www.elenn-okienko.sk

09. 01. – 15. 01. 2017

 

Každý týždeň nový horoskop od Majky pre všetky znamenia…

Horoskopy od iných…                Ročný horoskop 2017 od Majky 

OKIENKO SNOV zverejňuje Majkin horoskop so súhlasom autorky Ing. Márie Petrovičovej
(kopírovanie pre iné ako vlastné potreby podlieha autorským právam)

 

BARAN (21.03. – 20.04.)

Neuškodilo by vám všeobecné utíšenie sa, neustále „korzovanie“ vo vlastných myšlienkach vás poriadne zväzuje, buďte k sebe úprimní a ocitnete sa na prahu akéhosi oslobodenia, pričom iba vy sami ste sa uväznili a to dobrovoľne. Nepozerajte na všetko iba z povrchovej perspektívy a objavíte krásu samých seba, krásu sveta a ľudí ako takých. Ste na ceste, pri ktorej získate vyššie vedomie a za to môžete byť naozaj vďační. Kolotoč udalostí, ktorého budete svedkom na sklonku týždňa, pohne aj vami, no v tomto prípade si udržujte akýsi dištanc, inak sa zamotáte na miestach, kde by ste sa nemali. Pri vybavovaní potrebných povinností nič neuponáhľajte, všetko má svoju určitú postupnosť, ktorú ani vy nepredbehnete. Vzťahy a práca sa budú akosi prelínať a vzájomne ovplyvňovať. Pri financiách myslite aj na blízku budúcnosť, veď sami najlepšie viete, s akými financiami musíte vzhľadom k daným okolnostiam disponovať. Zdravie – celá oblasť trupu.

 

BÝK (21.04. – 21.05.)

Nezatvárajte oči pred novou príležitosťou, napriek tomu, že budete skeptickejší. Tento týždeň je zrovna obdobím, kde si môžete trochu dovoliť dupnúť nohou a stáť si za svojimi plánmi, myšlienkami, nápadmi a pod. V rámci voľného času, či relaxu, si predstavujte, čo by ste chceli, aby do vášho života vstúpilo, zmenilo sa, či naopak vyriešilo. Vaše povahové vlastnosti sa dostanú do žiaducej rovnováhy, čím bude pre vás všetko akosi jednoduchšie. Do popredia sa bude drať jedna z nich a síce láskavosť, ktorá sa podpíše na zosilnení vzťahov k deťom a ľuďom, ktorých máte radi. Celkovo porastie vaša vnútorná krása, ktorá bude pre vaše „polovičky“ úplne neodolateľná. Slobodní si tiež budú vychutnávať chvíle pozornosti a tak si môžu vybrať, či nastal čas na začiatok nového vzťahu. Financie sú pre vás dôležité, no niekedy ich míňate na nezmyselné veci, priznajte si to. Zdravie – stuhnutosť, skrehnutosť.

 

BLÍŽENCI (22.05. – 21.06.)

Tak veľmi túžite po pocite bezpečia a istoty, že tieto devízy hľadáte pod zašitou iného človeka. Pomaly sa budete o sebe dozvedať, že vaša vnútorná sila je natoľko intenzívna, že o splnenie svojich vlastných snov sa dokážete postarať aj sami. Veľmi sa rozčuľujete nad záležitosťami, ktoré vy ako osoba nevyriešite, preto sa obrňte potrebným nadhľadom, čo vám mnohé uľahčí, hlavne, čo sa týka vašich nervov. Padne vám vhod, ak sa v súkromí odbremeníte a odpútate od všetkých problémov a ťažôb. Staňte sa na chvíľu malými deťmi, ktoré precitajú v čírej radosti z maličkostí. Práca vám prinesie poznanie, ale nie dostačujúce uspokojenie, ako aj možnosti spoznať nového, zaujímavého človeka, či ľudí. So vzťahmi, citmi a  láskou sa určite v týchto dňoch nepohrávajte, akýkoľvek dobre mienený úmysel, ktorý však bude „uletený“, narazí na neúspech a nepochopenie, preto stavte na istoty. Chce to nejaký čas, aby sa peňaženky naplnili podľa vášho štandardu. Zdravie – zrak, kostrč.

 

RAK (22.06. – 22.07.)

Vašu „roztekanosť“ a naštrbené sebaovládanie dostane pod kontrolu hudba, príroda a skvelá spoločnosť. Nech v tomto týždni budete bojovať s čímkoľvek, nech ste postavení voči akýmkoľvek problémom, všetko speje k ich vyriešeniu a rovnako v závere môžete očakávať šťastné konce. Dopriate máte v týchto dňoch naozaj úctyhodne, začne sa to prácou, všetko sa vylepší a posunie k skvelým zmenám. Nasledovať budú financie, kde spolu s ponukou na novú prácu získate to správne lákadlo vo forme vyššieho pravidelného príjmu. No a sladkou a zrelou „čerešničkou“ budú vzťahy, kde sa konečne odpútate od zeme a dovolíte si aspoň trošku vzlietnu. Prepadnete láske a jej sile. Nezadaní si môžu rovnako vybrať a to medzi románikmi a dlhodobejším vzťahom, no nevylučuje sa ani fakt, že vzťah sa práve začne horúcim a čiastočne bizarným románikom. Zdravie – ústna dutina, zuby, afty, opary, kútiky a pod.

