www.elenn-okienko.sk

09. 07. – 15. 07. 2018

 

Horoskopy od iných…              Pohladenie duše – Obrazy, ktoré Vám pohladia dušu   

OKIENKO SNOV zverejňuje Majkin horoskop so súhlasom autorky Ing. Márie Petrovičovej
(kopírovanie pre iné ako vlastné potreby podlieha autorským právam)

 

BARAN (21.03. – 20.04.)

Silnejšie vibrácie zachytíte a budete sa ich snažiť premeniť na niečo efektívne, viditeľné, či hmatateľné. Pokiaľ pôjdete v súlade s pocitmi, či samotnou intuíciou, výsledky sa prejavia a tak sa otvorí priestor pre radosť a naplnenie. Na pracoviskách sa budete snažiť o akési pretlačenie svojich síl, názorov a prejavov, pôjde to prirodzene, pre ostatných až neviditeľne, preto sa vám nikto nebude vzpierať a v podstate máte šance dospieť k tomu, čo sa v skutočnosti zrodí vo vašej hlave. V oblasti lásky bude podporená vzájomná príťažlivosť s prímesou žiarlivosti, zároveň sa z vás stanú akísi ochrancovia nielen svojich „polovičiek“, ale aj samotných citov, ktoré spoločne zdieľate. Zdravie – vybíjanie energie vám vyhovujúcim spôsobom (šport, príroda a pod.).

 

BÝK (21.04. – 21.05.)

Šťastie, ktoré pociťujete, netreba preťažovať, viete, že je vrtkavé, takže na mieste sú prejavy vďaky a úcty. Vo všeobecnosti budete v sebe, aj v ostatných ľuďoch objavovať niečo, čo ste doteraz nevnímali, potláčali alebo jednoducho ignorovali. Otvorí vám to brány k inému – hlbšiemu vnímaniu podstaty. V práci sa „rozšupnete“ v každom smere, tak si to radšej nekomplikujte prejavmi výsmešnosti – posmešnosti, či náznakmi premysleného taktického znemožňovania, až ponižovania iných. Uvedomte si, že všetci mávame aj slabšie chvíľky a keď sa v takej ocitnete vy, tiež by sa vám to nepáčilo. V láske ste otvorení a sprístupnení, veľa záležitostí medzi partnermi, ale aj nezadanými, sa preto bude diať prirodzene a samovoľne. Zdravie – srdce (búšenie, práca so srdcom aj v previazaní na lásku).

 

BLÍŽENCI (22.05. – 21.06.)

Utíšenie je u vás predzvesťou vnútornej práce a rozvíjania sa, dáte sa do „pokoja“ a to vám bude prinášať stavy „upratania“ a celkového chápania, precitania v tom, kam patríte. To, že nateraz ste vhodení do každého dňa s pocitmi neznáma, vám otvorí možnosti inak – hlbšie vnímať a chápať všetko to, čo bude prichádzať, ako aj to, čo už prichádza. V práci sa v prípade prejavov „tajnostkárenia“ spolupracovníkov netrápte, hlavne si nedomýšľajte, to by vás vykoľajilo a rozladilo, táto situácia sa postupne utrasie a čo-to sa aj dozviete a uvedomíte si, že o nič nešlo, len o bežné, trochu prifarbenejšie rozhovory, takže až o také tajomstvá sa nejednalo. Láska a spolužitie vám prinesie spoločné učenie sa. Zdravie – citlivosť, pokožka.

 

RAK (22.06. – 22.07.)

Napriek tomu, že máte pod nohami pevnú pôdu, našľapujete neisto, akoby ste sa obávali pádu (obrazne myslené), či toho, že nie ste celkovo ako osoba – bytosť na fyzickej, ba ani na vnútornej úrovni, stabilní. Pokiaľ sa však budete venovať svojej racionalite – hlave, ktorá vás trošičku mätie, či zavádza, uvedomíte si, že ste v skutočnosti spokojnými a dokonca aj šťastnými ľuďmi. Vo všeobecnosti budete každý deň sprevádzaní „priateľskosťou“ a jej sprievodnými energiami, ktoré v prípade potreby zasiahnu. Pracovné povinnosti si napriek prípadnej rutine vykonávajte nielen uvoľnene, ale aj zodpovedne. V láske, či trápeniach na túto oblasť naviazanými, vám pomôžu svojimi pohľadmi priatelia a blízki, vďaka ktorým sa pomerne všetko rýchlo rozplynie a zostane priestor pre čistú lásku. Zdravie – stuhnutosť, tvrdosť.

