www.elenn-okienko.sk

08. 10.- 14. 10. 2018

 

Horoskopy od iných…         Pohladenie duše – Obrazy, ktoré Vám pohladia dušu           Šťastný život

OKIENKO SNOV zverejňuje Majkin horoskop so súhlasom autorky Ing. Márie Petrovičovej
(kopírovanie pre iné ako vlastné potreby podlieha autorským právam)

 

BARAN (21.03. – 20.04.)

V prípade potreby sa veľmi rýchlo rozhýbete a uskutočníte potrebné kroky, ste naštartovaní a všetko okolo vás vnímate „rozprestreto“ s tým, že máte podporenú celkovú vnímavosť. Napriek tomu, že si zo súkromia „ukrojíte“ pre rôzne povinnosti viac, než ste čakali, nič podstatné vám z neho neujde. V práci spoznáte alebo narazíte na osobu, ktorá sa dá v oblasti danej profesie vnímať ako líder, môžete sa od nej čo-to naučiť alebo dozvedieť. V oblasti vzťahov a lásky sa so svojimi „polovičkami“ vždy v potrebný čas „dobehnete“ a dotiahnete na rovnakú úroveň, sily sú správne prerozdelené. Zdravie – fyzická citlivosť, svaly, krk.

 

BÝK (21.04. – 21.05.)

Ľuďom okolo seba nadhadzujete rôzne témy, len aby sa nevytvoril priestor na to, aby kládli otázky oni smerom k vám. Nechcete v tomto období o sebe veľa hovoriť, nemusí byť na to konkrétny dôvod, jednoducho to teraz máte v sebe nastavené týmto spôsobom a vy očakávate, že to bude okolie akceptovať. Na pracoviskách by ste nemali zanedbávať maličkosti, o ktorých si myslíte, že ich nielen na vedomostnej, ale aj manuálnej (zručnosť) úrovni máte v malíčku, niečo sa vám môže prešmyknúť. Láska je niečo, čo začínate podmieňovať, je jedno, či smerom k partnerovi alebo k sebe samým, skúste s tým niečo spraviť. Zdravie – dýchanie, oslabenie, hlava/tlak.

 

BLÍŽENCI (22.05. – 21.06.)

V podstate máte v tomto týždni vo všetkom potrebnom dopriate, takže nevynaložíte príliš veľa námahy na to, aby sa vám to, či ono, podarilo, no na druhej strane, buďte za to vďační. Opantajú vás energie zamerané na lásku, vzťahy a priateľstvá, vaše vnútro si jasne bude udávať svoj takt, no v tej pele-mele rozlišujte hlas srdca. V práci budete vynikať svojským spôsobom, podaktorí aj vďaka individuálnemu štýlu. To, že budete trošku vyčnievať, niektorí znášajú horšie, ono ich to však prejde. Vzťahy, hlavne tie dlhodobé, sa prepnú na spoločné uvedomovanie si toho druhého a hlavne na preciťovanie spoločného šťastia, ktoré vás napĺňa. Nezadaní zažijú zaujímavé, možno aj nezabudnuteľné, momenty, niekde to poriadne zaiskrí. Zdravie – oblasť 2. čakry.

 

RAK (22.06. – 22.07.)

Vnútorná „rozburácanosť“, neistota a nepokoj sa opäť dostávajú pod kontrolu s tým, že nie ste už vláčení myšlienkami na to, čo vás svojím spôsobom zraňovalo. Sprístupnili ste si v sebe potrebné energie, ktoré vám do pľúc prinesú čistý a dýchateľný vzduch, pričom hlava a samotné „racio“ bude spolupracovať. Jednoducho povedané, všetko bolestivé sa vám darí krotiť a možno aj podarilo skrotiť. Na pracoviskách sa ustálite vo vašej komfortnej a bezpečnej zóne, takže všetko pôjde tak, ako sami budete chcieť, dokonca sa vám podarí rozlúsknuť menší rébus, ktorý ste v sebe v naviazaní na prácu riešili. Vzťahy sú nateraz, obrazne povedané, ako pevne kotviace lode. Zdravie – imunita, žalúdok, krk.

