www.elenn-okienko.sk

07. 05. – 13. 05. 2018

 

Horoskopy od iných…              Pohladenie duše – Obrazy, ktoré Vám pohladia dušu   

OKIENKO SNOV zverejňuje Majkin horoskop so súhlasom autorky Ing. Márie Petrovičovej
(kopírovanie pre iné ako vlastné potreby podlieha autorským právam)

 

BARAN (21.03. – 20.04.)

Obklopenie tichom vám prospeje, čas rozjímať vždy padne vhod, myšlienky sa utriedia, srdce sa utíši a duša pookreje. Do popredia pôjdu vaše základné zmysly ako je zrak, sluch, čuch a aj cit, skrátka, budete vnímavejší k maličkostiam, ktoré si človek v zhone a ruchu neuvedomuje. V práci vsadíte na sebaistý pohyb a konanie, čím neprivoláte na seba žiadnu pochybnosť. Vo vzťahoch sa vám vytvoria, obrazne povedané, dva vnútorné – pocitové „brehy“. Jeden stelesňuje to, po čom túžite a druhý to, ako konáte. Po ich prepojení, čo sa dá zvládnuť, nastane príjemný pocit s potešujúcimi výsledkami. Financie – nesťahujte sa do seba myšlienkami neistoty. Zdravie – pohyb, prečistenie, detox.

 

BÝK (21.04. – 21.05.)

Ste si natoľko istí sami sebou, že v niektorých prípadoch sa pustíte do menšieho riskovania, popri tom však nezabudnite na to, že sa „tancovanie na tenkom ľade“ nie vždy vypláca, tak si pripomínajte určité istoty, ktoré ste v živote nadobudli a máte. V práci sa prípadné šumy a ruchy, ako aj búrlivosť, utíšia, čím sa vytvorí skvelý základ na to, aby ste mohli pokračovať vo svojej práci, vytesnia sa aj všetky rušivé a rozptyľujúce elementy. Vzťahová rovina sa oživí vďaka tomu, že spolu s týmto ročným obdobím odchádza opakujúca sa, pre niektorých aj ubíjajúca, stereotypnosť. Financie – doprajete si potešujúce maličkosti, ktoré budú na úžitok aj vašej rodine. Zdravie – posilnenie spodnej polovice tela (duchovná úroveň), „mravenčenie“, ťahanie.

 

BLÍŽENCI (22.05. – 21.06.)

Rozkolísali ste sa a naštartovali k tomu, že ste viac aktívni a to v každom smere. Zároveň „rozpumpujete“ svoje telo, čo sa prejaví na vašej celkovej spokojnosti, za čo vám okolie bude skladať rôzne poklony a komplimenty, jednoducho – budete žiarivejší a sviežejší. Pokiaľ ste sa obávali niečoho, čo je naviazané na vašu prácu (kolegovia, nadriadení, zmeny a pod.), či už opodstatnene alebo len na základe pocitu, či tušenia, tak práve v týchto dňoch sa to preukáže a zároveň aj vyčistí. V podstate sa vytesní všetko pre vás ťaživé a vy si spokojne môžete ďalej pokračovať vo svojej pracovnej náplni. Vzťahy prinesú rozkvet. Financie – poteší nečakané nájdenie „zapatrošených“ drobných. Zdravie – pokožka, vlasy, nechty.

 

RAK (22.06. – 22.07.)

Z každej strany budú k vám prichádzať vtieravé vnemy nepokoja, podráždenosti, nervozity, no všetko to vďaka správnemu „predýchaniu“, mysli a sily srdca dokážete spracovať a vytesniť, takže si môžete sami zabezpečiť krásny a pokojný týždeň. V práci môžu nastať  medzi určitými ľuďmi konflikty, čo môže na pocitovej úrovni „liznúť“ aj vás, v tomto prípade si uľavíte vďaka prosbe vyslanej anjelom o pomoc v smere vášho upokojenia. Vzťahy sú vždy o dvoch ľuďoch, to už dávno nie je žiadnou novinkou a keď to viete, tak sa podľa toho aj riaďte, nebuďte príliš sebeckými a dupkajúcimi, dajte svoj priestor na prejavenie sa aj svojim „polovičkám“. Financie – majte pri nákupoch pod kontrolou peňaženky a výdavky. Zdravie – celá oblasť hlavy (otupenosť, bolestivosť, „točáky“).

