www.elenn-okienko.sk

05. 09. – 11. 09. 2016

 

Každý týždeň nový horoskop od Majky pre všetky znamenia…

Horoskopy od iných…

OKIENKO SNOV zverejňuje Majkin horoskop so súhlasom autorky Ing. Márie Petrovičovej
(kopírovanie pre iné ako vlastné potreby podlieha autorským právam)

Ak chcete, môžete napísať dole do komentára, ako Vám pomáhajú Majkine horoskopy… Ďakujem… :)

 

BARAN (21.03. – 20.04.)

Rozrušenosť a silný pocit nepochopenia zo strany druhých by nemali spôsobiť váš emocionálny a duchovný úpadok. Berte to ako určité štádium, prípadne úsek, ktorý je potrebný zdolať na to, aby ste sa prepracovali tam, kam potrebujete a chcete. V práci to bude všetko o vašej snahe, ktorá bude potrebná na to, aby ste dosiahli uspokojivé výsledky. V partnerstvách to bude síce vnútorne vrieť, no vy budete mlčať. Tento dobrý úmysel sa však otočí z dôvodu, že všetko bude vo vás vrieť ako v kotle a je len otázkou času, kedy túto situáciu nezvládnete a vybuchnete. Je lepšie priebežne sa o všetkom rozprávať, čím uľavíte svojmu vnútru. Všeobecnú rýchlosť (v konaní, riešení, nepremýšľaní) neodporúčam, zamotáte sa v spleti vlastnej unáhlenosti. Pozitívom je, že všetko, čo sa okolo vás deje, spracovávate hladko bez ďalších dôsledkov. Peniažky k vám prídu, keď ich nebudete brať len ako prostriedok, ale ako devízu niečo si z nich aj užiť pre vlastné potešenie. Zdravie – pracujte na dosiahnutí vyrovnanosti a celkovej harmónie (zosúlaďte jednotlivé časti tela a orgány, pomôže meditácia), čím vytesníte rôzne boľačky.

 

BÝK (21.04. – 21.05.)

Neriešte to, čo vás rozčuľuje. Prílišné zameriavanie sa na to, čo nefunguje, čo je zlé, nevhodné, zavádzajúce a podobne, rozptyľuje a odvádza vašu pozornosť od všetkého, čo je pre vás prínosné. Venujte sa tomu, v čom ste dobrí, tomu, čo vás teší a doprajte si za svoje výsledky aj odmenu, prípadne sa nezabudnite pochváliť. Keď sa vydáte touto cestou, všetko sa pomaly začne obracať v dobro a dobré veci a o tie záujem máte, či nie? Pracovné záležitosti neposúvajte z jednej strany stola na druhú, nič tým nevyriešite, iba budete viac frustrovaní. Spravte si z činnosti, ktorá vás živí, zábavu. Láska je veľmi krehká záležitosť, tak adekvátne k tomu k nej aj pristupujte, vaša tvrdosť a nesprávny prejav, či názor, môže nechcene odplašiť alebo na čas odstaviť príchod toho pravého/tej pravej. Ostatní by mali dať do popredia nežnosť a svoje „polovičky“ zahŕňať nežnôstkami. Pozor na defekty a poškodenie kolies na vašich tátošoch (nezrovnalosti v teréne). Peniaze k vám prídu s menším meškaním. Zdravie – celková telesná meravosť (rozcvička to spraví).

 

BLÍŽENCI (22.05. – 21.06.)

Nepúšťajte sa do žiadnych kolektívnejších „hier“, v ktorých ide o pristihnutie vinníka, či odpísanie nejakej osoby, o to viac, ak s touto nespravodlivou štvanicou nesúhlasíte. Ak sa jedná o niečo opodstatnené, skúste si s ostatnými pohovoriť o inom, menej agresívnejšom spôsobe vyriešenia tejto veci. Nevracajme sa v dobe späť, keď letel doslova „hon na čarodejnice“, bez možnosti vyjadrenia sa „odpísaného“ človeka. So svojou „polovičkou“ by ste nemali tak veľmi bazírovať len na počítaní peňazí a matérii, ktorá odvracia vašu pozornosť od citov, ktoré k sebe prechovávate. Akosi sa vzďaľujete od lásky, tak si ju opäť pripomeňte. Nezadaní majú šancu spoznať spriaznenú dušu v novej práci, v novej škole, prípadne to budú práve nováčikovia, ktorí vás zaujmú už na miestach, kde vy ste už „mazákmi“. Keď sme už pri tej práci a škole, tak tam vám to bude perfektne „odsýpať“. Čo sa týka peniažkov, vyskytne sa vám možnosť prilepšiť si, no stále platí, že táto sféra by u vás nemala potláčať lásku. Zdravie – zrak (pálenie, slzenie, dráždenie, žmúrenia), stuhnutý chrbát.

