www.elenn-okienko.sk

12. 09. – 18. 09. 2016

 

Každý týždeň nový horoskop od Majky pre všetky znamenia…

Horoskopy od iných…

OKIENKO SNOV zverejňuje Majkin horoskop so súhlasom autorky Ing. Márie Petrovičovej
(kopírovanie pre iné ako vlastné potreby podlieha autorským právam)

Ak chcete, môžete napísať dole do komentára, ako Vám pomáhajú Majkine horoskopy… Ďakujem… :)

 

BARAN (21.03. – 20.04.)

Na všetko, na čom vám záleží a čo máte radi, si dávajte pozor, vlastne si to strážte ako oko v hlave, energeticky sa nemusíte ani nazdať a prídete o to, čo bolo dôležitou súčasťou vášho života (ľudia, práca, kontakty, nápady a pod.). Je potrebné, aby ste v tomto týždni boli vo všetkom naplno koncentrovaní, tu žiadne výhovorky nepomôžu. Všeobecná pocitová aj fyzická úľava sa dostaví až okolo stredy, štvrtku. Rovnako si dávajte pozor na všetky úradné záležitosti, financie a papiere, ktoré je nutné dať na poriadok. Správy, ktoré sa k vám dostanú na žiadosť ľudí, ktorí vám ich posunuli, nešírte ďalej, čo znamená, aj aby ste vlastne všetky svoje sľuby plnili. Plnú silu pohody precítite v prípade, že sa rozhýbete a začnete konať všetko pre svoje dobro. Karta Srdce vás upozorňuje na silu univerzálnej lásky, ktorá vám pomôže v prípade každého problému. Práca a vzťahy, rovnako ako aj financie, budú odrazom vášho konania a prístupu. Pokiaľ je to možné, obklopte sa silou prírody (zeleň, kvety – záhrada a pod.). Zdravie – upokojeniu všetkých problémov bude predchádzať ich vygradovanie.

 

BÝK (21.04. – 21.05.)

Pre vás pomaly, ale isto, končí obdobie všeobecného nezdaru. Ako prvé vám to bude vykompenzované v oblasti vzťahov, kde nezadaní sa konečne začnú približovať k tomu, po čom túžia a zadaní nájdu potrebnú rovnováhu a pokoj. Pokračovať to bude skutočným precítením vnútorného šťastia, ktoré vás posunie na správnu cestu, čo sa týka kariéry. Jednoducho povedané, všetko sa vám vykryštalizuje a všetko budete chápať a vnímať podľa správnosti. O čosi viac vás potrápia peniažky, kde môžete precítiť menší, no dôležitou informáciou je, že len dočasný deficit. Nestavajte sa na zadné a všetkému dajte voľný priebeh, momentálne je zbytočné sa niečomu stavať so silnou vzdorovitosťou, jediným efektom bude vaša vyčerpanosť. V domácnostiach si dávajte pozor na vypnutie spotrebičov, rovnako ako aj na upratanie si priestorov, v ktorých žijete, ste totiž zahádzaní energiami chaosu, stojacich energií, čo sa univerzálne môže podpisovať pod pocity nespokojnosti a stagnácie. Zdravie – oblasť hrudníka (dýchavičnosť, „skackavé“ srdiečko, chrbtica).

 

BLÍŽENCI (22.05. – 21.06.)

Ako náhle si vpustíte do podvedomia negatívnosť, pôjde to s vami dolu z kopca a tam už nepomôže ani plač, ani ľútosť a ani kajanie sa. Konajte preventívne a ničím sa nedajte strhnúť do vôd pochybovania a neistoty. Ak sa vám to podarí, očakávajte finančné prilepšenie a upokojenie akýchkoľvek konfliktov. Vaše odhodlanie a vnútorná sila vám môže pomôcť na ceste za zmenami, ktoré nastanú a to len v tom najlepšom slova zmysle. Tí, ktorí túžia po bábätku, majú vhodné obdobie sa o to pokúsiť, no nezabúdajte na lásku, ktorú k svojmu partnerovi/ke prechovávate, tá v tomto smere zaváži. Tí, ktorí sa ocitli vo vzťahu, ktorým nie sú si istí, by sa nemali hneď vrhať do ďalšieho ešte pred tým, než si vysporiadajú ten aktuálny. Je dôležité, aby ste si v ukončení vzťahu boli naozaj istí, inak s prípadným návratom v tomto období nerátajte. Pracovne sa vás niekto pokúsi trošičku zneistiť alebo podkopnúť, no tejto osobe sa to nepodarí, ba čo viac, vráti sa jej to pomerne rýchlo, takže vy preto nemusíte nič urobiť a ona bude na nejaký čas zamestnaná svojimi záležitosťami, čo vám prinesie potrebný pokoj. Zdravie – prechladnutie, tráviaci systém (vyprázdňovanie).

