www.elenn-okienko.sk

10. 09.- 16. 09. 2018

 

Horoskopy od iných…         Pohladenie duše – Obrazy, ktoré Vám pohladia dušu            Šťastný život

OKIENKO SNOV zverejňuje Majkin horoskop so súhlasom autorky Ing. Márie Petrovičovej
(kopírovanie pre iné ako vlastné potreby podlieha autorským právam)

 

BARAN (21.03. – 20.04.)

Nepodceňujte silu univerzálnej viery, udržiavajte ju v sebe. Hoci mala tendenciu zaspávať vo vás, práve teraz sa postupne bude budiť. Vo všeobecnosti platí, aby ste si na svoje plecia nenakladali viac, než to pocitovo alebo silovo cítite. Je pravdepodobné, že sa vám vyplavia alebo pripomenú niektoré záležitosti naviazané na minulosť, popracovaním si na nich sa upracú alebo začistia, čo je však individuálne. Na pracoviskách sa na vás niekto (môžu byť aj viacerí) otočí s dôverou alebo dokonca s konkrétnou prosbou, zaujatie postoja je na vás. V oblasti lásky sa zámerne pre maličkosti neklaďte do úlohy trpiteľa. Zdravie – spánok, sny, nohy.

 

BÝK (21.04. – 21.05.)

Ste zvyknutí fungovať v pripravenosti, či stálej pohotovosti a v tomto týždni to aj zužitkujete, stále sa bude niečo diať, telefón vyzváňa viac. Vo všeobecnosti sa dostanete do menšej nepohody, ktorú vám vytvorí vplyv okolia, no svojím podielom si k tomu prispejete aj vy sami. Postupne sa to však bude zlepšovať, čo sa, samozrejme, odrazí aj na vašej stále sa zlepšujúcej nálade. Na pracoviskách nepochybujte o svojich schopnostiach a danostiach, lebo tejto vami nevedome vytvorenej „trhlinky“ sa totiž niekto môže chytiť a poukázať smerom k vám na to, či ono. V láske sa snažte nevnímať len na úrovni videnia, zapojte zmysly, pocity a srdce. Zdravie – prejavy slabosti (fyzická aj duchovná úroveň).

 

BLÍŽENCI (22.05. – 21.06.)

Chcená osamelosť vám prinesie potrebný pokoj, oddych a uvoľnenie sa, no popri tom by ste mali udržiavať rovnováhu aj smerom k vonkajšiemu svetu. Prihlásia sa k doriešeniu nejaké úradné záležitosti, ktoré až tak zasa nepočkajú, takže majte pod kontrolou potrebné termíny, časy a udalosti. Na pracoviskách nastane miernejší tlak, no ten poľahky zvládnete, keď si uvedomíte, že sa to v podstate stáva síce nárazovo, ale častejšie. Vo vzťahoch k svojim najbližším, ale ani smerom všeobecne k ľuďom, sa neporovnávajte (napr. hmotné „statky“), nesúďte, nepovyšujte sa, no ani neponižujte. V láske napíšem len jedno a síce – ľúbte sa. Zdravie – cievy, žily, kondička.

 

RAK (22.06. – 22.07.)

Stojíte v pokoji a tešíte sa na všetko nové, pekné a prekvapivé, čo príde. Uvedomujete si aj realitu, pred ktorou neuniknete, no neťahá vás dolu a tak prežívate dni v istej rovnováhe. Prúdia k vám správy, niektoré majú síce meškanie, no dostanú sa do vašich uší v pôvodnom znení bez prikreslení alebo bez prípadných negatívnych dopadov. Na pracoviskách znervózniete z konkrétnej osoby, sami neviete prečo, či sa jedná o rešpekt, strach alebo dokonca o vaše sympatie a neistotu. To, či sú tieto pocity vzájomné, sa čoskoro rozuzlí. V oblasti lásky a vzťahov ste vo „flirtovacej“ nálade, sami najlepšie viete, čo a kde si môžete dovoliť. Zdravie – kríže, krk.

