www.elenn-okienko.sk

09. 04. – 15. 04. 2018

 

Horoskopy od iných…              Pohladenie duše – Obrazy, ktoré Vám pohladia dušu   

OKIENKO SNOV zverejňuje Majkin horoskop so súhlasom autorky Ing. Márie Petrovičovej
(kopírovanie pre iné ako vlastné potreby podlieha autorským právam)

 

BARAN (21.03. – 20.04.)

Príznačným pre vaše znamenie budú, obrazne povedané, nové a hlboké nádychy, čo znamená, že vdychujete život plnými dúškami, všetko akoby ste si vychutnávali a užívali vďaka skúsenostiam a pochopeniu o čosi intenzívnejšie. Správne budete zachytávať pre vás podstatné impulzy a tak vám tento týždeň prinesie, či už väčšie alebo menšie zmeny, postupy. Na pracoviskách sa síce budete cítiť trochu vyčerpane, až nezáživne, no to sa postupne s ubiehajúcimi dňami prelomí a vy si opäť budete vychutnávať to, čo vám robilo a robí radosť. Vzťahová rovina sa bude rovnako niesť v duchu prežívania krehkosti tohto citu s tým, že si dovolíte viac sa do týchto pocitov vnoriť, čím zapracujete na spoločnom súzvuku. Zdravie – celková harmonizácia, rovnováha (rozladenosť, nervozita, napätosť, nepokoj).

 

BÝK (21.04. – 21.05.)

Postupne si budete uvedomovať svoj vlastný, osobnostný progres (vývoj), čo sa odzrkadlí aj na úprave niektorých vašich striktne vyhranených názoroch. Všetko to bude prebiehať zatiaľ na osobnej vnútornej úrovni, až o čosi neskoršie to „pretavíte“ smerom von k ľudom a realite. Celkovo o čosi ľahšie budete zvládať spracovávať a tlmiť strachy, či prípadnú neistotu. V tomto týždni budete viac v pohybe, takže čas bude „letieť“ o čosi rýchlejšie. V práci sa vám toho nakopí viac, no vám napriek tomu nebude chýbať chuť sa do toho pustiť v prepojení na entuziazmus. Vzťahy zvládnu akýkoľvek nápor tlaku, neistoty, či iných záležitostí, ktoré sa môžu zjaviť nečakane. Svoj priestor si nájde aj spoločný smiech a úsmevné situácie. Zdravie – oblasť brucha.

 

BLÍŽENCI (22.05. – 21.06.)

Väčšiu pozornosť venujete tomu, čo si kto myslí a kto vás ako vníma, než tým ľuďom, ktorí sú vám veľmi blízki a ktorí vás majú radi, pretože môžete spadnúť do snahy za každú cenu zapôsobiť, čím chcete poopraviť mienku a pohľad ľudí na vás. Tu si však uvedomte, že niekedy sa môžete snažiť akokoľvek, no kto chce, vždy si nájde niečo, do čoho „pichnúť“. Vy a tí správni ľudia viete, kto ste a akí ste. Kto to bude vedieť, tak sa o to posnaží, takže sa zbytočne netrápte pre nejaké malichernosti. V práci rovnako môžete skĺznuť k analyzovaniu kolegiálnych vzťahov, snažte sa, aby to neovplyvnilo vašu pozornosť a tým aj výsledky práce. Vzťahy sa zocelia a zintenzívni sa citlivosť od vás smerom k vašim „polovičkám“ (cítenie, vnímanie, zachytávanie, čítanie…). Zdravie – oblasť hlavy.

 

RAK (22.06. – 22.07.)

V niektorých dňoch môžete naraziť na neúspešnosť vašej snaživosti, čo znamená, akoby ste to nevedeli alebo sa jednoducho nedajú niektoré veci vyriešiť, prebiť, obísť, dotiahnuť do konca. Určite nezúfajte, doprajte si dostatok času, jedná sa totiž len o dočasné zamrznutie určitých sfér a konkrétností, čím sa vytvorí priestor na to, aby ste sa venovali tomu, čo ide. To, čo sa vám zdá až príliš vzdialené (ciele, predstavy, túžby a pod.), v skutočnosti nie je až tak ďaleko, takže stále na tom, a rovnako aj na sebe, pracujte (svoje miesto môže dostať aj afirmovanie a vizualizovanie), nedajte sa zastrašiť. V práci budete viac uvoľnení a to dokonca napriek tomu, že vnútorne budete niečo zachytávať prostredníctvom pocitov (nemusí sa to týkať vás a pravdepodobne ani nebude). Celkovo sa nezamotajte v situáciách, ktoré bude ťažšie vysvetliť. Vzťahy budú oplývať pokojnými, v niektorých prípadoch až uspávajúcimi, energiami. Zdravie – časť tela od pol pása dolu.