 

RAK (22.06. – 22.07.)

U niektorých z vás sa prebudí pocit „volania divočiny“ a tak sa pustíte do hľadania vhodného partnera/ky za každú cenu, pod čo sa podpíše strach zo samoty. Sami najlepšie viete, že nič, čo sa má udiať prirodzene, sa uponáhľať nedá, rovnako to platí aj pre lásku. Nuž, ale keď túžite po rozptýlení a vzrušení, tak to skúste, minimálne svoju myseľ na čas zamestnáte a odlákate od negatívneho myslenia. Pracovné problémy sa trochu „vyvŕbia“ a nastane obdobie dusna, no nehľadajte za tým nič konkrétne, je to otázkou naakumulovaných energií, ktoré sa postupne vyrovnajú. Vy si len hľaďte svojho a do ničoho a nikoho nerýpte. V domácnostiach dbajte na nočný pokoj, inak si to od susedov trochu „zlíznete“. Pochopenie nečakajte, celý týždeň bude vo všeobecnosti pre všetkých náročnejší. Zadaní budú nervózni s tendenciou hľadať na „polovičkách“ ich tienisté stránky, stopnite to! Pri míňaní peniažkov nezabúdajte na miernosť, inak to prestrelíte, čo sa podpíše pod následné obdobie menších finančných „suchôt“. Zdravie – univerzálna citlivosť (na stravu, tekutiny, pokožky, zubov a pod.).

 

LEV (23.07. – 23.08.)

Budete potrebovať veľa síl a preto by ste každý deň mali začať dobrými a výdatnými raňajkami. Stretávať sa budete s nespokojnosťou, nedôverou, ufrfľanosťou, neochotou a negatívnosťou. Vás sa nič z toho týkať nebude, no už len počúvať to bude poriadne náročné. Pokúste sa to od seba odrážať, nič z toho nenechajte prefiltrovať cez svoje telo a pocity. Iná pesnička je, ak sa to bude bytostne týkať vašich blízkych a priateľov, kde bude vaša pomocná ruka veľmi vítaná. Pracovne by ste nemali stratiť prehľad v povinnostiach, ktoré na vás čakajú a v tých, ktoré už máte hotové, inak nejaký ten čas stratíte prípadným triedením a zisťovaním. Neočakávajte v láske to, čo sami nerobíte, skúste začať vy a opačná strana sa určite chytí, čo platí rovnako pre zadaných, aj slobodných. Pokiaľ obe strany budú tvrdohlavo čakať na prvý krok, nič sa diať nebude, teraz určite nie. Finančné zastrešenie vašej budúcnosti síce pokrivkáva, no barla o nejaký čas nebude potrebná a táto situácia sa vylepší. Zdravie – svrbenie, pocit fyzickej nepohody.

 

PANNA (24.08. – 23.09.)

Nejatrite svoje staré rany, pokiaľ to beriete ako nejakú terapiu alebo spôsob ako sa vytrestať, už teraz vám poviem, že to bude maximálne neefektívne a vy sa ocitnete na krok od duševného a srdcového splínu. Na to teraz nie je vhodný čas, práve naopak, začnite si veci predstavovať, vizualizovať, aj keď to pôjde na začiatku ťažko, nepopusťte. V práci prestaňte sledovať kolegov, či konkurenciu, vaše oči budú vidieť to, čo chcú a budete si myslieť, že poriadne zaostávate, alebo, že v niečom zlyhávate, či tápete, jedná sa však len o klam a tak zostaňte pri starom známom, hľaďte si svojho. Pokiaľ tak neurobíte, zbytočne sa budete stresovať a to sa na tom ani nebude musieť podieľať nikto iný, dokonale to zvládnete sami. Vzťahová rovina u vás začne pekne profilovať, nezadaní dajú láske šancu a zadaní si to, čo majú doma, začnú vážiť o čosi viac. Peniaze je potrebné správne rozdeliť, pracujte na tom, aby ste si v tom „nastrelili“ určitý systém. Zdravie – ramená, krk, krčná chrbtica, pozor na seknutie a zachladnutie.

