www.elenn-okienko.sk

05. 12. – 11. 12. 2016

 

Každý týždeň nový horoskop od Majky pre všetky znamenia…

Horoskopy od iných…

OKIENKO SNOV zverejňuje Majkin horoskop so súhlasom autorky Ing. Márie Petrovičovej
(kopírovanie pre iné ako vlastné potreby podlieha autorským právam)

Budem rada a aj Majka, ak napíšete dole do komentára, ako Vám pomáhajú Majkine horoskopy…
Ďakujeme…
:)

 

BARAN (21.03. – 20.04.)

Týždeň plný premýšľania vám prinesie viaceré zistenia, s niektorými z nich nebudete príliš nadšení, no aj tie sú súčasťou vášho života, tak ich jednoducho prijmite. O čosi intenzívnejšie na vás „zaútočí“ lenivosť, takže akákoľvek práca bude pre vás menším utrpením a od ruky vám zrovna nepôjde, takže sa trošku zapotíte, no výsledky beztak budú také, aké majú byť. Konkrétne na pracovisku narazíte na menšie nedorozumenie, nedajte sa ním odradiť ani rozladiť. Vo vzťahovej línii príde na vás sila pokušenia všetky doterajšie partnerské prežitky a stereotypy zmeniť, túžite po inovácii, čerstvosti a vrúcnosti. Je potrebné, aby ste na to išli správne, inak sa razom môže všetko pokaziť. Nezadaní budú mať tendenciu šliapnuť vedľa, no nevadí, aj to je skúsenosť. Peniažky – každý výdavok si premyslite. Zdravie – roztržitosť (pamäť, hlava).

 

BÝK (21.04. – 21.05.)

Kolísavosť pocítite asi v každom životnom smere, akási „rozhojdanosť“ sa postará o to, že stratíte pocit istoty, stability a vnútornej vyrovnanosti, z čoho budete trošku „vyšilovať“. Niet sa čoho obávať, berte to ako možnosť nahliadnuť na jednotlivé vaše životné smery z iného uhlu pohľadu, čím získate drahocenné poznanie, ktoré môžete potom v bežnom živote super využiť. Práca vám prinesie fakt, že už dlhšiu dobu ste sa necítili takí potrební, ako práve teraz. Prejavy vďačnosti vás presvedčia o tom, že vaša cesta je nateraz správna. V láske narazíte, podľa vás, na zvláštne správanie partnera/ky. Nič si nedomýšľajte a na rovinu sa spýtajte, o čo kráča. Slobodní by sa mali prestať sústreďovať na lásku príliš ľútostivým a násilníckym spôsobom, čo v preklade znamená, že až príliš a za každú cenu chcete, radšej nechajte priestor kreativite vyššej sily. Peniaze – prílišné lipnutie na matérii vám nerobí dobre. Zdravie – tlak, pitný režim.

 

BLÍŽENCI (22.05. – 21.06.)

V spoločnosti, či už väčšej alebo menšej, prepadnete akémusi zvláštnemu nadhľadu, no opatrne s tým, inak kývnete ľuďom v okolí v súhlasnom stanovisku na nejednu „šialenosť“ a to predsa nechcete. Takže, pozor na prípadné zneužitie vašej dobrej nálady a chuti pomáhať. Vo voľnom čase a v čase pokoja sa bude vašou hlavou premieľať toho veľmi veľa, dajte si „pohov“, inak vo vašom vnútri vznikne teória jedna šialenejšia ako druhá. Niekto sa na vás pokúsi použiť nejaký trik, preto buďte v strehu. V práci nezaspite na vavrínoch, teraz si to určite nemôžete dovoliť, očakáva sa od vás maximálna zainteresovanosť. V dlhodobejších vzťahoch očakávajte neutralitu, pohodu a v podstate všetko, čo je pre váš vzťah typické a v podstate za celý ten čas aj nemenné. Napriek tomu skúste svoju  „polovičku“ niečím milo prekvapiť. Nezadaní by mali na sebe aspoň trošku popracovať (komunikácia, prejav, gestá a pod.). Peniaze – myslite aj na svoju budúcnosť a to aj tú krátkodobú. Zdravie – nevoľnosti rôzneho typu a charakteru (žalúdok, hlava, slabosť a pod.).

