www.elenn-okienko.sk

07. 11. – 13. 11. 2016

 

Každý týždeň nový horoskop od Majky pre všetky znamenia…

Horoskopy od iných…

OKIENKO SNOV zverejňuje Majkin horoskop so súhlasom autorky Ing. Márie Petrovičovej
(kopírovanie pre iné ako vlastné potreby podlieha autorským právam)

Budem rada a aj Majka, ak napíšete dole do komentára, ako Vám pomáhajú Majkine horoskopy…
Ďakujeme…
:)

 

BARAN (21.03. – 20.04.)

Čaká vás týždeň intenzívny na znamenia rôzneho druhu, je na vás, aby ste si tieto čriepky poskladali k želanému výsledku. Nemusíte sa obávať, všetko vám bude dávať potrebný zmysel. Vo vzťahoch očakávajte celkom pokojné dni, ktoré vám však naruší veľa iných povinností, ktoré nebude možné odkladať. Nezadaní si spomenú na svoju minulosť, vďaka

čomu sa vyhnú opakovaným chybám a omylom. Dozrievate na plnohodnotný vzťah, čo je veľmi žiaduce. V pracovnej sfére očakávajte vnímanie rôznych prekážok, ktoré sú však pre vás ľahko prekonateľné. Nemýľte si svoje vlastné dojmy, je potrebné im venovať viac času. Peniaze sa rýchlo rozkotúľajú. Zdravie – pocit ťažkých nôh, sťažená chôdza.

 

BÝK (21.04. – 21.05.)

Keď bijú na poplach, utekajte, niet potreby si niečo dokazovať, ale ak to bude korešpondovať s vašimi pocitmi, ak to dokážete zvládnuť a danej sile sa postaviť, skúste to, aby ste si niečo nevyčítali. Menší rozruch zažijete vo vzťahoch, kde budete mať čo vysvetľovať. Držím palce, preventívne konajte tak, aby k obhajobe nemuselo dôjsť. Slobodní by mali pouvažovať nad svojimi mínusmi a neočakávať tak od opačného pohlavia nemožné. V práci pôjde všetko ako v nudnom spomalenom filme, spestrite si to, vy už viete ako na to. Nenechajte sa nikým ponižovať. Na prechádzkach rôznymi miestami stretnete veľa známych, pozdrav vždy poteší. Peniažky sú výhodou, no nie je potrebné sa s nimi neprirodzene hrdiť. Zdravie – ústna dutina.

 

BLÍŽENCI (22.05. – 21.06.)

Každý deň si zahádžete hlavu myšlienkami, ktoré nie sú svojím významom až také podstatné, preto je nutné, aby ste sa naplno venovali aktuálnym záležitostiam. Vaša „polovička“ sa ocitne v pomerne nervóznom období, odporúčam vám to hrdinsky tolerovať, tento stav sa čo nevidieť roztopí sám. Nezadaní by záležitosti ohľadom svojej osoby nemali príliš skresľovať a vylepšovať, čas beztak tomu druhému ukáže, akí v skutočnosti ste. V práci sa stretnete s hromadnou nespokojnosťou, pokúste sa tento stav dostať do rovnováhy, pokojná a pohodová komunikácia vám v tom pomôže. Nestierajte (neponižujte) a nezosmiešňujte ľudí, ktorí si to nezaslúžia. Peniaze nerastú na stromoch. Zdravie – dbajte na pokyny lekárov.

 

RAK (22.06. – 22.07.)

Zakonzervovať a uchovať si každú, aj negatívnu, myšlienku vám ubližuje, preto všetko bolestivé spracúvajte a púšťajte z hlavy a zo srdca ďalej. Keď sa naučíte svojho partnera chápať aj z jeho pozície, uľaví sa vám a vášmu vzťahu to len a len prospeje, čiže nebuďte jednostranní, to sa poriadne zamotáte. Tí, ktorí stále hľadajú niekoho zaujímavého, by mali prestať tlačiť na pílu, prílišné chcenie vie byť aj sebadeštruktívne, iba si ublížite. Na pracovnom stole, alebo celkovo v práci, natrafíte na nejaké zaujímavé zistenie, ktoré sa môže týkať priamo vás alebo niekoho iného, niet sa však čoho obávať, jedná sa o milú záležitosť. K peniazom vždy pristupujte zodpovedne. Zdravie – celková nepohoda.