 

LEV (23.07. – 23.08.)

V tomto týždni bude ešte doznievať všetko, čo si sami definujete ako nepríjemné. Nastáva však zlom a objavuje sa priestor pre všeobecné zmeny. Isté veci sa jednoducho uzavrú a vy sa ocitnete na novej štartovacej línii, správne uchopíte prichádzajúce príležitosti a možnosti. V práci sa posuniete opäť o krok ďalej, no majte kontrolu nad komunikáciou, v rámci ktorej vám môžu vyletieť nevhodné slová, alebo vzhľadom k danej situácii až príliš tvrdé, platí to aj smerom k sebe, kolegom a nadriadeným. Vzťahy sa ocitnú v stave zauzlenia, no postupne sa táto niť začne rozmotávať a všetko sa preukáže v čistých líniách, čo prispeje k vašej spokojnosti aj v tejto oblasti. Financie – „príchod“ a „odchod“ peňazí podľa osobnej potreby. Zdravie – celkové zharmonizovanie a vyrovnanie bytostného rozhodenia.

 

PANNA (24.08. – 23.09.)

Budete mať nábeh k sebe, aj k samotnému životu pristupovať až príliš vecne a racionálne, čím sa nechtiac ochudobníte o všetko farebné, prekvapivé, milé a spontánne. Takže, dajte priestor aj tým veciam, ktoré niekedy považujete za rozptyľujúce alebo menej významné a uvidíte, že sa menšími prekvapeniami môžete dostať do stavu radosti a naplnenia. V práci sa to bude hemžiť kreativitou, dobrou náladou a aj vhod padnúcim humorom, ktorý vás aspoň trochu uvoľní a zbaví akejsi „našponovanosti“. Dýchajte, usmievajte sa, tešte sa a všetko pôjde schodnejšie. Vo vzťahoch sa veľmi rýchlo a efektívne v každom smere dopracujete k spoločnému a kupodivu aj rovnakému názoru, takže zvládnete ukážkovú partnerskú spoluprácu. Financie – nečakaný prísun menšej čiastky. Zdravie – alergie, dutiny, chrbát.

 

VÁHY (24.09. – 23.10.)

Síce budete na viacerých úrovniach podľa vás blúdiť, no nebuďte smutní, je to len krátkodobá záležitosť, ktorá razom pominie a vy opäť budete cítiť pod nohami pevnú pôdu, o ktorú sa môžete v prípade potreby úplne zaprieť. Napriek tomu, že v práci bude v tomto týždni potrebná rýchla a efektívna rozhodnosť, nepocítite žiadny stres ani tlak, budete konať rozvážne a dá sa povedať, že aj bez zaváhania, ktoré by mohlo byť pre prílišných „pracantov“ skvelou príležitosťou ako na seba poukázať. Nedovoľte tým, podľa vás, nesprávnym ľuďom, aby sa po vás „viezli“. V láske vás čakajú príjemné spoločné chvíle plné nových zážitkov. Financie – určte si pri míňaní peňazí prioritu, na čo pôjdu. Zdravie – únava, „oťapenosť“, ospalosť.

 

ŠKORPIÓN (24.10. – 22.11.)

Chcete byť elegantnými pánmi každej situácie, no je zaujímavé, že nechcete vyčnievať a upriamovať na seba prehnanú pozornosť, ale zároveň nechcete zostať ani v tieni, či              v zabudnutí. Naháňať vás bude celková vnútorná rozporuplnosť, v ktorej budete hľadať, aj nájdete, potrebnú vyváženosť, ktorá by vašu osobu nijako nevykoľajovala. V práci budete riešiť rozpis dovoleniek, či nejakého voľna, nezabudnite, že dohodnúť sa dá na všetkom, samozrejme, aj bez zbytočného „teátra“, či rozruchu, chce to chladnú hlavu. V láske, často aj pri komunikácii s ľuďmi, sa spoliehate na svoj šarm, ktorý však nebude v týchto dňoch príliš efektívny, preto bude musieť nastúpiť akási vynaliezavosť. Tak teda, ukážte sa. Financie – budete čakať na nejaké vyjadrenie. Zdravie – oblasť 2. čakry.

 

STRELEC (23.11. – 21.12.)

