to, čo je podľa vás nespravodlivé, no opäť sa len „vykoľajíte“. Hľaďte radšej na seba a svoje povinnosti, ktoré vám budú „odsýpať“ a postupne sa budete napĺňať pocitmi spokojnosti zo seba a z vykonanej práce. V láske sa spájajú individuálne úspechy do spoločných. Zdravie – pocity nepohody, slabosť.

 

STRELEC (23.11. – 21.12.)

Nenápadne k vám prichádza hojnosť, takže úsilie padne na úrodnú pôdu, v podstate by sa vám malo dariť vo všetkom a v tom prípade nezabudnite na úprimnú radosť, a samozrejme, ani na poďakovanie. Veci, ktoré sa vám zdajú byť trošku nepriaznivé, v konečnom dôsledku vypália dobre. Skúste sa vyhýbať stresu, ktorý si sami vytvárate a ktorý vás vnútorne oslabuje, nebudete predsa sami sebe robiť zle. Na pracoviskách sa všetko správne sformuluje, zoskupí a pre vás rozbehne, negatívne na vás pôsobiace podnety, či ľudia, pôjdu do útlmu, takže s pokojom sa môžete pustiť do všetkého potrebného. Vzťahy a láska prinesú čistotu a všetko, čo vás bude napĺňať. Zdravie – stredová časť tela, oblasť trupu.

 

KOZOROŽEC (22.12. – 20.01.)

„Zatmenie“ menšieho rázu, ktoré nad svojimi hlavami vnímate, nie je také hrozivé, ako sa na prvý pohľad zdá, stačí si totiž uvedomiť, že svojím podielom ste k tomuto stavu patrične prispeli sami. Pokiaľ sa vám bude chcieť, pokojne vyroňte aj slzu, u niektorých to pôjde samovoľne, aj plač je procesom očisty. K zlepšeniu situácie príde už čoskoro, chce to deň, nanajvýš dva, a opäť uvidíte mesiac v jeho plnej kráse. Úsmevu a odľahčených vtipných situácií si tiež užijete dosť, takže hlavu hore. Na pracoviskách sa vnoríte viac do seba, no ten váš priestor otvorí brány hlbšiemu mysleniu a vnímaniu. V láske a vzťahoch sa sústredíte na vzájomné potreby a počúvanie sa. Zdravie – hlava, ľadviny – kríže.

 

VODNÁR (21.01. – 19.02.)

Čo pre vás znamenajú pocity šťastia? Teraz sa im môžete oddávať, všetko potešujúce a milé prichádza a aspoň nateraz sa vytesnia strachy a obavy, ktoré mávate v napojení na budúcnosť. Všetko vám pôjde poľahky bez rôznych „bŕzd“, či prekážok, no keby sa predsa len nejaké zjavili, ste natoľko „nabudení“, že si ich vnútorne prijmete a jednoducho prekročíte. Pracovné povinnosti vám budú prinášať viac radosti ako starostí. Mrzutosť, či skľúčenosť kolegov, prípadne ľudí, ktorých budete v naviazaní na prácu stretávať, vás ani len „nelizne“. Poviete si, že tieto príjemné dni patria vám, nedajte sa nijako rozhodiť. Láska vás pošteklí, rozosmeje, rozohreje a vzájomne vnútorne krásne prepojí. Poľahky vám pôjde aj samotná práca s energiami lásky. Zdravie – rôzne pocity pnutia a miernejších bolestí.

 

RYBY (20.02. – 20.03.)

Niektoré veci, či pocity, budete ťažšie pomenovávať a niektoré sa vám nebudú dať pomenovať vôbec. Nič si z toho však nerobte a už vôbec na seba netlačte, všetko, čo v tomto smere má prísť, jednoducho príde. Aj keď seba nebudete spoznávať, tento komunikačný, ale aj pocitový, útlm vám v konečnom dôsledku niečo aj prinesie. Zistíte to postupne sami na sebe. Posilňovaní ste v oblasti vašej osobnej „roztekanosti“ (neistoty, obáv, smútku…), čo sa prejaví na zvláštnej náladovosti, verte, že duchovnejší ľudia to budú vnímať a u nich vám to prejde s pochopením. Už ku koncu týždňa sa opäť vrátite do starej a aj vylepšenejšej formy. V práci si nič nevyčítajte, snaha ulahodiť každému vás v istom bode prejde. Vzťahy sa začnú trošičku lámať v ich slabších miestach, čo je ale dobré, lebo sa na strane druhej začínajú spájať v tých silnejších, v skratke povedané, pracujete na sebe a vzájomne spejete k intenzívnejšiemu prepojeniu. Zdravie – oblasť 1. čakry, hybný systém.

Za vašu priazeň a podporu ďakuje Mária Petrovičová

Zdroj: www.zlatemoravce.info 

OKIENKO SNOV zverejňuje Majkin horoskop so súhlasom autorky Ing. Márie Petrovičovej
(kopírovanie pre iné ako vlastné potreby podlieha autorským právam)

Leave a reply

TOPlist