www.elenn-okienko.sk

08. 01. – 14. 01. 2018

 

Každý týždeň nový horoskop od Majky pre všetky znamenia…

Horoskopy od iných…

OKIENKO SNOV zverejňuje Majkin horoskop so súhlasom autorky Ing. Márie Petrovičovej
(kopírovanie pre iné ako vlastné potreby podlieha autorským právam)

 

BARAN (21.03. – 20.04.)

Nečakane sa vám bude rozbiehať všetko (práca, vzťahy, myseľ, duchovno…), čo bolo pre vás dôležité a skrz vaše oči považované za pozastavené, až nečinné, to si nájde svoj spád, rýchlosť a aj samotné tempo aktivity. Viac obozretnosti majte pri otáčaní každého eura, kde by ste sa mohli poľahky nechcene alebo pod vplyvom okolností prepočítať, majte to pod kontrolou. V práci pôjdete podaktorí čiastočne v úspornom režime, pričom očakávate potrebné impulzy práve na prebudenie. A tie prídu. Na vzťahoch sa aj vďaka úsiliu, ktoré do toho vložíte, bude energeticky pracovať. Zdravie – zuby, nos, dýchacie cesty.

 

BÝK (21.04. – 21.05.)

Vašu pozornosť upúta dianie naokolo, len pozor, aby ste sa nezaujímali viac o iných, než o seba a tých, ktorí sú pre vás dôležití. Nezamotajte sa v spleti rôznych „klebiet“ a zbytočných „poťahovaní“. V práci si pomôžete aj vďaka prípadnému samoštúdiu, čo bude výzva, alebo poradeniu sa s kolegami a ľuďmi, ktorých považujete za znalých danej problematiky. Vzťahy, či už tie partnerské alebo priateľské, sa z vášho pohľadu a cítenia stávajú komplexnejšie a pre vás viac obohacujúce. Pokúste sa veriť si. Zdravie – menšie bolesti rôzneho druhu.

 

BLÍŽENCI (22.05. – 21.06.)

Začiatok týždňa bude trochu chaotickejší a dá sa povedať, že aj nudný, no naozaj sa jedná iba o váš subjektívny pohľad. Keď svoje oči rozovriete dostatočne široko, strhne vás veľa príjemného, potešujúceho a spoločenského. Na pracoviskách sa vám zomelú pre vás kľúčové momenty (nejde o veľkosť, aj drobnosť vám môže priniesť niečo podstatné), ktoré vás správne rozozvučia a „nakopnú“. Vzťahy ako také, vrátane priateľských, buď prežívate veľmi intenzívne alebo sa tým príliš nezaoberáte a je vám to trošičku jedno. Tento nepomer sa dostáva do vyváženia. Zdravie – celková otupenosť a tráviaca sústava.

 

RAK (22.06. – 22.07.)

Každý deň preskackáte a prehopkáte s ľahkosťou a bezstarostnosťou, ktorá vám prinesie potrebnú veselosť, radosť a nateraz aj odosobnenie sa od toho, čo sa vás priamo netýka, prípadne od toho, čo vás v predošlé dni zaťažovalo. V práci budete viac  „v kurze“, čo si patrične vychutnáte. No nebuďte natoľko rozptýlení, že budete miestami zabúdať na svoje povinnosti, mohol by na to niekto poukázať. Vo vzťahoch sa stretnete so žiarlivosťou, pripomeňte si spoločné záujmy. Zdravie – pohyb, ponaťahovanie sa (prekrvenie).

 

LEV (23.07. – 23.08.)

Vedomie, že za kopcami, ktoré musíte (na úrovni myslenia, či skutkov) zdolať, sa rozprestiera niečo nové, nepoznané, prekvapujúce a neokukané, vás bude držať v potrebnej fyzickej a mentálnej kondícii. Čosi z toho, čo vás nové, či inovované očakáva, vám bude svojím spôsobom nadškrtnuté. V práci budete oplývať potrebnou silou a chuťou, pričom budete všetko robiť s príjemným entuziazmom. V láske sa začínate zamýšľať nad tým, akú úlohu v tejto oblasti zohráva šťastie, prípadne pokora. Zdravie – zakopnutia, pošmyknutia – nohy.

 

PANNA (24.08. – 23.09.)

Roztočili ste sled rôznych udalostí (hoci len na úrovni vnútornej, čiže myšlienok) a teraz by ste to najradšej stopli, lebo vás to otravuje alebo zneisťuje. Skúste vydržať, už je to v ukončovacom procese. V práci sa vo všeobecnosti nezahrávajte s ohňom a pozor na prípadné prejavy neúcty smerom k tým, ktorí si to ani za mak nezaslúžia… Niektorých z vás zaujme sprostredkovaná informácia o nejakej práci, no namiesto bezhlavého konania si radšej všetko overte. Vo vzťahoch sa spoločne budete chcieť posunúť ďalej, v oblasti časového hľadiska sa nevyhovárajte a hovorte v súvislostiach. Zdravie – hlava.

 

VÁHY (24.09. – 23.10.)