 

VÁHY (24.09. – 23.10.)

Nehľaďte na iných, neporovnávajte sa s nimi a neklaďte si otázku, prečo sa má ten, či onen, lepšie ako vy. Nezhadzujte sa negatívnymi energiami, ako je závisť, ich sa to ani nedotkne a jediné, čo docielite, je to, že vaše vlastné, nie príliš pekné myslenie, spáli vás samotných. Radšej pracujte na svojom rozvoji, napredovaní a posúvaní sa, na toto všetko máte dostatočný priestor, čas, stačí len začať. Zobuďte sa z letargie a stáleho očakávania, konajte. Vo vzťahoch sa všetko vyrieši a nastane doba pokoja a čistej lásky. Nezadaní majú vysokú šancu zúročiť svoj šarm a očariť tú správnu osôbku. V práci nastanú pokroky, z ktorých sa budete tešiť a radovať, no nezabudnite za ne rovnako aj ďakovať. V súkromnej sfére sa napočúvate toho veľmi veľa – sťažností, ponôs, ohovárania – nič z toho by vás nemalo stiahnuť dole, udržte sa v duchovnej kondícii a sviežosti. Čo sa týka peňazí, rovnako ako dostávate, nezabudnite aj dávať, nastolíte tak správnu rovnováhu, ktorá k vám dotiahne viac „bubáčikov“. Zdravie – pravidelné dýchanie (spánok).

 

ŠKORPIÓN (24.10. – 22.11.)

Akákoľvek voľba, ktorú urobíte, bude teraz pre vás správna, budete vychádzať zo svojich vlastných pocitov, pričom budete prihliadať na svoje dobro a svoj celkový úspech. Budete odbremenení od prílišného premýšľania a analyzovania, čo je správne a čo nevýhodné. Vo vzťahoch potreba pocitu slobody bude víťaziť nad prípadným zaviazaním sa, no tu si dajte pozor na to, aby ste neprišli o človeka, ktorý vás úprimne a z hĺbky svojho srdca skutočne miluje. Pracovne to pôjde s vami len vpred, prichádza obdobie, kde si budete môcť nejaké tie body určiť sami, čo speje k samostatnosti v konaní a to vám nadriadení postupne umožnia. Tí, ktorí pracujú na pozíciách, kde nie je dopriaty kariérny rast a oni po ňom ani netúžia, by sa nemali zamotávať do žabomyších vojen, ktoré vznikajú v kolektíve. V súkromnom čase venujte dostatok času nielen svojim deťom, ale aj domácim miláčikom, ktorí na vás a na vašej pozornosti lipnú. S peniažkami sa trápiť nebudete. Zdravie – opatrnosť pri vykonávaní domácich a „kutilských“ prác.

 

STRELEC (23.11. – 21.12.)

Vaša apatia nevplýva dobre na nikoho, neobľúbte si tento stav natoľko, že od seba na čas odplašíte všetkých, vrátane členov vašej rodiny. Zvoľte terapiu smiechom, zakomponujte do každého dňa radosť, spoločenské aktivity a činnosti, ktoré vaše myšlienky usmernia správnym a pohodovejším smerom. Vo vzťahoch zabudnite na vzťahovačnosť, ktorá by sa mohla vyhrotiť do nepríjemnejších slovných potýčok a tie by mohli vygradovať do stavu „tichej“ domácnosti, čo vám v žiadnom smere nebude na osoh. Nezadaní v tomto týždni ocenia svoju samotu a z nej vyplývajúcu slobodu. V práci rovnako vymeňte zamračené čelo, povzdychy a pochmúrnosť za úsmev, ktorým energeticky naštartujete rýchle odsypávanie povinností, vďaka čomu nebudete vnímať pomalé plynutie času. Nekontroluje stále hodiny, týmto spôsobom sa zviažete a všetko sa vám bude ťahať. O čosi viac si budete zakladať na peniažkoch a tak sa hodíte do šetriaceho „módu“. Zdravie – vitamíny, minerálne látky, kosti.

 

KOZOROŽEC (22.12. – 20.01.)