Vaše priateľské naladenie bude tááááák príjemne chytľavé, že všade, kde sa zjavíte, budete šíriť „ľúbivé“ energie, ktoré razom odklonia mysle ľudí od problémov a rôznych nezmyslov. Nudné dni medzi štyrmi stenami vám nehrozia, stále budete vyhľadávaní, telefón bude pípať a zvoniť, ste zdrojom energie, o ktorú sa radi a s ľahkosťou podelíte. Nevyjasnené veci v priateľských vzťahoch dajte do poriadku, pôjde to teraz celkom ľahko. V práci sa vyhnete stresu a v každom smere budete prínosnými, dajte si však väčší pozor na dôležité termíny a to aj v súkromnom živote. V partnerstvách sa môžu vynoriť úsmevné dvojzmysly, no pozor, kde sa nimi budete vzájomne „obdarúvať“, u niektorých z vás nevylučujem stále vykúkajúcu žiarlivosť. Financie – trochu si teraz na nich „posedíte“, budete ich ťažšie púšťať. Zdravie – končatiny.

 

KOZOROŽEC (22.12. – 20.01.)

Najradšej by ste šli na povestný koniec sveta? Chcete toho veľa zažiť, vidieť, no pritom si uvedomujete svoje mantinely, ktoré vám to neumožňujú. Netlačte na seba, ani na situácie, či okolnosti, veď obdobie leta ešte len prichádza a postupne si budete aj vy dopriavať, čo vám bude prinášať radosť a uspokojenie. Nedočkavosť, ako taká, bude s postupujúcimi dňami slabnúť a vy sa opäť dostanete do stavu pokoja. V práci budete o čosi viac zaneprázdnení, preto si ani v podstate neuvedomíte, ako vám celý pracovný týždeň poľahky ubehne. Celkovo (práca, jazda, dané miesta…) dodržujte všetky dané predpisy kvôli prípadným sankciám, či menším nepríjemnostiam. Vo vzťahoch ste na rovnakej úrovni – bok po boku. Financie – pri platbách pozor na správnosť údajov, ušetríte si vybavovačky navyše. Zdravie – oblasť 1. a 2. čakry.

 

VODNÁR (21.01. – 19.02.)

Rozhojdalo sa u vás celkové šťastie, ktoré vás bude jednotlivými dňami sprevádzať, no zbytočne však nepokúšajte, iba si vychutnávajte, ako sa vám všetko a všade bude pekne skladať, riešiť, meniť a pod. Na pracoviskách sa dopracujete aj k veciam, ktoré dlhšie ležali ladom alebo boli naviazané na niečo iné, čo sa v tomto období opäť pohlo alebo spustilo. V partnerstvách k vám bude prehovárať láska, ktorú k sebe cítite a to nezávisle od toho, ako dlho už tvoríte pár. Podporou bude aj samotná zelená farba, ktorá energiu srdca iba podporí. Financie – môže sa podariť niečo, čo dlhšie stagnovalo, napr. predaj nehnuteľnosti a pod. Celkovo budete na každej úrovni ožívať. Zdravie – povrchové ranky.

 

RYBY (20.02. – 20.03.)

„Pracne“ sa dopracujete k niečomu, poctivo si všetko vypracujete, vybeháte, vybavíte a napriek tomu máte pocit, že v nejakom slova zmysle zaháľate. To snáď nie, buďte na seba hrdí, vážte si seba a aj to, čo ste dokázali, dokazujete a aj dokážete, takže sa v hlave „prehoďte“. Vo mnohých veciach vám to pomôže a zároveň sa „pustíte“ sami seba, aby ste v napredovaní postupovali a pokračovali. O čosi viac váš môžu potrápiť úradné záležitosti a prípadné „zádrhely“, ktoré môžu vyskočiť, no pri vašej snaživosti a znalosti aj v tomto smere vybavíte všetko k svojej spokojnosti. V práci majte pod kontrolou celú korešpondenciu. Vo vzťahoch to bude o menších výčitkách, nedajte, aby rástli viac, než je to nutné. Financie – rozladí vás nečakaný vyšší výdavok. Zdravie – koordinácia, chôdza – zakopnutia a pod.

 

Za vašu priazeň a podporu ďakuje Mária Petrovičová

Zdroj: www.zlatemoravce.info 

OKIENKO SNOV zverejňuje Majkin horoskop so súhlasom autorky Ing. Márie Petrovičovej
(kopírovanie pre iné ako vlastné potreby podlieha autorským právam)

Leave a reply

TOPlist