 

LEV (23.07. – 23.08.)

Budete intenzívnejšie vnímať stavy istoty, podkuté odhodlaním, nebojácnosťou a neochvejnosťou. Pomôže vám to aj v bežných situáciách, ktoré sa vďaka tomu nebudú vyhrocovať a komplikovať. Celkovo sa vám budú samovoľne alebo s vašou osobnou zainteresovanosťou cielene ukončovať a uzatvárať záležitosti doposiaľ otvorené, vrátane samotných povinností a prác naviazaných na súkromie. V práci sa trochu zamotáte akoby na jednom mieste v tom zmysle, že skončíte, kde ste začali, no pri troche trpezlivosti to prebijete a pohnete sa vpred. V láske sa pevnejšie piliere trochu otrasú, no netreba sa obávať, iba sa vám týmto spôsobom ukážu menšie slabinky, na ktorých si dokážete popracovať s tým, že posilníte a v konečnom dôsledku zosilniete v porovnaní s minulosťou. Zdravie – rozprúdenie celkovej funkčnosti tela a orgánov.

 

PANNA (24.08. – 23.09.)

V každej bunke pocítite potrebu rozletu, sloboda sa bude drať na povrch a na základe toho sa budete aj správať. Vaša „pojašenosť“ prepojená na spontánnosť bude zo začiatku pre okolie príliš prudká, no viacerí pomerne rýchlo „naskočia“ na vašu vlnu a dajú sa vami s radosťou strhnúť. V práci to bude „trieť“ v komunikačnom smere, preto môžu vznikať rôzne nedorozumenia a vzťahovačnejší ľudia – kolegovia sa môžu trošku oduť, no vy to uhráte a so všetkým si poradíte. Láska, a všetko s ňou späté, bude výrazne oproti iným oblastiam v popredí. Celkovo budete lásku prežívať intenzívnejšie a to na fyzickej, emočnej, ale aj intímnej úrovni. Niektorí z vás sa môžu stretnúť s flirtami, chtivými pohľadmi, či stretnutiami s ľuďmi naviazanými na ľúbostnú minulosť, no všetko to pôjde v linkách čistoty bez vzniknutia pletiek a problémov, slobodní si budú voliť podľa vlastného „chcenia“. Zdravie – oblasť krku, únava.

 

VÁHY (24.09. – 23.10.)

Vaša krehkosť sa bude prejavovať rôznymi spôsobmi, od akejsi „vzťahovačnosti“, slzičiek, vzdoru, až po prejavy menšieho uzamknutia sa. Nedajte sa tým úplne strhnúť, lebo pre tieto prejavy nebudete vnímať to pekné, čo sa vám začne v rôznych formách ukazovať a prejavovať. Máte predpoklady na prežitie pekného týždňa plnohodnotného na dojmy, pocity, skúsenosti a pod. Práca sa nateraz pre vás nestane prioritou, myšlienkami budete blúdiť vo sférach dovolenky, súkromného voľna s pohodou alebo v oblasti lásky. V podstate vám tieto myšlienkové „úlety“ budú dovolené, keďže v práci bude vládnuť pokoj. V láske to bude o vzájomnom nezištnom dávaní a prijímaní a práve táto oblasť bude u vás napĺňaná, podporovaná a posilňovaná. Zdravie – kŕče, rôzne pocity ťahania, omínania, menších bolestí.

 

ŠKORPIÓN (24.10. – 22.11.)

Robíte okolo seba veľa rozruchu, rozprávate, ako robíte to, či ono, ako chcete tamto, či hento, tvrdíte, ako ste sa našli a ako vyhadzujete kotvy, či už v tom alebo onom smere, no u niektorých sa strácajú tieto slová vo vetre, lebo o pár dní sa majú veci úplne inak. Je fajn rozprávať o predstavách, no nemýľte si skutočný stav s tým, čo chcete, aby bolo a dajte sebe aj vášmu vyprofilovaniu sa dostatok priestoru. Zmeny sú vždy prirodzené, no nie je potrebné okolo toho robiť rozruch a chválospevy, pokiaľ o tom nie ste sami presvedčení. V práci to síce bude trochu ako na hojdačke, no v podstate to ustojíte a dokonca sa aj o nejaký kúsok posuniete. V láske bude panovať vláčnosť, jemnosť a romantika. Zdravie – žalúdok, oblasť pliec.

 

STRELEC (23.11. – 21.12.)