 

LEV (23.07. – 23.08.)

K väčšiemu pocitu pohody prispeje pohyb, čím si myseľ očistíte dostatočne na to, aby ste spracovali všetko potrebné, čo príde. Jednou z prvých záležitostí, s ktorou sa stretnete, je silná príťažlivosť s tendenciou ovládnuť vás. Vo všeobecnej rovine si máte veriť v každom uskutočnenom kroku a dni podporiť smiechom, rodinnou harmóniou a radosťou. Na svoje čaká aj chuť „vyhodiť si z kopýtka“, ktorá vám zaklope na dvere skôr, než si myslíte. Tá správna spoločnosť vám prinesie dostatok energie, ktorú budete následne úročiť na tých správnych miestach. Odvaha vám nebude chýbať pri riešení pracovných záležitostí, kde sa stretnete s nespokojnosťou určitých osôb a zároveň s požiadavkou, aby ste niektoré veci zobrali pod svoj vlastný „palec“. V rámci financií sa mysľou dostanete do roviny pozitívneho očakávania. Podporu nájdete v modrej a zelenej farbe. Zdravie – nohy.

 

PANNA (24.08. – 23.09.)

Odrazte sa od zhrýzavých pocitov nútiacich vás zamýšľať sa nad nespravodlivosťou, rovnako v sebe potlačte potrebu myslieť na nevraživosť, či nebodaj pomstu, a to bez toho, aby ste si to uvedomovali. Ubližujete si. Pod vplyvom skúseností sa vyzretejšie Panny sústredia na seba, na svoj rast a možnosti ako veci vylepšiť. Všetci všetko zvládnete, pokiaľ o to stojíte, a tak sa pokojne môžete porozhliadnuť po novej práci, či potenciálnych partneroch. Všetko vám bude fungovať, ak sa nepoddáte prípadnej pýche, ktorá vás môže zhodiť zo sedla, radšej nič nepreháňajte. Pri pohybe vo väčšej spoločnosti buďte teda prirodzení, čo zapôsobí úplne skvelo, pritiahnete pozornosť tých správnych ľudí. Povinností budete mať o čosi viac, preto si všetko zapisujte. Na peniazoch síce nelipnete, ale spolu s ich „odkotúľavaním sa“ príde vaše vnútorné presvedčenie začať šetriť. Zdravie – krížová oblasť.

 

VÁHY (24.09. – 23.10.)

Ako prevenciu pred upadnutím do chaosu sa ponorte do ticha, jednoducho sa nalaďte na komótnejší (spomalenejší) mód, v ktorom nehrozí, aby ste vyviedli niečo, čo by ste dávali do poriadku poriadne dlho. Nenúťte sa do ničoho, čo je vám proti vôli a to ani len z dôvodu, že niekomu vyhoviete pre vytvorenie pokoja alebo utíšenie rozbúrenej situácie. Buďte viac všímaví k ostatným ľuďom, istá dávka empatie je na nezaplatenie, pričom sa vám pochopenie vráti v ten správny čas a v situácii, keď to budete potrebovať najviac. Pracovná morálka bude u vás „kostrbatejšia“, pocity naplnenia z toho, čo robíte, budú striedať pocity rezignácie a stereotypu, tak si už vyberte, čo z toho platí a podľa toho sa aj zariaďte. Príliv istej čiastky financií vás veľmi poteší. Láska by sa nemala zmeniť na niečo sebecké a egoistické. Zdravie – držanie tela, svaly, kosti.

 

ŠKORPIÓN (24.10. – 22.11.)

Budete mať tendenciu všetko si idealizovať, no teraz by bolo vhodnejšie, aby ste prijímali dané fakty v ich skutočnej podstate. Tieto dni si budú priam vyžadovať, aby ste všetko videli, vnímali a cítili reálne a bez prikreslenia. Niektorí z vás by si mali konečne upratať vo svojich citoch a vzťahoch. Motáte sa v nezmyselných prepojeniach, ktoré si len tíško ospravedlňujete skrz x odôvodnení, prečo vám to vyhovuje. Neklamte sa a hlavne neubližujte tým, ktorí to myslia naozaj vážne. Zastabilizované vzťahy narazia na fázu, kde sa bude o všetkom viac komunikovať, čo bude veľmi prospešné. Do popredia sa bude drať tvorivosť, ktorá vám môže otvoriť brány k novým priateľstvám, ktoré sa v dnešnej dobe získavajú veľmi ťažko. V práci nastanú menšie problémy – nedorozumenia – na margo rôznych „papierov“, ako sú dovolenkové lístky, PN-ky, výkazy a pod. Finančne ste v bezpečí. Zdravie – myseľ.

 

STRELEC (23.11. – 21.12.)

