www.elenn-okienko.sk

30. 01. – 05. 02. 2017

 

Každý týždeň nový horoskop od Majky pre všetky znamenia…

Horoskopy od iných…                Ročný horoskop 2017 od Majky 

OKIENKO SNOV zverejňuje Majkin horoskop so súhlasom autorky Ing. Márie Petrovičovej
(kopírovanie pre iné ako vlastné potreby podlieha autorským právam)

 

BARAN (21.03. – 20.04.)

Každý potrebuje pre existenciu, respektíve pre svoj svet, určitý priestor, ak ho nemá, nastane pocit dusenia, či obmedzenia, takže prichádza čas, v ktorom si budete uzurpovať na dostatok pre seba vyhraneného priestoru a času. Rátajte aj s tým, že u niektorých blízkych pochopenie nenájdete, a tak bude tento priestor priebežne narúšaný. Určitá „odťažitosť“ sa môže hlásiť smerom k príliš hlučným, či búrlivým ľuďom. Viac vám bude vyhovovať okolo seba nie až taký intenzívny rozruch, veď ticho a pokoj lieči, pravdepodobne aj vy budete siahať po týchto „terapeutických“ prostriedkoch. Neprikladajte polienka vo vzťahoch, kde je to už beztak nejako nahnuté. Snažte sa byť pokojnými a tendenciu ukazovať prstom a obviňovať, si nechajte radšej pre seba. Pracovné povinnosti budú pre vás „zaťažkávajúce“. Zdravie – vnútorný tlak, celková nepohoda.

 

BÝK (21.04. – 21.05.)

Vaše odhodlanie zvládnuť všetko, čo ste si zaumienili, je priam ukážkové, no pozor, aby ste nič nezanedbali a hlavne nič netreba preháňať. Upozorňovaním, hlavne tým neprimeraným, na svoju osobu, nedocielite to, že sa niekto z minúty na minútu do vás bezhlavo a šialene zaľúbi alebo to, že vás okolie bude zbožne velebiť. Je to postupný proces, z ktorého máte už polovicu za sebou, tak na nič netlačte. V práci narazíte na zvláštne udalosti, ktoré vám nedajú príliš spávať, pokúste sa ich nepripúšťať si. Vo financiách by ste si mali priznať, že vaše očakávania sú niekedy naozaj prehnané, trošku sa uzemnite. Za zaujímavú budete pokladať komunikáciu s osobou, ktorá vás svojimi názormi postupne „dostane“ a vy ste už len krôčik od človeka, ktorý vám môže veľa dať alebo vás veľa naučiť. Zdravie – dýchacia sústava.

 

BLÍŽENCI (22.05. – 21.06.)

Vašou vnútornou potravou budú informácie rôzneho charakteru, po ktorých budete doslova prahnúť a tak vás nájdeme vo voľnom čase brúsiť po internete, či s nosom v knižkách, čo je samozrejme skvelé, len sa neuväznite v tomto stave s tým, že zabudnete na realitu okolo seba, vrátane ľudí, aj tých najbližších. Pracovné obzory, vrátane nových možností sebarealizácie, sa vám začínajú otvárať, niektorí z vás čakali práve na tento stav. V láske budete o čosi viac tvrdohlavejší, čo vám môže trochu urobiť „paseku“, takže sa to snažte čo najskôr dať na pravú mieru. Nezadaní si pri objektoch svojej túžby zabojujú s vekovým rozdielom, ktorý budú mať problém sami „prehltnúť“. Prosím vás, nechajte to tak, všetko je predsa o láske. Vo všeobecnosti pozor na náchylnosť spadnúť do rôznych rodinných sporov (širšia rodina). Zdravie – žalúdok, trávenie, kyselina.

 

RAK (22.06. – 22.07.)

Preukážete sa silnou vôľou, čo z vás spraví očarujúce osôbky, preto sa na vašu stranu budú hrnúť len samé pochvalné slová, vášmu sebavedomiu to padne vhod, takže si v pohode doprajte vychutnávanie si masírovania „bruška“. V láske a peniazoch nehazardujte neprimeraným, až šialeným spôsobom, nie je na to vhodný čas. Rozdielnosť názorov môže vo vzťahu spôsobiť menšiu roztržku, tá sa však rýchlo zažehná, svoju podstatnejšiu časť na tichej domácnosti môže však spraviť žiarlivosť, áno, tá vaša. Práca sa bude síce vliecť, no ničím vás v podstate neprekvapí, až na výzvu, ktorá sa zjaví koncom týždňa, ocitnete sa tak pod miernym časovým stresom. Nezabudnite na dôležité stretnutie/a, kde bude hlavným aktérom zábava. V pohode si doprajte sladké chvíľky potrebného uvoľnenia, takže na pozvanie prikývnite. Zdravie – vitamíny, imunita.

 

LEV (23.07. – 23.08.)