 

RAK (22.06. – 22.07.)

Na ľudí vo vašom okolí máte niekedy až príliš veľa otázok, čím sa v tomto období môžete radiť medzi trošku otravnejších: Zrovna v tomto týždni to na vás príde, takže preventívne nezasýpajte ľudí vašou zvedavosťou, ušetríte si tak nejedno sklamanie, čo sa týka reakcií. V práci sa stretnete s pochopením, ochotou a ľudskosťou, takže niet sa čoho obávať, závistlivosť konkrétnej osoby jednoducho ignorujte. V partnerstvách sa spoja vaše protiklady, pričom výsledkom bude spoločná sila, prepojenosť a chuť vyriešiť veľmi rýchlo všetko, čo bude potrebné. Bude vám to klapať priam ukážkovo, samozrejme, chce to aj zapojenie vašej trpezlivosti a krotenie prípadnej výbušnosti. Nezadaní by mohli o čosi zmeniť uhol pohľadu na opačné pohlavie a nehádzať všetkých do jedného vreca, sami by ste tam predsa nechceli skončiť, tak prečo to robíte vy? Peniažky vám spravia radosť v menšom predstihu. Zdravie – náchylnosť na prenosné ochorenia.

 

LEV (23.07. – 23.08.)

Sila nevýraznosti a univerzálnej šedi vás bude atakovať z každej strany, v živote vám budú chýbať farby, preto si ich do každého dňa zamiešajte prostredníctvom optimizmu, ktorý by bolo potrebné v tomto týždni vytiahnuť z úzadia. Svojou podstatou vás čakajú pekné, plodné a plnohodnotné dni, len im musíte trošku dopomôcť. V práci narazíte na menšiu prekážku, ktorá však nemá v skutočnosti také veľké rozmery, ako jej pripisujete. Hlavu hore, zdoláte ju rýchlo a hravo. V partnerstvách na vás čakajú rôzne príkoria, ale aj prekvapenia, fungovať to bude štýlom, že každú nepríjemnosť budete mať vzápätí kompenzovanú niečím milým a potešujúcim. Nezadaní sa potešia zaujímavej príležitosti, neprepaste ju vďaka vašej miernejšej márnivosti a náročnosti, snažte sa ju využiť. Peniaze – rysovať sa vám bude zaujímavý predaj alebo kúpa. Zdravie – štrajkujúci žalúdok (nespracovaná udalosť, zážitok).

 

PANNA (24.08. – 23.09.)

Napriek tomu, že vyzeráte spokojne, vaše vnútro nejasá, nemajte „boja“, nech sa jedná o čokoľvek, je to na správnej ceste, nepodliehajte strachu a negatívnym myšlienkam. Viac opatrnosti to chce pri pohybe na cestách, predvídavosť v žiadnom smere nie je nikdy na škodu. V práci sa stretnete s prejavom menšej nespokojnosti, s vami to nebude mať nič do činenia, ale povzbudivé slová adresované kolegovi/yni pomôžu, potešia a vyrovnajú pocit z nepríjemného zážitku. Kolektívna spokojnosť vedie k spokojnosti individuálnej, pracujte teda na bezstresovom pracovnom prostredí. Vzťahy prinesú so sebou menšie zmeny, ktoré však odsúhlasia obe strany, pustíte sa do spoločných, či už väčších alebo menších projektov, spoločne strávený čas vám padne na úžitok. Slobodní sa stretnú s prejavom náklonnosti od človeka, z ktorého vám svojím spôsobom „padne sánka“. Peniaze – že by sa blížil čas odmien? Zdravie – zuby, ďasná, jazyk.

 

VÁHY (24.09. – 23.10.)