 

LEV (23.07. – 23.08.)

Stále ste v strehu a v tomto stave zostanete počas celého týždňa. Počúvate svoje inštinkty, ktoré vám čo-to našepkávajú, veď v podstate nechcete zostať v žiadnej situácii nepripravení a neostražití. Okolo vás sa bude pohybovať viacero ľudí, ktorých neviete nikam zaradiť, tieto záležitosti sa vám postupne „upracú“ samé. Pri chôdzi a pohybe pozor na nerovné, či kĺzavé, povrchy. V práci sa „vytesníte“ a pôjdete v štýle priamosti a úprimnosti, prípadne si radšej zvolíte mlčanie, než klamstvo, ktoré vám v žiadnom prevedení nie je blízke. Vo vzťahoch sa ocitnete vo svojom vnútornom tichu, neľakajte sa tohto ticha, onedlho prejdete priam do víru „emočného karnevalu“. Zdravie – pálenie záhy, oblasť hrude.

 

PANNA (24.08. – 23.09.)

Nesnažte sa žiadnu situáciu vyprovokovať do konfliktov, slovné útoky síce viete rozdávať, no máte problém s ich prijímaním. V skratke povedané, nehaste nič, čo vás v podstate nepáli, vnútorný nepokoj si riešte iným, schodnejším spôsobom (prijmite si ho, poproste o pomoc anjelov, tešte sa z krás okolo vás…). Na pracoviskách vás zneistia určité názory, či návrhy, čo na sebe nedáte síce znať, no „nahlodanie“ zostane. Veď už dávno viete, že v prípade potreby si dané veci jednoducho overíte alebo spracujete. Nestresujte sa zbytočne a už vôbec nie „do zásoby“. V láske a vzťahoch zaznamenáte menšie turbulencie, ktoré sú však len predchodcom stavu krásnej vzájomnej vyváženosti. Zdravie – celá oblasť hlavy.

 

VÁHY (24.09. – 23.10.)

Ocitnete sa vo víre emocionálna, vyžarovať budete silné energie príťažlivosti, „nabudenosti“, sily a entuziazmu, čo sa prejaví aj vo vašom konaní. Vo všeobecnosti sa nedáte nikým a nijakým spôsobom spochybniť, či „nabúrať“ a to ani v prípade, pokiaľ by to bol niečí silnejší zámer. Na pracoviskách sa vám bude v každom smere dariť, komunikujete k veci, opodstatnene a heslovito tak, že každý všetko pochopí. V oblasti vzťahov sa dá na poriadok akékoľvek vzájomné „trenie“, čím sa otvorí priestor na vychutnávanie si vzájomnej prítomnosti, pričom svoje miesto si nájde aj príjemné „harašenie“. Nezadaní sa popasujú smerom k nejakej osôbke s vyžarovanou „chémiou“. Zdravie – hormonálna sústava, oblasť krku.

 

ŠKORPIÓN (24.10. – 22.11.)

Nechcete sa dať nikým ovplyvňovať a každému to dáte jasne najavo. Vaše rozhodnutia a názory budú tým pádom rešpektované, no nič sa vám nestane, pokiaľ si druhú stranu aspoň vypočujete, veď to je to najmenej. Vo všeobecnosti si v rámci rýchleho žitia dávajte pozor na maličkosti, ako je zabúdanie, či strácanie vecí, termínov a podobne. V práci sa stále zameriavate len na jeden bod alebo cieľ, no to neznamená, že sa musíte pred ostatnými úplne vytratiť z obzoru, takže menšie prestávky a debaty s kolegovcami sú v pohode. Vo vzťahoch budú utlmenejšie tie vlastnosti, ktoré sa stávajú medzi vami menším svárom. Zdravie – oblasť 1. čakry.

 

STRELEC (23.11. – 21.12.)

