www.elenn-okienko.sk

12. 12. – 18. 12. 2016

 

Každý týždeň nový horoskop od Majky pre všetky znamenia…

Horoskopy od iných…

OKIENKO SNOV zverejňuje Majkin horoskop so súhlasom autorky Ing. Márie Petrovičovej
(kopírovanie pre iné ako vlastné potreby podlieha autorským právam)

Budem rada a aj Majka, ak napíšete dole do komentára, ako Vám pomáhajú Majkine horoskopy…
Ďakujeme…
:)

 

BARAN (21.03. – 20.04.)

Každý deň je svojou podstatou niečím výnimočný, len to treba v ňom nájsť. Ak sa vám to nebude dariť, tak si daný deň jednoducho niečím výnimočným spravte. Láska sa u vás bude spájať s určitými spomienkami, preto podaktorí z vás veľmi radi zablúdia aj do hlbšej minulosti, aby si silu tohto citu pripomenuli. Vo vzťahoch zavládne akési ticho, príjemné ticho, ktoré bude svojím spôsobom osviežujúce, toto sa bude postupne s plynutím jednotlivých dní vytrácať a meniť na niečo, čo budete, čím ďalej, tým viac preciťovať a pripúšťať si k srdcu. V práci sa príliš nesnažte, o čo viac sa budete snažiť, o to viac to nebude podľa vašich predstáv, preto vychádzajte z konkrétnych situácií. O čosi bližším sa vám stane rozlišovanie dobrého od zlého, a to aj vďaka intuícii. Potrebné peniaze sa u vás vždy nájdu. Zdravie – sila (mentálna, fyzická).

 

BÝK (21.04. – 21.05.)

Zo všetkého sa budete snažiť spraviť akési divadlo, máte veľmi radi okolo seba určitú pozornosť, keď sa vám jej nedostáva, začnete sa nudiť a nič pre vás tým pádom už nie je atraktívne. Poteším vás, v týchto dňoch si svojej pozornosti naozaj užijete. Vzťahová rovina sa rozkolíše a bude len na vás, aby ste to všetko do blížiacich sa sviatkov stihli urovnať. Pomôže vám, ak sa predsa len obrníte nadhľadom a nebudete si zakladať na prílišných maličkostiach. V pracovnej oblasti sa vám bude naozaj dariť, nejeden z vás bude dokonca oplývať skvelými nápadmi, ktoré by bolo fajn si určite aj zaznamenať, aby ste na ne nezabudli, ich čas naplnenia príde. Prípadné nedorozumenia, na ktoré môžete naraziť, nerozmazávajte, ušetríte si energiu, aj slová. Peniaze by ste teraz nemali riešiť, sú tam podstatnejšie veci na riešenie. Zdravie – celá oblasť trupu.

 

BLÍŽENCI (22.05. – 21.06.)

Nikam sa neponáhľajte a na všetko si nechajte dostatok času, do ničoho sa nežeňte bezhlavo a neuvážene, premýšľanie vám pôjde hlavne v tomto týždni k blahu. V láske a partnerstvách nehľadajte víťaza, práve naopak, spoľahnite sa na spoluprácu, na to, že všetko klape aj vďaka vašej obojstrannej prepojenosti a súhre. Na pracovných doskách sa niekto pokúsi do vás rýpať viac, než to začne byť únosným, či sa jedná už o zvláštny prejav humoru, náklonnosti, či len jednoduché „hecovanie“, prekročí to pre vás akúsi hranicu nepríjemnosti, čím sa bude zväčšovať šanca na váš menší výbuch, či hádku, snažte sa tomu predísť. Nezadaní by si celkovo mali dať teraz pohov a lásku, tú univerzálnu, nateraz hľadať v kruhu svojej rodiny a pracovať na odpusteniach. Peniažky – čím viac ich budete počítať, o to väčší pocit nadobudnete, že ich máte málo. Zdravie – prečistenie organizmu.

 

RAK (22.06. – 22.07.)

V tomto týždni budete o čosi slabšími, budete obviňovať Univerzum z toho, či onoho, no verte mi, že zmysel to nemá. Nech je vaša nálada na akomkoľvek bode mrazu, chladu, či nespokojnosti, snažte sa naladiť na sviatočnú nôtu, to vám nateraz pomôže. Partnerstvo je zodpovednosť, tak sa k tomu svojmu tak aj postavte. Vaše „polovičky“ od vás očakávajú dospelé riešenia, dospelý prístup a pohľad na jednotlivé problémy. V tomto prípade bude fajn, ak svoju prílišnú hravosť naozaj odložíte. V práci sa vám bude dariť, ani sami nebudete vedieť ako. Vlastne to ani nemusíte vedieť, len toto obdobie zdaru jednoducho využite a siahnite možno aj po dlhšie odložených veciach, ktoré nejaký čas už účelovo ležali na stole bez pohnutia. Obzvlášť viac pozornosti venujte „papierovačkám“, chce to dôslednosť. Peniaze sa budú míňať pomerne rýchlo. Zdravie – nervozita.

