www.elenn-okienko.sk

13. 03. – 19. 03. 2017

 

Každý týždeň nový horoskop od Majky pre všetky znamenia…

Horoskopy od iných…                Ročný horoskop 2017 od Majky 

OKIENKO SNOV zverejňuje Majkin horoskop so súhlasom autorky Ing. Márie Petrovičovej
(kopírovanie pre iné ako vlastné potreby podlieha autorským právam)

 

BARAN (21.03. – 20.04.)

Sebaistota a pocit, že všetko, čo sa nezmyselne točilo a motalo, sa konečne ako tak ustálilo, vám dodá potrebný pocit upokojenia a stlmenia sa. Veľa situácií, ako aj samotných záverov, či „vyvŕbení“ vám konečne bude dávať svoj správny zmysel, podľa čoho sa budete môcť zariadiť a z čoho budete môcť vychádzať. Vo vzťahoch rovnako zavládne vyrovnanosť a väčšia pohoda, čím sa budete môcť viac sústrediť na seba a na veci potrebné. Nezadaní by sa predsa len mohli pokúsiť aspoň na skúšku vyjsť zo svojej komfortnej zóny a trochu zariskovať. V práci narazíte na niečiu nespokojnosť, čo vás poriadne zmätie. Zdravie – hrudník.

 

BÝK (21.04. – 21.05.)

Býčia pýcha a povýšenosť sa bude intenzívnejšie „klať“ s osobami, kde sa budete cítiť v ohrození. Nemáte príliš radi ani sokov a ani žiadnu inú konkurenciu a tak to týmto zástupcom dáte poriadne najavo. Zložitejšia situácia nastane okolo štvrtka, budete sa musieť vyjadriť k neľahkej záležitosti, nuž si poriadne premyslite, čo vyslovíte, ste totiž ostro sledovaní. Vo vzťahoch sa viac prikláňate k tomu, čo vám našepkáva rozum, no pokúste sa to niekedy vykompenzovať predsa len hlasom svojho srdca, neochudobňujte sa o tieto príjemné pocitové pochody. V práci choďte ruka v ruke s odhodlaním a profesionalitou. Zdravie – rôzne opuchy, zdureniny.

 

BLÍŽENCI (22.05. – 21.06.)

Váš účelovo používaný chlad a odstup síce pôsobí odstrašujúco, tak, ako ste chceli, no na strane druhej od vás nechtiac „odháňa“ aj ľudí, ktorí vás zbožňujú, tak to príliš nepreháňajte. Viac si budete zakladať na financiách, ktoré sa budete snažiť mať úplne pod kontrolou – prepočítavanie, počítanie a kalkulovanie môže viesť k nepúšťaniu peniažkov do obehu a tým spôsobíte zamrznutie ich prítoku a očividnému hromadeniu. Plynie z toho len jedno, sem-tam si pokojne môžete dopriať menšie veci bez výčitiek. Vo vzťahoch pocítite pozitívny a výrazný posun vpred. Nezadaní by mali viac ohurovať svojou osobnosťou než matériou. V práci sa vám bude dariť. Zdravie – hlava, nohy.

 

RAK (22.06. – 22.07.)

Hľadanie akéhosi zdroja sily je u vás vždy neúspešné, možno ste ho len nehľadali v sebe samotných. Presne tak, vy sami ste si hnacím motorom, no netreba zabúdať na potrebný oddych. V tomto týždni budete obklopení silnou energiou, ktorá sa postará o rozlúsknutie každého problému, zároveň budete skvelo vplývať aj na ľudí, s ktorými budete prichádzať do kontaktu. V súkromí sa budete tešiť s partnerom zo vzájomnej prítomnosti a v práci vám rozhodne pomôže sila, rozvaha a pokojné myslenie. Prichádzate do obdobia, kde sa posilňuje a zosilňuje vaše vnútorné vnímanie, cítenie a intuícia, spolupracujte so sebou. Zdravie – citlivosť (fyzická aj duchovná).

 

LEV (23.07. – 23.08.)

Napriek tomu, že nebudete vidieť do diaľky, čo znamená, že vaša vzdialenejšia budúcnosť je pre vás nečitateľná, nemusíte sa obávať. Sústreďte sa plne a odhodlane na prítomnosť, pri vyskakujúcich menších problémoch nájdete rýchle riešenia, čím sa vám pletky prestanú hromadiť. V prípade potreby vám pomôže ticho a náhľad do svojho vnútra, neklamte sa a vo všetkom buďte k sebe úprimní, tým sa blížite k pochopeniu niečoho, čo týmto spôsobom konečne vo svojom živote zmeníte, či zaženiete. V práci a v súkromí sa pripravte na to, že sa ocitnete v pozícii odpovedajúceho, budete zaplavení otázkami rôzneho druhu. Zdravie – oblasť prvej a šiestej čakry.

 

PANNA (24.08. – 23.09.)

Tvrdíte, že dokážete poľahky vykľučkovať z každej situácie, nezávisle od stupňa jej závažnosti a zložitosti. Budete mať jedinečnú možnosť preukázať to v skutočnosti. Pre vás sa v týchto dňoch stanú jednotlivé situácie, ale aj ľudia, ťažko čitateľnými a predvídateľnými, budete sa musieť spoľahnúť prioritne na svoje inštinkty a improvizáciu. Univerzálne máte vhodný čas na utíšenie sa, rozjímanie, ale aj študovanie. V práci bude apelované na vašu ľudskosť a tak budete môcť pomôcť tam, kde sa to iným nepodarilo dotiahnuť do konca. V partnerstvách nepodceňujte komunikáciu. Nezadaní výraznejšie zaujmú. Zdravie – pokožka, odreniny, škrabance a pod.

