www.elenn-okienko.sk

30. 04. – 06. 05. 2018

 

Horoskopy od iných…              Pohladenie duše – Obrazy, ktoré Vám pohladia dušu   

OKIENKO SNOV zverejňuje Majkin horoskop so súhlasom autorky Ing. Márie Petrovičovej
(kopírovanie pre iné ako vlastné potreby podlieha autorským právam)

 

BARAN (21.03. – 20.04.)

Situácie, do ktorých sa budete dostávať, vám síce na jednej strane dajú zabrať, no z iného uhla pohľadu budú mať pre vás akýsi očistný podtón. Na pocitoch sa to prejaví ako pokoj prinášajúca „psycho-sprcha“. Do popredia pôjdu vaše vodcovské schopnosti, ktoré budú previazané na vašu nápaditosť a tú razom všestranne využijete. Na pracoviskách sa síce stretnete s oponovaním, prípadne pokusmi o nadradenosť, no nič z toho vás nevykoľají ani neponíži, práve naopak, stane sa to pre vás akýmsi hnacím motorom. Vo vzťahoch budete v sebe preberať zopár pre vás podstatných významov a to pochopenie, empatiu a počúvanie. V smere financií sa nejaké záležitosti preukážu a aj vyriešia. Zdravie – strava, zaťaženosť.

 

BÝK (21.04. – 21.05.)

Ako by ste stále boli brzdení v komunikačnom smere, buď sa krotíte vy sami a radšej veľa slov prehĺtate alebo mlčíte preventívne, čo je pre vás pri vašej slovnej zdatnosti pomerne ťažké. No postupne sa to aj tak bude riešiť svojským spôsobom aj vďaka vyššej pomoci, čím sa spustí to, čo má. Na pracoviskách vznikne silné spojenie a prepojenie s ľuďmi, ktorí sú vám blízki a ktorí disponujú väčšou osobnostnou silou, domnievate sa, že v prípade potreby spolu dokážete viac. V láske sa zameriate na slovo partnerstvo, pričom budete v sebe rozoberať všetko, čo pre vás znamená a čo prináša. Nezadaní by mohli viac počúvať, niečo zachytíte. V kolobehu toku vašich peňazí sa pokúste predsa len čo-to ušetriť. Zdravie – dutiny, hrdlo, celá oblasť krku.

 

BLÍŽENCI (22.05. – 21.06.)

Výraznejšie pocity radosti sa budú stupňovať, dôvodom je, že sa budete porovnávať s inými ľuďmi, kde si v dôsledku uvedomíte, ako sa máte dobre. Rovnako vás k týmto pocitom posunie aj to, že viacerí budú s vami zdieľať svoje problémy, pri ktorých tie vaše sú podľa vás predsa len o čosi viac v pohode. V práci sa na vás bude usmievať šťastie s tým, že s výraznejšou vervou sa do svojich povinností aj pustíte a bonusom je, že vás to v tomto týždni bude aj o čosi viac baviť a precitnete v akejsi zmysluplnosti. V partnerstvách sa vzájomne v správny čas a na správnom mieste podporíte, lebo zdieľate spolu svoje vnútorné teplo a svetlo. Finančný stav v tomto týždni bude uspokojivý. Zdravie – pocity ťažkopádnosti, pitný režim.

 

RAK (22.06. – 22.07.)

Dovoľte si vnútorne rásť a veriť v seba a svoj potenciál s tým, že sa nebudete obávať sklamania, zlyhania, či výsmechu. Posilňovaní budete každým jedným dňom, čo sa odzrkadlí aj na vašom istejšom prejave a prezentácii, dokonca vás niektorí ľudia budú považovať za zaujímavých, pričom sa k vám budú snažiť viac priblížiť. V práci sa stretnete s využitím vašej spoločnej kolektívnej sily a spolupráce, kde si dokážete v prípade potreby vzájomne pomôcť. Nevylučujem, že využijete znalosti, ktoré ste získali vo svojej dávnejšej minulosti a ktoré s aktuálnou prácou priamo až tak nesúvisia. V láske sa o čosi viac „zakoreníte“, staviate na rodinu, istoty a pohodlie. Finančne postupne rastiete a zviechate sa. Zdravie – hlava, nohy.

 

LEV (23.07. – 23.08.)