Je ťažké zvládnuť nápor kritiky, o to viac, ak ste jej vystavení človekom, na ktorom vám záleží, no pokúste sa premôcť, počúvať a prípadne v tom nájsť pre vás niečo hodnotné, možno to bude práve ten kúsok, ktorý vám chýbal na poskladanie vašej väčšej skladačky pochopenia. Znamená to, že možno práve vďaka týmto slovám nájdete štrbinu, ktorú už teraz poľahky opravíte, či zacelíte a tak sa stanete opäť o čosi silnejšími, zdatnejšími a zocelenejšími ľuďmi. V prípade rýchlych presunov si nezabudnite niekde nejaké svoje potrebné veci (preukaz, lístok, doklady a pod.), ušetríte si tým menší stres a aj čas. Vzťahová rovina bude so sebou prinášať nejaké zmeny, nebudú sa vám na začiatku veľmi páčiť, no ak sa ich pokúsite prijať, zistíte, že sú pre vás len a len prínosné. Nezadaní by mali prestať strečkovať. Práca vám bude robiť v týchto dňoch potešenie. Zdravie – hlava, duchovno.

 

PANNA (24.08. – 23.09.)

Tým, že na nejakú konkrétnu osobu príliš alebo dokonca neadekvátne pritlačíte, nedonútite ju k tomu, po čom vám srdce piští. Uznajte, že existujú aj schodnejšie alternatívy, ako je práve tá, pre ktorú ste sa rozhodli, zapojte svoju inteligenciu a intuíciu a nechajte sa nimi viesť. Práca vám prinesie jedno rozhorčenie, až trpkejšie sklamanie, nevylučujem, že bude súvisieť s jedným, konkrétnym, vám bližším človekom, no keď sa na to pozriete z bezprostrednej blízkosti, akoby cez lupu. Pochopíte, že dôvod na váš hnev vlastne neexistujte, preto sa pokúste byť v každom, aj v tom náročnejšom a bolestivejšom, prípade objektívnymi. Láska sa črtá tam, kde by ste ju vôbec neočakávali, preto to bude o to väčším prekvapením. Zadané Panny narazia u partnera na námietky, tie sa však stanú iba vstupnou bránou k sladkému procesu udobrovania, čo znamená, že vás to iba správne nastaví a rozšantí. Zdravie – pokožka, koža.

 

VÁHY (24.09. – 23.10.)

Niekto sa vám pokúsi rafinovaným spôsobom nabúrať vašu sebaistotu a tým zasiať do vás zrnká pochybnosti, ktoré by sa prejavili strachom – strachom z budúcnosti, napredovania, či strachom, ktorý vás komplexne na čas zablokuje alebo paralyzuje. A práve z tohto dôvodu si doprajte byť sebavedomými, nedajte sa nikým zmiasť a zneistiť, prípadne si na pomoc a podporu prizvite svojich priateľov a blízkych, ktorí vás s radosťou podporia a povzbudia. V práci narazíte na úlisného človeka, ktorý si bude vašu pozornosť a náklonnosť v niektorých prípadoch až „kupovať“, bude sa jednať o čisté prejavy majetníctva a snahy istým spôsobom vami manipulovať a ovládať vás, čo určite pocítite a precítite sami. Láska vám prinesie niečo nové, možno nepoznané, no určite hrejivé, je fajn spoznávať skrz seba nové pocity. Nezadaní sa stretnú s pomerne silnou sexualitou. Zdravie – krk (prehĺtanie), chrbtica.

 

ŠKORPIÓN (24.10. – 22.11.)

V týchto dňoch porušíte nejaké svoje predsavzatia, či dokonca poľavíte v určitých zásadách, nevyčítajte si to, je to normálne a už vôbec sa nesnažte to všetko nasilu dohnať, či nejako sa kvôli tomu trestať. Prispôsobte sa tempu, ktoré si zvolilo vaše telo, myseľ a duch, pôjde vám všetko ľahšie a bez zbytočných prestojov na jednom mieste, či bez uviaznutia v jednom kruhu. Vaše „polovičky“ na vás vyrukujú s nejakými novinkami, spoločne si doprajte dostatok času na to, aby ste to prebrali detailnejšie, v pohode do toho zapojte romantiku (večera, obed, prechádzka). Slobodné bytosti budú mať tendenciu na opačné pohlavie energeticky tlačiť, preto bude na mieste uvoľnenie a prirodzenosť. Práca bude mať pre vás v tomto týždni síce trpkejšiu príchuť, no nestretnete sa s ničím, čo by ste nezvládli, len aby ste zvládali sami seba a svoje emócie, to je najdôležitejšie. Zdravie – pozor na rôzne alergény, uťahanosť.

 

STRELEC (23.11. – 21.12.)

