www.elenn-okienko.sk

14. 11. – 20. 11. 2016

 

Každý týždeň nový horoskop od Majky pre všetky znamenia…

Horoskopy od iných…

OKIENKO SNOV zverejňuje Majkin horoskop so súhlasom autorky Ing. Márie Petrovičovej
(kopírovanie pre iné ako vlastné potreby podlieha autorským právam)

Budem rada a aj Majka, ak napíšete dole do komentára, ako Vám pomáhajú Majkine horoskopy…
Ďakujeme…
:)

 

BARAN (21.03. – 20.04.)

Čaká vás emocionálne vypätie, ktoré povolí, ak o daných veciach budete rozprávať. Napriek tomu, že vo všeobecnosti neradi robíte ústupky, skúste to, uvidíte, že nejde o nič strašného, za ten pocit to rozhodne bude stáť. Pracovná morálka u vás síce trošku poľaví, no nie natoľko, aby ste stratili svoju povestnú ostražitosť. Vzťahy vám prinesú určitú nervozitu, ktorú bude pomerne náročné zvládať, všetko vás bude vytáčať a to aj neopodstatnené záležitosti. Nezadaní by si mali dobre premyslieť, koho z dvoch potencionálnych partnerov vlastne v skutočnosti chcú. Oboch/obe za nos neťahajte, inak sami skončíte naprázdno. Prihliadajte na osobnosť ľudí, s ktorými sa budete stretávať. Peniaze si nasilu nepritiahnete. Zdravie – pozor na zaťaženie pečene.

 

BÝK (21.04. – 21.05.)

Váš rozum pôjde v tomto týždni natoľko do popredia, že potlačíte akýkoľvek prejav slabosti alebo akýkoľvek pocit, ktorý by sa mal priblížiť k empatii. Porastie vám sebeckosť, tak s ňou pekne bojujte. V práci nesadnite na lep človeku, ktorý si nejaké konkrétne veci vykonštruuje, buďte obozretní a predvídaví. V láske sa na vás, napriek vašej uzavretosti, usmeje šťastie, čo platí aj pre zadaných a zároveň aj osamelých. Postavte sa tejto výzve, jej záver vyzerá pre vás veľmi snubne. V spleti rýchlo plynúcich dní nezabúdajte na svoju rodinu a priateľov, ktorí vám inak nedostatok vašej pozornosti budú patrične vyčítať. Čo sa týka peňazí, kroťte svoje hazardérske vášne, nech sa jedná o čokoľvek. Zdravie – spánky, zátylok, hlava.

 

BLÍŽENCI (22.05. – 21.06.)

Akosi sa pred ostatnými vyťahujete, chcete mať stále „navrch“ a to aj napriek tomu, že s vami nikto nesúťaží, jednoducho radi ohurujete a nedočkavo očakávate príval pochvál. Keď napredujete, robte to hlavne pre seba a nie kvôli ostatným. Láska sa s vami trošku zahrá a to vďaka vašej fantázii, ktorá si sama naskladá, čo uzná za vhodné. Pri pocitoch neistoty tradične voľte komunikáciu. Nezadaní budú prepadať ľutovaniu sa, čo vás pre opačné pohlavie spraví energeticky neviditeľnými. V pracovnej sfére si dávajte pozor na menšie „prešľapy“ a

zároveň aj na úrazy, ktoré by vám značne znepríjemnili deň. Pred priateľmi sa nevyhovárajte, hrajte s nimi čistú hru, zahmlievanie nepomôže. Peniaze – priťahujte si ich vďaka afirmáciám. Zdravie – uši, sluch (zatečenie, maz, šum a pod.).

 

RAK (22.06. – 22.07.)

Tak veľmi by ste chceli niečo vo svojich životoch zmeniť, až to bolí, čokoľvek, len nech sa niečo hýbe. Na prirodzene dané zmeny si však musíte počkať s poriadnou dávkou trpezlivosti, všetko umelo nastolené vám veľmi rýchlo stroskotá a to o to viac, ak bude zmena uskutočnená nesprávnym spôsobom alebo v nesprávnom smere. Vzťahy sa vám pekne ukážu v pravom svetle a bude potrebné na sebe trochu popracovať. Slobodní by si mali konečne prestať niečo nahovárať, a síce, že ste pre opačné pohlavie až príliš dobrí. Stretnete zopár nepríjemných ľudí, preto majte v rukáve zálohu na nejakú tú únikovú cestu alebo slušné vytratenie sa z dosahu tejto osoby. Peniaze – prílišná kontrola každého centu brzdí ich narastanie na účte. Zdravie – prsia, oblasť hrudníka.