 

LEV (23.07. – 23.08.)

Prípadná „neslanosť“ jednotlivých dní sa na základe určitých situácií, či udalostí, mení na sladkastú príchuť. Čaká vás rozmanitosť, ale aj určitá „ubehanosť“, až ulietanosť, napriek tomu, že sem-tam, či už v práci alebo pri vybavovačkách alebo niekde inde, narazíte na negatívnu odpoveď alebo na zavreté dvere, či slovko nie. Neznamená to pre vás nič ťažké, jeden deň sa to zavrie, nasledujúci otvorí. V práci majte pod dohľadom všetko potrebné, zaujímavé je, že ste niekomu padli do oka, nuž môžu prísť nové ponuky na prácu alebo pozvania na kávu. Vo vzťahoch bič, ktorý pletiete svojim „polovičkám“ alebo objektom záujmu, v podstate pletiete aj pre seba, myslite na to. Zdravie – zharmonizovanie, útlm.

 

PANNA (24.08. – 23.09.)

Nesiete sa na pokojnejších vlnách jednotlivých dní, no, či sa vám to páči alebo nie, budete musieť trochu pridať, sami pocítite kedy, v čom a prečo, no pôjde vám to poľahky, spontánne a bez prípadných problémov. Na pracoviskách sa roztrúsia zvláštne správy, ale je iba na vás, či sa stanete súčasťou živého ľudského „telefónu“ a dané informácie budete posúvať ďalej. Pripomeniem – nerobte iným to, čo nechcete, aby bolo robené vám. Povinnosti si odvádzate efektívne a kvalitne. Vo vzťahoch sa ukážu na povrch vaše tromfy, samozrejme, len v tom najlepšom slova zmysle, viete, čo na vaše „polovičky“ platí a nebojíte sa to uplatniť. Zdravie – chrbtica (o čosi viac krčná a kostrč – protipól).

 

VÁHY (24.09. – 23.10.)

Počas celého roka ste sa snažili na duchovnej úrovni v sebe, ale aj okolo seba, veľa „zasiať“ a teraz dochádza k tomu, že si nielen uvedomujete, ale aj vidíte a cítite výsledky tejto tichej činnosti. Pokiaľ ste sa cítili oslabení, či v niečom podkopnutí, a to nezávisle od zdroja, premeníte tieto slabiny na niečo zastabilizované, zocelené a neochvejné. Rastiete a spolu s vami aj vám blízki ľudia, ktorí si to dovolia a chcú rásť. Na pracoviskách pocítite posilnenie a odhodlanosť… a hurá!… aj prajnosť ostatných, čo vás príjemne povzbudí. V oblasti lásky ste síce rôzne „vetvy“ (čo je v poriadku), ale tieto vetvy sú súčasťou jedného stromu, tak podľa toho k sebe a svojej rodine pristupujte. Zdravie – kosti, dýchanie (priedušnica, priedušky).

 

ŠKORPIÓN (24.10. – 22.11.)

Jednotlivé dni vám budú prinášať rôzne „výsledky“, na základe ktorých si budete svojvoľne dopĺňať zadania, no keď budete prístupnejší, cez svoju intuíciu pochopíte, spracujete a zachytíte celú rovnicu, ktorú vám teraz život prináša bez neznámych (nedomýšľajte si, všetko môžete vnímať správne). Z pracovných povinností si vybavujte hlavne tie kľúčové, snažte sa ich nenechávať až do času, kedy horí, zároveň pozor na stratenie, vytratenie, zapatrošenie osobných vecí, ktoré sú v práci pre vás dôležité (kľúče, poznámky, diáre, telefóny, vizitky a pod.). Vzťahy a láska vám trochu zamotajú hlavu, tlačením a silením sa veci iba zamotajú, trpezlivosť a samotná láska spraví svoje. Zdravie – infekcie, baktérie.