 

LEV (23.07. – 23.08.)

Nechajte sa unášať silou a podstatou dní, ktoré budú mať pre vás zvláštnu, ale zároveň aj lákajúcu príchuť. Akákoľvek pripravenosť vám bude k ničomu, u vás sa veci budú len diať a tak si užijete „všehochuť“ „všehopocitov“ a skúseností. Láska sa vás nežne dotkne a vy budete cítiť silu jej tepla, čo vám bude stačiť na to, aby ste do každého dňa vášho spoločného bytia dali svoje osobnostné maximum. V pracovnej sfére sa ocitnete na krátku dobu za dverami, kde si vypočujete nejednu víziu, ktorej súčasťou môžete byť aj vy, je len na vás, či do daného projektu pôjdete alebo sa tejto príležitosti otočíte chrbtom. Vo všeobecnosti by ste nemali príliš vystrkovať „drápky“, nebude to potrebné a zároveň nesnažte sa ich použiť na zastrašovanie tam, kde to na úrodnú pôdu nepadne. Väčší pozor si dávajte na osobné veci. Peniaze ešte prídu. Zdravie – kĺby, zhyby (vplyv chladu).

 

PANNA (24.08. – 23.09.)

Pumpujte do seba pozitívnu energiu tam, kde sa len dá, budete ju určite potrebovať, aby ste zahnali svoje smutné myšlienky a pohľad na svet. Je naozaj potrebné, aby ste si verili, aby ste verili svetu a dovolili mu v tieto dni prihrať vám niečo prínosné. Nesťažujte sa stále a to ani v duchu, neprospieva vám to.  Láskou a svojím partnerstvom určite nehazardujte a nič z toho, čo máte a čo ste si spoločne vybudovali, neberte za samozrejmé. Menšiu hádku vyriešte hneď v jej základe. Práca vás pohltí natoľko, že trošku pozabudnete na okolitý svet. Má to síce svoje výhody, no neprepadnite tomu natoľko, že na celý týždeň odsuniete svoje súkromie, to by už príliš žiadúce nebolo a na strane druhej, nepáčilo by sa to ani vašim „polovičkám“, ktoré by to šťavnato okomentovali. Peniaze vždy potešia, tak radosť prejavte aj vy. Zdravie – zacvičte si trošku, pretiahnite si svoje svalstvo.

 

VÁHY (24.09. – 23.10.)

Prestaňte na seba vyvíjať tlak, veď, ako sami zisťujete, nemá to žiaden efekt, iba ste viac rozmrzení a sklamaní. Každé ráno sa poriadne nadýchnite, vydýchnite a vykročte do daného dňa s čistou mysľou, čo sa postará o vaše upokojenie. V týchto dňoch stretnete niekoho zaujímavého, môže z toho vzniknúť nové priateľstvo a pri nezadaných aj začiatok pekného vzťahu. Práce budete mať v tomto týždni dostatok, rovnako aj sily, ktorú zúročíte správnym spôsobom a na správnych miestach. Vo vzťahoch sa budete hrať na akési vzájomné dobíjanie sa, no nenechajte to zájsť až do štádia, že to vašu „polovičku“ prestane baviť a vy sa urazíte, čím zavládne v domácnosti krátkodobejšie ticho. Rovnako popracujte na svojej tzv. vzťahovačnosti, čo sa prioritne týka hlavne vzťahov. Peniažky vás trápiť nebudú, nebude na to dôvod, takže v tomto smere je všetko v poriadku. Zdravie – pozor na ranky, rany a ich zapálenie, či bolenie.

 

ŠKORPIÓN (24.10. – 22.11.)

Vaše podpichovanie okolia by nemuselo dobre dopadnúť a niekto by sa mohol uraziť natoľko, že by ste o ňom nejaký čas už nemuseli počuť. Aj keď to dávam stále do popredia, teraz to pre vás platí o to viac. Ku každému človeku pristupujte individuálne a berte ohľad na jeho emócie, či problémy. Slobodným sa do života pokúsi vrátiť niekto, kto už v ňom raz svoje miesto mal, bude to trochu bolestivejšie, rovnako ako aj rozhodnutie, ktoré musíte učiniť. Dlhodobejšie vzťahy zažijú menší otras vďaka výčitkám, ktoré si budete medzi sebou prehadzovať ako horúci zemiak, ten bude až príliš páliť, tak to skončite a radšej sa sladko udobrite. Práca vám prinesie nejedno prekvapenie, dokonca nevylučujem, že v nej nastanú rôzne zmeny. Peniaze sú oblasť, ktorou sa teraz nebudete musieť natoľko zaoberať ako vzťahmi. Peniaze boli, sú a aj budú. Zdravie – chlad a jeho pôsobenie.

 

STRELEC (23.11. – 21.12.)

