www.elenn-okienko.sk

KNIHA NÁVŠTEV

Napište nový záznam do knihy návštev

 
 
 
 
 
 
 
 
Polia označené * sú povinne.
Emailová adresa nebude zverejnená.
120 entries.
Eva Kondelova wrote on 19. decembra 2018 at 19:42
Ahoj Elenn. Podlhšej dobe sa ti konečne ozvem. Bola som veľmi chorá, ale našú aukciu som úspešne zvládla.Chcem Ti Elenn poďakovať že si úžasne šikovná. Nestíham sa ani čudovať aké krásne vystúpenia si natočila. Aj kek som sa neozvala, zato som pozerala všetky, ba aj reprízy. Elenn dovoľ abi som Ti zaželala veľa zdravia lebo ho moc potrebuješ, šťastia ,lásky a nech sa Ti darí ešte veľa krásnych programov natočiť. S pozdravom zostáva Eva Kondelova.
Eva KONDELOVA wrote on 23. augusta 2018 at 07:15
Ahoj Elenn. Máš krásny kroj . Za chvíZa chvíľu budeme mať aj my také krásne zástere. Tešíme sa na na hrávanie .Prajem Ti veľa úspechov v tvojej praci.Pozdravujem Ťa. Eva Kondelova
Eva Kondelova wrote on 22. júla 2018 at 06:49
Elenček srdečne ťa pozdravujem a prajem Ti veľa takých vystúpení. Všetky tvoje relacie sú nádherné. Veľmy pekne ďakujem. Eva Kondelova
Beata wrote on 12. júna 2018 at 18:49
Druhy pokus.Prave som dostala od teba spravu ze to doslo k spravnemu adresatovi.Ale preco sa to mne uz neda najst.Ja tymto internetovym vymozenostiam velmi nerozumiem.
Beata wrote on 12. júna 2018 at 17:29
Ahoj Elenka.Snad si docestovala nacas a stastne.Zabudla som Ti povedat ze si velmi sikovna a obdivujem Ta s akym elanom robis svojho konička hobby.Verim ze Ti to vydrzi este vela rokov a svojimi prispevkami fotkami a videami budes obstastnovat tvojich fanusikov nasimi ludovymi zvykmi a ludovou muzikou.Tesim sa na najblizsie stretnutie a na tvoje zazitky ktorych mas naozaj vela.Pozdrahuje Ta Beata.
FS Očovan wrote on 4. júna 2018 at 06:15
Dobrý deň, Ďakujeme za pozvanie na natáčanie nášho programu, s členmi súboru na skúške dohodneme termín a zavoláme. Tešíme sa aj na stretnutie na našej Očovskej folklórnej hrude 10.,11. a 12.augusta 2018, srdečne Vás pozývame, pozvánku zašleme aj poštou. AH
Eva Kondelova wrote on 21. februára 2018 at 09:19
Elenn chcem sa poďakovať za celý súbor za krasnu nahrávku a taktiež za prezentáciu nášho súboru. Prajeme ti nech ti zdravie slúži ešte dlho aby sme mohli veľa takých program spolu nahrať .Ďakujem za chvíľu ktoré sme spolu strávili.
pavol wrote on 5. januára 2018 at 08:13
Ahoj Ellen Silvester bol super .Ďakujeme.Tešíme sa na ďalšiu spoluprácu a prajeme Ti všetci veľa úspechov do Nového roku.
Majka wrote on 5. novembra 2017 at 18:00
Ahoj Elenka,srdečná vďaka Ti za perfektne spracovanú nahrávku do relácie Zaspievaj si ľudovku. Skláňame sa pred Tebou. Želáme Ti všetko dobré,veľa úspechov v práci a tešíme sa na ďalšiu akciu o ktorej sme už spolu hovorili.Chodúrovci
Anna wrote on 5. novembra 2017 at 13:26
Elenka ďakujeme za krásne spracovanú reláciu Zaspievaj si ľudovku. Si jednička. Folklórna skupina Záriečanka.
Anna wrote on 24. októbra 2017 at 18:07
Vďaka v mene Záriečanky.
Anna wrote on 24. októbra 2017 at 18:06
Ahoj Elenka. Tak Majka mi povedala ako môžem napísať do Tvojej knihy návštev. Takže ešte raz ďakujem za nahrávanie do TV8 a hlavne za Tvoju trpezlivosť.Viem že sme Ti dali zabrať, ale dúfam že pri Tvojich skúsenostiach dáš program nejako dohromady a všetko bude super. Tešíme sa výsledok. Veľmi Ťa obdivujem.A tiež ma veľmi mrzia ma tie fotky. Ešte raz za všetko ďakujem.
