www.elenn-okienko.sk

31. 10. – 06. 11. 2016

 

Každý týždeň nový horoskop od Majky pre všetky znamenia…

Horoskopy od iných…

OKIENKO SNOV zverejňuje Majkin horoskop so súhlasom autorky Ing. Márie Petrovičovej
(kopírovanie pre iné ako vlastné potreby podlieha autorským právam)

Budem rada a aj Majka, ak napíšete dole do komentára, ako Vám pomáhajú Majkine horoskopy…
Ďakujeme…
:)

 

BARAN (21.03. – 20.04.)

Bezprostredný smiech lieči a uvoľňuje, preto zahoďte upätosť a trochu sa oddajte spontánnosti a krásam života. Pomerne často budete vystavovaní akýmsi skúškam odvahy, čo vás môže posunúť do úplne iných sfér. Partnerstvá vám prinesú situácie, v ktorých budete prehodnocovať vašu kompatibilitu (zlučiteľnosť), na ktorej je však potrebné pracovať a vy to akosi flákate. Nezadaní by mali prestať „plakať nad rozliatym mliekom“ a svojou na lásku ťažkou minulosťou, zväzuje vás to na ceste prirodzeného hľadania spriaznenej duše. Práca bude mať tendenciu prerásť vám cez hlavu, preto nezaháľajte. Peniaze sú určitou závislosťou, pozor na intenzitu, akou im prepadnete. Zdravie – lymfatický systém (uzliny).

 

BÝK (21.04. – 21.05.)

Nepodceňujte silu vlastnej nápaditosti, od zrealizovania vás odrádza váš vlastný rozum, ktorý vám podsúva len čisto racionálne pohľady. O čosi intenzívnejšie na vás zaútočí akási „majetníckosť“, majte na pamäti, že nikoho nemôžete vlastniť. Láska by mala odpúšťať, tak nevyčítajte svojim „polovičkám“ zlyhania, ani tie banálnejšie, ktoré pozná každý z nás a vy nie ste výnimkou. Slobodní by mali už fázu „tokania“ doťahovať do konca a prejsť na ďalší krok, inak vám váš objekt túžby môže „zdúchnuť“. Pracovné povinnosti pôjdu u vás bokom, preto sa v práci nepretrhnete, no preventívne je fajn, ak zostanete v strehu, neprajníci sa nájdu všade. Peniažky sa naučte správne prerozdeľovať, inak pocítite dni „sucha“. Zdravie – dýchanie.

 

BLÍŽENCI (22.05. – 21.06.)

Akýsi druh rozmaznanosti bude vplývať na vaše konanie, ktoré môže skončiť nejedným spýtavým pohľadom, či nepochopením. V tomto týždni je potrebné vaše úplné a „dospelácke“ vnímanie života a sveta. Partner/ka sa vám zdôverí s nejakým trápením, nezľahčujte jeho/jej problém a venujte tejto záležitosti svoju plnú pozornosť, spoločne to zvládnete preklenúť a úsmev vašej lásky vám bude najväčším zadosťučinením. Tí, ktorí stále hľadajú, by možno mali prestať prejavovať prílišnú nástojčivosť. Nezamestnaným sa začína alebo začne niečo črtať, verte si. V práci vám niekto hľadí spoza pleca, preto buďte obozretnejší a to aj v previazaní na súkromné telefonáty, či iný druh komunikácie. Peniažky – verte si, že ich dokážete zarobiť. Zdravie – spánok.

 

RAK (22.06. – 22.07.)

Niektoré vaše pohľady budú skreslené, je potrebné, aby ste sa na jednotlivé záležitosti a situácie pozerali triezvo a bez farieb dúhy. Potrápi vás rozhodnutie, pred ktoré vás postaví niekto iný, poriadne si to premyslite, lebo v tomto prípade máte čo stratiť. Nepochopenie plodí vo vzťahoch ďalšie nepochopenie, preto neuzatvárajte unáhlené závery a radšej klaďte „polovičkám“ priame otázky. „Zaláskovaní“, ale aj slobodní Raci, ktorí vyplakávajú nad svojou samotou, by mali radšej vyraziť do spoločnosti a nehanbiť sa spraviť prvý krok, pod kameňom vás nikto nenájde. V práci sa spoliehajte výhradne len na seba, aspoň tento týždeň. Dôvodom je fakt, že nejaký škodoradostný záškodník si na vás „brúsi“ zúbky. Peniaze začnú kvapkať v menších sumách. Zdravie – šľachy, chrupavky, kĺby.