 

RAK (22.06. – 22.07.)

Roztočili ste svoj vlastný, vnútorný kolotoč všetkých emócií, teraz to neviete stopnúť a tak jedna emócia šialeným tempom strieda tú druhú a vy nie a nie postáť. V tomto smere skúste o pomoc poprosiť anjelov a rovnako sa sústreďte na potrebné priority, ktoré vás zamestnajú natoľko, že sa konečne „šialenosti“ vnímania vlastných pocitov ustália v prijateľnej forme. Vo vzťahoch nikoho neklamte, nezavádzajte a už vôbec si nerobte z iných ľudí „švandu“ práve vo sfére vzťahov, mohli by ste niekomu poriadne „zavariť“ a ublížiť. Čiže, nestrkajte nos tam, kam nemáte, berte to odo mňa ako radu nad zlato, radšej si hľaďte svojho. V tomto týždni sa vám zmení pohľad na jednu konkrétnu osobu, budete mať čo robiť, aby vás to neovplyvnilo natoľko, že sa od nej budete postupne vzďaľovať, až vás vaše pocity a presvedčenie na dlhšiu dobu nepustia späť. Vaše súkromné partnerské vzťahy zažijú menšiu ponorkovú chorobu, no bude to v pohode, dá sa to zvládnuť. Pracovne budete síce na prvý pohľad menej vyťažení, no úlohy, ktoré musíte dokončiť, budú o to náročnejšie, tak vám to pohltí rovnaký čas aj energiu. Prekvapenie vás čaká ohľadne peniažkov. Zdravie – rozhýbanie tela, rozprúdenie krvi (viac pohybu, správne a pravidelné dýchanie).

 

LEV (23.07. – 23.08.)

Jedno nedorozumenie speje k vytvoreniu toho ďalšieho, preto si všetko s ľuďmi, ktorých sa to týka, radšej vydiskutujte, čím predídete rôznym motaniciam, o rozmotanie ktorých nebudete stáť ani vy, ale ani tí, ktorí sa o to pričinia. Zvykli ste lietať príliš vysoko, čím ste začali strácať reálny pohľad na jednotlivé veci, teraz naopak, vzlietnuť vám povolené nebude, nezazlievajte to tým hore, majú na to svoje a dosť opodstatnené dôvody, držte sa pri zemi a všetko budete vnímať presne tak, ako máte, čo vás bude len a len posúvať. Každé jedno znamenie pochopíte a s láskou v srdci a pokorou aj prijmete. Rozhodnutia, áno, kto by ich mal rád, no vy ich uskutočniť budete musieť. Rozhodujte sa na základe skutočných pocitov bez prímesi hnevu, zloby a iných naakumulovaných emócií. Vaše rozhodnutia zablúdia do sfér lásky a pochopenia. Zaujímavý podnet k vám dofrčí od nie príliš známej osoby, no o to viac bude pre vás zaujímavý a atraktívny, prehodnoťte to, niečo na tom bude. Cielenou roztomilosťou u iných v tomto týždni nikde nepochodíte, tak si ňou rovno aj šetrite, škoda námahy. Venujte ju radšej tým, ktorí si ju zaslúžia. Zdravie – lámka (bolestivosť rôznych častí tela, kde sa nevylučuje ani vplyv počasia a vnútorného stavu duše).

 

PANNA (24.08. – 23.09.)

Začnite konečne hľadať to, čo vás s jednotlivými ľuďmi spája, nie to, čo vás rozdeľuje. Možno ste na to išli zo zlého konca a preto sa nečudujte, že sa niekde niečo pokazilo a pritom ste nejaký konkrétny dôvod ani nemohli nájsť. V tomto týždni sa odosobnite trošku od okolitého sveta, nepodmieňujte si svoje vlastné šťastie a bytie šťastím a existenciou iných. Teraz pracujte na sebe a neflákajte to. Buďte trošku sebeckí a venujte pozornosť tomu, čo chcete vy a nie tomu, čo chcú od vás ľudia, na ktorých vám, či už viac alebo menej, záleží. Utópiou bude pre vás práca, nebude vás v týchto dňoch tešiť, práve naopak, nastúpi akási frustrácia zo stereotypnosti doklepnutá akousi nevďačnosťou. Pomôžete si tým, že v súkromí a vo voľnom čase sa budete venovať tomu, čo máte veľmi radi, tam pookreje vaše telo aj myseľ. Láska žiadnu definíciu nemá, tak ju ani nehľadajte, len ju jednoducho preciťujte, to je všetko. Čo sa týka financií, tam sa stanete majstrami hospodárenia. Zdravie – pozor pri prácach v záhrade a v domácnostiach.