Nejakým zvláštnym spôsobom si na vaše plecia sadne veľmi silná túžba mudrovať a tak na všetko budete mať odpoveď, či skvelý zaručený návod na to, či ono. Je to síce pekné, ale po nejakom čase aj poriadne otravné, tak kontrolujte to, čo rozprávate. Čo sa týka lásky, hlavne tí nezadaní zacítia v blízkosti objektu svojej túžby soka, čo vás konečne naštartuje k tomu, aby ste konali. Zadaní by mali vo vzťahoch pracovať na nadhľade, ktorý vám chýba a ktorý by vám mnohé uľahčil, vo viacerých veciach ste si so svojimi „polovičkami“ čistými, vyleštenými zrkadlami. Pri rôznych „vybavovačkách“ je potrebné, aby ste sa obrnili trpezlivosťou a všetko dotiahli do konca. Zo žiadneho „bojového“ poľa „nezdrhajte“, všetko by si vás beztak našlo neskôr. Peniaze – požičiavajte si len vtedy, keď to bude úplne nevyhnutné. Zdravie – oblasť podbruška.

 

KOZOROŽEC (22.12. – 20.01.)

Kto druhému jamu kope, sám do nej padne – majte to na pamäti, ak na vás doľahne škodoradosť a snaha niekomu účelovo „vytrieť zrak“. Neodrážajte sa od toho, aby ste tomu, či onomu ukázali, kým ste, nemáte to za potreby. Vaše „polovičky“ sa budú snažiť na vás spraviť dojem, ten správny a chcený, tak sa radšej zamerajte týmto smerom, inak bude mať nedostatok vašej pozornosti svoje dôsledky. Nezadaní budú opradení tajomnom a charizmou, ktorá na vás pritiahne nejedno zvedavé oko a tak sa tešte z týchto príjemných momentov, nikdy neviete… Práca bude pre vás v tomto týždni viac vyčerpávajúca, než inokedy, ale vy to určite zvládnete, nepoddávajte sa ničomu negatívnemu, vrátane klebiet. Vo všeobecnosti platí, aby ste nepodliehali časovému stresu a tlaku. Peniaze a ich rast vás len a len poteší. Zdravie – oblasť krku.

 

VODNÁR (21.01. – 19.02.)

Z okolia budete nasávať veľa informácií, ale aj energií, preto budete zároveň otvorenejší a tak si cez seba budete filtrovať a nechávať preliezať aj tie negatívnejšie emócie, nuž je potrebné, aby ste sa s tými nepríjemnejšími rýchlo vysporiadali a nedali im čas, aby narobili ešte viac šarapaty. Láska kvitne v každom veku, nezadaní by nemali hádzať flintu do žita, pokiaľ vychádzajú z čísla určujúceho ich vek a vnímajú ho v prepojení na lásku ako vysoké. Vzťahy prežijú síce jeden z tých náročnejších týždňov, no ten výsledný efekt, ktorý si z poznania odnesiete, bude pre vás obohacujúcim. V práci sa stretnete s niekým, kto sa vás bude snažiť nejakým spôsobom ovplyvniť, všetko si vypočujte, ale konajte na základe vlastných pocitov a vlastného uváženia. Nevystrkujte príliš rožky pokiaľ ide o sebavedomie, ktoré, ak je prehnané, môže vám priniesť nejeden slovný „stret“, ba až súboj. Peniaze – pri hodnotnejších a dôležitejších nákupoch si odkladajte bločky. Zdravie – ruky.

 

RYBY (20.02. – 20.03.)

Čas sa pre vás trošičku spomalí, berte to ako výhodu k tomu, aby ste všetko potrebné stíhali bez zbytočného stresu a chaosu, ktorý sa v tomto týždni stane vaším „nepriateľom“. Všetko zlé hoďte za hlavu, prípadne nechajte v minulosti a do každého dňa hľaďte aj s mierne ružovým pohľadom. Vzťahy sa ocitnú v rovine, ktorá prinesie vzájomné pochopenie, čo bude pre oboch oslobodzujúce, a to sa podpíše na fakte, že si budete zase o čosi bližší. Nezadaní sa príliš sledujú, hľadajú na sebe nedostatky, pre ktoré nevidia svoje klady, ktorých je neúrekom. Zmeňte k sebe prístup a budete o krok bližšie k tomu, aby vám niekto neustále opakovane pripomínal vaše silné stránky. V práci sa vám bude rysovať nejaká nová skúsenosť, či poznanie, čo vás posunie smerom k tomu, aby ste si začali vážiť seba, svoju prácu a nebáli sa povedať, že máte aj väčšie očakávania, čo sa kariéry týka. Peniaze – euro k euru a peniažky ako budú odchádzať, rovnako budú aj prichádzať. Zdravie – svalová únava, bolestivosť, kŕče.

 

Za vašu priazeň a podporu ďakuje Mária Petrovičová
Zdroj: www.zlatemoravce.info

OKIENKO SNOV zverejňuje Majkin horoskop so súhlasom autorky Ing. Márie Petrovičovej
(kopírovanie pre iné ako vlastné potreby podlieha autorským právam)

 

Leave a reply

TOPlist