 

LEV (23.07. – 23.08.)

V každom smere napredujete veľmi rýchlo, no táto rýchlosť vám zároveň zabraňuje si život vychutnávať, nebojte sa spraviť si menšie voľno, alebo si pár chvíľ „ukradnúť“ len pre seba. Vo vzťahoch vás zastihnú nie príliš milé informácie, hoci, keď sa chce, zvládnuť sa dá všetko, je to len a len na vás. Tí, ktorí tápu na svojej ceste životom sami, by v prvom rade mali prestať s idealizovaním si opačného pohlavia, čím dosiahnete to, že ničím nebudete prekvapení a spoľahnete sa čisto len na silu správnej príťažlivosti. Práca vám bude veľmi rýchlo ubiehať, priam „odsýpať“, čo vás bude tešiť, ale buďte opatrní v prípade určitých vyjadrení, ktoré by mohli pošramotiť váš status. Peniaze – zbytočne nerozhadzujte. Zdravie – prsty, zápästia.

 

PANNA (24.08. – 23.09.)

Vlastná panovačnosť a rozkazovačnosť vám natoľko opantala hlavu, že si od seba odháňate každého známeho a priateľa, prehodnoťte to. Cítite sa veľmi silnými, čo je dobre, no nič netreba preháňať. V láske ste začali svoje „polovičky“ zanedbávať, tak sa nečudujte, ak to dospeje do štádia intenzívneho odlúčenia. Nezadaní by mali prestať ostatným motať hlavy nemožným a prestať sa báť sily skutočnej lásky. V práci sa ocitnete v jemne kompromitujúcej situácii. Nepôjde o nič veľké, pokúste sa to všetko obrátiť na žart, týmto štýlom to prejde bez zbytočného rozmazávania. Eurá neberte len ako prostriedok na získanie toho, po čom túžite, a nezabudnite na slová vďaky. Zdravie – hrdlo, krk, až plecia.

 

VÁHY (24.09. – 23.10.)

Vaša vnímavosť veľmi rýchlo porastie, preto nebuďte prekvapení, keď si poskladáte „puzzle“ v rámci záležitostí, o ktorých ste v podstate ani nechceli vedieť, vo všetkom okolo seba budete mať jasno a jasnejšie. Vo vzťahoch narazíte na múr mlčanlivosti a ticha, nerozčuľujte sa, ako sa hovorí – ticho lieči, pričom každý bude mať dostatok priestoru na premýšľanie. Zároveň je krásne pri plnej sile lásky byť spokojní, aj keď obaja mlčia. Nezadaní by nemali úplne zatratiť pokus o rande „naslepo“. Práca bude pre vás trochu únavnejšia, ale to neznamená, že vaše výkony klesnú, práve naopak, bude sa vám dariť, ani sami nebudete vedieť ako. Peniaze – deti alebo blízki vás požiadajú o menšie „založenie“. Zdravie – tlak, tep.

 

ŠKORPIÓN (24.10. – 22.11.)

V tomto týždni budete ľahko a rýchlo vykoľajiteľní, čo niektorí využijú skrz účelové vytáčanie vás a rýpanie. Skúste tomu odolať a nepoddať sa, čo bude viesť k ďalšiemu „spusteniu“ sa. Láska niekedy so sebou prináša aj nejakú bolesť, no uzmierovanie je o to krajšie a intenzívnejšie, preto nehrajte formu a urobte menšie ústupky, bude to stáť za to. Nezadní by nemali spadať do krátkodobých vzťahov, aspoň nie teraz, jednodňovými známosťami si budete len ubližovať. Práca vám prinesie niečo nové, pričom sa nevylučuje ani úplná zmena zamestnania, čo môžete brať ako výzvu. Finančne sa budete cítiť nateraz za vodou, ale to neznamená, že prepadnete rozšafnému míňaniu. Zdravie – močové ústrojenstvo.

 

STRELEC (23.11. – 21.12.)