Nepoddávajte sa prílišnej zahľadenosti do seba, až akejsi zvláštnej zaľúbenosti, ktorú prechovávate sami k sebe, potom citlivejšie reagujete na vonkajšie podnety, ktoré máte trošku problém spracovať na vnútornej úrovni, napriek tomu, že v hlave ich „upratané“ máte. Práca bude previazaná na rafinovanejšie myslenie, ktoré v tomto prípade bude bližšie ženskej časti tohto znamenia, páni pôjdu ruka v ruke s „overenosťou“. Vzťahové záležitosti, ba aj samotná láska, budú blízke všetkým. Uvedomíte si potrebu lásky pre vaše pokojné každodenné fungovanie, akákoľvek trhlina by totiž silnejšie ovplyvnila vaše ďalšie konanie. Zdravie – pocity ťažoby, nafúknutosti, ťažkosti.

 

KOZOROŽEC (22.12. – 20.01.)

Vír, či už menších alebo väčších zmien, sa blíži k vám, samovoľne sú vám do životov púšťané akési vylepšenia a „vypilovania“, či už v realite alebo vo vás samotných. Privítate to najskôr kŕčovito, no postupne sa tomu s pokojom poddáte. Na pracoviskách sa obrňte trpezlivosťou a prípadné sklzy si nepripúšťajte. Jedna situácia nadväzuje na ďalšiu, takže hlavným pôvodcom tohto stavu meškania nie ste vy a v konečnom dôsledku je to prirodzené a v pohode. V láske sa zamotáte vo vlastných pocitoch, do ktorých vám bude „kecať“ hlava. Utíšte sa a utíšia sa aj vaše emócie, prerozdeľujte si čas tak, aby ste ho mohli tráviť aj so svojimi „polovičkami“. Zdravie – kolená, zrak.

VODNÁR (21.01. – 19.02.)

Prečo sa zasa obviňujete z toho, či onoho? Berte veci tak, ako prichádzajú, veď vždy konáte najlepšie, ako viete. Keď sa niekto urazí, alebo to zle pochopí, neznamená to, že sa priestor na vysvetlenie ešte neotvorí. Veď veľmi dobre viete, že k stavu pokoja vedie cesta cez odpúšťanie nielen druhým, ale aj sebe. Vo všeobecnosti sa nedajte vyprovokovať nervóznymi alebo konfliktnejšími ľuďmi v bežných situáciách, ako je nakupovanie, či vybavovanie niečoho, ublížite iba sebe tým, že vás to ovplyvní alebo si len jednoducho, ako sa ľudovo hovorí, pokazíte deň preto, že si to pripustíte. V láske a vzťahoch sa neobracajte chrbtom k tým, čo vás úprimne ľúbia. Zdravie – modriny, „narazeniny“, „oškrenia“.

 

RYBY (20.02. – 20.03.)

Máte chuť ujsť, ale vlastne kam a prečo? Keď si odpoviete, zistíte, že je to len akási neistota z toho, čo bude. Keď si však uvedomíte, že istoty nie sú vlastne v ničom, uľahčí sa vám a spriechodníte všetko to, čo vaše myslenie a strachy brzdili. Pracovné povinnosti vás nebudú vysiľovať, to vy do nich vkladáte nadsadenú dôležitosť toho, či onoho, potom zistíte, že sami seba tlačíte do stresu, ktorý vás vykoľajuje. Vo všeobecnosti pookrejete a otvoríte srdcia krásnym veciam, ktoré vám budú do života prichádzať. Vo vzťahoch ste na jednej lodi, no nie vždy sa tak tvárite alebo správate. Nečudujte sa potom, že niekedy sa loď nakláňa a zateká do nej. Pracujte na tom a bude to dobré. Nezadaní v rámci nejakej cesty natrafia na krásny pohľad zaujímavej osôbky. Zdravie – oblasť 3. čakry.

 

Za vašu priazeň a podporu ďakuje Mária Petrovičová

Zdroj: www.zlatemoravce.info 

OKIENKO SNOV zverejňuje Majkin horoskop so súhlasom autorky Ing. Márie Petrovičovej
(kopírovanie pre iné ako vlastné potreby podlieha autorským právam)

Leave a reply

TOPlist