Ovládnete svoje strachy, rovnako aj prípadné obavy, čo sa odrazí v každodennej realite. Bude sa vám ľahšie existovať a fungovať každý deň. Jasnejšie a dokonca aj rýchlejšie myslenie sa postará o to, aby ste zo všetkého vykľučkovali a v každej situácii sa dostali na popredné priečky. Pokiaľ to bude iba o vás, napĺňať vás bude istá spokojnosť. V práci môžete preraziť, v kartách to je zadefinované celkovou úspešnosťou a hojnosťou, takže nech sa deje, čo sa má diať, spieť a smerovať to bude k vášmu prospechu, ale v niektorých prípadoch bude vyžiadané, aby ste do tohto procesu aj bytostne vstúpili. Do vašej lásky nemiešajte materializmus, či samotné peniaze, ktoré by mohli spustiť rôzne debaty vedúce až k nechcenému rozporu. Zdravie – vychádzanie (pocity chladu) a spracovávanie blokov.

 

KOZOROŽEC (22.12. – 20.01.)

Nelámte si hlavu nad tým, čo nevyšlo a tešte sa z toho, čo príde. Majte na pamäti i to, že všetko sa vás dotýka do takej miery, do akej to sami pripustíte. Vo všeobecnosti sa viac prebudia vaše vnútorné inštinkty, o čom sa budete presviedčať na maličkostiach, no postupne to bude prerastať do väčších vecí. Môžete sledovať ako fungujete a do budúcna sa vám toto poznanie určite zúročí. V práci sa všetci, vrátane vás, budú správať „tlmene“, no niekedy aj tento stav padne vhod, trmy-vrmy ste si užili a aj užijete za celú dobu až-až. V láske sa stretnete s menšími rozpormi, ktoré si v tichosti sami so sebou alebo podľa konkrétnej situácie vydiskutujte so svojimi „polovičkami“. Krikom sa iba vysilíte, inak podľa toho, ako sa nastavíte, môžete spoločne zdieľať len to pekné. Zdravie – citlivosť uší a celej tvárovej oblasti.

 

VODNÁR (21.01. – 19.02.)

Hľadáte rozdielnosti tam, kde to ani pri najbližšom pohľade nie je potrebné. Chcete poznať zmysel a vidieť určité významnosti aj tam, kde to pre vás doteraz nebolo potrebné. Prečo to tak je, na to si musí odpovedať každý z vás sám. Keď sa od toho oslobodíte, uvidíte svoje cestičky, ktoré niekam vedú a pocit z tohto poznania vás rozjarí a odtiahne od prípadných pochybností, či nálad, ktoré sa dajú prirovnať až k celkovej nechuti. V práci bude u vás zohrávať svoju rolu rýchlosť reakcií a samotného spracovania konkrétnych podnetov, po správnom „chytení“ to už pôjde samo. V láske sa spoliehate na lásku svojich „polovičiek“, no dôležitá je aj tá vaša, ktorú sa niekedy obávate pustiť naplno. Že by za tým bola akási vedomá, či nevedomá sebakontrola? Presne na tomto si popracujete. Zdravie – prečistenie, očista.

 

RYBY (20.02. – 20.03.)

Malá kôpka väčšiu pýta a presne v tomto znení to u vás v bežných každodenných situáciách budete fungovať, takže máte priestor si pritiahnuť to, po čom túžite (spoločnosť, priatelia, láska, úspech, hmotné veci), vrátane samotných financií. Napriek tomu, že za určitých okolností precitnete v tom, že ste ako samorast, pravdou to nebude, keď sa poobhliadate okolo seba, uvidíte vašich „súputníkov“, ktorí sú vždy nablízku. V ničom a nikde nie ste sami, stavy samoty u vás prídu len vtedy, keď to budete chcieť. V práci sa vám čo-to prečistí, takže niektoré veci môžu „padnúť“, zrušiť sa, či zmeniť, no všetko to prebehne s patričnou kompenzáciou, čo bude o čase. V oblasti lásky sa vypovie všetko potrebné (v dobrom slova zmysle). Tí, ktorí majú s komunikáciou menšie problémy (hlavne vaše „polovičky“), to vypovedia prostredníctvom činov. Zdravie – kostrč, oblasť konečníka (prechladnutie, sedavé zamestnanie a pod.).  

 

Za vašu priazeň a podporu ďakuje Mária Petrovičová

Zdroj: www.zlatemoravce.info 

OKIENKO SNOV zverejňuje Majkin horoskop so súhlasom autorky Ing. Márie Petrovičovej
(kopírovanie pre iné ako vlastné potreby podlieha autorským právam)

Leave a reply

TOPlist