Neustále prepočítavanie a snaha byť vždy o niekoľko krokov vpred vám v tomto týždni nebude nič platná. Prijímajte bežný, dennodenný chod a sled udalostí, s ktorými sa budete vysporiadavať vždy aktuálne, kde sa môžete oprieť o svoju umnosť. V týchto dňoch sa do popredia prederie vaša kreativita, ktorú by ste nemali v žiadnom smere krotiť a dusiť. V pracovnej sfére sa nemusíte obávať ničoho nečakaného, takže stresy z práce a prípadný „brucha bôľ“ spojený s nervozitou hoďte za hlavu. Nebudete ničím zviazaní a ani do ničoho tlačení. Vzťahy so sebou prinesú nové pocity, ktoré budú pomerne intenzívne a to platí aj pre tie negatívne. A pokiaľ budete o to stáť, všetko dopadne k vášmu obojstrannému prospechu. Tí, ktorí stále hľadajú spriaznenú dušu, by mali prestať zúfať a mali by sa spoľahnúť na svoje inštinkty, ktoré niečo predsa len našepkávajú. Peniaze – niekedy myslite aj na seba. Zdravie – tvárová oblasť hlavy.

 

ŠKORPIÓN (24.10. – 22.11.)

Neprajte nikomu nič zlé, nech vám ktokoľvek akokoľvek ublížil, či nevyhovel, nezabúdajte na silu vypovedaného. Odpúšťanie chce veľa sily, energie, hlavne čisté a otvorené srdce, no pomôže vám zbaviť sa bolesti, ktorú ste si na seba sami cez pocity zloby nahádzali. V práci vás vpred posunie vaša vynaliezavosť, pričom nevylučujem ani náhodné stretnutie s bývalým kolegom, ktorý by vám mohol pomôcť k získaniu lepšieho pracovného miesta, všetko však závisí od toho, čo chcete. Pre vás stále platí, že v láske treba vedieť robiť aj ústupky, tak zahoďte prílišnú hrdosť a pokiaľ je to opodstatnené, priznajte si svoj podiel nevedomosti, či chyby, všetko to uľahčí a urýchli nejaký čas už prebiehajúci zmierovací proces. Slobodné bytosti si pred sebou priznajú cit prechovávajúci k určitej osobe. Peniaze – nerozlišujte ľudí a neškatuľkujte ich na základe majetnosti. Zdravie – vitalita (vitamíny a pod.).

 

STRELEC (23.11. – 21.12.)

Komunikatívnosť bude u vás „vypilovaná“ na maximum, čo v preklade znamená, že budete mať problém so zastavením pusy, niekedy je zbytočné používať toľko slov a u vás by bodlo keby ste sa to naučili rozlišovať. Opatrne nakladajte aj s pýchou tlačiacou sa do popredia, ktorá má veľa foriem. Čo sa týka práce, v nej budete síce ponaháňaní, ale všetko len v rámci vašej osobnej prijateľnosti, takže na vás číha menšia uponáhľanosť. Vaša partnerská láska preskákala už kadečo, no napriek tomu netreba zaháľať a na vzťahu treba stále pracovať. Rovnako majte dostatočne pod pokrievkou aj sebeckosť, ktorú partner už nebude musieť ustáť a dá vám to najavo nepríjemným spôsobom a vám nezostane nič iné, iba to akceptovať. Stretnutie s bývalou láskou, či samotným pripomenutím si bolesti prameniacej z bývalého partnerstva, vami dosť otrasie a nateraz na ceste hľadania lásky práve tých nezadaných trošku ubrzdí. Peniaze – malá kopa väčšiu pýta. Zdravie – citlivosť (pocitová aj fyzická).

 

KOZOROŽEC (22.12. – 20.01.)