Chuť tancovať, spievať, či vo všeobecnosti baviť sa, vás neopustí, ani keď budete unavení a vyčerpaní ako „kone“. Vaše sršanie energiou je neprehliadnuteľné, čo je super využiť aj na väčšie veci, či záležitosti, ktoré ste dlhšie odkladali. Vaša populárnosť stúpne aj v pracovnom prostredí, kde budete doslova „na roztrhanie“. Pri plnení si povinností narazíte na menší problém, ktorý sa správne rozhodnete konzultovať alebo dať na poriadok s kompetentnou osôbkou. Oblasť lásky vám ponúkne niečo nové, možno nepoznané a tak sladko lákavé, nuž premýšľajte, ako s tým naložíte. Zadaní Strelci konečne pochopia, o čom to vlastne tie ich „polovičky“ po celý čas hovorili… Prichádza silnejšie obojstranné prepojenie a tým aj pochopenie jeden druhého. Pri peniažkoch bude potrebné niekde trošku „priškrtiť“. Zdravie – krížová a hrudná oblasť.

 

KOZOROŽEC (22.12. – 20.01.)

Túžba napredovať bude u vás tým najsilnejším hnacím motorom, len „bacha“ na to, aby ste tomu neprepadli celkom, a to aj na úkor svojho súkromia, kde by prioritne utrpeli vzťahy. Vaša myseľ bude v každom smere veľmi jasná, čo vám mnohé uľahčí, v podstate budete mať pred inými o čosi „navrch“ alebo náskok, využitie uplatníte skvelo v práci, no ako som vyššie písala, nič netreba preháňať. Láska má pre každého zelenú a tak sa tešte z „klapajúcich“ vzťahov, nezadaní tiež z možností, ktoré sa vám odokryjú a tí, ktorí sa uväznili v nefunkčnom vzťahu, nájdu silu a energiu túto situáciu správnym spôsobom vyriešiť. Vo finančnom smere sa popasujete s pomerne silnou túžbou míňať, keď si s tým neviete dať rady, aspoň nech to stojí za to a nech peniaze nevisia v nezmyselnostiach a nepotrebnostiach. Počas víkendu vás čaká nejaké rozhodovanie sa. Zdravie – zrak, hlava.

 

VODNÁR (21.01. – 19.02.)

Prípadnú škodoradosť majte na uzde, inak sa vám to vráti skôr, než sa stihnete dosmiať, nuž čo, bumerangový efekt by preukázal svoju silu. Tí, ktorí bojujú v láske, hlavne stále slobodní, by si už konečne mali z potenciálnych partnerov/iek vybrať, už ste sa ich „naskúšali“ a „natestovali“ dosť, nemyslíte? Pokiaľ tam však láska nefiguruje, aspoň ich neklamte. V dlhodobejších vzťahoch padne kosa na kameň a vy sa jeden v druhom budete krásne, až priam ukážkovo, zrkadliť, čo znamená, že sa uvidíte v správaní a konaní toho druhého, pre niektorých to bude desivé, no pre každého určite veľmi poučné. Teraz budete vedieť, na čom máte pracovať. Práca sa vám bude dať poľahky skĺbiť so všetkým, čo bude potrebné riešiť v súkromí. Prípadných zmien sa nebojte, nenechajte sa zastrašiť ani znalosťami svojich kolegov, slovo má veľký účinok, no realita sa ukáže časom sama. Zdravie – spánok, svaly.

 

RYBY (20.02. – 20.03.)

Nie je vhodný čas, aby ste na seba tlačili, či dokonca vytvorili ilúziu, že ste si sami sebe súperom, bude to spieť k vysileniu, či minimálne pripraveniu sa o väčšinu síl, ktoré môžete zužitkovať niekde inde. V rukách držíte svoju kariéru, ktorá sa vám bude vyvíjať snubne, len tak ďalej, nedajte sa odradiť ničím a už vôbec nie prehnaným pesimizmom a fňukaním jedného z kolegov/ýň. Čo sa týka lásky, tam sa stretnete s pochopením a povzbudením, ktoré vás „nakopne“ tým správnym smerom a spôsobom. Stále slobodní zástupcovia znamenia natrafia na niekoho veľmi zaujímavého, no vaša náročnosť (vrátane podmieňovania) vám môže tento pohľad nepríjemne skresliť, čím sa ochudobníte o skvelú šancu byť šťastnými. Roztopašnosť k vám pricvála počas víkendu, vitaj zábava a bezprostrednosť. Čo sa týka financií, tam budete milo prekvapení. Zdravie – celkový pocit „polámanosti“, stuhnutosti (ponaťahujte sa ako mačka).

 

Za vašu priazeň a podporu ďakuje Mária Petrovičová
Zdroj: www.zlatemoravce.info

OKIENKO SNOV zverejňuje Majkin horoskop so súhlasom autorky Ing. Márie Petrovičovej
(kopírovanie pre iné ako vlastné potreby podlieha autorským právam)

Leave a reply

TOPlist