 

VÁHY (24.09. – 23.10.)

Karta vyobrazujúca horu pokrytú snehom pre vás symbolizuje univerzálne zamrznutie vecí a zároveň náročnejšie zdolávanie prekážok, ktoré na ceste za svojím cieľom musíte zdolať. Neberte to nevyhnutne ako niečo zlé a negatívne, práve naopak, pokúste sa v tom nájsť určitý zmysel a význam, pre niečo ste tomu predsa len vystavení. V partnerstvách sa pokúste účelovo nerýpať a nevyhľadávať akúsi formu ventilu. Nezadaní by nemali nič „siliť“. Na pracovisku si dávajte pozor na všetko, čo nechcete, aby sa dostalo až k šéfovi. Hľaďte si výhradne svojho a snažte sa pracovať zodpovedne. Nepodceňujte silu afirmácií. Zdravie – oblasť tretej čakry.

 

ŠKORPIÓN (24.10. – 22.11.)

Vaše nie príliš pokojné naladenie bude citeľné v energiách, ktoré okolo seba šírite, potom sa nečudujte, že si budete priťahovať ľudí, ktorí sa dajú zadefinovať ako komplikované povahy. Miera výskytu prípadných hádok, škriepok, či dokonca výbuchov, je preto veľmi vysoká. V prípade, že nedokážete svoje vnútro a prejavy držať pod kontrolou, radšej sa vyhýbajte väčším skupinkám ľudí. Vo vzťahoch si uvedomíte, akú silu a čaro prinášajú samotné kompromisy, ku ktorým pristúpite. Nezadaných budú lákať „zlí/é“ chlapci/dievčatá. V práci nepodceňujte silu svojich vedomostí, nedajte sa ničím a nikým vykoľajiť. Zdravie – vyrovnanosť, hlava.

 

STRELEC (23.11. – 21.12.)

Ste obklopení vibráciami a silou Šťasteny, ktorá vás bude sprevádzať každý deň. Rozcítenejšie srdce bude naklonené ľuďom s pohnutým osudom, kde sa rozhodnete pomáhať minimálne podporou a počúvaním. Posilnené budú vo všeobecnosti všetky vaše pozitívne charakterové črty, vrátane tých, ktoré u seba vnímate ako deficitné. Vo vzťahoch budete všetko preciťovať výhradne srdcom. Nezadaní majú vyššiu šancu niekoho stretnúť. V práci sa vám prípadné „prešľapy“ budú vyhýbať, preto u vás pôjde všetko ako po masle. V súkromí nezabúdajte na svojich rodičov, starých rodičov a tých, ktorí sú dôležitou súčasťou vášho života a ktorí k tomu, kým a kto ste, prispeli svojou troškou. Zdravie – bedrá, panva, kríže.

 

KOZOROŽEC (22.12. – 20.01.)

Nepodceňujte silu všeobecného prehľadu, snažte sa držať v tomto smere svoje tempo, už čoskoro budete môcť všetky svoje vedomosti a znalosti nielen uplatniť, ale aj predviesť tým, ktorí túto sféru podceňujú. Napriek tomu, že budete zahádzaní zoznamom povinností, ktoré na vás čakajú, budete mať dostatok času na seba a svojich milých. Rýchla orientácia bude pre vás priam nevyhnutnosťou práve v práci, kde sa nejaké veci pohnú vpred. Pri posúvaní dôležitých informácií zachovajte ich význam, inak sami budete obvinení z prípadného zlyhania, či popletenia podstaty veci. V láske budete napredovať správnym smerom. Zdravie – zrak, hlava.

 

VODNÁR (21.01. – 19.02.)

Pocit víťazstva je veľmi sladký, užite si ho, ale nemali by ste vďaka nemu živiť svoje ego natoľko, že vám prerastie cez hlavu. Skromnosť je vždy na mieste, a to aj v prípade, ak sa vám darí a ste spokojní. K univerzálnemu zakotveniu a zastabilizovaniu sa ste v tomto období veľmi blízko, otázne je, či naozaj o to stojíte alebo stále prevyšuje a vo vás naďalej víťazí vaša dobrodružná časť povahy. V partnerstvách vytesnite žiarlivosť a prílišnú „majetníckosť“, ktorá v tomto prípade nie je považovaná za prejav lásky. Slobodní hľadajú svoju „polovičku“ účelovo, preto ten neúspech. V práci ste nateraz pevne „zabetónovaní“. Zdravie – tlak, slabosť, trávenie.

 

RYBY (20.02. – 20.03.)

Sami seba stále tlačíte do lepších výkonov v snahe zamestnať sa a poukázať na vaše kvality. Pozor, aby ste sa neprecenili, čo sa týka vašich síl a fyzických možností, nezaháňajte veci do krajností, kvôli sebe a svojmu zdraviu. Vo vzťahoch intenzívnejšie precitnete a uvedomíte si podstatu tohto spojenia, podľa čoho sa začnete aj správať a konať. Nedoriešené vzťahy narazia na vzájomné nepochopenie a tak vás prípadné hádky môžu viac rozdeliť ako spojiť. Nezadaní by sa mali prestať bičovať a konečne by sa mali vzpriamiť a kráčať vpred, kde, okrem iného, na vás čaká aj vytúžená láska. V práci sa bude riešiť kolektív verzus individuálnosť. Zdravie – koreňová čakra, stuhnutosť.

 

Za vašu priazeň a podporu ďakuje Mária Petrovičová

 

Zdroj: www.zlatemoravce.info

OKIENKO SNOV zverejňuje Majkin horoskop so súhlasom autorky Ing. Márie Petrovičovej
(kopírovanie pre iné ako vlastné potreby podlieha autorským právam)

 

Leave a reply

TOPlist