Keď sa do niečoho pustíte, očakáva sa od vás, že to aj ukončíte, tak sa „pochlapte“ a pekne na tom pracujte. Vaša priebojnosť bude rásť, čo sa bude odzrkadľovať aj na prirodzenom rešpekte, ktorý budete vzbudzovať, no stále platí červená v prípade, ak by ste to mali nežiaduco prehnať, to vám môže poriadne a dlhodobo „zavariť“. V práci už myslite na plán vašej dovolenky, aby ste v tom mali poriadok a neriešili to na poslednú chvíľu a v strese. Je potrebné, aby ste s dostatočnou pozornosťou načúvali svojim „polovičkám“, ktoré ste akosi odsúvali bokom pre iné povinnosti. Za svojho partnera ďakujte a vážte si každučký jeden deň a to aj napriek sem-tam vyskakujúcej nepriazni. Kozorožci, hľadajúci lásku, pochopia, že zahrávať sa s citmi iného sa veru neopláca, tak sa snažte konať čestne v mene lásky. Peniaze, ktoré vám boli z akýchkoľvek dôvodov nedopriate, si postupne k vám cestu nájdu. Zdravie – vykuknutie už existujúcich zdravotných problémov.

 

VODNÁR (21.01. – 19.02.)

Nerobte si svojím správaním z ľudí nepriateľov, možno si to ani neuvedomujete, ale vaša afektovanosť, nadradenosť spraví svoje a vaši stáli priatelia nebudú mať pre takéto prejavy žiadne pochopenie, lebo nebudú vedieť, čo sa ukrýva za dôvodom vášho správania. Túžba byť stredobodom pozornosti môže byť predsa naplnená aj prirodzenejším spôsobom. V pracovnej sfére príde čas aj na osobnejšie rozhovory, či prezentáciu názorov smerom k nadriadeným, len je potrebné voliť tie správne slová. V láske na nič netlačte, ani na svojho partnera, ktorý sa môže cítiť zahnaný do kúta, odkiaľ bude automaticky hľadať únikovú cestu a to akúkoľvek, aj tú bolestivú. Na vyjadrenie pocitov nie je nikdy neskoro, takže nezadaní by mali prestať „plakať nad rozliatym mliekom“ a mali by niečo podniknúť. Peniaze – naplánujte si každý výdavok, aby ste sa neocitli v červených číslach. Zdravie – náchylnosť na odreniny, modriny, zápaly.

 

RYBY (20.02. – 20.03.)

Nikdy nie je nič nemožné, takže v žiadnej životnej situácii sa nevzdávajte, aj keď už nebudete vládať. Voľný čas venujte tým, na ktorých ste si už dlhšiu dobu nenašli čas, hrozí ochladnutie vzťahov, či čiastočné odcudzenie. V prípade položenia jednej, pre vás dôležitej otázky, s odpoveďou neváhajte príliš dlho, inak si ju dotyčný/á vysvetlí po svojom. Pracovné tempo sa o čosi uvoľní, no pocitovo sa budete stále cítiť akosi stiesnene, akoby ste nestihli za rok všetko to, po čom ste túžili. V láske sa spoliehate na city „polovičiek“, no nič neberte ako samozrejmé a na ich udržiavanie alebo rast konajte tie správne kroky (spoločne strávený čas, slovné vyjadrenia, dotyky, pochopenie, voľnosť a pod.). Nepodceňujte obdobie „hádkového“ ticha, ktoré sa zrazu môže zmeniť na neprekonateľné rozdiely. Slobodní by mali popracovať na svojej odvážnosti a nesmelosť poslať na tuhý zimný spánok, poznáte to, kto prv príde, ten prv melie, čo platí aj pre oblasť flirtovania, tokania a zvádzania. Peniaze – číslo na účte vás môže potešiť alebo zarmútiť, záleží na vašom pohľade. Zdravie – majte pod kontrolou všetky osobné neduhy a závislosti.

 

Za vašu priazeň a podporu ďakuje Mária Petrovičová
Zdroj: www.zlatemoravce.info

OKIENKO SNOV zverejňuje Majkin horoskop so súhlasom autorky Ing. Márie Petrovičovej
(kopírovanie pre iné ako vlastné potreby podlieha autorským právam)

 

Leave a reply

TOPlist