Spolu s príchodom týchto dní sa vo vás pomaly prebúdza „straka“, ktorá vyráža na hon za skvelými zľavami, či už osobne alebo elektronicky. Pozor na to, aby ste finančne nezašli ďalej, než skutočne môžete. Sami najlepšie viete, aké úsilie stojí za tým, aby ste mali zabezpečené isté finančné rezervy. Príliš lipnete na veciach, ľuďoch z čias minulých a spomienkach, ktoré vám pomáhajú prežiť ťažké situácie, či stavy. Pokúste sa uveriť svojej vlastnej sile, ktorá sa tak veľmi derie na povrch, no vy ju nie a nie pustiť. Ak sa o to pokúsite, otvoríte tým dvere šťastiu a šťastným koncom. Áno, oni fakt existujú a to nielen v rozprávkach. Vzťahy sa pomaly na všetkých úrovniach dajú „do koľají“, čo len privítate. Nezadaní by mali byť viac všímaví. Práca vám bude robiť tie najmenšie vrásky, ale zodpovednosť musí byť. Zdravie – utíšenie všetkých zdravotných problémov.

 

KOZOROŽEC (22.12. – 20.01.)

Kypíte potrebným sebavedomím, ktoré sa razom môže zmeniť na niečo, čo bude mať tendenciu prerásť vám cez hlavu a to aj pri ľuďoch, ktorí si to nezaslúžia, takže potrebné sebaovládanie a sebakontrola bude na mieste. Vaše pozitívne očakávania budú mať takú silu, že sa jednoducho budú diať, preto si pekne vizualizujte všetko dobré, po čom vaše srdce „piští“. Počas týchto dní sa nachádzate v akosi stave univerzálnej detoxikácie, čo znamená, že sa vaše telo, myseľ, ale aj duša, zbavujú všetkého ťaživého, zlého a pre vás toxického. Menšie, pre vás tie správne zmeny, nastanú aj na pracoviskách. V láske si na tom stojíte pekne, ešte lepšie by to bolo, ak by ste sa neobávali svoje city prejavovať „na voľno“ aj na verejnosti, čo by s vašimi „polovičkami“, neskôr aj s vami, spravilo menšie divy. Peniažky si viete zarobiť a inak tomu nebude ani v tomto období. Zdravie – ruky, paže, krk.

 

VODNÁR (21.01. – 19.02.)

Pomaly a isto sa prebúdzate zo sviatočného naladenia a do žíl sa vám vracia potrebná sila, chuť a potenciál „dobyť“ svet. Prebudili ste sa a zrazu chcete všetko, úplne všetko. No ako sami najlepšie viete, všetko má svoju postupnosť, tak trošku pribrzdite a najskôr sa okolo seba rozhliadnite, zorientujte a potom urobte ten prvý krok, ktorý vás správne „napumpuje“. Zaujímavým je to, že nezadaní sa zahľadia do niekoho na pracovisku, preto sa do práce budú tešiť o to viac, no pozor, aby ste popri tom nezanedbávali svoje povinnosti. Už čoskoro zistíte, či je váš záujem opätovaný. Zadaným sa ich vzťah ukáže v tom pravom svetle a tak sa niektorí budú tešiť, iní si zasa poplačú, no netreba hneď robiť unáhlené závery, na všetkom sa dá „popracovať“. V práci, odhliadnuc od vyššie napísaného, sa vám dariť bude, rovnako ste na tom aj s financiami. Zdravie – pozor na menšie zranenia.

 

RYBY (20.02. – 20.03.)

Prečo sa motkáte po suchu (na miestach pre vás neznámych) a snažíte sa toto územie dobyť, keď vy ste doma vo vode? Tam viete priam čarovať, tam ste pánmi, čo nateraz znamená, aby ste sa nevrhali strmhlav do veľkých a závratných zmien. Nové a atraktívne príležitosti sa vám otvoria vo sfére finančnej, bude potrebná vaša rýchla reakcia, jednoduché áno alebo nie. V tomto prípade sa nevylučuje naviazanosť na zamestnanie. Snaha o prečistenie tela v tomto období narazí na neúspech, tak sa zbytočne „netýrajte“, energiu budete potrebovať niekde inde. Niektoré z vašich snov sa začnú priebežne napĺňať. Potrebný pocit bezpečia nájdete pri ľuďoch, ktorí sú vám svojím srdcom i mysľou oddaní, vrátane priateľov. Láska bude pre každého len a len kvitnúť. Niekto vás poprosí o zaujímavú láskavosť, ktorú budete pokladať čiastočne za bizarnú a čiastočne za úsmevnú. Je len na vás, či do toho pôjdete. Zdravie – motorika (únava).

 

Za vašu priazeň a podporu ďakuje Mária Petrovičová
Zdroj: www.zlatemoravce.info

OKIENKO SNOV zverejňuje Majkin horoskop so súhlasom autorky Ing. Márie Petrovičovej
(kopírovanie pre iné ako vlastné potreby podlieha autorským právam)

 

Leave a reply

TOPlist