www.elenn-okienko.sk

KNIHA NÁVŠTEV

Napište nový záznam do knihy návštev

 
 
 
 
 
 
 
 
Polia označené * sú povinne.
Emailová adresa nebude zverejnená.
120 entries.
Kulíšek Barča wrote on 25. februára 2015 at 16:46
tu to stránku ráda navštěvují jo a moc se těším až se zase společně na koncertě uvidíme přeji ti krásné odpoledne
Gabriela Klanicová wrote on 22. februára 2015 at 18:51
Milá Elenn, obdivujem Ťa. Tvoju prácu, velmi zmysluplnú, tvoj elán , ale i chuť robiť veci , ktorými nám, pomáhaš prekonávať stres v tomto uponáhlanom svete a ktoré mi stále pohladia dušu. Nech sa ti darí i nadalej, nech ta elán neopustí. Prajem dobré zdravíčko a teším sa na stretko. objímam ta g
Kika wrote on 16. januára 2015 at 20:21
Veľmi príjemné a oddychové čítanie. Po uponáhľanom dni vrelo odporúčam :-). Človek by sa mal pravidelne zastaviť a dopriať si takýto balzam na dušu. Nech naďalej Vaša stránka potešuje viac a viac ľudí :-). Majte sa stále lepšie a lepšie :-).
Barča Kopfsteinová wrote on 7. januára 2015 at 17:47
ahoj Elennko máš tu moc krásné fotečky a super stránky lidovou hudbu si ráda poslechnu je to moc hezké také sem si poslechla svobodný vysielač to co je v archívu moc hezké nejvíc se mi moc líbí ta úvodní písnička jak zpívá Vašík Neckář tu lidovou písničku fakt tady ta stránka se mi moc líbí ať se ti daří :) „Dej každému dni příležitost, aby se stal nejkrásnějším dnem tvého života.“
Anka Laluchova wrote on 2. januára 2015 at 08:59
Ahoj Elenn,je skutočne úžasné čo a akým spôsobom robíš. Patrí Ti jedno obrovské ďakujem.Nedaj sa znechutiť,buď, taká aká si vždy bola.To čo robíš je balzamom na dušu aj pre nás,ktorí už nevládzu čeliť zlu. Prajem Ti k tomu mnoho zdravíčka a dúfam,že už píšeš všetkými desiatimi,či?. P.S. Nimnica bola úžasná!
Mirka wrote on 23. novembra 2014 at 19:21
ahoj Elenn,nestihla som ti na Vaškovom koncerte povedať, ako si úžasne omladla, aj Vašek ti stále spieval,,,,čo som samozrejme závidela, ale tebe to doprajem. Stránku máš precízne urobenú, vidieť, že na nej pracuješ, že si pedant. Pozdravujem ťa. /Prosím ťa , pošli mi tvoje fotky, čo sme sa spolu s Vaškom fotili./ Ďakujeeem Mirka
František wrote on 17. novembra 2014 at 17:52
Paní Elenn jsem upřímně mile překvapen provedením Vašich stránek,v dnešní době je velmi málo lidí,kteří se věnují propagaci lidové folklorní tvorby.Patří Vám za to velký dík.Paní Jitka je zářný příklad závisti a malosti.Přeji Vám mnoho dalších krásných zážitků a úspěchů ve Vašem počínání. Rozhodně nebudu na této adrese naposledy a přidávám do svých oblíbených
Maria wrote on 9. novembra 2014 at 10:13
Ahoj,, Okienko snov,,.Som stálou pozorovateľkou tejto stránky a hlavne sledujem prácu pani Elenn.Je to jeden z mála ľudí,čo mapuje folklor v tak širokej miere a som rada,že sa našiel niekto,čo obetuje svoj čas na to,aby si aj v budúcnosti mohli vypočuť a už aj pozrieť naše deti a vnúčatá to čo tvorili ich mamky a babky,pretože nie všetci majú možnosť si to takto spropagovať.Elenn,, robiť to s tak veľkým zanietením to musí človeka fakt baviť!A kedže sa pohybujem medzi ľudmi,čo vytvárajú kultúrne podujatia,som až milo prekvapená,ako ľudia prácu pani Elenn poznajú.Nezvyknem reagovať na takéto veci,,ale na margo pani Jitky....je fajn mať aj iný názor,,len by som bola rada,keby ste nám ukázali čo tvoríte vy,,,lebo kritizovať by mali ľudia,čo aj niečo tvoria,čiže vedia o čom to je a nie len poukazovať ako je toto alebo ono zlé...Ale tak čo už,,,preto želám Elenn a aj pani Jitke veľa štastia a radosti zo života...))))