Príliš kľučkujete, vnášate si do jednotlivých dní zbytočný chaos, skúste sa viac sústrediť na svoje konanie, myslenie a vnímanie, všetko vám potom pôjde predsa len o čosi ľahšie a rýchlejšie. Vo všeobecnosti bude u vás „vystrkovať rožky“ súperenie, no aj túto vlastnosť majte na potrebných „oprátkach“, aby ste neskončili v bode, kde budete so sebou súperiť iba vy sami, čo si všimnete až po hodnej chvíli. V práci to bude o spoločenskosti a skvelej, niekedy až od povinností odtrhujúcej nálady, preciťovať budete uvoľnenie. Vo vzťahoch sa vzpriečite, no časom to na intenzite bude slabnúť a pomaly sa začnete „roztápať“. Nezadaní sa v spleti väčšej spoločnosti môžu cítiť neisto, no záchranca/záchrankyňa (dočasne, či trvale) príde včas. Financie – prikladajte euro k euru a efekt príde. Zdravie – celá oblasť podbruška.

 

PANNA (24.08. – 23.09.)

Vaša spontánna demonštrácia sily na fyzickej, mentálnej, či inteligenčnej úrovni nezostane nepovšimnutá, viacero očí sa bude upínať práve na vašu osobu a vy si to budete patrične aj užívať, tento reflektor nateraz svieti priamo na vás. V práci sa príliš nezaoberajte tým a nerozoberajte to, kto s kým flirtuje a kto sa na koho pozerá, či celkovo klebetám ako takým, radšej majte oči otvorené a všimnete si, že tam kdesi máte spriaznenú osôbku opačného pohlavia (nehovorím výhradne o sexualite, môže sa jednať len o čisté priateľstvo). V partnerstvách to bude v dobrom vrieť v smere vašej obojstrannej a teraz rastúcej príťažlivosti, budete si blízki. Finančná stabilita. Zdravie – uši, zátylok, krk.

 

VÁHY (24.09. – 23.10.)

Celkovo na vás budú vplývať pre všetkých citeľné ťaživejšie energie, ktoré však vy budete viac vnímať a zachytávať. Súvisí to s faktom, že oproti iným sa častejšie vnárate do seba, do svojho vnútra, kde sa ocitnete aj v „hrabkaní“ sa vo svojej minulosti. Pokúste sa to prekonať a nespustiť lavínu ťaživosti, zamerajte sa na malé potešenia a radosti, ktoré spomínanú ťažkosť prebijú, určite to zvládnete a prebijete stálym úsmevom a vnútorným naplnením. V práci si na bytostnej úrovni prípadné kolegiálne slovné roztržky nepripúšťajte a zamerajte sa na svoje vlastné povinnosti, čo vám pôjde ľahko a hladko. V partnerstvách nemúťte vodu a neprilievajte olej do ohňa, ktorý ste možno založili vy sami. Spracujte si to sami so sebou cez prijatie a všetko bude fajn. Financie príliš nerozhadzujte. Zdravie – prijatie, sebadôvera, celková sila.

 

ŠKORPIÓN (24.10. – 22.11.)

Zhora budete zachytávať všetko potrebné, pochopíte každé znamenie a náznak, čo vás vo finálnom výsledku posunie o čosi vpred, zároveň pocítite posilnenie, odhodlanosť a chuť. V práci sa vám môžu vyskytnúť nejaké povinnosti navyše, no nie je to nič, čo by vás malo zaskočiť a z časového hľadiska tiež nemusíte mať obavu, všetko pôjde plynulo a podľa vašich plánov. V partnerstvách sa stretnete s menšou žiarlivosťou, ktorá si vás bude chcieť trošičku zotročiť, všetko je však o viere v seba a dôvere smerovanej voči partnerovi, veď stále máte priestor na komunikáciu, tak neprimerane „nevyšilujte“. V oblasti financií budete zvažovať pustenie istej čiastky naviazanej na dovolenku alebo bývanie, rozhodnutie je však na vás. Zdravie – črevá, pocit nadúvania – plynatosti.

 

STRELEC (23.11. – 21.12.)