 

LEV (23.07. – 23.08.)

Výraznejší bude váš jemnocit a cit rozpoznávať všetko podstatné, dôležité, až kľúčové, celkovo vám bude „brnkané“ na vlny vašej intuície a duchovna. V každom smere budete oplývať jasnozrivosťou, vďaka čomu si dokážete vysvetliť a dekódovať to, čo bolo zahmlené alebo prikryté rúškom nejasnosti. Potupne sa dopracovávate k prečisťovaniu všetkých vnútorných (aj na mentálnej úrovni) nezrovnalostí, takže prijateľné a potešujúce budú aj sprievodné pocity ľahkosti a slobody. V profesijnom smere je všetko potrebné a pre vás o čosi viac významné stále v akomsi vývojovom procese, inak sa vám vo všeobecnosti bude dariť dobre. Pre vzťahy a lásku bude typická akási cyklickosť hrejivých, príjemných, či zaužívaných pochodov. Zdravie – únava, kĺby, zhyby, ohyby.

 

PANNA (24.08. – 23.09.)

„Hopkáte“ si po svojej vlastnej ceste, ktorú ste si vybrali a ktorá vás baví, priam si to vychutnávate a pokiaľ budete mať zdanie, že ste niekam zišli, zabočili, či zblúdili, bez problémov sa dokážete ovládnuť, zorientovať a opäť bez vplyvu vonkajších vplyvov sa nasmerovať tam, kam sami chcete. Celkovo ste v štádiu, kde si uvedomujete, čo chcete, čo vás teší a v podstate ste si v sebe vyhlásili akýsi stav bez negativity, smútku, boľavej nostalgie a to sa vám dariť aj bude. Máte v sebe hravé, nabudzujúce energie. V práci sa stretnete so zvýšeným porozumením voči konkrétnej osobe, kde to môže byť začiatok príjemného kamarátstva. Niektorých môže prekvapiť to, že sa môže v rôznych prípadoch jednať o osobu, ktorú ste doteraz, ako sa hovorí, veľmi „nemuseli“. V láske dostanú väčší priestor spoločné aktivity a plánovanie. Nezadaní v prípade potreby uberte z príliš prehnanej infantilnosti. Zdravie – menšie boľačky rôzneho typu (viac kolená).

 

VÁHY (24.09. – 23.10.)

Príliš si toho na seba nakladáte na myšlienkovej úrovni, okliešťujete sa rôznymi možnosťami, pre ktoré sú podkladom negatívne pocity, ako sú obavy, strachy, bolesť a podobne. Preto si skúste zapracovať na tom, aby ste to presvetľovali a vyvažovali príjemnými myšlienkami, veď nie všetko musí dopadnúť len nepríjemne, takže si neťahajte do života to, čo v skutočnosti nechcete. Budete, a aj ste, veľmi šikovní, tak si dokážete na tejto úrovni nastoliť rovnováhu do takej miery, aby ste nepodliehali len tomu nepríjemnému. Vo všeobecnosti budete viac vnímať akési svoje vnútorné „anténky“ a síce intuíciu, ktorá dá o sebe vedieť. Na pracoviskách sa mrzutosť razom zmení na nadšenie, ktoré vás bude nakopávať a nabíjať každý deň. V láske a partnerstvách si zapracujete na spoločnej zhode a spoločnom nadšení i naladení. Zdravie – oblasť krížov a základnej čakry.

 

ŠKORPIÓN (24.10. – 22.11.)

Blúdite nielen svojím pohľadom, poniektorí aj srdcom i myšlienkami, akoby ste nevedeli nič predvídať a preto sa hodíte do pokojnejšej, až „vegetatívnej“ polohy. Celkovo sa vám tu však otvára priestor na zúročenie znalostí, informácií, skúseností, vnútorného vedenie a samotnej spontánnosti, preto teraz zostávajú niektoré záležitosti bez konkrétnych čŕt. Poľahky budete vedieť všetko vnímať a spracovávať, rovnako budete mať zintenzívnené rýchlejšie nasávanie nových vedomostí a to aj na úrovni učenia sa. V práci sa budete obracať šikovne, efektívne a s chytľavou istotou. Vo vzťahoch si priebežne budete meniť svoje pozície, aby ste pochopili vnímanie a pocity toho druhého, čo sa dá pokladať za niečo veľmi poučné a do budúcna zúročiteľné. Zdravie – dutiny, sliznice, oblasť čela.

 

STRELEC (23.11. – 21.12.)