 

LEV (23.07. – 23.08.)

Je potrebné, aby ste niektoré záležitosti brali tak, ako prichádzajú, nie je potrebné za tým hneď od začiatku hľadať niečo viac. Čas vám všetko, čo potrebujete vedieť a vidieť, ukáže sám. Partneri si vo vzťahoch prejdú zaujímavým precitnutím, ktoré vás dovedie na správnu cestu. Diaľky a prípadného odlúčenia sa báť nemusíte. Hľadači lásky narazia na kameň, akosi ich atraktivita v týchto dňoch fungovať nebude, je to vyšší zámer, preto sa pri dobíjaní konkrétnej osôbky zapotíte, no bude to stáť za to. Čo sa týka samotnej práce, v tej sa stretnete so zaujímavou odozvou od človeka, ktorý zastáva vyšší post, je potrebné s tým správne naložiť, čo samozrejme zvládnete. Nejaké peniažky vás veľmi potešia. Zdravie – žalúdok.

 

PANNA (24.08. – 23.09.)

Vaša rýchla a silná vnútorná zmena nálad a pohľadov na život by sa nemala odzrkadliť v práci, kde by ste si sami priťažili, takže sa skúste nejakým spôsobom premôcť, robíte to pre svoje dobro. Príležitosť, ktorá sa vám ukáže, nezatracujte hneď na začiatku, dajte si čas na premyslenie. Vo vzťahoch na vás čaká nepochopenie, čo vás bude veľmi „vytáčať“, ale nezabúdajte, že pohľady žien a mužov sú rozdielne a to nezmeníte. Ponurosť z osamelosti sa bude vytrácať spolu s črtajúcou sa možnosťou pustiť si niekoho konkrétneho viac k telu. Niektoré veci budete chcieť akoby vygumovať, no nebuďte ľahkovážni a pekne sa k tomu a tiež k hľadaniu riešenia postavte zodpovedne. Peniaze prídu, keď ich nebudete čakať. Zdravie – zápaly rôzneho druhu.

 

VÁHY (24.09. – 23.10.)

Váš život bude plynúť a rinúť sa rýchlo ako vodopád, hektika je však daná a osvojili ste si ju. Ste veľmi húževnatí, preto vás žiadne zrýchlené tempo nezaskočí. V partnerstvách si dávajte pozor na svoje slová, je ťažko vziať niečo späť, keď to už bolo vypovedané, ublížite nielen sebe, ale aj svojej „polovičke“. Nechcete sa náhodou v tých slzách sebaľútosti z vašej samoty utopiť? Nebláznite, veď si vychutnávajte život nezávisle od toho, či niekoho máte alebo ste sami, ono to príde. Všetky múdrosti (vedomostné, komunikačné, manuálne, psychologické…) zúročíte v práci v jeden deň, ktorý bude výraznejší svojou náročnosťou, čo vám prinesie silný pocit únavy a vyčerpania, no hrdí na seba skrz zvládnutie tejto situácie určite budete. Pre peniažky sa netrápte. Zdravie – svaly, nervy.

 

ŠKORPIÓN (24.10. – 22.11.)

Príčinou vášho všeobecného neúspechu, o ktorom ste v tomto období presvedčení, je len výhradne vaše myslenie, ktoré vás ťahá hlbšie a ďalej do objatia negativizmu ako takého. Je potrebné, aby ste sa mentálne vzchopili, pričom to ostatné už pôjde samo od seba. Vzťahy vám prinesú nejednu príjemnú a povzbudzujúcu chvíľku, za čo nezabudnite pri duchovnom rozjímaní ďakovať. Pretože patríte medzi energickejšie osôbky, nemusíte hneď v úvode zatracovať tých menej aktívnych, čo platí aj pri hľadaní životného partnera/ky. V pracovných povinnostiach sa na pár dní priam stratíte. Tým, že si čo-to nadbehnete, budete mať viac času na seba a svoje súkromie. Peniaze – berte v úvahu blízkosť Vianoc. Zdravie – zrak.

 

STRELEC (23.11. – 21.12.)