Gradovať budú rôzne návaly zmiešaných pocitov, ktoré budú pomaly ustupovať a vy sa dostanete opäť do potrebnej vnútornej kondície sprevádzanej vyvážením toho dobrého, príjemného a hrejivého. V práci sa nedajte odradiť ničím, čo sa prvotne bude javiť ako neschodné, či náročnejšie, vyrieši sa to pomerne rýchlo a ľahko, neťahajte si do myšlienok negatívnosť. Vzťahy narazia na menšie konflikty a výmeny názorov, z čoho vzíde skvelá téma na zábavu vďaka vášmu pohotovému odľahčeniu. Celkovo sa dostávate do pozície akéhosi vzchopenia sa. Zdravie – emocionálnosť.

 

ŠKORPIÓN (24.10. – 22.11.)

Každým dňom budete prechádzať s istou opatrnosťou, napätosťou, či očakávaním a keď zistíte, že sa vlastne nič nedeje,  utvrdíte sa v tom, že sú to len akési pozostatky z predcházajúceho obdobia a viac sa oddáte a otvoríte upokojeniu a nabehnutiu späť do vašich obvyklých koľají. Pracovné tempo bude na pracoviskách pozvoľné bez náznakov akýchkoľvek tlakov, neprepaste žiadne dôležité stretnutie (porada a pod.). Čo sa týka celkovo vzťahov, ste v štádiu upratávania si svojho vnútra, čím vytvoríte dostatok priestoru na rozkvet lásky, čo platí už aj pre fungujúce vzťahy. Zdravie – pokožka, uši, tvárová oblasť.

 

STRELEC (23.11. – 21.12.)

Na vaše dvere bude klopať nejedna zmena, ktorá vám prinesie pre vás to potrebné a povzbudzujúce. Záleží len na vás, čomu sa prikloníte a čo odmietnete, no svoju myseľ a vnútro majte otvorené. V práci sa prikloníte k tomu, že sa nedáte vyviesť z miery a ku všetkému a ku každému budete pristupovať férovo a zodpovedne. Vzťahy sa prehupnú pre vás do zatiaľ málo známej (individuálne) formy (prevedenia), ktorá vám preukáže svoj potenciál, do čoho sa aj so svojimi „polovičkami“ s chuťou „zahryznete“. Vo všeobecnosti vám pomôže pohľad zblízka. Zdravie – ústna dutina, môže vyskočiť pálenie záhy.

 

KOZOROŽEC (22.12. – 20.01.)

Neuzatvárajte sa do svojho sveta až do úplného zakuklenia a nechajte si otvorené obzory na prijímanie potrebných informácií, náznakov ako v oblasti pracovnej, tak i súkromnej. Úplné „vytesnenie“ sa od okolia by ste následne museli svojím spôsobom akosi dobiehať. V práci sa stretnete s intenzívnejším komunikovaním, pričom niekto u vás svojimi problémami vzbudí istú dávku súcitu, vďaka čomu si budete vážiť to, čo máte. Vo vzťahoch sa pokúste vzájomne sa nezanedbávať, niekedy pozorné vypočutie toho druhého urobí divy. Zdravie – spodná časť tela.

 

VODNÁR (21.01. – 19.02.)

Celkovo sa vám to bude na viacerých stranách kopiť, no s istou dávkou trpezlivosti a odhodlania všetko zvládnete podľa individuálnej potreby a prístupu k daným vyskočeným záležitostiam. Čo sa týka práce, energeticky sa pracuje na vašom intenzívnejšom a ľahšom prepojení na ďalších ľudí – kolegov a naopak kolegov smerom k vám, čo sa odrazí na zlepšení vzťahov v kolektíve a posilnení vašich silnejších stránok. Vo vzťahoch pôjde do popredia celkové vnímanie sily slova rodina ako aj jej význame v reálnom bytí a žití. Nezadaných bude silno priťahovať osoba ich úplného opaku. Zdravie – žily, cievy, ťahanie, oťaženie.

 

RYBY (20.02. – 20.03.)

Zistíte, že nech si vyberiete cestu vpravo alebo vľavo, obe sa v istom bode stretávajú a privedú vás k rovnakému miestu, pocitu, výsledku, čo však nie je na škodu, svoje opodstatnenie to určite v tejto dobe pre vás má. Váš pokoj a nemlátenie rukami okolo seba naznačuje, že všetko, čo sa deje, s pokojom prijímate, lebo viete, že to v konečnom dôsledku je súčasťou vašej cesty, ktorá sa do budúcna, samozrejme, môže meniť. Vo vzťahoch sa vrátite k ich základom, ktoré sú silné a cez seba a vlastné vnímanie niektoré, podľa vás slabšie, miesta posilníte. Nezadaných môže niečo prekvapiť v prepojení na expartnerov. Zdravie – posilnenie duchovna, oblasť hrude.

 

Za vašu priazeň a podporu ďakuje Mária Petrovičová

Zdroj: www.zlatemoravce.info 

OKIENKO SNOV zverejňuje Majkin horoskop so súhlasom autorky Ing. Márie Petrovičovej
(kopírovanie pre iné ako vlastné potreby podlieha autorským právam)

Leave a reply

TOPlist