 

LEV (23.07. – 23.08.)

Svoje očká si popasiete na jednej osôbke, ktorá vás zaujme viac, než si budete schopní pripustiť, nasávajte túto silnú energiu, ktorá sa nazhromaždí vďaka obojstrannej sympatii. V týchto dňoch nič nerobte vo veľkom, trošku sa uskromnite, bude to efektívnejšie. Vo vzťahoch narazíte na stenu, o ktorú si poriadne otlčiete hlávku, skúste nad tým popremýšľať, či ste náhodou k jej vystavaniu neprispeli aj vy sami. Osobne viete, ako ísť na partnera, tak ten múr rýchlo zbúrajte. Láskychtivé osôbky sa stretnú so silnou príťažlivosťou, cit tam však nateraz nehľadajte. Práca vám prinesie menšie zadosťučinenie, tešte sa z toho. Čo sa týka peniažkov, budete ich mať presne toľko, koľko ich budete potrebovať, vyjdete na cent. Zdravie – nohy, konkrétne píšťaly.

 

PANNA (24.08. – 23.09.)

Začnite všetko konečne pomenúvať tými správnymi slovami, vaše okolkovanie už nikoho nezaujíma a ani nebaví, preč s nudou a ku všetkému sa postavte vecne. Máte tendenciu potiahnuť to na úspešných „uspávačov hadov“. Neberte to v zlom, len trošku „kopnite do vrtule“ a preberte sa z predčasnej hybernácie (zimného spánku). V práci sa budete musieť

čo-to doučiť alebo preškoliť sa. Čaká vás však aj príjemné osvieženie mimo stereotypu, nevylučujú sa ani kolektívne „žúrky“. Láska vás bude krásne hriať a zalezie vám priamo pod kožu, tak majte srdcia otvorené, lebo Amor nezvykne klopať. V dlhodobejších vzťahoch pozor na chvíľkové očarenie inou osobou. S peniazmi nenakladajte ľahkovážne. Zdravie – kašeľ, podráždené hrdlo, smrkanie.

 

VÁHY (24.09. – 23.10.)

Nehľadajte vysvetlenia na jednotlivé stavy, ktorými prechádzate, jednoducho ich berte ako svoju súčasť a oni sa razom vytratia a vy budete zasa fit. Nevzťahujte na seba problémy iných, nie ste teraz dosť silní, aby ste takú váhu utiahli. Práca vás v týchto dňoch baviť nebude, no premôžte sa, inak si niekto vašu nezainteresovanosť všimne a vysvetlí si ju po svojom. Vzťahy, ktoré sa už rátajú na mesiace a roky, trošku ochladnú, no snažte sa, aby úplne nezhasli, bola by to škoda. Dámy a páni, ktorí stále hľadajú svoju povestnú „polovičku“, by sa mali rýchlo popasovať s „odťažitosťou“ a hanblivosťou, inak prepasiete zaujímavú príležitosť na zoznámenie sa. Peniažky nenechajte polihovať kade-tade. Zdravie – zimomravosť.

 

ŠKORPIÓN (24.10. – 22.11.)

Vaša roztomilosť prispeje k tomu, že vo vašej spoločnosti sa bude každý nezávisle od pohlavia doslova roztápať, nevylučujem ani nepriamy, či priamy boj – súboj o vašu pozornosť a priazeň. Nič nenechávajte na náhodu, hlavne, čo sa týka vašich pracovných povinností, buďte v strehu a nápomocní aj mimo pracovnú dobu, nadradení vás vyzdvihnú a ocenia, čo vždy poteší. V dlhodobejších vzťahoch budú niektorí z vás (tí nerozhodnejší) prehodnocovať, či je pre vás vhodné v tomto vzťahu zotrvať naďalej, vzpierate sa totiž všetkému, čo vás s konkrétnou osobou spája. Nenechajte si vyfúknuť niekým iným objekt vašej túžby, konajte, čo platí prioritne pre slobodných. Peniažky – maličkosťami prekvapíte svojich najbližších. Zdravie – pocit ťahania k zemi (balans, hrbenie, zakopávanie – symbolika uzemnenia).