Vaše očakávania sú príliš vysoké, preto sa vám viacero vecí posúva a nerealizuje sa v čase, v ktorom to očakávate. Prestaňte mať nad časom kontrolu a všetko sa udeje a príde pre vás vo vhodnom čase. Rozptýľte sa v spoločnosti rodinných príslušníkov a priateľov, kde sa trochu zregenerujete. Pri pohybe vo väčšom dave si dávajte pozor na osobné veci, vaša zamyslenosť utlmí vašu pozornosť. Vo vzťahoch sa môžete tešiť na veľmi príjemné a teplé chvíľky, ktoré vám prinesú silný pocit lásky a zaľúbenosti. Slobodné dušičky by mali popremýšľať nad svojou náročnosťou voči opačnému pohlaviu, zdanie totiž môže klamať, preto okrem očí používajte aj uši. Práca vám neutečie, no neodkladajte ju zasa na dlhú dobu, inak vás to potom bude poriadne frustrovať a nastúpia výčitky voči sebe, prečo ste to tak dlho odkladali. Pokiaľ nepochodíte s vybavovaním peňazí podľa predstáv, nezúfajte, neskôr to skúsite znova, potom už narazíte na úspech. Zdravie – citlivosť pokožky (holenie, podráždenie spôsobené nevhodným použitím rôznych prípravkov – dávkovanie a pod.).

 

VODNÁR (21.01. – 19.02.)

Mysľou sa veľmi rozvíjate, napredujete ako strela, veľmi rýchlo si osvojujete nové veci a vaše myslenie je naozaj ohurujúce, preto je priam nemožné vás v tomto období nejako oklamať, zaviesť, či zneistiť. Môžete tak pracovať na svojej kariére, ale aj na vylepšovaní vašich príbytkov. Pracovná vyťaženosť bude síce vyššia, no určite sa vám nejaký ten nadčas vyplatí. Vaši dlhodobí partneri vás vo všetkom podporia, za čo im budete veľmi vďační, v plnej miere pocítite význam slovného spojenia, vedieť sa o niekoho oprieť. Vzťahy v úplnom začiatku sa budú vyvíjať vpred pomerne rýchlo, čiže všetko pôjde ako po masle, každým dňom budete spokojnejší a milovanejší. Slobodní sa konečne odvážia podniknúť prvé kroky vedúce k osloveniu, či pozvaniu príjemnej osoby na rande, odmietnutia sa báť nemusíte. Investície rôzneho charakteru si dôsledne premyslite, aby ste mali podložené všetko z každej strany, nič vás potom nezaskočí nepripravených. Zdravie – žalúdok (nesprávna kombinácia jedál, prekyslenie alebo nepravidelné stravovanie).

 

RYBY (20.02. – 20.03.)

Nič sa vám nebude chcieť a tak sa ocitnete v stave odkladania, okúňania, šomrania a celkovej nespokojnosti. Nikto, okrem vás, za to však nemôže, niekedy je nutné premôcť sa a doslova nasilu sa „nakopnúť“. Keď sa „chytíte“, potom všetko pôjde ľahko, tak s tým neotáľajte a začnite hneď teraz. Máte pred sebou nejednu výzvu, ktorá môže ukázať vaše kvality, čo sa týka priority profesijnej sféry. Pri menších neúspechoch a problémoch sa určite nevzdávajte, dáte to, vlastne dáte úplne všetko, pokiaľ budete chcieť. Nevyrovnanosť povahových čŕt sa vo všetkých vzťahoch (priateľských, partnerských, kolegiálnych) akosi zmenší, až sa postupne vytratí, čo so sebou prinesie pre vás potrebnú pokojnú hladinu. Nezadaní by mali prestať príliš myslieť hlavou a konečne skúsiť, že aj láska je príjemnou súčasťou života, strach zo sklamania, či zlyhania vás len vhadzuje do dlhodobejšej samoty. Peniaze, ktoré vám boli sľúbené, si k vám svoju cestu nájdu. Zdravie – hlava (treštenie, bolestivosť, hučanie, tlak…).

 

Za vašu priazeň a podporu ďakuje Mária Petrovičová
Zdroj: www.zlatemoravce.info

OKIENKO SNOV zverejňuje Majkin horoskop so súhlasom autorky Ing. Márie Petrovičovej
(kopírovanie pre iné ako vlastné potreby podlieha autorským právam)

 

Leave a reply

TOPlist