Slabším pomôžte pekným slovom, povzbudením, či objatím, budú vám za to veľmi vďační a na nič z toho nezabudnú. Svojím prístupom urobíte veľmi veľa. Skrz pomoci iným svojským spôsobom pomôžete aj sebe, bude to pre vás nadľahčujúci a oslobodzujúci pocit. V láske sa nezabudnite „kopnúť“ v prípade odpovedí na konkrétne otázky, partner/ka to teraz bude vnímať ako váš nezáujem. Nič hrozné sa diať nebude, len sa vyhnete, dá sa povedať, nezmyselnej slovnej konfrontácii. Osamelé duše by mali prestať myslieť sebecky a v rovine zištnosti, no aspoň sa o to pokúste a uvidíte, čo sa odstupom času pri hľadaní lásky bude diať. V prípade, že bude nutné, aby ste si vzali nejaké voľno a nadriadení tým nebudú nadšení, stavte na svoje kvality a šarm, podarí sa to. Peniaze by vás nemali zväzovať, pozor na dlhy. Zdravie – krvný systém.

 

KOZOROŽEC (22.12. – 20.01.)

Kto sa smeje naposledy, ten sa smeje najviac, čo znamená, aby ste sa v tomto období nepovyšovali a nesmiali ľuďom, kde bude víťaziť vaša, síce malá, ale predsa silná, škodoradosť. Pokúste sa popracovať na zhovievavosti a empatii, to vám pomôže. Láska sa s vami trošku zahrá, čo však pre váš vzťah bude svojím spôsobom prínosné, veľa si uvedomíte. Nezadaní sa zamerajú na osôbku, o ktorej si myslia, že je mimo ich „level – ligu“. Keď ste sa už do boja pustili, teraz to nevzdávajte. Keď sa budete tváriť, že máte všetko pod úplnou kontrolou, čo sa práce týka, iba si budete klamať, namiesto nahovárania si niečoho sa radšej do plnenia povinností pustite naplno, nech to máte za sebou. Peniaze – pozor na peňaženku. Zdravie – kolísavosť nálady.

 

VODNÁR (21.01. – 19.02.)

Veľmi vás baví popularita, tej si zároveň v týchto dňoch užijete až-až, ale rozdiel je v tom, či to bude v dobrom alebo v zlom slova zmysle. Spravte všetko preto, aby ste zažiarili len v tom najlepšom smere, dajte bokom akúkoľvek aroganciu a teatrálnosť, to vás trošku stlmí a ubrzdí. Láska má veľa foriem, no práve tie vaše prejavy začínajú vašu „polovičku“ dusiť. Niekedy sa cíti ako pod lupou, preto jej dovoľte dýchať a uvidíte akú krásnu spätnú odozvu z jej strany dostanete. Strach zo straty milovaného človeka (rozchod, rozvod), ako aj žiarlivosť, vás môže dohnať iba k naplneniu týchto prognóz. Nezadaní akoby stratili silu, vieru a nádej, popracujte na znovuoživení. Peniaze – stabilita. Zdravie – bloky rôzneho rázu.

 

RYBY (20.02. – 20.03.)

Niekto sa vás pokúsi poriadne zmiasť a tým odkloniť od vami vyšliapanej a známej cestičky. Táto osoba však netuší o tom, akí ste vnútorne silní, nuž sa nedajte zahnať do kúta a pekne jej ukážte, kde je vaše a kde jej miesto. Vzťahy vám prinesú vláčnejšie obdobie, v ktorom narazíte na pochopenie a intenzívne prepojenie, ktoré ani jedného z vás nenechá chladným. Nezadaní by si pre zmenu mali uvedomiť svoje kvality a trochu popracovať na krajšom, svietivejšom vyžarovaní. V práci vás nič neprekvapí, preto pôjde všetko práve podľa vašich predstáv, tak sa snažte túto linku udržať. Vo finančnej oblasti by to chcelo iný systém prerozdeľovania peňazí. Zdravie – koliky, kŕče, tiky.

 

Za vašu priazeň a podporu ďakuje Mária Petrovičová
Zdroj: www.zlatemoravce.info

OKIENKO SNOV zverejňuje Majkin horoskop so súhlasom autorky Ing. Márie Petrovičovej
(kopírovanie pre iné ako vlastné potreby podlieha autorským právam)

 

Leave a reply

TOPlist