Do žíl a tela sa vám vlieva veľa energie, dá sa povedať, že u niektorých z vás aj príjemne nekontrolovateľnej, takže každý z vás sa ju bude snažiť skrotiť iným sebe vlastným spôsobom. Do popredia tak pôjde výraznejšia aktívnosť. Rovnako prebudená bude sexualita. Celkovo sa stanete veselými, vtipnými, niektorí aj koketnými a v podstate, čo je hlavné, naplno si uvedomíte, že život a svet sú krásne. V práci sa bude tento týždeň opierať o komunikatívnosť, tak buďte pozorní, aby nedošlo k nejakým nedorozumeniam, ktoré budú prameniť z nepochopenia slov a kontextu vypovedaného. V láske bude pôsobiť silná fyzická, mentálna a duchovná príťažlivosť. Zdravie – oblasť krku a spodnej polovice tela.

 

KOZOROŽEC (22.12. – 20.01.)

Jednotlivé dni budete  mať na všetkých úrovniach presvetlené, čo znamená, že by sa nemalo zjaviť žiadne neznámo. Všetko potrebné dotiahnete do konca a tam, kde sa nedarilo alebo kde pre niečo boli záležitosti „zamrznuté“, budete „pustení“. Dokonca sa aj prípadné hádky, či nedorozumenia, „utrasú“, vyjasnia sa a to bez prípadných dôsledkov, či dlhodobého urazenia sa spojeného s mlčaním. V práci sa budete pohybovať a konať sebaisto, dokonca sa budete pohrávať s myšlienkou, že by ste, čo-to chceli na sebe vylepšiť alebo potiahnuť vpred (vzdelávanie, kurzy, jazyky a pod.). Vzťahy sa stretnú v bode, kde si budete rozumieť aj bez slov, všetko sa dá zvládnuť a aj to zvládnete. Bonusom je zdieľanie spoločných pocitov a radosti. Zdravie – rozprúdenie blokov, energií, chrbát.

 

VODNÁR (21.01. – 19.02.)

Pripláva k vám všeobecná hojnosť, spadá sem aj doriešenie a rozlúsknutie prípadných finančných otázok, vo všeobecnosti nájdete potrebné vysvetlenia a odhalí sa vám vidina nasledujúcich postupov a krokov. Budete družnejší, takže kolektívnosť a spoločnosť vám nebude cudzia a ani proti srsti. Chuť zabávať sa prepojíte na svojich partnerov a samozrejme, aj priateľov, takže vás čaká viacero príjemných momentov. V práci sa vám bude dariť podľa predstáv, pričom nateraz by sa nič nemalo nekontrolovane a nevysvetliteľne skomplikovať. Morálnu podporu a slovnú pomoc poskytnete človeku, ktorý sa vám vždy zdal veľmi silným a pôsobil dojmom, že si vždy so všetkým poradí. V láske bude dochádzať k rôznym posunom, čo sa vzťahuje aj pre prípad, že zvažujete založiť si rodinku. Prípadný a zdanlivý chlad si môžete zle vysvetliť, nededukujte z nededukovateľného, takže pozor na domýšľavosť a provokovanie. Zdravie – oblasť hrude, vrátane chrbtice a žalúdka.

 

RYBY (20.02. – 20.03.)

Ponúknutá vám bude pestrosť a akási „všehochuť“ jednotlivých dní. Mali ste na mysli, že vás už nie je čím prekvapiť? No, veď sami uvidíte. Vo všeobecnosti bude vo vás víriť zmes rôznych pocitov, vnemov, chutí, poznaní, ale zo všetkého si vždy vyberiete pre vás to uspokojujúce a správne a to bez prípadnej nerozhodnosti, či paniky. Pod kontrolou majte tendenciu horlivo komunikovať a to v prepojení na samotný význam a prepojenie slov. V práci sa stretnete s niečím, čo vás síce trošku v súvislosti s vašimi skúsenosťami zaskočí, no vďaka vášmu umu a vynaliezavosti sa s tým hravo a úspešne popasujete. Berte to ako výzvu, ktorá vás v tom, čo robíte, iba posilní. Láska vám ponúkne aj iný, zatiaľ nepoznaný, pohľad na veci známe, majte srdce a myseľ otvorenú. Zdravie – podráždenia rôzneho typu, slzenie, tečenie z nosa a pod.

 

Za vašu priazeň a podporu ďakuje Mária Petrovičová

Zdroj: www.zlatemoravce.info 

OKIENKO SNOV zverejňuje Majkin horoskop so súhlasom autorky Ing. Márie Petrovičovej
(kopírovanie pre iné ako vlastné potreby podlieha autorským právam)

Leave a reply

TOPlist