 

STRELEC (23.11. – 21.12.)

Je ťažké nájsť spokojnosť, ktorá by vám vydržala dlhšie, než len pár dní. Všetko je o vás a vo vás, takže, ak ste už unavení sami zo seba, pomôžte si tým, že si všetko pomenujete správne a prestanete si niečo nahovárať. Vaši kolegovia/yne budú značne nervózni, vrátane vás, čo pramení z celkového dusna, ktoré nad prácou visí, roztopte to miernym humorom, pozitívnou energiou a intenzívnejším pracovným nasadením. Láska je láska a voči nej je každý slabý, sami budete mať s tým čo do činenia. V manželstvách popracujte na kompromisoch, ktoré momentálne teraz z trucu odmietate robiť. Vo všeobecnosti sa držte spravodlivosti. Finančná kríza na vás nečíha. Zdravie – srdce (bodanie, ťahanie a pod.).

 

KOZOROŽEC (22.12. – 20.01.)

Keď sa budete cítiť neisto aj vďaka pochmúrností dní, stavte na farby, čo sa týka vášho oblečenia, spestrite si a spríjemnite každý deň, vedľajším bonusom budú pochvalné slová a ostražité pohľady. Momentálne sa v práci nebudete cítiť isto, no ničoho sa neobávajte, vaša stolička sa triasť nebude, hlavne si to svojimi myšlienkami nepritiahnite. Rozdiely, ktoré po dlhšej dobe v partnerstvách pocítite, sú obojstranné. Je to prirodzené, pretože všetci sa odstupom času profilujeme, no u vášho znamenia to bude hlavne o milo prekvapivých momentoch a zmenách. Nezadaní by nateraz mali zabudnúť na akýkoľvek umelý „lov“, bude to neefektívne. Eurá vás v tomto týždni nebudú obchádzať. Zdravie – zhoršenie sa nejakých bolestí.

 

VODNÁR (21.01. – 19.02.)

Až príliš sa chcete na niekoho, koho obdivujete, podobať, no vy nikoho nepotrebujete kopírovať, ani čo sa týka vizuálu, ani samotného prezentu, či gest. Určite si zachovajte svoju vlastnú prirodzenosť, ktorá je naozaj šarmantná. Chlapi by nemali hrať na egá a nadradenosť, ženy na afektovanosť, iba to okolie zmätie a vy si tým nijako nepomôžete, skôr naopak. V pracovnej sfére budete musieť preklenúť jeden drobný problém, ktorý sa zjaví akoby odnikiaľ, nepodceňte silu tejto záležitosti. Vzťahy prinesú prekvapivé príležitosti a časové možnosti na dlhšie spoločne strávené chvíle, nepremárnite ich, využite ich naplno, čo platí aj pre tých (slobodných), ktorí už nadviazali čerstvý kontakt s príjemnou osôbkou. Majetkami sa nechváľte, je to nevhodné. Zdravie – vyvrtnutia, pomliaždeniny, menšie boliestky.

 

RYBY (20.02. – 20.03.)

Keď si s niekým podáte ruku a spečatíte tým akúsi dohodu, či prímerie, alebo iný aspekt tohto gesta, snažte sa to potom aj všetko dodržať v rámci vypovedaných slov. Nehrajte sa na silných pred blízkymi, ktorí najlepšie vedia, akí ste krehkí. Tam si môžete dovoliť trošku popustiť a nehrať to na „tvrďasov“, ktorými vo svojej podstate nie ste. Všetko ťaživé a ubolené dajte zo seba von. Práca vám prinesie niečo nečakané, čo bude súvisieť jedine s vaším osobným rozhodnutím. Niektoré vzťahy zamrznú, iné sa o čosi pohnú, záleží to práve od vás a od vašej nálady, no všetko môžete zmeniť, ak sami chcete. Nezadaní by si nemali nahovárať niečo, čo nie je pravdivé, bude to menej bolieť. Partner v oblasti financií teraz „zahviezdi“ viac než vy. Zdravie – prekyslenie organizmu (strava).

 

Za vašu priazeň a podporu ďakuje Mária Petrovičová
Zdroj: www.zlatemoravce.info

OKIENKO SNOV zverejňuje Majkin horoskop so súhlasom autorky Ing. Márie Petrovičovej
(kopírovanie pre iné ako vlastné potreby podlieha autorským právam)

 

Leave a reply

TOPlist