 

VÁHY (24.09. – 23.10.)

Vaša váhavosť sa pomaly vytráca a vy nadobúdate potrebný pocit sebaistoty a to v konaní, komunikácii, rozhodovaní a samotnom jednaní. Dá sa povedať, že nikomu sa nepodarí ovplyvniť vás a už vôbec nie vami akokoľvek účelovo manipulovať. Jedinou vašou Achillovou pätou sú ľudia, ktorých milujete a pudy, ktoré sa naštartujú v prípade, že im niekto chce ublížiť. V práci sa vám bude dariť jedna radosť, verte si, verte tomu, čo robíte a ono to pôjde samo. V láske to bude v tomto období o kompromisoch, pristúpte na ne a vyvarujete sa zbytočných ťahaníc, v ktorých pôjde o úplné malichernosti. Nezadaní konečne pochopia, kým sú a akú majú svoju cenu a tým pádom si priznajú, že majú právo chcieť a očakávať od partnera o čosi viac. Ak sa budete pohybovať na neznámych miestach, venujte pozornosť záchytným bodom a orientácii, inak trochu zablúdite a stratíte tak nejaký, hlavne drahocenný, čas. V oblasti peniažkov sa niet čoho obávať, nateraz je všetko ok. Zdravie – nos, dutiny, sliznice.

 

ŠKORPIÓN (24.10. – 22.11.)

Nech sa deje, čo sa deje, nedajte na sebe znať, že sa niečoho bojíte alebo obávate, zneužité by to bolo u vás „coby dup“. V práci si dávajte „bacha“, aby ste v nejakom smere neboli oklamaní (odpracované hodiny, dovolenky a pod.). Môže sa síce jednať o nedopatrenie a nechcenú chybu, no na výslednom efekte to nič nemení, boli by ste na niečom trošku škodní. Čo sa týka vašich výkonov, tie budú na vysokej úrovni, no nezabudnite aj oddychovať, hrozí vám totiž „vybitie bateriek“, čo so sebou prináša nežiaduce spadnutie do nostalgie. Partnerstvá budú na vzostupe, čiže budete ďakovať za človeka, ktorý kráča po vašom boku v dobrom aj v zlom, menšie nedorozumenia sú bežnou súčasťou každého vzťahu, tak to zbytočne nerozmazávajte. Nezadaní by trochu mali šetriť svojou hrdosťou, ktorá by niekoho mohla odplašiť. Novinky sa k vám dostanú ku koncu týždňa, síce budete mať od úžasu otvorené ústa, no pozor na prípadné súdenie a mudrovanie. Peniažkami teraz zbytočne nemrhajte, správny čas na ich míňanie ešte len príde. Zdravie – seknutie, obmedzenie pohybu a rozmnožovacie orgány – všeobecná citlivosť.

 

STRELEC (23.11. – 21.12.)

Rýchlosť je vašou devízou, ale aj nedostatkom. Zvyknete veľa vecí uponáhľať a potom to prinesie nečakané výsledky, ktoré vás menej tešia ako robia radosť. Stále sa snažíte niečo uponáhľať, ubehať, preto vážne trochu zo svojho tempa uberte. V hľadáčiku budete mať riešenie vzťahov, niekde niečo ukončíte, inde niečo rozrobíte a úplne na inej strane máte niečo naplno zabehnuté, pozor, aby ste sa v tejto vzťahovej spleti nestratili. Je možné, že úplne zabudnete, kým ste, nestrácajte kvôli iným svoju svojskosť a vlastnú „identitu“. Nečakane vám svoje city vyjadrí osoba, s ktorou ste čosi už dočinenia mali, prehodnoťte to. V práci si dotiahnite do konca všetky povinnosti, nič neodkladajte a už vôbec sa nespoliehajte na to, že to za vás niekto spraví, lebo sa mýlite. V týchto dňoch nezaťažujte myseľ záležitosťami, ktoré beztak nevyriešite, iba sa zamotáte v sfére typu čo by bolo, keby…, ak… a podobne. Finančný deficit nepocítite. Zdravie – končatiny (prsty).