Budete sa stretávať s nešťastnými ľuďmi, ktorí radi používajú negatívne slová, ako smola, nešťastie, nič z toho si nepripúšťajte natoľko, aby ste do toho sami skĺzli a spadli. Všeobecne vás čaká náročnejší týždeň, v ktorom budete potrebovať veľa síl, tak v žiadnom smere nimi nemrhajte. V partnerstvách sa stretnete so silnejšími pocitmi lásky, nebráňte sa im a uvidíte, že aj po niekoľkých mesiacoch, či dokonca rokoch, vie byť tento cit stále krásny. Slobodní by si mali pripustiť fakt, že ich očakávania sú niekedy príliš vysoké, skúste to nechať na prirodzený vývoj a žiadne zoznámenie sa netlačte do extrému. Na pracoviskách sa zomelie menšia výmena názorov v rámci kolektívu, nepripusťte, aby sa to odrazilo na vašej nálade a na vašich výkonoch, hoďte nadhľad, ktorý bude potrebný. Peniaze prídu. Zdravie – spomalenosť.

 

KOZOROŽEC (22.12. – 20.01.)

Nesmejte sa na úkor iných, ich problémy nezľahčujte a už vôbec si z nich nerobte posmech. Ak to bude u vás silnejšie, ani sa nenazdáte a váš smiech vystriedajú slzy, budete mať čo robiť v spojitosti s ťažkosťami, ktoré postihnú, možno aj v rovnakej sfére, vašu osobu. Poznáte to – čo dávate, to aj dostávate a potom sa na vás budú baviť iní. V láske sa v niečom nebojte spoľahnúť na partnera, nepodceňujte jeho silu a schopnosti. Nezadaní sa môžu spoľahnúť aspoň v týchto dňoch nielen na silu chémie, ale aj na pritiahnutie toho/tej správnej. To, že v práci nepôjde všetko podľa vašich predstáv, neznamená, že sa to v konečnom výsledku odzrkadlí negatívne. Niekedy sa veci jednoducho dejú mimo nás a nemáme možnosť to ovplyvniť a zasiahnuť do toho. Peniaze – urobte si radosť. Zdravie – obozretnosť pri chôdzi.

 

VODNÁR (21.01. – 19.02.)

Akosi vám nepôjde robenie viacerých vecí naraz a to je už čo povedať, lebo v tomto smere ste priebojníkmi. Preto netlačte na pílu a všetkému venujte dostatok času a jednotlivé veci riešte individuálne, možno potrebujú vašu väčšiu pozornosť a viac času. Nad tým, že sa vo vzťahoch snažíte a neprináša to žiadne ovocie, príliš neuvažujte, celkovo je teraz náročnejšie obdobie, ktoré bude vhodné jednoducho prečkať. Slobodní by si mali uvedomiť, že cez klamstvo sa k vytúženej osobe nedostanú, preto sa pokúste zvoliť si cestu klasického dobíjania srdiečka a pozornosti. Pracovné povinnosti si nenoste domov, robí to neplechu, čo si sami naplno uvedomujete. Peniaze vás vytáčať nebudú. Zdravie – prechladnutie, oslabenie.

 

RYBY (20.02. – 20.03.)

Priblížte sa k sebe samým, majte sa radi, neponižujte sa a nepodceňujte, poznáte to – ako pristupujete k sebe vy sami, tak pristupujú iní k vám. V spoločnosti budete mať tendenciu pútať veľa pozornosti, čo sa stretne u niektorých s rôznymi formami žiarlivosti. Nepoddávajte sa žiadnemu menšiemu neúspechu, na ktorý narazíte. Vo vzťahoch to bude o krásnych vyznaniach, ktoré budete však spochybňovať čudnými pocitmi, ktoré vás ovládnu. Nezabudnite však, že sa jedná o vaše pocity, čiže, súvisí to s vami, nie s partnerom/kou. Hľadači lásky sú na dobrej ceste, vytrvajte a uvidíte, že sa šťastie usmeje aj na vás, viera vás bude posúvať, tak nepochybujte. V práci narazíte na menšie prekážky, ktoré sa odstránia vďaka vašim znalostiam a vedomostiam. Peniaze – majte pod kontrolou všetky výdavky. Zdravie – únava, vyčerpanosť.

 

Za vašu priazeň a podporu ďakuje Mária Petrovičová
Zdroj: www.zlatemoravce.info

OKIENKO SNOV zverejňuje Majkin horoskop so súhlasom autorky Ing. Márie Petrovičovej
(kopírovanie pre iné ako vlastné potreby podlieha autorským právam)

 

Leave a reply

TOPlist