Jitka wrote on 6. novembra 2014 at 08:38
Stránku jsem navštívila,neurazila mě ani ale nenadchla.Celkově amatérský horší průměr,pouze pro zasvěcené přátele a nadšence.Tito a sama majitelka tvoří stále dokola celkovou návštěvnost.Náhodný návštěvník se znova těžko vrátí.Výsledná známka 3-.
Edo Deon wrote on 31. októbra 2014 at 05:05
Stranku budem sledovat -nevedel som, ze mate vlastnu stranku ...
Jozef Vencel - SSk Kolovrátok z Prílep wrote on 30. októbra 2014 at 20:45
Ahoj Elenn! Srdečný pozdrav z Prílep ti posiela rod. Vencelová a celý náš KOLOVRÁTOK. Výborná bola aj skupina Čaračan z Čaradíc. Srdečne ich pozdravujeme sú to naší priateľia. Pokračuj s týmto skvelým programom ľudových piesní.Dovidenia Irka.
T wrote on 15. októbra 2014 at 11:13
Tajomstvo šťastia nespočíva v tom, že človek robí to, čo sa mu páči, ale, že sa aj iným páči to, čo robí...
vlado wrote on 28. septembra 2014 at 14:57
Velmi záslužná práca možno peniazmi neocenená ale Boh to všetko vidí aspoň skromné vďaka za tie piesne
Oľga Holásková - Kolovrátok z Melčíc-Lieskového wrote on 25. septembra 2014 at 17:24
príjemný a ničím nerušený večer Elenn chcem sa v mene skupiny Kolovrátok z Melčíc podakovať za našu nahrávku a velmi peknú upútavku teším sa na dalšiu spoluprácu a želám Ti veľa, veľa tvorivých nápadov a hlavne velmi veľa návštevníkov v okienku snov...ešte raz srdečná vdaka:))
Oľga Holásková - Kolovrátok z Melčíc-Lieskového wrote on 14. septembra 2014 at 10:54
Bolo nám veľkým potešením Elenn že sme s Tvojou pomocou zvládli nahrávku a dúfam že to nebolo naposledy, teším sa na daľšie stretnutie s pozdravom Oľga.
Veronika wrote on 3. septembra 2014 at 18:00
Elenka, pozdravujem Ťa. Keď sa opäť stretneme, dokončíme ten náš dnešný začatý rozhovor. Keď budeš vedieť termín koncertu Vaška, daj mi vedieť. Pá..........
Viliam wrote on 29. augusta 2014 at 16:55
Ahoj Ellen, zdravím Ťa z Nových Zámkov. Ďakujeme za pobyt v Nimnici, stretneme sa o rok. Ahoj
Veronika wrote on 8. augusta 2014 at 11:45
Elenn k dnešním narozeninám Ti přeju všechno nejlepší hodně zdraví a štěstí :) :)
Olga Celerová wrote on 8. augusta 2014 at 08:36
Milá dnešní oslavenkyně,zdraví,zdraví a zase zdraví a neustálý optimismus,nejen k Tvému dnešnímu slavnému dni,ale do všech následujících ze srdce přeje Oli Celerová.
Josef Walterstein wrote on 8. augusta 2014 at 02:27
Elenn k tvojím dnešným náctinám /kolkátým si vyrátaj matematička to je zase úloha odo mna/ ti prajem všetko naj....,,bla,bla, ako sa priava však vieš.... a veľa zdravia. A nech sa ti vyplnia všetky tajné sny - do roka a do dňa. Tak a máš to pekne federálne aj s - /Česko-slovensky. Ostatné až v Nimnici (dúfam,že prídeš). Dovtedy sa mi opatruj moja. Pa a pusu.
TOPlist