 

KOZOROŽEC (22.12. – 20.01.)

Nepodceňujte hlas svojej intuície, ktorá vám signalizuje niečo dôležité, nezahrabávajte ju pod koberec, pekne si s týmto hlasom „pokecajte“ a snažte sa dekódovať, čo vám to chce vlastne naznačiť. Vo vzťahoch jeden z vás ťahá za kratší koniec, čo neznamená, že je na tom niečo zlé, veď je len otázkou času a sféry, kde sa tieto role opäť zamenia. V práci hľadajte zaľúbenie, možno to pôjde ťažko, ale pokúste sa premôcť, uvidíte, že všetko vám potom pôjde ľahšie a hlavne rýchlejšie. Pokiaľ túžite po zmene zamestnania, prestaňte stále o tom len omieľať a vyhrážať sa a začnite konať. Stále je to totiž len o vašich slovách, ktoré okolie už pozná naspamäť s tým, že tieto reči sú už fakt únavné. Nezadaní by mohli načas odhodiť svoju tvrdohlavosť, ktorá spôsobuje fakt, že sa s viacerými ľuďmi opačného pohlavia už v úvode nezhodnete, čo vedie k rýchlemu hodeniu flinty do žita. Pri šoférovaní pozor na predpisy, nepreceňujte svoje zručnosti. Neprepočítavajte svoje peniažky stále dokolečka dokola – prílišné lipnutie a potreba istoty. Zdravie – hlava (tlak, upchaté dutiny, kýchanie, kašeľ).

 

VODNÁR (21.01. – 19.02.)

Síce je pekné, že chcete všetko riadiť a komandovať, no trochu to preháňate. Už niet toho, čo by vás poslúchal a počúval. Pravdu povediac, pozrite sa na to z uhla pohľadu práve tých ľudí, ktorých chcete za každú cenu usmerňovať a radiť im, čo a ako majú robiť. V práci sa nepoddávajte žiadnemu kolektívnemu ošiaľu typu, keď všetci, tak aj ja. Vzťahy sa síce ocitnú na bode mrazu, kde aj zostanú, pokiaľ k upokojeniu neprispejete aj vy sami, veď vy najlepšie viete, čo a ako na to. Rovnako by bolo potrebné zapracovať na oživení vášne, ktorá vie spraviť divy. Nezadaní sa nemusia obávať menšieho risku, možno budete prekvapení. Svoje mozgové bunky by ste mali „oprášiť“ a začať na sebe v tejto sfére pracovať. Nikdy nevieme všetko a stále platí, že sa učíme celý život, na nič nie je neskoro. Vo väčšej spoločnosti si dávajte pozor na pusu a aj na samotný alkohol a jeho množstvo. Vo financiách sa môžete spoľahnúť nielen na svoju „polovičku“, ale v prípade núdze aj na priateľov. Zdravie – nadutosť, opuchnutosť, zavodnenie.

 

RYBY (20.02. – 20.03.)

Kľúčovým slovom pre vaše znamenie je rozvoj, rozvoj osobnostný, vzťahový, profesijný, duchovný. Preto rátajte s tým, že budete vystavovaní pravidelným skúškam a zložitým situáciám, kde pôjde o použitie diplomacie, šarmu, porozumenia a empatie. Zvládnete to, ak sa nedáte strhnúť svojou vlastnou dynamickosťou, ktorú si môžete dovoliť pustiť hlavne pri ľuďoch, ktorých poznáte a ktorých označujete za priateľov. Vo vzťahoch na vás spadnú myšlienky prepojené na minulosť, na časy, kde ste s partnerom začali svoju púť, dôvodom bude hľadanie akýchsi rozdielností a prípadných zmien. Na všetko treba dvoch a pracovaním na menších problémoch môžete opätovne dosiahnuť potrebnú symbiózu dvoch duší a tiel. Nezadaní budú tápať, ale to len do chvíle, keď budú postavení pred rozhodnutie, či do konkrétneho vzťahu vstúpia alebo nie. Vo finančnej sfére si dajte pozor, aby váš rozpočet siahal na všetko, čo potrebujete, ide o správne prerozdelenie. Zdravie – dýchanie (priedušnica).

 

Za vašu priazeň a podporu ďakuje Mária Petrovičová
Zdroj: www.zlatemoravce.info

OKIENKO SNOV zverejňuje Majkin horoskop so súhlasom autorky Ing. Márie Petrovičovej
(kopírovanie pre iné ako vlastné potreby podlieha autorským právam)

 

Leave a reply

TOPlist