Elenn wrote on 19. októbra 2017 at 10:05
Ďakujem všetkým, ktorí mi napísali do Knihy návštev môjho Okienka snov množstvo milých slov, rôzne pochvaly a poďakovania... veľmi ste ma potešili... mám radosť aj zo všetkých stretnutí - na nahrávaní, v autobuse, vo vlaku, na akciách a pod. Ak chcete moju odpoveď, napíšte mi, prosím, e-mail na adresu elenn@elenn-okienko.sk :) Majte krásne dni!
Majka wrote on 16. októbra 2017 at 11:51
Ahoj Elenn, veľmi sa Ti chcem za seba a aj ostatných členov FSK Záriečanky poďakovať, za natočenie piesní do Tvojej relácie.Počasie nám vyšlo a my všetci máme krásny zážitok z prekrásneho dňa stráveného spolu s Tebou.Už sa tešíme na 5.11.17, ked sa to bude vysielať.Dúfam, že to nie je naša prvá a ani posledná akcia..... Prajeme Ti Elenn veľa zdravia a síl,veľa dobrých nápadov a úspechov v Tvojej relácii.
Eva Kondelova wrote on 10. októbra 2017 at 11:06
Ahoj Elenka.Som nesmierne rada že sme sa stretli vo Vyčapoch Opatovciach. To tvoje moderovanie bolo perfektné. Môžeš byť zo sebou spokojná aj ten kroj ti úžasne sadne si dokonalá Slovenka. Teším sa na teba keď sa znovu stretneme. Pozdravujem ťa a prajem ti hodne úspechov v tvojej relacii.
monika wrote on 28. septembra 2017 at 11:59
Dobrý deň. Občas pozerám TV8, ľudové umenie. Vaše kroje ktoré nosíte sú krásne. Milujem ľudovú hudbu a tanec. V detstve sa mi nepodarilo splniť si túžbu a naučiť sa hrať na akordeón. Páči sa mi aj heligónka. Rada by som naučila hrať na heligónku. Nie som si istá či to sama dokážem podľa Čerňanského? Nepoznáte niekoho z BA, kto by hral na heligónku a mohol by venovať čas a trpezlivosť aspoň na úplnom začiatku - ako učiteľ- začiatočníčke, ktorá sa v dospelom veku chystá splniť si sen ? Nejako veľmi ťažkopádny je ten môj začiatok, hoci v srdci to mám živé :o)
Pavol wrote on 10. augusta 2017 at 05:24
Ahoj Elenn nezabudni na ten cimbal. Okienko snov je super len škoda,že nie je viacej priestoru na ľudovku.
Patrícia wrote on 31. júla 2017 at 12:12
Dobrý deň pani Elenn, chcela som Vás len pozdraviť a zaželať Vám prijemné leto. Dúfam, že si spomínate na našu cestu regiojetom z Bratislavy ( kde ste natáčali ) do Nitry, kedy ste mi porozprávali množstvo zaujímavých príbehov. Chcem Vám zaželať ešte veľa úspechov. Majte krásny deň
Eva Kondelova wrote on 2. júla 2017 at 11:19
Ahoj Elenka. Prajem ti krásny deň. Práve pozerám hitparádu a len tak rozmýšľam že konečne je aj niečo pre nás amatérov ktorý sa snažíme zachovať kultúrne dedičstvo naších predkov.Aj keď niekdy nám to nejde tak ako profesionálom ale aspoň sa snažíme čo má. veľmi teší. Prajem ti pekný deň.
Vladimír Rumanko wrote on 30. júna 2017 at 12:57
Vážená p. Elenn,srdečne Vás pozdravujem v mene svojom a tiež v mene speváckej skupiny Zlatomoravčianka. Oceňujem Váš prínos a zásluhy pri propagácii folklóru a vzostupe záujmu o ľudové tradície a spevy zo strany verejnosti. O popularite a sledovanosti Vašej televíznej \"Hitparády\" sa po zaradení speváckej skupiny Zlatomoravčianka do súťaže teraz presviedčam denne... Prajem Vám veľa zdravia a elánu do ďalšej práce.
TOPlist