 

STRELEC (23.11. – 21.12.)

Tak veľmi chcete uloviť tie najkrajšie, najsilnejšie a najväčšie ryby (symbolika úspechu, lásky  a všetkého pozitívneho), no robíte pritom okolo seba len „humbug“ s efektami teatrálnosti. Nečudujte sa, že podstatné veci necítite, nevnímate a nevidíte, to bude asi tým, že sa zameriavate na to, čo bolo a to poriadne oduševnene a hlasno. Poteším vás, napriek všetkému prišli dni celkovej hojnosti, v podstate sa vám darí a dariť bude, dokonca sa na vás naviažu rovnako zmýšľajúci ľudia. V práci trochu väčšia pozornosť pri manipulácii s financiami nezaškodí. V láske sa rozvinie tímový duch a to vo všetkom. Zdravie – trávenie.

 

KOZOROŽEC (22.12. – 20.01.)

So šarmom toho zvládnete veľa a v tomto smere vám karta naozaj pôjde, svoje portfólio rozšírite o ďalšieho/u obdivovateľa/ku (samozrejme, všetko v rovine „švandy“, úsmevov a slušnosti). Všetci, ktorí ste sa pokladali za „čakateľov“, nezávisle od toho, v čom sa konečne pohnete vpred… jupí, ide to… prejavte známky nejakej radosti. V práci bude síce z každého rohu a miestnosti cítiť akúsi striktnosť a dôležitosť, no je to pre toto obdobie a v naviazaní na vašu prácu prirodzené, už teda viete, ako to zvládnuť. Čo sa týka vzťahov, v tomto smere prevládajú jemnejšie a citlivejšie energie a tie sa prejavia naozaj príjemne. Zdravie – ramená, zhyby, ohyby.

 

VODNÁR (21.01. – 19.02.)

Dlhšie vám bude trvať rozhodovanie, vaša trpezlivosť je obdivuhodná, no nepreháňate to niekedy? Uistite sa o tom. V pohode budete zvládať „roztancované“, až bláznivé energie, ktoré sa postarajú o to, že nič nepôjde podľa plánu, otvára sa tu priestor smiechu a vašej osobnej hravosti. Na pracoviskách si osvojíte nadhľad, dokonca si v sebe pripustíte, že čo-to v sebe môžete pozmeniť, výsledkom čoho bude chcené malinké nabúranie si stereotypu, či „rituálov“. V láske sa otvoria debaty smerované k bábätkám, zásnubám, či svadbám a u tých ostatných aj otvorenie debát na spoločne trávený čas. Zdravie – prechladnutie, pravá strana tela.

 

RYBY (20.02. – 20.03.)

Ukončievajú sa veci, ktoré podľa vás trvali až príliš dlho, či dokonca až neznesiteľne dlho: Konečne si môžete povedať, že podaktorí idete síce od nového začiatku, či štartovacej čiary, ale cestou, ktorú ste si sami zvolili, čo rovnako platí aj pre samotné tempo, na ktoré ste nabehli. Prichádza k vám viacero noviniek, sami uvidíte, ako sa vám budú pozdávať. V práci sa rozohníte, ba až nahneváte, no skúste to v sebe nedržať a nenosiť viac, než je potrebné, pokojne si, hoci aj za zatvorenými dverami, pofrflite. Vo vzťahoch sa trošku zamračí, no v podstate ste k tomu prispeli rovnakým dielom, tak namiesto obviňovania (keď aj tichého) pracujte na udobrovaní. Zdravie – noc, ústa (sliznice).

 

Za vašu priazeň a podporu ďakuje Mária Petrovičová

Zdroj: www.zlatemoravce.info 

OKIENKO SNOV zverejňuje Majkin horoskop so súhlasom autorky Ing. Márie Petrovičovej
(kopírovanie pre iné ako vlastné potreby podlieha autorským právam)

Leave a reply

TOPlist