Niektoré veci, ktoré ste dlho v sebe držali a prinášali vám všetko možné len nie pokoj, jednoducho odplávajú, pocítite v sebe eufóriu z toho, čo vás čaká a vďaka tomuto naladeniu si tie pekné veci začnete aj priťahovať. Celkovo sa budete cítiť ľahko, sviežo a odhodlane byť a dovoliť si byť šťastní. V práci sa cítite isto, no napriek tomu nevystrkujte rožky až príliš často, nie každý dokáže prižmurovať oči s takou pravidelnosťou. Tí ostatní, ktorí sa v tom nenašli, budú v práci pociťovať nudu, až náznaky nechuti čokoľvek spraviť, ale dokážete to ovplyvniť a zmeniť. V partnerstvách sa nedajte uniesť náladovosťou, ktorú vaša drahá „polovička“ vo vás “vyburcuje“, mohli by ste totiž urobiť alebo povedať niečo, čo by vás po chvíli mrzelo. Financie – majte prehľad. Zdravie – nastolenie harmónie, vyváženosti a pokoja.

 

KOZOROŽEC (22.12. – 20.01.)

Nemáte radi nafúkanosť, no vy sami budete mať tendenciu jej podľahnúť, preto „sfúknite“ ešte skôr, než vám to prerastie cez hlavu. Radšej použite v rámci situácií, v ktorých sa ocitnete, nadhľad a sem-tam ho aplikujte aj sami voči sebe. Kolotoč informácií, ktorý vznikne, môže byť na vás až príliš intenzívny a vaše poznámky môžu nadobudnúť štipľavú príchuť. V práci si rýchlo osvojíte všetko, čo bude od vás požadované, zároveň si dáte záležať na detailoch. Koniec týždňa bude o čosi uvoľnenejší a váš čas rozdelíte aj smerom k priateľom. Vzťahy sa budú uberať uspokojujúcim smerom, pričom svoj priestor si nájdu aj malé a pekné prekvapenia. U tých, ktorí po tom túžia, príde na pretras aj založenie rodiny, či iný výraznejší posun. Financie – viac budete púšťať. Zdravie – svaly, kŕče, kostrč.

 

VODNÁR (21.01. – 19.02.)

Budete sa cítiť upokojene, stabilne, pohodovo a hlavne rozvážne. Vaše nastavenie je pevné, preto vás len tak nič a nikto nerozhodí. Viac času budete venovať svojmu bývaniu nielen v obytnej zóne, ale aj vonku v záhradkách a na dvoroch. Nastal čas príjemného zveľaďovania si svojho priestoru ako aj rozptýlenia, či prečistenia mysle. Na pracoviskách pôjde všetko pozvoľne a bezproblémovo, len sa snažte vnímať aj to, čo sa deje okolo vás.Všeobecný prehľad napojený na miesto, kde sa pohybujete, nie je na škodu. V oblasti lásky zakotvíte v pozícii, ktorá vám smerom k partnerovi vyhovuje, všetko ide a aj pôjde k spokojnosti vás oboch, no trošičku vám do toho môže skočiť jemnocitnosť. Financie – stabilita, nemennosť. Zdravie – búšenie srdca, pohyb.

 

RYBY (20.02. – 20.03.)

Ste rozbehnutí s tým, že máte pocit, že vás nič nevykoľají, no k nejakým rozhodnutiam predsa len príde, preto to budete riešiť so svojimi „polovičkami“, prípadne s priateľmi, u ktorých podporu rozhodne máte. V práci sa pokojne za seba postavte, pričom svoju úlohu bude zohrávať aj vaša snaha pomôcť slabším a tým, ktorí v danej oblasti až taký prehľad nemajú. Ste nastavení tak, že v prepojení na prácu budete prijímať všetko, čo sa bude diať a priamo vás týkať, čo je dobré, pretože o to viac si týmto spôsobom budete ťahať k sebe úspešnosť. V láske sa „zamotkáte“ na úrovni vzájomného nepochopenia sa, preto klaďte tie správne otázky, ktoré vám prípadné diery neznalosti pre váš pokoj doplnia. Financie – rozhodovanie sa, kde ich použiť prioritnejšie. Zdravie – rozmnožovacie orgány, ruky.

 

Za vašu priazeň a podporu ďakuje Mária Petrovičová

Zdroj: www.zlatemoravce.info 

OKIENKO SNOV zverejňuje Majkin horoskop so súhlasom autorky Ing. Márie Petrovičovej
(kopírovanie pre iné ako vlastné potreby podlieha autorským právam)

Leave a reply

TOPlist